Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45051) HarryPotter válasza madgie (#45042) üzenetére


HarryPotter
őstag

bazz, még a hangszóróm is tönkrement 20 mp után.....nekem ez sok(k) volt.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45052) Xero válasza Malachi (#45050) üzenetére


Xero
nagyúr

Ok, csak akkora lendülettel ment bele a dSLR világba, hogy kell némi fenékbe rugdosás. :P

(#45053) HarryPotter válasza Xero (#45049) üzenetére


HarryPotter
őstag

öhöm...nekem bejöttek a képek. nyilván bennem van a hiba, de kifejezetten jónak tartom a sorozatot.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45054) Malachi válasza Xero (#45052) üzenetére


Malachi
addikt

ja, azt hittem, ezek telefonnal készültek. :D ;]

(#45055) r3dsnake válasza Cyberpunk (#45048) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nagyon sokat mesélt a gondozó, hogy hogyan jutott idáig. 15 éve kezdődött nála, amikor először simogatott tigrist, és akkor lett ez az álma. Az egész állatkert amúgy azért van, hogy a cicáit fenn tudja tartani. Van 3 felnőtt nőstény tigris (annyira szelídek, hogy dörgölőztek, kézből ette a füvet, a gondozó rángatta a bajszát. :) Volt oroszlánjuk régebben, aki szabadon mászkált az emberek között, annyira emberbarát volt. Mivel a látogatók között nőnek fel, nekik ők a családjuk, őket tartják a falkának, még üdvözlik is őket. Nagyon szimpatikus volt, ahogy bánnak velük, és amilyen családias hangulatú az egész. Az egyik srác, aki besegít pl. bent szokott pihenni a nagy hím oroszlán fejével az ölében. Sokkal többet jelentett ez az egész, mint bármilyen random állatkert, amelyikben voltam idáig. Itt tényleg ők a fontosak. Az állatkerti kialakítás/belépő csak azért van, hogy el tudja tartani őket. Októberben mindenképp megyünk megint, de akkor majd hétköznap (sajnos tegnap rengetegen voltak). Szeretnénk nagy tigrist simogatni, és tuti, hogy meg lenne engedve, ha nincsenek sokan. (Egy random látogató odament a ketrechez, amikor nem figyeltek, és vele is úgy viselkedett a tigris, mint egy házi cica.) Nagyon ajánlom, hogyha valaki arra jár, nézzen be, hatalmas élmény. Reggel 10-re mentünk, este 6-kor jöttünk el. (Akkor is csak azért, mert már muszáj volt.)

Xero: most használtam először élesben a gépet, 200 ember között, mozgó célponttal. Nem fotózási szempontból mutattam a képeket, hanem a macskák miatt. Amit például tudom, hogy elrontottam, hogy kevésszer rekeszeltem, (bár akkor meg a záridő kellett volna, hogy hosszabb legyen, akkor meg cseszhettem volna fel az ISO-t az egekbe.)

[ Szerkesztve ]

(#45056) Xero válasza Malachi (#45054) üzenetére


Xero
nagyúr


;]

(#45057) madgie válasza HarryPotter (#45051) üzenetére


madgie
titán

Tényleg tönkrement? :O

r3dsnake: állatkertben, rácsok mögül nehéz jót fotózni. Nekem most volt állatkertben egy esküvőfotózásom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45058) HarryPotter válasza madgie (#45057) üzenetére


HarryPotter
őstag

hát....lekapcsoltam a videot, de úgy sistergett a hangszóró utána is, hogy csak a teljes kikapcsolás segített (nem osx, hanem az irodai gagyi wondowsos gép). Remélem feléled, egyelőre sistereg, ha bekapcsolom.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45059) madgie válasza HarryPotter (#45058) üzenetére


madgie
titán

Hú, az komoly, ha kilőtte :Y :(

(#45060) HarryPotter válasza madgie (#45059) üzenetére


HarryPotter
őstag

ilyen számtól ez nem is csoda, szerintem az előadónak ez dícséret és bók lenne :DDD

