Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45401) manchester85 válasza Ragnar95 (#45394) üzenetére


manchester85
addikt

Én ezért is szálltam ki ebből a mókuskerékből. Belőlem nem fognak hülyét csinálni. Mondjuk ha veszek kinn 700 dollárért egyet (650+tax) ami durván 150 ezer, akkor egy év múlva simán elmenne majdnem ennyiért, nem? Szal lehet azt kellett volna, de most már maradok a 4S-nél egy ideig, úgy érzem. :)

i6 Silver

(#45402) Ragnar95 válasza manchester85 (#45401) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, annyiért elmegy, bár gari ugye nincs rá, gari nélküli 5-ök meg inkább 100-120körül mennek már most is...
Amúgy én se valószínű,h itthon veszek több új iPhone-t, mert nagyon durván elszálltak az árak, ez már tényleg nem normális egyszerűen, ami itthon az iPhone árakkal folyik :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45403) bigdady


bigdady
nagyúr

[link]
:K

[ Szerkesztve ]

(#45404) Blyan válasza Xero (#45400) üzenetére


Blyan
félisten

Pedig esélyes, hogy 140 (139) alatt nem igazán lesz, most 129.

(#45405) Xero

Úgy megéri majd. Ráadásul független lesz. :)

(#45406) Blaise

Upsz, tényleg.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#45405) Xero válasza Blyan (#45404) üzenetére


Xero
nagyúr

Akkor jön el az, hogy veszek egy jegyet NY-ba és egy pihenéssel egybekötött vásárlással letudom az iPhone-iPad vásárlást. Alig lesz több, de mégis csak megéri.

(#45406) Blaise válasza Xero (#45405) üzenetére


Blaise
veterán

De az iPhone-ra nem lesz garid itthon.

(#45407) Xero válasza Blaise (#45406) üzenetére


Xero
nagyúr

Pont lesz*rom. :K

(#45408) manchester85 válasza Ragnar95 (#45402) üzenetére


manchester85
addikt

Eközben meg az amerikaiaknak fogalmuk sincs, miről van szó, szolgáltatónál ugyanúgy 200$, mint 5 éve volt a 3G, meg az összes többi a mai napig, vagy teljes áron egy T-mobile-nál, (ami nálunk egy ikon 400-as ár) ahol nincs hűség, és 50 dollárért korlátlan minden, és részletre elvihető. :DDD Ja, és a 240 ezres teló 20 ezerért függetleníthető. :DDD Hát bekaphatják, jaja. :K

Xero, én már meg is vettem, kinek kell iPhone? Januárban jövök. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#45409) Ragnar95 válasza manchester85 (#45408) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, ott mind a szolgáltatós, mind a független árak változatlanok, csak itthon ment fel mindkét ár a csillagos égig :(((
Az a gond,h az 5S USA-ból is 160k, 5 meg ugye már nincs, pedig 600$-ért gondolkodás nélkül azt venném...Ilyenkor hogy sajnálom,h refurb iPhone-t nem árulnak :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45410) manchester85 válasza Ragnar95 (#45409) üzenetére


manchester85
addikt

Mi a bajod az 5C-vel? Olyan kis barátságos pedig. :DDD Vehetnél egy zöldet, ha meghajlítod egy kicsit, akkor éjszaka világít majd a diszkóban a hátlapja. :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#45411) Xero válasza manchester85 (#45408) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha durvulnak az árral, és nem tudok kimenni, akkor lehet vevő leszek egy 5S-re. Bár én új iPadet is akarok majd, és nem biztos, hogy komplett bolttal kellene utaznod. :DDD

(#45412) Ragnar95 válasza manchester85 (#45410) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ja, nyilván ki fogok adni 600$-t egy műanyag giccses színes valamiért :DDD Persze ez csak az én véleményem róla, de ebben az esetben ez az egyetlen, ami releváns, lévén, hogy az én telóm lenne :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45413) manchester85 válasza Xero (#45411) üzenetére


manchester85
addikt

Na, az tök jó lenne. :) Hozok én iPad-et, iPhone-t, Nexust, mindent, csak én is járjak jól valamennyire. :DDD

i6 Silver

(#45414) bigdady válasza manchester85 (#45413) üzenetére


bigdady
nagyúr

Maradj kint és a pénzükből vegyél magadnak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45415) jozsi252


jozsi252
veterán

StarKing-nél is lesz garázsvásár, akár 80% kedvezménnyel lehet megvásárolni kiegészítőket, illetve kifutó Mac,iPod,iPad modelleket szintén kedvezményes áron.
Elvileg csak az Arénában lesz?! hétvégén. XMS iStyle-tól átvették ezt a garázsvásárt?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#45416) Blaise válasza jozsi252 (#45415) üzenetére


