Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45251) joey04 válasza bobooo (#45250) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45252) bobooo válasza joey04 (#45251) üzenetére


bobooo
addikt

Akkor sorry :R Akkor nem tudom, hogy warez-e vagy sem.

(#45253) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#45222) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jó, h azt írtad, nem az lesz :P
Amúgy mennyi volt, ha szabad tudni? Csak mert úgy tűnik, én is arra váltok, bár mindenképp 32 gigásat szeretnék, mert a 16-al csak a szívás van számomra. Viszont sajna 32-es fehér elég kevés van és nem épp olcsóak :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45254) HarryPotter válasza manchester85 (#45206) üzenetére


HarryPotter
őstag

nekem bejönne ez a csaj, évek óta szeretnék egy valódi falusi disznóvágásra eljutni, sikertelenül. Gyerekként vettem részt ilyenen, és nagyon jó emlékeim vannak, buli, jó hangulat, pörgés, kaja, stb

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45255) icecave válasza HarryPotter (#45254) üzenetére


icecave
nagyúr

A szüleim novemberben vágnak, megyek is haza fénysebességgel :D

(#45256) HarryPotter válasza icecave (#45255) üzenetére


HarryPotter
őstag

majd hozz kóstolót!! :DD

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45257) jozsi252 válasza icecave (#45255) üzenetére


jozsi252
veterán

Hentesként szeretem én is, igaz szerencsére már nem abban dolgozok ( hm oltóanyag gyártás, de messze kerültem :) ), de ilyenkor jókat lehet kajálni, piáról meg ne is beszéljünk bár az nálam valamennyire kimarad.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#45258) whitezo88


whitezo88
nagyúr

reménykedtem hogy éjféltől lehet tölteni az iost, de nem, biztos amcsi idő szerint nézik, az meg reggel...

(#45259) joey04


joey04
titán

Apple iOS 7 review: Eye of the beholder

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45260) Cyberpunk válasza joey04 (#45248) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Idáig érezni a szagot. A sztori hadilábon áll.:U Egy kép sokat jelentene. Fôleg, hogy mindenki tudja kint a warez verzió.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45261) nord_ válasza icecave (#45237) üzenetére


nord_
veterán

discussions.apple.com:

Well I just got off the phone with Applecare....I was told 11.0.5 is sufficient to install iOS7, I suppose the same would go for your windows pc itunes as apple usually releases them both together at the same time.
She says 11.1 is not due out till next month

(#45262) icecave válasza nord_ (#45261) üzenetére


icecave
nagyúr

Telepíteni elég, csak syncelni nem lehet. Ha csak októberben lesz működő, nagy lincselések lesznek....

(#45263) nord_ válasza icecave (#45262) üzenetére


nord_
veterán

Pontosan ez, a szinkronizálás hiánya a problémám...

(#45264) icecave válasza nord_ (#45263) üzenetére


icecave
nagyúr

...és ha nem jön frissítés, akkor nem csak "párunknak" lesz ez problémája, hanem emberek millióinak.

Ma valahogy rohadtul nincs kedvem dolgozni :( Pedig szeretem a munkám, de amikor sok van, és az X-edik épületet kell méretpontosan, ajtók,ablakok, stb-k helyét kiszámolva, előre meghatározott módon texturázva és egyebek, akkor már nem tudok annyira lelkes lenni. :D

(#45265) kali válasza icecave (#45264) üzenetére


kali
legenda

nem túl monoton néha?

(#45266) DanielK válasza icecave (#45264) üzenetére


DanielK
addikt

tényleg nem jön 11.1 itunes? :Y :F
magyarul, ha restore-ral felteszem az ios7-et, akkor az itunes mappában lévő appokat nem tudom rátenni? :F na ne már!

(#45267) icecave válasza kali (#45265) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, az, épp ezt mondom. hiába most is,hogy 2 külön projekt, a maga nemében már unalmas mind a kettő. Amig most csinálok konkrétan az, hogy meg van adva össz-vissz az épület alapja (és számoljam ki a magasságot, ajtók,ablakok, stb. méreteit pusztán abból következtetve,hogy ott áll egy ember, akit vegyünk 180 cm-nek, vagy egy Opel astra, ami olyan 1,45 méter magas lehet. Aztán pshopban ezeket méretnek használva leméregetni, elképzelni 3D-ben, majd lemodellezni :D Dehát mindegy, mit rinyálok, itthon vagyok, ki se kell mennem a lakásból a munkahelyig és vissza, stb (bár hátrányai igen szép számmal vannak ennek a fajta munkának, amibe sokan bele se gondolnak).