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45061) HarryPotter


HarryPotter
őstag

megy a buli a konkurenciánál....[link]

ez a Ballmer micsoda egy állat egyébként...nemcsoda hogy ide jutottak

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45062) r3dsnake válasza madgie (#45057) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Állatkertben esküvő? Érdekesen hangzik. :DDD

Amúgy igazad van Xero, de most ennyire futotta. Frusztrált a tömeg is, állítólag még soha nem voltak ennyien. (Pont most, király :) ) De mindenképp vissza fogunk még menni nyugodtabb körülmények között, és akkor lesz egy jobb sorozat. Akkor rá fogok érni a beállításokkal, komponálással kísérletezni nyugodtan. (Meg persze, amikor ott volt a tigris előttem, inkább simogattam, mint kattintgattam. Ezért van kevés közeli kép.)

Amúgy ha kevesen vannak, akkor simán odaadják a kistigrist, és úgy nyúzhatod, ahogy hagyja, meg annyi közös képet csinálsz vele, amennyit nem szégyellsz. Ezért is jó lesz majd visszamenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#45063) madgie válasza r3dsnake (#45062) üzenetére


madgie
titán

Mármint kültéri fotók :)

#45060: átadom :D

(#45064) Cyberpunk válasza r3dsnake (#45055) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát igen. Szívesen elmennék én is oda, de az nem két kilométer sajnos.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45065) Blyan válasza Cyberpunk (#44940) üzenetére


Blyan
félisten

Minő meglepetés... :DDD De azért napokig kellett ugrálni, hogy mennyrie akarsz egyet. MInt az i5 esetében. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#45066) r3dsnake válasza Cyberpunk (#45064) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem is 130km volt, ráadásul 4 szakaszban (1 busz, 3 vonat), de megérte. :)

(#45067) Cyberpunk válasza Blyan (#45065) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lehet lesz még 1-2 csavar a történetben.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45068) joey04 válasza Cyberpunk (#45067) üzenetére


joey04
titán

Egyszer azért be kéne próbálnod, csak azért, hogy ne basztasson a dolog tudat alatt. :)
De látom már hangolsz. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45069) Cyberpunk válasza joey04 (#45068) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezek a buta trollok amúgy is idegesítenek. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45070) Blyan válasza joey04 (#45068) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy igazad van, egyszer vegye meg és használja. De nem, kétszer kezébe fogja, aztán nyüszög, hogy kicsi. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#45072) r3dsnake válasza Onderon (#45071) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Furcsa, a GoNet nincs közte, ezek szerint a dominos netre nem is vonatkozik?

(#45073) Onderon válasza r3dsnake (#45072) üzenetére


Onderon
senior tag

fogalmam sincsen. meglepően nagy köcsögség ez a telekomtól. és azt sem értem, hogy a net&roll 1gb opcióra hogyan vonatkozik? nekem mozaik L-em van, teszem azt elhasználom az 1gb-om (amivel mehet a voip) és kérem a net&roll 1gb kiegészítést akkor azzal már nem voipelhetek? micsoda baromság ez?

(#45074) manchester85 válasza Onderon (#45071) üzenetére


manchester85
addikt

Köszi, fasza. És vajon ez mondjuk na FaceTime-ra is kiterjed? Mondjuk en like díjcsomagban vagyok, csak mar matricám nem lesz. :DDD Egyik ügyintéző csak elfogadja. :U Azt nem látom mondjuk a voip tiltólistán.

i6 Silver

(#45075) kali válasza Onderon (#45073) üzenetére


kali
legenda

meglepő, hogy csak most lépik meg, holott a másik két hazai szolgáltató már él egy ideje a lehetőséggel...

[ Szerkesztve ]

(#45076) Onderon válasza kali (#45075) üzenetére


Onderon
senior tag

ilyenkor hűségidő ide vagy oda, a szerződésmódosítás miatt elállhatok a szerződéstől ugye? (engem a voip nem érint, viszont a percdíjak igen)

(#45077) Totheground válasza kali (#45075) üzenetére


Totheground
addikt

Remelhetoleg az eu gyorsan pofanrugja oket (meg az osszes tobbi nyomorek szolgaltatot, aki ezzel a modszerrel el. Meg az allamot, aki a retardalt kulonadoival akkor is kikenyszeriti az ilyet, ha a szolgaltato nem ezzel probalna garasoskodni).

