Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) madgie válasza Xero (#44996) üzenetére


madgie
titán

Embere válogatja, de én nem azért veszem meg a cuccokat egy ideje, hogy utána még otthon én varázsoljam üzemképessé.

Aztán mégis mindig belefutok az ilyesmibe :D

(#45002) vadászcsiga válasza Xero (#44995) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt sem tudom mi az? A vinyóval mi lesz, ha jól tudom formazni kell, az NTFS fajlrendszer ami rajta van használható de allitolag az ext jobb. Ki kellene menteni valahova gondolom.

(#45003) Ragnar95 válasza r3dsnake (#44994) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én nem vennék ebayről akksit, mert egyszer megszívtam vele, de kb mindenki azt mondja, h amit onnan rendelt, annak a valós kapacitása meg sem közelíti a megadott értéket...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45004) bigdady válasza Ragnar95 (#45003) üzenetére


bigdady
nagyúr

+1

(#45002) vadászcsiga: én csak egy pendriveot akartam ext-re formálzni. Asszem fel napomba telt mire vissza tudtam nyerni a régi ntfs rendszert mert win nem látta, eltűnt a logikai particios rész vagy mi. Pontositok: Asszem vargalex jött a gépre es csak ő tudta megcsinálni routeren keresztül vhogy.
Szóval ajánlom mindenképpen... :D

[ Szerkesztve ]

(#45005) Totheground válasza madgie (#45001) üzenetére


Totheground
addikt

Detto, ezert is alltam at az Apple vonalra. :D
A keves szabadidomet nem hackelessel akarom tolteni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45006) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Magyar idő szerint pontosan mikortól lehet letölteni a nagyközönségnek az iOS7-et?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#45007) icecave válasza Mela Kehes (#45006) üzenetére


icecave
nagyúr

Pontosan senki sem tudja, eddig mindig este 7 körül tették elérhetővé itthon, persze, szuperül lehaltak voltak a szerverek tőle mindig. Én tuti várnék másnapig (plusz jöttek a hsz-ok tömegével,hogy "Jajj, nem tudom aktiválni, timed outtal elszállt a letöltés, stb) :D

(#45008) bigdady válasza icecave (#45007) üzenetére


bigdady
nagyúr

Jön majd ez is még aznap: hogy bírja az aksi ips7 alatt?
:DD

(#45009) icecave válasza bigdady (#45008) üzenetére


icecave
nagyúr

Plusz mindenki tolja be a screenshotokat, kinek mennyit bír az akku :D

(#45010) korpicschess válasza icecave (#45009) üzenetére


korpicschess
veterán

Mikor lesz iOS7-re elérhető JB várhatóan?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#45011) Cyberpunk válasza icecave (#45009) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ahelyett, hogy felrakná azt kipróbálná.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45012) manchester85 válasza Cyberpunk (#45011) üzenetére


manchester85
addikt

Mikor megy a xiamiaúú, és mi jön a helyére?

i6 Silver

(#45013) icecave válasza korpicschess (#45010) üzenetére


icecave
nagyúr

Passz, ennyit tudni egyelőre: [link]

(#45014) Cyberpunk válasza manchester85 (#45012) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Talán még a héten megtörténik a váltás. :D HTC One lesz helyette.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45015) korpicschess válasza icecave (#45013) üzenetére


korpicschess
veterán

Mindegy, hogy mikor rakom fel, vagy érdemesebb minél hamarabb felrakni, hogy korábbi verziósom legyen amit aztán lehet majd jailbreakelni?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#45016) Ragnar95 válasza korpicschess (#45010) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jó kérdés, de eddig egyre nőtt sajna a JB elkészülésének idee és várhatóan most is hónapok kérdése lesz, hacsak nem történik valami nagy szerencse

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45017) Tibee86


Tibee86
veterán

Nem esik le, hogy csak szivat titeket? :))

(#45018) Cyberpunk válasza Ragnar95 (#45016) üzenetére


Cyberpunk
félisten

JB-vel az a baj, hogy már kilométerekről bűzlik mire kell. Vicces, hogy egy Apple terméket megtud venni, de programokat már nem hajlandó. Persze van akinek másért kell, de erősen kétlem, hogy a többség ilyen lenne.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45019) Tibee86 válasza Cyberpunk (#45018) üzenetére


Tibee86
veterán

Ez is egy ugyanolyan sztereotípia, mint az, hogy csak azért veszik az emberek az iPhone-t, mert "menő".