DanielK: Majd kiderül, csak mert egy Supportos azt mondta, nem jelent semmit. Simán benyögött valamit, az is lehet. Nem hiszem, hogy ott van előtte egy ütemterv mindenről, mi mikor jön.

[ Szerkesztve ]

(#45268) madgie válasza DanielK (#45266) üzenetére


madgie
titán

Miért ne jönne? ;]

DanielK: csak a Beta :) Ironikus, mert pont nem fogom egyik kütyüt sem frissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#45269) DanielK válasza madgie (#45268) üzenetére


DanielK
addikt

macen már kint? akkor megnyugodtam, a többi nem számít. :P

(#45270) Kommy válasza DanielK (#45269) üzenetére


Kommy
veterán

mac-ra van beta is már több mint 1 hónapja ott megy a szinkronizálás.

(#45271) nord_ válasza madgie (#45268) üzenetére


nord_
veterán

Mekkel könnyű. :)

(#45272) madgie


madgie
titán

Nem, nem és nem... arany iPad, remélem kamu. Bár ha ez az ára, hogy jöjjön végre a Retinás Mini, akkor hajrá :)

nord: ideje váltani :D én is évekig rágtam a kérdést, de nagyon elégedett vagyok (pedig hardverileg még a felét sem tudja a Mini a PC-mnek). A Trackpad meg egy csoda!

[ Szerkesztve ]

(#45273) r3dsnake válasza madgie (#45272) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az ilyen arannyal nincs gáz, nem giccses. (Pedig nem szeretem az aranyt. Mondjuk nem is vennék ilyen színben.)

(#45274) kali válasza icecave (#45267) üzenetére


kali
legenda

igen, előnye és hátránya is van, mostanság én is tapasztalom, mert itthon ügyködök.
részint jó a kötetlenség, hogy nincs pontos ébresztő, nem kell csúcsforgalomban utazgatni, nincs időhöz kötve a kajaszünet, szinte bármikor kizökkenthetem magam némi mozgás miatt - például 30 perc szobakerékpározás már felüdülés -, némi fórum, facebook...stb is kell, hogy megtörje a monotonitást - amit amúgy elég jól bírok -, de hiányzik néha a valós társaság, amit a közösségi oldalak virtualitása nem teljesen pótol, attól még az is jobb, ha sűrűn csörög a telefon, és úgy cseverészhetek.
most kezdek csak rászokni, hogy egyenletesen beosztom a teendőket, korábban mindent hamarjában akartam, de az úgy nem okés.

(#45275) DanielK válasza madgie (#45272) üzenetére


DanielK
addikt

szerintem ha lesz is, nem lesz kötelező megvenni. :P

(#45276) Malachi válasza kali (#45274) üzenetére


Malachi
addikt

2008 április óta itthon dolgozom. meg lehet szokni. :)

(#45277) icecave válasza kali (#45274) üzenetére


icecave
nagyúr

Pontosan. Kötetlenség jó dolog tud lenni, az említett nincs bkv és egyebek miatt. Én osztom be az időmet (aminek a hátránya,hogy a kutya se nézi, mikor mit csinálok és simán el lehet b*szni az időt, bármivel). Nekem is a társaság hiányzik, jó volt azért régebben bent dolgozni a munkahelyen, legalábbis ebből a szempontból. Asszony megjegyezte, hogy túl sokat pofázok, mióta itthon dolgozok (nem csoda, elég sz>r,hogy egész nap nincs kihez szólni, csak skype-on a főnökhöz, meg a munkatársakhoz, az is inkább chat).
A szobabicaj és főleg az, hogy eljárok napközben konditerembe azért enyhít ezen a bezártságon.