@Parasite
Termeszetesen. De kotbert fizetsz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45078) Onderon válasza Totheground (#45077) üzenetére


Onderon
senior tag

miért? én nem ezekre a feltételekre írtam alá 2 évet. úgy emlékszem a múltkori emelésnél is lehetett díjcsomagot módosítani hűségidőn belül pont az emelés miatt.

azt lehet tudni, hogy ilyenkor mit tiltanak? csak viber és skype, vagy megy minden a levesbe, whatsapp, imessage, facetime?

[ Szerkesztve ]

(#45079) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Talán, ha nem lenne kurvadrága a percdíj, az sokan nem kényszerülnének voipra. Mondjuk a mobilnet is drága... Én 2 havonta váltom a csomagot, 500 és 1000mb között, hogy akciós maradjon mindig.

(#45080) Cyberpunk válasza Totheground (#45077) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez van, majd ha eltörlik a roaming díjat, akkor megyünk külföldre szerződni. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45081) kali válasza Onderon (#45076) üzenetére


kali
legenda

több tényező függvénye, biztos a szokásos dumát nyomják majd; amennyiben készüléket is vásároltál, annak az árából kapott kedvezményt nem érinti a módosítás...stb.
díjcsomagban a korábbi emeléskor is engedtek lefelé módosítani, hiába drágábbra volt aláírva hűség.
egyrészt azóta változott az ászf, de nem olvastam még el végig, másrészt majd mindenkinek az egyedi aláírt szerződés alapján mondanak majd okosat, mert valaki csak az előfizetésre írt alá hűséget, más bizonyos díjcsomagra is...stb.

(#45082) Malachi válasza Onderon (#45078) üzenetére


Malachi
addikt

Facetime passz, de elvileg tiltaniuk kéne, mert videotelefon, viszont nem tudom, milyen megállapodás van az Apple és a T között. az imessage marad, nyilván. az nem VOIP, és nem videotelefon.

kali - "díjcsomagban a korábbi emeléskor is engedtek lefelé módosítani, hiába drágábbra volt aláírva hűség." ezt hogy kell érteni? ha én tavaly decemberben aláírtam két évet egy Médiamánia M-re akkor akár most is módosíthatnám, mert emeltél az árát? a hűség ellenére?

[ Szerkesztve ]

(#45083) Onderon válasza Malachi (#45082) üzenetére


Onderon
senior tag

a vodafone a viber üzenetküldési részét is tiltja, bár gondolom egy helyről megy a hang és az üzenet, így ha tiltva van, akkor tiltva van. a facetime/imessage nem tudom hogy megy, de remélem külön :D

most még nem, majd ha kihírdették, de én anno tudtam lefelé módosítani L-ről M-re az emelésnél, hiába volt még hűségem. amit kali mond viszont jogos, kérdés hogy szól a szerződésed: 2 évig vállaltad, hogy előfizető leszel náluk, vagy hogy 2 évig ugyanaz az előfizetésed (csomagod) lesz. bár szerintem ekkor is engedniük kell(ene) a váltást, lévén attól te még nem ezekre az árakra írtál alá. a hűségszerződésnek pedig ez szokott lenni a lényege, te vállalod hogy fizeted x évig, ők pedig vállalják hogy nem változtatnak ez idő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#45084) manchester85


manchester85
addikt

Ja, tiltsanak mindent, iMessage, Facetime, viber, whatsapp, email, facebook messenger, és akkor nem is kell okostelefon, csak egy touch. :U Elment ezeknek az eszük.

i6 Silver

(#45085) Möhe válasza vadászcsiga (#45043) üzenetére


Möhe
addikt

nahbammeg, most szólt a csóka hogy rossz routert rakott nekem félre, talán a hét második felére esedékes hogy érkezik :W
hogy nyúlna meg a nyaka
de a NAS holnap érkezik :DD

(#45086) Cyberpunk válasza manchester85 (#45084) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A jövő internetalapú lesz, ha tetszik, ha nem. Előbb vagy utóbb erre rájönnek. A nevetséges csomagjaikat a kutya nem fogja venni. Be kéne ezt látni, de hát ez még időkérdése. Főleg ebben az országban azt tesznek amit akarnak. Ár kartelezés van nem nagyon van verseny. Szépen belövik az áraikat egymáshoz, a piacot felosztották kész.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45087) r3dsnake válasza manchester85 (#45084) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

VPN megoldást jelentene nem?