Blaise
veterán

Ja, lehet órákat sorban állni pár ezer forintos tokokért meg kábelekért. Az istyle már megégette magát ezzel, érdemes visszakeresni a Facebook kommenteket, ha meg elérhetőek :D

[ Szerkesztve ]

(#45417) ittakary


ittakary
nagyúr

Az a bajom ezzel az undorítóan magas kezdő 5S árral, hogy nem fogja lejjebb nyomni az i5 használt árát... Így sajnos nem egyhamar fogok visszatérni az almához...

(#45416) Blaise: mi is volt ezzel a baj? Mi volt az égő? Visszakeresni biztos nem fogok, Facebookon kínszenvedés a múltat bolygatni, pár szóval leírhatnád :)

[ Szerkesztve ]

(#45418) Malachi válasza ittakary (#45417) üzenetére


Malachi
addikt

meghirdették nagy csinnadrattával, és kb, az első 10 ember tudott értelmes holmit venni, a maradék 500 sorban állónak maradtak a tokok, meg a kábelek. volt balhé.

ja, mert egyszerre 5 vevő lehetett a boltban, ha jól emlékszem, a többiek meg tiporták egymást az ajtóban. :D

[ Szerkesztve ]

(#45419) Blaise válasza ittakary (#45417) üzenetére


Blaise
veterán

Beharangozták, hogy sok kifutó Mac gép lesz nagy kedvezménnyel, de kb minden kapós cuccból csak 1-2db volt, a nyitás után 10 perccel már gépek se voltak, csak sima tokok, fóliák, kábelek és egyéb filléres tételek :D
Ja és egyszerre csak pár ember lehetett bent a boltban, szóval bűn lassú volt a beengedés, órákat kellett sorban állni.

Facebookon nagyjából ezekre panaszkodott mindenki.

(#45420) manchester85


manchester85
addikt

És az iPad 1 akcióra emlékszik még valaki? Talán valami macveszem nevű oldal szervezte. 0 iPad lett eladva, persze mindenki meg tudta rendelni. :DDD :DDD Engem két oldalról is kivágtak (iPhonehungary és Appleblog) mert egyből levágtam, hogy kamu. :DDD

i6 Silver

(#45421) icecave válasza manchester85 (#45420) üzenetére


icecave
nagyúr

Még szép, én csak kívülről követtem az eseményeket. Túl szép volt,hogy igaz legyen, mégis mennyi,de mennyi embert be lehet szívatni, jajj.

(#45422) Malachi


Malachi
addikt

srácok, mondjátok meg, egy december közepéig garis, fehér 16GB-os T-s 4s-t, ami teljesen makulátlan, minimális karc nélkül, dobozzal, meg mindennel, mennyiért lehetne eladni? nézegetem az aprót, de nagyon nagy a szórás, és nem is értem a hirdetők szempontjait.

lehet, hogy lecserélném egy ugyanilyen ötösre, pár hónapos garisakat már lehet 120-130-ért látni.

(#45423) Bling95


Bling95
őstag

most meg nem enged aktiválni ... :W

(#45424) r3dsnake válasza Bling95 (#45423) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem sikerült 5 perce.

(#45425) vans? válasza r3dsnake (#45424) üzenetére


vans?
őstag

Es milyen i4-en?

hábm bábm

(#45426) Blaise válasza vans? (#45425) üzenetére


Blaise
veterán

Tűrhető, jobb mint a béta.

(#45427) vans? válasza Blaise (#45426) üzenetére


vans?
őstag

Nincs azert android feelingje ugye? Marmint sebessegben.

hábm bábm

(#45428) r3dsnake válasza vans? (#45425) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A GM eddig is fenn volt, de véleményt inkább nem mondok addig, amíg települnek iCloudról a cuccaim.