(#45020) Cyberpunk válasza Tibee86 (#45019) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45021) Tibee86 válasza Cyberpunk (#45020) üzenetére


Tibee86
veterán

Rengeteg olyan tweak van, ami sokkal kényelmesebbé teszi a használatot: Activator, killbackground, ncsettings, infinifolders, magyar bill fix, hogy csak a számomra leghasznosabbakat említsem. És már ezek között is van olyan, amiért fizettem.

(#45022) tDr1v3r válasza Tibee86 (#45021) üzenetére


tDr1v3r
veterán

No meg a témázás WinterBoard-dal... és ennek még nagyobb tábora is lesz iOS 7 alatt, sok fanyalgó fog rácsapni az iOS 6-ra hajazó téma miatt.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#45023) korpicschess válasza tDr1v3r (#45022) üzenetére


korpicschess
veterán

Engem is főképp az ilyenek érdekelnének, kipróbálnám, hogy milyenek a lehetőségek. Igazából nem is hiányzik semmilyen program, szóval a warez kb. egy office-ban kimerülne nálam...
Amúgy van ingyenes ppt-t kezelő office? Még nem néztem meg.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#45024) Malachi válasza tDr1v3r (#45022) üzenetére


Malachi
addikt

pl. én, ha nem találok valami hivatalos skinelő appot. én ezeket a "valamiket" nem nézegetem, pedig próbáltam megszokni, de egyszerűen nem megy.

(#45025) tDr1v3r válasza Malachi (#45024) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem összképben tetszik... néhány "apróságot" (amit végülis többet látok mint az ikonokat) kivéve, pl. itt hogy nincs a felső gomboknak kerete, ilyet megpróbálnék csinálni rá. Anno iOS 3 alatt volt olyan WB téma ami a kék textúrát lecserélte feketére (ami mondjuk mindig késett egy fél másodpercet rendernél, de legalább szép volt a végeredmény :D), talán itt is lesz valami hasonló, csak olyan ami fixen rak be egy gombszerű rajzolatot mögé.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#45026) Malachi válasza tDr1v3r (#45025) üzenetére


Malachi
addikt

eleve az nagyon zavaró már most, hogy egy csomó app ikonját nem változtatták meg, és tiszta összevisszaság az egész. nem egységes, egyik régi, másik új dizájn. de ezerszer elsírtam már a bánatomat, nem kezdem újra. :)

találok alternatív megoldást, egyelőre pedig nem frissítek.

(#45027) Xero válasza vadászcsiga (#45002) üzenetére


Xero
nagyúr

Az ext valóban jobb. A beépített formázóval tudod pik-pak megcsinálni. Előtte természetesen mentés, majd hálózaton mehet vissza.

(#45028) r3dsnake válasza Ragnar95 (#45003) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mi volt a gond vele? Amúgy, ott a buyer protection, szóval túl sok rizikó nincs a dologban.

(#45029) r3dsnake válasza Cyberpunk (#45018) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hülyeség. Hiányzik a jb, és egy warezolt appom se volt. Pláne, hogy úgy még iCloud sync se volna az adott apphoz.

(#45030) Xero válasza r3dsnake (#45029) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem egy szó a jb mellett: iBlacklist. Ezt a szintű szűrést még az iOS 7 sem nyújtja, ami nekem nagy fájdalom.

(#45031) DanielK válasza Xero (#45030) üzenetére


DanielK
addikt

nem kell ellenségeket gyűjteni! ;] :P

(#45032) manchester85 válasza r3dsnake (#45029) üzenetére


manchester85
addikt

Miért lenne hülyeség? Honnan tudod, hogy mik a tényleges arányok? Nyilván, itt a szakmai topikban elsősorban egyéb kiegészítő funkciókat keresnek az emberek, de szerintem tök nyilvánvaló, hogy a JB elsősorban az "ingyen letölthető fizetős alkalmazások" jelentést hordozza magában a többség szamara. Márcsak azert is, mert a teljes internetes társadalom ezt a korát éli: torrent, zenék, stb. Ettől függetlenül, aki jobban belefolyik az iOS témába, az szerintem se warezre használja, de mindent egybevéve ez az elsődleges jelentése a JB-nek a nem geek nagy átlag szamara. En még az életben nem warezoltam iPhone-ra, de először en se adtam meg bankszámlaszámot, és az első dolog, amit megtanultam, hogy az ingyenes progikhoz JB kell. :U Szerintem mas iOS tulaj is ugyanezt az utat járja végig. Max kesobb rájön, hogy nincs ertelme progikat warezolnia.

