Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52001) vadászcsiga válasza DanielK (#51997) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Természetesen nem arra gondoltam :N
Jól leragadtál azon a verzión

(#52002) DanielK válasza vadászcsiga (#52001) üzenetére


DanielK
addikt

Használtam én 4.1-et huawei telefonon is, hát mit ne mondjak, az is siralmas volt. Vagy 2 hétig, amíg a telefon szervizben volt. :O

(#52003) ittakary válasza vadászcsiga (#51985) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ahogy en is. Hava.asztanom kellene hogy egy honap iOS7 vagy egy honap gyari S3, akkor visitva olelgetnem meg ez utobbit (amit amugy normal korulmenyek kozott utalok :d )

(#52004) madgie válasza ittakary (#52003) üzenetére


madgie
titán

Gyári S3, na ne szívassatok már :DDD

(#52005) manchester85 válasza vadászcsiga (#51985) üzenetére


manchester85
addikt

Ő meg kezébe fogja a tied, es rájön, hogy rosszul döntött? :DDD

i6 Silver

(#52006) vadászcsiga válasza manchester85 (#52005) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:DDD neked mindig vág az eszed

(#52007) vans?


vans?
őstag

Na, az iCentre 150-ert fogja adni az 5C-t penteken. Persze nem veszek, csak mondom. :D

hábm bábm

(#52008) icecave válasza manchester85 (#52005) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem kell azt megfogni, elég ránézni :D

(#52009) Prof01 válasza nofi (#51940) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, nekem is ezek +az összes Killzone rész, MGS4, LBP, Resistance, Heavy Rain, Beyond: TS, GT5, GT6. Meg persze, amire leginkább kíváncsi vagyok az a Last of us. :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#52010) manchester85 válasza icecave (#52008) üzenetére


manchester85
addikt

A poén igy volt poén. :)

i6 Silver

(#52011)



őstag

Na lányok, most értem haza, úgy hogy sorba vehetjük a dolgokat. :D Igaz párat már meg is válaszoltatok.

DanielK

"Volt, hogy a bb-t istenítette így."

Most is, nem zavar? A BB lenne a legjobb rendszer ha nem ostoba vezetőkre bízták volna. Először is későn 2010-ben kapcsoltak, hogy rohadt nagy lemaradásuk van a konkurenciához képest. Ekkor kezdték el nulláról írni az OS-t aminek egy baja volt, hogy lassan készült. A monolítikus mikrokernelre épülő QNX ma a legjobb OS volna. A QNX megbízhatóságára jellemző, hogy kritikus helyeken alkalmazták - erőművek, műholdak, stb. A második nagy hiba a BB befektetők kapzsisága. Már senki nem kért pénzt olyan szolgáltatásokért, amiért ők. Itt jegyzem meg, hogy a BBM-et még az NSA-nak sem sikerült feltörnie. Nem véletlen tiltották ki néhány országból a használatát.

Haszonló cipőben jár(t) a Nokia is. Balmer egy félkész termékkel kényszerült piacra lépni, és bízott az ellenállhatatlan személyiségében, :( abban a vehemens marketing stratégiába, ami a nevéhez köthető. A Nokia teljesen feleslegesen ment bele egy olyan zsarolási feltételbe, amit ma ingyen sem fogad el a legtöbb gyártó. Ha a Maemot/MeeGo vonalon vitték volna tovább, megmaradt volna a személyiségük a Symbian nélkül is, és mára ledolgozták volna a lemaradásuk nagy részét.

r3dsnake

Hogy jön ide? Rajtad kívül mindenki megértette.