(#45088) Malachi válasza manchester85 (#45084) üzenetére


Malachi
addikt

erről annyit, hogy ha tiltanák az iMessage-t, másnap eladnám a 4s-t, és vennék egy Nokiát, vagy HTC win8-as telefont. és ezt teljesen komolyan mondom. számomra ez a legnagyobb előnye az almafonnak a többihez viszonyítva. ugye a vidámszínes oprendszerre már kitértem, meg érdekel is a Windows Phone jó ideje. fotózni az is jó, videózni az is jó, zenélni az is jó, netezni még jobb, a nagyobb kijelző miatt.

[ Szerkesztve ]

(#45089) Xero válasza Onderon (#45071) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem bántották az ikon400-t. Helyes.

(#45090) manchester85 válasza r3dsnake (#45087) üzenetére


manchester85
addikt

Passz.

Az USA-ban ilyen a T-mobile: [link]

1 vonal, 50 dollár, korlátlan minden+500MB LTE, utána lassítás

2 vonal 80 dollár, 3 vonal 90, 4 vonal 100. :DDD Mindegyikhez egyenként 500 mega, aki akar, 10 dollárért kap 2,5 gigát. Hűség nincs. :DDD

i6 Silver

(#45091) nord_ válasza Malachi (#45082) üzenetére


nord_
veterán

Malachi,
Olvasd el az előfizetői szerződésed: bármikor válthatsz lefelé is, amennyiben a szerződésben leírt összeg alá nem mész.

Xero,
miért maradtál az ikon400-nál? Előtte én is abban voltam, de a hálón kívüli sms és a több lebeszélhető perc miatt (az ingyenes és opcionális hálón kívüli csomag választásával) jobban jártam a Mozaik L-lel. Egyedül az adatforgalomban jobb az ikon (de szerencsére évente, ha egyszer lépem túl az 1 gigát, akkor is csak a hó vége előtt egy nappal :) ).

[ Szerkesztve ]

(#45092) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Tudok küldeni reflinket/kupont Printic-hez. Appból lehet polaroidokat rendelni, és 4 credit jár a reffel/kuponnal annak, akit meghívok. Szóval 4 ingyen polaroid szerű nyomat Párizsból ingyé'. Ha valakit érdekel, tudja hol talál meg. :)

Nekem 3 nap alatt megérkeztek, igényesen becsomagolva, és nagyon jó minőségű nyomatok.

[ Szerkesztve ]

(#45093) bigdady válasza Onderon (#45083) üzenetére


bigdady
nagyúr

havernak sima 100 mb-s 1000 Ft/hó voda netje van és megy a viber szó nélkül, sőt igazából mindent tud csinálni lassitás alatt is.

(#45094) Xero válasza nord_ (#45091) üzenetére


Xero
nagyúr

Pont az adatforgalom miatt.

(#45095) bigdady


bigdady
nagyúr

(#45096) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan tudnám függetleníteni az i3g-t ?
Ezen leírás alapján csináltam mindent, de nem akar összejönni. :(

Samsung S9

(#45097) Tibee86 válasza Víz Elek (#45096) üzenetére


Tibee86
veterán

A másik topikban már kaptál rá választ, felesleges mindenhova beírnod.

(#45098) Cyberpunk válasza Víz Elek (#45096) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ebben senki sem tud/akar segíteni, ez tiltott az oldalon, és törvénybe ütköző! :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45099) Víz Elek válasza Cyberpunk (#45098) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Esetleg privát üzenetben tudna valaki segíteni?

Samsung S9

(#45100) nord_ válasza Xero (#45094) üzenetére


nord_
veterán

Így jogos. :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.