(#45278) kali válasza Malachi (#45276) üzenetére


kali
legenda

én nem akarom megszokni, perdig többször nekifutottam, megyek is holnap állásinterjúra. :)
igaz, asszony részint örül, mert minden héten nagytakarítom a lakást, persze mindig mondja, hogy ne foglalkozzak ezzel hétközben, majd megcsinálja ő a hétvégén, vagy esetleg majd akkor együtt, de nekem belefér, és tényleg kell/jó a mozgás is, ezért gyakran el is mosogatok...stb.

icecave; néha túlzásba is viszem, mert van olyan, hogy több napig nem mozdulok ki a lakásból.

[ Szerkesztve ]

(#45279) Malachi válasza kali (#45278) üzenetére


Malachi
addikt

nekem asszem 8 nap volt a rekord. és a fura az, hogy olyankor fel se tűnik, csak mikor kiléptem az utcára, akkor ugrott be, hogy basszus, egy hete nem jártam kint. :D

(#45280) Totheground


Totheground
addikt

En altalaban irodaban dolgozom, viszont ha olyan project van, akkor par napot otthonrol. Egy ideig biztos meg tudnam szokni, aztan biztos, h hianyozna az irodai porges, a kozos ebedek meg a jo hangulat. A multkor erdekes hibat vetettem, es beultem egy szal furdokopenyben videoconf-ra. Halistennek azonnal leesett, ahogy meglattam magam kicsiben, es meg csak egyvalaki volt online, es o is jot rohogott. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45281) whitezo88


whitezo88
nagyúr

én fele iroda fele otthon, abban az a jó hogy van rendes gyors gép, dolgozhatok alsógatyában is, mehet a TV, és még játszani is szoktam mellette ;] (és nem kell 2x1 órát BKV-zni se)

(#45282) icecave


icecave
nagyúr

Én berendeztem a kis sarkomat a lakásban, aztán így dolgozom most már több, mint 3 éve. Néha változik ez, vagy az, de az arányok nagyjából ezek :D Aki régebb óta van itt, már látta, linkeltem korábban is.

szerk: Link javitva.

[ Szerkesztve ]

(#45283) manchester85 válasza icecave (#45282) üzenetére


manchester85
addikt

Egy nagy fehér fal az egész? :)

DanielK

Elkéstél. :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#45284) DanielK válasza icecave (#45282) üzenetére


DanielK
addikt

a mennyben laksz, hogy csupa fehér minden? :P

(#45285) nord_ válasza icecave (#45277) üzenetére


nord_
veterán

Tökéletesen így vagyok én is... Jó dolog itthonról dolgozni, de kell a társaság, mert ha az ember nem vigyáz, könnyen antiszociális lehet. :) Jah, és a legendás pontosságom is kezd megkopni, hogy nem vagyok percre pontosan időhöz kötve.

Más: most nézegetem a lefedettségi térképeket és basszus, a Telekom baromira le van maradva! Vácott nincs LTE? Kis falvakban, ahol a Voda és a Telenor is 3G-s lefedettséget biztosít, a T nincs sehol?! Baromira nem lesz ez így jó... Lassan lejár a hűségem és ha a T nem lép, akkor lehet, hogy az 5s-t máshol veszem meg.

(#45286) Möhe


Möhe
addikt

vadászcsiga

megbékéltél már a routerrel? vagy kivágtad mint macskát....?
nekem nem jött meg a 3600 ,helyette 4300-at kaptam kis felárért, holnap piszkálom is ,max Xero akad ki a kérdéseimtől :DDD

valaki kérdezte itt a fórumon hogy valami magyar keynote-ot hol lehet megnézni ,mert röhögni akar
én is akarok,de miről is van szó?

(#45287) HarryPotter válasza manchester85 (#45283) üzenetére


HarryPotter
őstag

nana, középen egy nagy iránytű is ott figyel

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#45288) icecave válasza nord_ (#45285) üzenetére


icecave
nagyúr

Passz, én meg vagyok elégedve, főleg, mióta lett a kis falumban is (ahova el-el látogatunk szülőkhöz, ünnepek, karácsony, stb) 3G. Mondjuk tény,hogy mire a T bekapcsolta ott a 3G-t, már lett előbb a vodának és a telenornak is. Azért nem semmi,hogy mostmár van mindhárom szolgáltatónak és egy 1700 fős faluról beszélünk.

Möhe: xms-istyle egyesüléséről szóló "kenyote". Azon röhögtünk :D

szerk.: Link javítva előző hsz-omban.