DanielK

"Szerintem egyáltalán nem baj, hogy lassabb, hiszen régebbi a hardver"

Ezt te sem gondolod komolyan. Ha rontanak rajta inkább hagyják a fenébe, vagy adják ki az adott modellre optimalizálva. Ez a négy éves támogatási ciklus inkább arról szól, hogy ha nagyon vigyáztál rá, ők tesznek róla, hogy kiábrándulj belőle. Diszkréten megadják a kellő lökést tudat alatt, hogy amit idáig használtál hiba nélkül, az már elavult használhatatlan ipari hulladék, és most rögtön vedd meg a két héttel ezelőtt bemutatott legújabb high teck-jüket. Erről szól az a történet, amiért hosszú idő óta magasan tudják tartani az árat. Persze most lehet azt mondani, hogy fejlesztés, és egyéb kiadások, de melyik cégnek nincs mozgótőke arányában. Az összes gigaberuházás, beleértve a Campus-t a te pénzedből van. De lehet, hogy azt még el sem költötték, ott figyel a $165 milliárd készpénz állományban. De ezzel nem is volna semmi baj, ha 100m-es síkfutásban 99m előny mellett sem tudnak felmutatni olyan forradalmi dolgokat, mint Steve életében. Hiába van pénz ha nincs ész. Az Apple megtehetné, hogy egy évre lelép a piacról, akkor sem történne semmi némi veszteség elkönyvelésén kívül.

Most a kinetikkel, okosórával, AppleTV-vel próbálkoznak, de lehetnek jó ötletek, ha a megvalósítás rossz. Lásd ujjlenyomat olvasó.

(#52012) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Mennyire pontos egy EREDETI iPhone töltő által leadott feszültség?
Butaság lenne ez után kalibrálni egy digitális multimétert?

(#52013) b4zsi- válasza DanielK (#52002) üzenetére


b4zsi-
őstag

2 hétig szervízben volt, azalatt használtad a 4.1-t? Nem értem az összefüggést. ;]

(#52014) Xero


Xero
nagyúr

(#52015) GALARDO


GALARDO
addikt

Fuck yeah!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#52016) bigdady


bigdady
nagyúr

Van valakinek olyan kesztyűje amivel érzékeli a telo az érintést? Kéne vennem egyet de nem tudom hogy és hol keressek. Jó lenne vmi fasza bőr. 5let?

(#52017) Brumi˘


Brumi˘
addikt

Tegnap eljutottam odáig hogy visszavittem a pixel hibás i5-öm a t-be. Nem tudtak másikat adni, ma délelőtt hívtak hogy ma már tudnak. Elmentem érte, megkaptam kívülről hibátlan, de mikor hazaértem vettem észre hogy kotyog a belseje, gondolom az aksi nincs beleragasztva, szal holnap még 1 kör. Ez így elég gáz szerintem. Persze e mellé mind a 2 nap több mint fél órát vártam és 50km-t kocsikáztam a városba. :W

(#52018) b4zsi- válasza bigdady (#52016) üzenetére


b4zsi-
őstag

Hát bőrt nem tudom hol kapsz sajnos, de utoljára a decathlonba láttam nagy reklámtáblán az érintőképernyős kesztyűt azzal a szöveggel, hogy síelés közben ne maradj le semmiről. Gondolom Xero is a fekete pályán lefele azért megír egy-két hozzászólást:). Szóval a decathlonban van csak nem bőr.

(#52019) r3dsnake válasza bigdady (#52016) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

eBayen egy dolcsi. Nekem ILYEN van.

(Megelőzve a kérdést, feketében. :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#52020) vadászcsiga válasza bigdady (#52016) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tescóban van de természetesen nem bőr hanem olyan amit redsnake linkelt

(#52021) Xero válasza b4zsi- (#52018) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha hegyen vagyok akkor annyira nem mozgat a dolog. A hívásokat intézem orral/nyelvvel. :P Ha nagyon fontos hívás, vagy böködés van csak akkor veszem le a kesztyűt.
Szóval idén vettem is egy ilyet, mert az öreg Nordica már elég hitvány volt.

(#52022) b4zsi- válasza Xero (#52021) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ezzel már Moto GP-s pilóta is lehetnél:)

Megvettem a Plexet, mivel annyi minden jót írtatok róla. Most nincs itthon a laptopom, mert bent hagytam cégnél, de már most érdekel hogyan működik.
Most beállítás után a laptopom itthon hagyom én elutazom barátnőmhöz onnét tudunk filmet nézni a laptopról? Ehhez akkor egész hétvégén mennie kell a gépnek vagy valami állandó elérhető helyen tárolja a cuccokat? Nem nagyon vagyok képben a távoli eléréssel. Vagy Logmelnel betudnám kapcsolni a gépet vagy ahhoz meg azonos Wifi hálózat kell?

