Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45551) manchester85


manchester85
addikt

Basszus, most hogy rendeltem két 4S-t (egyet anyámnak egyet magamnak) raneztem anyám szolgáltatójanak oldalára.

Basszus, most mit csináljak? Rendeljem meg ezt is? :DDD Ez ilyen budget szolgáltató, ha minden igaz független telefonokkal.

i6 Silver

(#45552) madgie válasza manchester85 (#45551) üzenetére


madgie
titán

Nem gond, 4S-eket megtartod, két ötöst meg intézel a fórumlakóknak ócsóé'.

Nem, nem kell semmivel meghálálni a zseniális ötletet, nem kávézom, bonbon sem kell... az egyik ötös az enyém lesz :D

(#45553) manchester85 válasza madgie (#45552) üzenetére


manchester85
addikt

:DDD Áh, de már hegyekben állnak a telefonok. (Anyám volt i4-e, a két 4S) most akartam megszabadítani ettől a szolgáltatótól, erre most itt ez az ajánlat. :DDD Az a baj, hogy kicsit körülményes, mert rendelni kell hozza egy "kaparós kártyát" is, ami maga a dijcsomag egyben, az aktívalja be az egeszet, akkor is, ha van meglevő aktív dijcsomag. (Magyarul az inaktívvá teszi a korábbit.)

i6 Silver

(#45554) nord_ válasza manchester85 (#45553) üzenetére


nord_
veterán

Nehéz az élet. :)

(#45555) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

iPhone Hungary
Münchenben csak fekete iPhone 5S van. Kiálltunk a sorból. Megyünk Augsburgba. Katasztrófa a sor, esik az eső. 5 órát feleslegesen álltunk. De ha megdöglünk akkor is lesz ma fehér iPhone 5S-ünk!

Komolyan fel nem tudom fogni, hogy manapság amikor már kiviszik a mancsod alá ingyé' házhoz a cuccokat, miért éri meg kint szenvedni órákat a semmiért?

(Jó persze, így pár héttel hamarabb lesz meg? És? Who cares?)

[ Szerkesztve ]

(#45556) madgie válasza r3dsnake (#45555) üzenetére


madgie
titán

Cirkuszi majmok (egyéni vélemény) :K

(#45557) manchester85 válasza r3dsnake (#45555) üzenetére


manchester85
addikt

Újságíróknak, akik ebből pénzt csinálnak. Minél előbb van meg, annál hamarabb jöhetnek a bemutató videók, tesztek, stb.

i6 Silver

(#45558) Ragnar95 válasza Zjunior (#45550) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

USA-ban meg 153... 195 is enyhén drága...
Döntés kérdése persze, kinek mennyit ér meg egy teló
manchester85: ez hűség nélküli ár? :Y

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45559) manchester85 válasza Ragnar95 (#45558) üzenetére


manchester85
addikt

Nincs hűség a straighttalknál. Veszel egy 45 dolláros unlimited kártyát, es mehet. Jelenleg is náluk van anyám, de a FaceTime-hoz pl. nem eleg gyors a net, akadozik.

[link]

Amugy 650 volt, mint a független, (hisz az is) most 550, illetve van ez a reconditioned 400-ért. Remelem ez ugyanaz, mint a refurb.

telók

Rendeljem, mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#45560) Blaise


Blaise
veterán

Hát...én ilyen áron tuti lemondok az 5S-ről, elkezdtem nézegetni aprón az i5-öket. Van esetleg valaki aki innen eladná? :)

(#45561) DanielK válasza Blaise (#45560) üzenetére


DanielK
addikt

manchester85 :DDD

(#45562) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Furrybarát iPhone 5S: [link] :DDD

(#45563) Ragnar95 válasza manchester85 (#45559) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az úgy elég korrekt ár akkor, bár nem ártana tudni, mit jelent pontosan a clarified valóban :P
Blaise: énis így döntöttem, de sajna nincs túl sok i5 a piacon, én meg a legszűkebb keresztmetszetet keresem ráadásul (független, fehér, 32gb)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45564) Xero válasza Blaise (#45560) üzenetére


Xero
nagyúr

Én még nem adtam fel. Várom a T árakat, nézegetem a NY, London repjegyeket és jön egy ismerős decemberben haza NY-ból. :P

(#45565) Blaise válasza DanielK (#45561) üzenetére


Blaise
veterán

Azért egy 240 körüli ár baromi sok, meg tudnám venni ha nagyon akarnám, de mégiscsak egy telefonról beszélünk :)

Ragnar95:

Nagyon szűk a kínálat valamiért, viszont sok 64gigás T-s i5-öt látok aprón, újonnan. Volt valami akció? :D

(#45566) DanielK válasza Blaise (#45565) üzenetére


DanielK
addikt

:F
Kérdezted, hogy ki adná el? Én meg mondtam, hogy manchester85. Itt linkelgeti, hogy 400$ i5-t. ;)

(#45567) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#45555) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mert a sok "nyomorék" örül magának hogy pár nappal/héttel előbb nyomogathatja, és facebookon is iszonyat sok lájkot kap erre. Az összes ilyet megverném...:D

(#45568) manchester85


manchester85
addikt

Október 1-jén elképzelhető, hogy tudok hozatni egy ilyet, mert most jon haza egy ismerős. Aki gondolja, írjon egy privátot, hogy mennyiért érdekelné egy bontatlan. Együtt kibontjuk, ha minden oké, csak akkor kérem el majd a penzt. Fekete ugyanígy van.