[ Szerkesztve ]

(#45289) nord_


nord_
veterán

Szívok az iTunes-szal...
Újra kellett raknom, ezzel még nincs probléma. Azt is megadtam, hogy a zenéket hol keresse, hová tegye, de az alkalmazásokkal bajban vagyok. Azt mindig a C:/users/user... könyvtárba pakolja, holott baromira nem szeretném ott tartani. Régebben valahogy rá tudtam venni, hogy máshová tegye, de most nem találom a megoldást. Segítetek? :)

(#45290) kali válasza Malachi (#45279) üzenetére


kali
legenda

a 8 nap már nagyon sok, néha inkább "unalmamban" is kimegyek az asszony elé délután, ha más miatt nem kell(ene) az utcára lépnem.

(#45291) vadászcsiga válasza Möhe (#45286) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Meg. Tegnapelőtt este egy életem egy halálom leformaztam a vinyót ext-re, utána ment minden mint a karikacsapas, semmi akadas, semmi gebasz nincs csak most meg az van hogy ugye az ember vesz valami modern dolgot akkor ha a fogadó egység nem új -jelen esetben a laptopom wifije-, vehetek usb-s wifit ra amivel remélhetőleg megfelelő lesz az átviteli sebesség mert most olyan 2-2,5 Mb/s ami nem túl acélos. Tegnap Xero mondott egy két trükköt (szabad csatorna keresése a környéken, 20-ról 40 MHz-re állítás) de nem vált be az előbbi ok miatt, ma reggelre ellenben par méterre a routertől folyton eldobta a telóm a kapcsolatot pedig tegnap egész este jo volt 3 eszközön is. Du megpróbálom visszaállítani ahol előtte volt.

(#45292) nord_ válasza nord_ (#45289) üzenetére


nord_
veterán

Manuális, ide-oda pakolgatással végül meglett...

(#45293) DanielK válasza vadászcsiga (#45291) üzenetére


DanielK
addikt

mondtam, hogy linksyst vegyél! :P

más: végül úgy döntöttem, hogy nem veszek apple tokot. annyit nem ér az egész. használom tovább a slim armort piros betéttel. [link]

(#45294) vadászcsiga válasza DanielK (#45293) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Minek dobják ki 20+t ha 16-ból is meglett. A laptopom akkor is hunyó lett volna.

(#45295) kali válasza DanielK (#45293) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül járt volna jobban, az ütköző csatornák...stb nem nézik, hogy mit írtak az eszközre...
mióta a cisco "levette a kezét" a linksys gyártóról, azóta amúgy sem az igazi, a belkin nem a hálózatok királya, akkor már inkább asus, ha minőség kell.

vadászcsiga; ezzel az alkalmazással feltérképezheted a környezetet; link (nem kell telepíteni, csak futtatni)

[ Szerkesztve ]

(#45296) Malachi válasza kali (#45295) üzenetére


Malachi
addikt

fura, én kb. 3-4 éve vettem a TP-Linket, akkor MINDENKI arra esküdött.

ez is olyan, mint a széljárás, legalábbis a 15-20 ezer körüli kategóriában. a profi megoldások gondolom állandó színvonalat jelentenek, hosszú távon is.

(#45297) kali válasza Malachi (#45296) üzenetére


kali
legenda

ár/érték arányban jó a tp-link, pláne az újabb szériásak, de esküdni 3 - 4 éve sem arra kellett, ha a minőség volt a fontos, de igazándiból a 700-as széria óta jó.
inkább az a probléma, hogy minden gyártónál vannak jobb és rosszabb típusok, és ez még a lenagyobb, legnevesebb gyártókra is igaz.

[ Szerkesztve ]

(#45298) blokad


blokad
senior tag

hatalmas léptekben haladunk a programozással a suliban (C#)
Java után egyelőre ujjgyakorlat, de pár függvény neve új, remélem nem lesz vele baj.

[ Szerkesztve ]

(#45299) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Azt hogy csinálták handrásék, hogy az xms lájkjai átkerültek az iStyle-ra? Lehet egyesíteni facebook oldalakat?

[ Szerkesztve ]

(#45300) joey04 válasza r3dsnake (#45299) üzenetére


joey04
titán

igen

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.