(#52023) válasza Brumi˘ (#52017) üzenetére



őstag

Nyugodj meg mindegyiknek kotyog amiben van autofókusz. :D

Xero

Amelyik hegyen van térerő, az nem is hegy :P

[ Szerkesztve ]

(#52024) Xero válasza b4zsi- (#52022) üzenetére


Xero
nagyúr

Abból erre vágyom, de ez még odébb van. :K
Ez sima egyszerű bőr verseny kesztyű némi protektorral.

(#52023) SÖ: Eddig a csúcs 3600 fölött volt. Ott még akadt térerő bőven. Idén meglesz a 3880. Kiderül mit mutatnak fel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#52025)



őstag

Mikor fog elérni ide az Apple [link]

(#52026) Xero válasza (#52025) üzenetére


Xero
nagyúr

Soha, mivel a Microsoft egy sw gyártó cég, míg az Apple hw.

(#52027) szilrobi


szilrobi
aktív tag

Szerintetek mennyit szabad adni egy nulla perces frissen garban cserélt (1 év gari ujraindult) i4s 64gb fekete T függő telefonért?

(#52028) madgie válasza (#52025) üzenetére


madgie
titán

Mármint hová? Hogy a világ legrondább kinézetű VHS-cipődobozát dobják piacra?

r3dsnake: a sz@ros HD4000-es Mac Minim elviszi 1600x900-ban az MMORPG-t, ezeknél a nextgen-cuccoknál meg jött a 4K duma... látjuk, a BF4-nél még a Full HD-t sem hozta egyik sem.

[ Szerkesztve ]

(#52029) r3dsnake válasza (#52025) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezért drágább. És miért lassabb? Miazmár, hogy 2013-ban 720p-ben mennek a játékok?

(#52030) Ragnar95 válasza Xero (#52021) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem is kéne már egy normális kesztyű, a Solomonom már nem mai csirke és -10 alatt fázik is benne a kezem, úgyhogy már évek óta tervezem a leváltását, de még eddig nem jutottam el odáig,h meg is tegyem :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#52031) Xero válasza Ragnar95 (#52030) üzenetére


Xero
nagyúr

Valami jó bőr külső layeres kesztyűt nézzél. Leki, Reusch ilyesmi.

(#52032) vadászcsiga válasza Xero (#52031) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Külső layeres :DDD beszarok micsoda szakszavak egy kesztyunel

(#52033) Ragnar95 válasza Xero (#52031) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Rendben, köszi :R
Csak a kesztyűm régi igazából, mert minden mást az elmúlt 1-2évben cseréltem (kabát, nadrág, léc 2éve, sisak, szemüveg tavaly), meg a bot vagy 5-6éves, de azt lesz@rom, mivel nem versenyzek már, nem nagyon izgat,h milyen botom van, de a kesztyűnél azért zavaró,h fázik benne a kezem :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#52034) Xero válasza vadászcsiga (#52032) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem jutott eszembe a réteg szó na. :B :DDD

(#52033) Ragnar95: Nekem kabátot kellene vennem lassan, meg egy freeride lécet. Jövőre/idény végén pedig cserélődik az öreg TiSL egy redster D2 SL-re. :P

[ Szerkesztve ]

(#52035) válasza Xero (#52026) üzenetére



őstag

...és az osx, ios?

a mikosoft hw fejlesztő is és ugyan úgy bérgyártó, mint az Apple :D

[ Szerkesztve ]

(#52036) Xero válasza (#52035) üzenetére


Xero
nagyúr

Marhára nem ugyan abból élnek.

A konzolok nagy része mindig is veszteséges volt a ciklusa elején. A játékok hozzák a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#52037) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mi van a faszbukkal? ma többedszerre nem tudok belépni, valami pillanatnyi probléma van...