Ha valami gubanc van (bar az kizárt, mindenhol függetlennek írjak) akkor én amugy is megyek ki 9-én, és viszem is vissza.

BLACK!

130-140 korul. A T LTE-nek is menni kell rajta, mert ugyanaz a modell, mint a verizonos. Kettőt tudok rendelni.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#45569) B-L-A-C-K válasza manchester85 (#45568) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te mennyire gondoltál? Lehet érdekelne, bár most S4-et akarok...

(#45570) GALARDO


GALARDO
addikt

Szép....

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#45571) manchester85 válasza GALARDO (#45570) üzenetére


manchester85
addikt

Ki ez a török vendégmunkás? :DDD

i6 Silver

(#45572) B-L-A-C-K válasza manchester85 (#45571) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Régen volt itthon biztos...:D

Amúgy az ujjlenyomat olvasón kívül sokkal többet nem tud így első ránézésre az i5-höz képest...

(#45573) GALARDO


GALARDO
addikt

Kell! :C Persze nem fos zöldben. ;]

agabe: Az 5-ös nem tetszik. :))

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#45574) Blaise válasza DanielK (#45566) üzenetére


Blaise
veterán

Ja ok :D

Én itthonról szeretnék venni használtat, mindenképpen garanciásat (T-s Domino/független)

(#45575) agabe válasza GALARDO (#45573) üzenetére


agabe
addikt

Veszel pár hónapos sima 5-öst, teszel rá egy vékony műanyag tokot olyan színben amiben akarod, és ugyanott tartasz...csak kb 60ezerrel olcsóbb az egész :D

(#45576) whitezo88:
Itthpon ezt kicsit korűn kezdték... 1-1,5 hóanpot nem fognak kibírni :))

(#45573) GALARDO:
pedig műanyag tokkal ugyanaz a kinézete...belülről meg semmi különbség (ami van az lényegtelen).

(#45572) B-L-A-C-K:
A kamera még jobb (szolgáltatásban főleg, és sötétben a képek is valamennyivel) , és a gyorsabb provi 2 év múlva jól höhet ...persze akkor már 6-os iphone fog kelleni mindenkinek :D

[ Szerkesztve ]

(#45576) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem mindenhol iPhonért állnak sorban :(

(#45577) GALARDO válasza agabe (#45575) üzenetére


GALARDO
addikt

Az nem ugyan az. :) De amúgy nem hiszem, hogy veszek. Amire nekem kell az iOS, arra ezek már kicsik. A 4,7 is kicsi nekem, nemhogy a 4. :DD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#45578) bobooo


bobooo
addikt

Van már valami infó T-mobileos iPhone 5S árakról vagy hogy mikor rakják ki?

(#45579) Blaise válasza bobooo (#45578) üzenetére


Blaise
veterán

Még azt se tudjuk, hogy mikor lesz náluk egyátalán :DDD

(#45580) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Aki vásárolt már Amazonról vagy aki ismeri az amazon.com-t azoktól kérdezném, ha ott gift cardokból összeszedsz (FMA-n ugye csak US gift cardok vannak) elég pénzt bármihez akkor lehetséges Magyarországra kérni a szállítást vagy csak USA-n belül szállítanak? Illetve lehet-e az egészet gift cardokból fedezni? Gondolom az onnantól, hogy be lett váltva $-ként van számon tartva és nem gift cardként.

(#45581) DanielK válasza b4zsi- (#45580) üzenetére


DanielK
addikt

az attól függ, hogy mit rendselsz. változó sajnos. tokot tudtam onnan rendelni, de blu-ray lemezt nem. lehet teljes egészében fedezni git carddal.

(#45582) Xero válasza manchester85 (#45571) üzenetére


Xero
nagyúr

Ennek inkább angol, de még inkább US akcentusa van.

(#45583) r3dsnake válasza Xero (#45582) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

En is hasonloan beszelek IRL. :D Egyszer elektro boltban US-EU atalakitot akartam venni, mire az elado: meddig voltal kint? Mondom kb. 5 percig, kozelrol jottem.
Aztan esett le, hogy arra celzott amcsiban meddig voltam az "akcentusom" miatt. :D De ezt mar tobben megjegyeztek, kulonosen ha eloszor talalkozunk.