i6 Silver

(#45033) Xero válasza DanielK (#45031) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem ellenség. Jellemzően olyan partnerek akik megszerezték a magán számomat és csörögnek ha kell ha nem. Vagy contactok, akiktől csak bizonyos számon jöhet be hívás.
A legrosszabb pedig a kunyeráló. Mindenféle forrásból megszerzik a számomat és xyz szervezeteknek gyűjtenek. Na ezek mind mennek tiltóra.

szerk: Viszont ha az embernek ellenségei is vannak, akkor valamit jól csinált. ;]

[ Szerkesztve ]

(#45034) Cyberpunk válasza r3dsnake (#45029) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezt így nem állíthatjuk teljes bizonyossággal, hogy hülyeség. Bizonyítsd! Én viszont látom a torrent oldalakon a rakás appot nyilván igény is van rá. :D Így nem nehéz összerakni a dolgokat. Persze a valós arányokat én sem ismerhetem. De tény, hogy nagy kultusza van Magyarországon a warezolásnak.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45035) r3dsnake válasza manchester85 (#45032) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem tudom mik a tényleges arányok, de a feltételezés elég sztereotíp. Nincs a környezetemben warezolós JB-s, öcsém is csak a tweakek miatt jailbreakelt. Nekem pl. a Push for Gmail hiányzik nagyon, valamint az iCaughtU.

(#45036) Cyberpunk válasza r3dsnake (#45035) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hogy a te környezetedben nincs az még mit sem jelent.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45037) manchester85 válasza r3dsnake (#45035) üzenetére


manchester85
addikt

De aki nem folyik bele jobban a témába, annak a JB=ingyenes alkalmazás lesz. Ez a leglogikusabb asszociáció egy nem hozzáértő számára.

i6 Silver

(#45038) vadászcsiga válasza Xero (#45027) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És meddig tart egy ilyen bekonfigolás? SSH-n keresztül? A vinyót előtte formázzam, majd belépsz es jöhet a varázslat? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45039) Ragnar95 válasza r3dsnake (#45028) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az, h 1nap alatt magától lemerült és alapból csak 25%-ot tudott tölteni a telón, miközben 2100mAh-snak volt hirdetve...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45040) Xero válasza vadászcsiga (#45038) üzenetére


Xero
nagyúr

Kb addig mint lokálisan. Előtte formázd meg nyilván. Ilyenkor én is megnyitom a 80-as portot kifelé, így luci-ba belépek weben és beállítom ahogy akarod. Ha meg tudod nyitni Te magad, akkor még gyorsabb a dolog.

(#45041) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

napizene

magyar úgyis rég volt már :)

[ Szerkesztve ]

(#45042) madgie válasza r3dsnake (#45041) üzenetére


madgie
titán

Napizene nekem. Tudom, FB, de még csak itt érhetőek el (sógor bőgőzik, én fotózom, stb)

[ Szerkesztve ]

(#45043) vadászcsiga válasza Xero (#45040) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vargalexet tegnap feltettem, ha leírod privatban hogyan kel megnyitni a portot megcsinálom. Igényeimet tudod, ifilesban, windowson látni akarom a fajljaimat, másolni lehess rá. NPlayerrel zenéket, filmeket tudjak lejátszani ugy hogy közben bingészni is lehessen mert asszony leveszi a fejem. Netbook idején kis kellemetlenség, es már dugta is az orrom alá. iPad óta szerencsére megszűntek ezek az akciói, Bigdady tudja miről beszélek :D

Asszem ennyi. Holnap 5 után azt hiszem ráérek

(#45044) Möhe válasza vadászcsiga (#45043) üzenetére


Möhe
addikt

tímvjúvör, oszt simán beletúr távolról mindenhova

problem solved :D

(#45045) Xero válasza Möhe (#45044) üzenetére


Xero
nagyúr

Az olcsó megoldás. Tisztább, szárazabb érzés SSH-n vagy közvetlenül web felületen megoldani. ;)

(#45046) r3dsnake válasza madgie (#45042) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Bejövős, a melodikus része kicsit Fear Factory-re emlékeztet. :)

[ Szerkesztve ]

(#45047) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

(#45048) Cyberpunk válasza r3dsnake (#45047) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szépek.:) Persze a cicák. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45049) Xero válasza r3dsnake (#45047) üzenetére


Xero
nagyúr

Kegyetlenül őszinte leszek: Ezt a fotózás dolgot még gyakorolni kellene.

(#45050) Malachi válasza Xero (#45049) üzenetére


Malachi
addikt

turistaképek, hagyd már. nem kell mindenkinek profin megtanulnia képet komponálni, meg gépet kezelni. otthonra jó, nem kiállításra megy vele.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.