(#52038) Ragnar95 válasza Xero (#52034) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Freeride lécben a Kneissl Tankert tudom bátran ajánlani, én azt használom 2éve már és nagyon jó szolgálatot tett, azóta is imádom és valószínűleg még mindig nem fogom lecserélni, mert egyszerűen annyira jó léc :K
Pályára nem jönne rosszul egy carving, mondjuk szlalom léc, mert a 18m-es rádius nem éppen kicsi + carvingolni se olyan könnyű vele, mint egy pályára tervezettel, de csak ezért nem fogok minden nap 2 lécet felvinni magammal a pályára... :D
Freeride-hoz meg tényleg verhetetlen a léc, a 1,5-2m-es szűzhóban se süllyedek el 10centinél jobban kb sose és tényleg a hó tetején siklom folyamatosan, míg mások szenvednek a carving léceikkel :P Meg ugratni is jobb, mint mondjuk egy lesikló léc, mivel ugye hosszabb és szélesebb is :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#52039) vadászcsiga válasza whitezo88 (#52037) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sose legyen nagyobb bajod :D

(#52040) válasza madgie (#52028) üzenetére



őstag

Nem az volt a kérdés, hogy jó-e :D hanem bekerülési ár alatt árulják, és az app licencből gazdagodnak.

snake

Vegyél PS4-et. Ugyan azt tudja mint egy erős game PC.

(#52041) Ragnar95 válasza (#52040) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Meg egy picit többet is :P
Többjátékos mód 1 készüléken, 8-10 évig nem kell frissíteni, exkluzív címek, soroljam még...? :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#52042) válasza Ragnar95 (#52041) üzenetére



őstag

Jövőre bevan tervezve egy ps4. Imádom a horror játékokat. Lefekvés elött egy Emy :D

(#52043) Xero válasza Ragnar95 (#52038) üzenetére


Xero
nagyúr

Valamivel szélesebb csípőjű lécre fenem a fogamat. Egy Kastle BMX108-ban gondolkozom, ha valahol sikerül akciósan fogni egyet.

[ Szerkesztve ]

(#52044) Bling95 válasza Xero (#52043) üzenetére


Bling95
őstag

van 128-as is, azért az már nem kevés :DDD 40m-es radiusszal :Y

árakat most nézem, elég húzósak

[ Szerkesztve ]

(#52045) Ragnar95 válasza Xero (#52043) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elég durva rádiusa van :Y 28m a 178centisnek is :Y
Most nézem, 750€-ba kerül ráadásul...Ehhez képest az én Tankerem szinte ingyen volt :DDD Najó, mondjuk az tényleg nem volt drága, 300€-t vettem úgy,h 100-ért beszámolták a régi lécem, szóval csak 200-at kellett fizetnem :P

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#52046) bigdady


bigdady
nagyúr

Nektek nem crashel a Safari ha rakkattintatok ebben a hsz bán levő linkre? [link]
Bármennyiszer kattintson kidob.

Vasárnap tettem át safarira de ez így nem lesz túl jó :(((

[ Szerkesztve ]

(#52047) Bling95 válasza bigdady (#52046) üzenetére


Bling95
őstag

nem, simán megnyitja

(#52048) Cyberpunk válasza bigdady (#52046) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Semmi baja.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#52049) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Egy kis infó arról hogy miért jó a fólia...

Teljes lakás felújításban vagyok, a nadrág zsebem oldalára ma ráragad egy kis glett ami később megkeményedett...Telefon zsebemből ki, hívás végénél természetesen vissza úgy hogy a kijelzőt végig húztam ezen a megkeményedett anyagon, olyan karcot vert bele majdnem rosszul lettem. Jó mondom szerintem ezen a fólia semmit sem fogott, hagytam úgy folytattam tovább a dolgom úgy voltam vele este majd megnézem a fólia alatt mennyire látszik.
Később lehúztam egy hajszálkarc nem volt alatta, és még hülyeség a fólia mi? :)

(#52050) Ragnar95 válasza B-L-A-C-K (#52049) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amúgy i5-re te milyen fóliát használsz? Csak mert amit én vettem a múltkor, az elég gagyi sajna, kb felrakásnál már karcos lesz, rendelnem kéne újat ebayről, de nem tudom, milyet kéne, ami jó is és olcsó is...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.