[ Szerkesztve ]

(#45584) Xero válasza r3dsnake (#45583) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem erős US akcentusom van, és a szókészletem is US. Volt már brit ismerős aki NY-inak nézett elsőre, de két angol tanár ismerős is azt mondta, hogy dél US hallatszik nálam, ittasan leginkább dél amerikai vendégmunkás. :DDD

(#45585) madgie válasza Xero (#45584) üzenetére


madgie
titán

A texasi szlengnek nincsen párja :D

(#45586) nord_ válasza Xero (#45584) üzenetére


nord_
veterán

No, akkor a skót/észak angol származású tanártól tanult angolommal, talán meg se értenénk egymást. :D
Biztos nekem vannak prekoncepcióim az amerikai angollal szemben, de amikor ilyet hallok, mindig az jut az eszembe, hogy szegény angol, biztos nagyon náthás lehet és picit mikrofonhangja is van, olyannak hangzik a kiejtésük.:D
(Mondjuk a német meg a másik fele: osztrák németen szocializálódtam, a mai napig furcsa a fülemnek, amikor egy dojcs azt mondja, hogy ájn-cváj meg policáj.)

(#45587) whitezo88 válasza nord_ (#45586) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az a jó, mikor országon belül több nyelvet beszélnek milliók. Például India, ahol száz meg száz totál különböző nyelv van, vagy egy enyhébb példa, Kína, ahol olyan nagyvárosokban mint Hong Kong, Kanton vagy Makaó a hagyományos, "kantoni" nyelv van (mely fonetikusan, nyelvtanilag és írásban is más), és tízmilliók beszélik, igaz, megértik a hagyományost is, mivel iskolában az a kötelező, mégis megmaradt ez.

(#45588) legiaap


legiaap
nagyúr

Bakker még ha akartam sem tudtam volna venni iPhone-t ma. Sor áll mindenhol. Dugik vannak a mobilos boltok, főleg az Apple bolt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#45589) joey04 válasza legiaap (#45588) üzenetére


joey04
titán

bakker te tényleg nem nagyon voltál benne eddig az apple témában... :)
ha hinni lehet a híreknek, idén még kevesebb a készlet, hosszabb ideig lesz hiány belőle.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45590) Ragnar95 válasza whitezo88 (#45587) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kína elég durva, van elég sok kínai ismerősünk, mert apám kínai cégnél dolgozik és mesélték,h ott tényleg az van, hogy az átlagember nem beszél mandarinul, csak a helyi nyelvet, azt meg nem érti meg a többi kínai akkor sem, ha csak 100-200km-rel lakik arrébb, márpedig ott vannak kicsit nagyobb távolságok is :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45591) manchester85


manchester85
addikt

Szerintetek egy 3G-s iPad 3 mennyiért mehet el? 1,5 éves, 16GB. Mennyi a reálisan eladható ár, és mennyi az, amiért pár napon belül elmegy?

Blaise, remélem az utóbbi feltételre vonatkozott az ár. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#45592) Blaise válasza manchester85 (#45591) üzenetére


Blaise
veterán

80-90ezer

(#45593) Cyberpunk válasza joey04 (#45589) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mesterségesen generált hiány, nagyobb hype = profit. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45594) Totheground válasza whitezo88 (#45576) üzenetére


Totheground
addikt

Emmi?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45595) whitezo88 válasza Totheground (#45594) üzenetére


whitezo88
nagyúr

blaha, rendszerinti ételosztás

(#45596) manchester85


manchester85
addikt

Na megrendeltem ezt a reconditioned fehér iPhone 5-öt, de ez all a számlán:

WTF :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#45597) agabe válasza manchester85 (#45596) üzenetére


agabe
addikt

hat egyreszt ida volt iirva, hogy csak 45dolcsis alap csomaggal, vagy 60dolcsis vilag csomaggal vasarolhato, masreszt az ado mindig ramegy, szoval ez ennyi.
Itthon akarod hasznalni? Mert akkor gari sem lesz ra semmi...azert az pedig nem art ;)

[ Szerkesztve ]

(#45598) mondomén válasza r3dsnake (#45583) üzenetére


mondomén
őstag

Írtad, hogy trükközöl a mobilnettel. Pontosan mit csinálsz?

(#45599) manchester85 válasza agabe (#45597) üzenetére


manchester85
addikt

Nézd már meg jobban, miről beszélek. :U Az árral semmi gond. Egy fehér i5-öt rendeltem. :U

i6 Silver

(#45600) joey04 válasza Cyberpunk (#45593) üzenetére


joey04
titán

a fenéket. Az Apple nem csökkent semennyit az árakon egészen addig, amíg nem jön az új modell. Ha tudna, gyártana többet is, hidd el. Úgy is mondhatnám, hogy alapból akkora az érdeklődés (hype) amit nem tudnak kiszolgálni, így nem kell mesterségesen generálni a hiányt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.