(#45429) Blaise válasza vans? (#45427) üzenetére


Blaise
veterán

Csodát nem kell várni, mégiscsak 3 éves hardver.

Minimálisan lassab, mint a 6.1.3, főleg feloldásnál és lezárásnál, de bőven a használható kategória.

(#45430) rayoliviero válasza Bling95 (#45423) üzenetére


rayoliviero
veterán

Már vagy hússzor próbáltam, de nekem sem akarja.

(#45431) Malachi


Malachi
addikt

na milyen a hetes? nem akarom elhinni, de röcögésről, akadozó kezelésről olvasok. ugye nem igaz? mondjuk egy i4s-en.

[ Szerkesztve ]

(#45432) GALARDO válasza Malachi (#45431) üzenetére


GALARDO
addikt

Nálam tökéletesen működik, bár van 1-2 bug. De ha jól tudom, pénteken ismét frissíthetünk. :C Jobban tetszik, mint a régi. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#45433) HarryPotter válasza Malachi (#45431) üzenetére


HarryPotter
őstag

most települ nálam, szép komótosan. meglátjuk.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45434) Cyberpunk válasza GALARDO (#45432) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na mesélj.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45435) Bling95


Bling95
őstag

I5on hasit :C

(#45436) HarryPotter


HarryPotter
őstag

hát...nem is tudom. olyan szép, jó, de valahogy nem az én világom...

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45437) icecave válasza HarryPotter (#45436) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát mostmár mindegy :D

(#45438) Cyberpunk válasza icecave (#45437) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De gonosz. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45439) Ragnar95 válasza Malachi (#45422) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

80-90körül szerintem el tudod adni a gari miatt

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45440) Malachi válasza Ragnar95 (#45439) üzenetére


Malachi
addikt

:R

90 jól hangzik.

(#45441) HarryPotter válasza icecave (#45437) üzenetére


HarryPotter
őstag

így van. Én valahogy a minimal stílust jobban kedvelem, ezek az ikonok színesek és rikítóak, nekem olyan érzésem van, mintha egy gyerekeknek készült UI lenne előttem.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45442) Malachi válasza HarryPotter (#45441) üzenetére


Malachi
addikt

én azt írtam róla, mikor először megláttam, hogy olyan, mint egy óvodai faliújság.

még most is bízom benne, hogy ez csak az évszázad trollkodása, és az 5s-sel együtt kiadják a normális kinézetű 7-est. :(

[ Szerkesztve ]

(#45443) r3dsnake válasza Malachi (#45431) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Egész fasza i4-en. Kapott restore-t a GM után, utána visszament rá iCloudról a GM backupja. Érezhetően gyorsabb.

(#45444) Bling95 válasza Malachi (#45442) üzenetére


Bling95
őstag

Pedig ez most mar vegleges , de siman megszokhato. Hasznalod 1-2 hetig aztan mar el is felejted milyen volt regen.

Bar egyelore meg eleg fura hogy az alkalmazasok nincsenek hozza "designositva".

[ Szerkesztve ]

(#45445) icecave válasza HarryPotter (#45441) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem meg pont bejön ez a minimal cucc. Igaz, volt is időm megszokni béta 1 óta. Viszont majd akkor lesz frankó, ha már minden app "hetesítve" lesz, mert ez így kicsit még kusza,hogy egyik még a régi design, a másik meg az új.

(#45446) HarryPotter válasza icecave (#45445) üzenetére


HarryPotter
őstag

félreértesz. én is a minimalt kedvelem, a flat stílussal nincs is bajom, de ezek a rikitó színek....tiszta cirkusz

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45447) HarryPotter válasza Malachi (#45442) üzenetére


HarryPotter
őstag

pontosan. bízni én is bízok benne, de tudom, hogy nem fogják.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45448) icecave válasza HarryPotter (#45446) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja hogy jaa... hát ez már a fejlesztőkön múlik, ki mit hoz ki ebből. Lesz itt majd annyi update, mint állat szerintem.

(#45449) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Az iránytűnél érdemes beállítani a valódi Északot?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#45450) HarryPotter válasza Sickboy25 (#45449) üzenetére


HarryPotter
őstag

az élet nagy kérdései ;)

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.