Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45601) Cyberpunk válasza joey04 (#45600) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Több rabszolgát a Foxconn gyárakba! Gyerekeket is lehet alkalmazni! ;] :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45602) b4zsi- válasza manchester85 (#45596) üzenetére


b4zsi-
őstag

akkor viszont nincs helyes információ a képen :)

(#45603) joey04


joey04
titán

btw ahogy olvasom 5c-ből annyi van mint a szemét. 8-10 darabot vihet egy vásárló. s-ből csak max kettőt, már ha jut. volt olyan bolt ahol már nyitáskor is csak a "fekete" verzió volt elérhető. azt meg végképp nem értem, hogy az igazi fekete modell miért szűnt meg. Már az előző verzió sem volt fekete, és hülyén is nézett ki a hátlap emiatt. De így, még világosabb színekkel pláne hülyén néz ki szegény.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45604) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Elkísértem ma nagynénémet a T-mobile üzletbe, hogy nézzünk neki telót, most járt le a hűség (X10 minije volt). Nézegettük a Sony-kat, amikor odajött egy Samsung promóter, zavaróan nyomulós stílusban. Kérdezgette mi az elképzelés, stb, mondtuk hogy két Sony közül vacillálunk. Persze ez nem tetszett neki, és elkezdett áradozni a SAMOLED-ről. Én elmondtam a véleményem róla, hogy mennyire túlszaturált, mennyire érzékeny a szemem a túlhúzott színekre, és zavaró, és neon, és stb. Azt mondta, hogy menjünk azért nézzük meg az egyiket egy Sony mellett... Na ez volt egy eléggé pofátlan dolog. Külön Samsung stand volt, de furcsa mód a Sony telefonok mellé került egy. Elkezdi mutogatni, hogy mennyivel szebb a Samsung kijelzője, mint a Sony IPS-e. Mondom, hogy az nem IPS. Erre ő: de. Rákerestem, TFT. Aztán mondta, hogy lehet szaturációt állítani rajta, mondom nem lehet csak Note és S szériánál. Azt mondta de. Megnéztem, nem lehet.

Úgyhogy lett egy LG.

(#45605) bobooo


bobooo
addikt

Voltak olyan szolgáltatói (Pl Verizon) és Apple Storeok, ahol nem tudodt az első ember se venni fehér/gold 64gigás 5S-t. Ezek után mo.-n max. az első tíz embernek fog jutni szifon a T-Mobile premieren

(#45606) manchester85 válasza b4zsi- (#45602) üzenetére


manchester85
addikt

Már írtam nekik, de mi ez, hogy fekete 5C :DDD Na majd kiderul, mit küldenek, de 430-ért mindenkepp megérte (független, a fennmaradó összeg az a havi dijcsomag ára).

i6 Silver

(#45607) joey04 válasza r3dsnake (#45604) üzenetére


joey04
titán

Úgyhogy lett egy LG.
:DDD

Egyszer én az egyik T-s üzletben kb 1 órát beszéltettem a samus gyereket, érdeklődést színlelve. Aztán közöltem vele, hogy á, inkább maradok az iPhone-nál és kisétáltam.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45608) Cyberpunk válasza r3dsnake (#45604) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De miért a te igényeid alapján vetetsz vele neki mobilt? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45609) r3dsnake válasza joey04 (#45607) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az a baj, hogy alapból azt feltételezik az emberről, hogy úgyse ért hozzá, meg fingja sincs mi az az IPS. Jó, hogy mentem nagynénémmel, így lett egy ugyanolyan hardverű, IPS kijelzős 1000MAh-val nagyobb akksis LG. Tuti rábeszélték volna a Samsungra. (De amúgy őt is zavarták a színek azon.)

Amúgy amikor mondta, hogy a Sony IPS, akkor mellétettem az iPhone-t, hogy na ez az IPS. Erre érdekes módon nem mondott semmit. :)

Cyberpunk: őt is zavarta a SAMOLED. Én igényeim? Akkor a WP/iOS stand körül nézelődtem volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#45610) mondomén válasza r3dsnake (#45609) üzenetére


mondomén
őstag

[link] hm?

(#45611) r3dsnake válasza mondomén (#45610) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Sry efelett elsiklottam.

Amikor lejár a 2 hónap, lemondom, majd aktiválom a másik csomagot. 500/1000mb között váltogatok 2 havonta, így mindig akciós.

(#45612) máyköl válasza joey04 (#45607) üzenetére


máyköl
veterán

Én a Samsung boltba az eladót akinek S2 -je volt meggyőztem, hogy az iPhone jobb, és elment venni egyet.

Nyertem? :)

(#45613) joey04 válasza máyköl (#45612) üzenetére


joey04
titán

hát ez fantasztikus.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45614) vadászcsiga válasza máyköl (#45612) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Peeersze :N

(#45615) mondomén válasza r3dsnake (#45611) üzenetére


mondomén
őstag

Értem, kösz. Gondolom lemondani ugyan úgy lehet sms-ben, nem?

(#45616) r3dsnake válasza mondomén (#45615) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én a weboldalon szoktam lemondani még a csomag lejárta előtt. (Tehát lényegében az újraaktiválást mondom le), viszont a kártyámon 1500-nál sosem szokott több lenni, szóval nem tudná honnan levonni eleve a teljes árú netet.

(#45617) vadászcsiga válasza r3dsnake (#45611) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez mekkora ötlet :DDD

(#45618) Totheground


Totheground
addikt

Na, egyre nagyobb az esélye, hogy gold lesz az az 5S. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45619) Cyberpunk válasza Totheground (#45618) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mármint neked? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45620) manchester85


manchester85
addikt

Na, szerencsére gyorsan válaszolt is a customer service, szal remelem minden oké lesz. :U

i6 Silver

(#45621) vadászcsiga válasza Totheground (#45618) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jobban megy a fukszhoz? :DD

[ Szerkesztve ]

(#45622) máyköl válasza vadászcsiga (#45614) üzenetére


máyköl
veterán

Hát nem most volt, 2 éve kb. mikor még a 4S volt a csúcsmodell...

(#45623) bigdady


bigdady
nagyúr

Valakinél működik a K&H MobilBank? Kilép belépés helyett. Ios7-en.
Totherground neked nem az van?

Szerk: hogy lépjek ki ha nem tudok belépni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45624) Totheground válasza bigdady (#45623) üzenetére


Totheground
addikt

Próbálj kilépni.

;]

@Csiga
Természetesen. Már csak egy vastag aranylánc kell, hogy nyakban hordhassam. :K

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45625) mondomén válasza r3dsnake (#45616) üzenetére


mondomén
őstag

Kösz, kipróbálom.:)

(#45626) joey04 válasza Cyberpunk (#45528) üzenetére


joey04
titán

És a különbség: iPhone 5S vs iPhone 5 (Video)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45627) Turbomann válasza joey04 (#45626) üzenetére


Turbomann
tag

Nem tudom, de a sebbesége sem győzőtt meg, de volt egy török magyar aholmár a nas gyűrűt is tesztelte és nem mindig érzékelte rendesen.:) SZóval I5 hip hip hurrá.:)

(#45628) legiaap válasza joey04 (#45626) üzenetére


legiaap
nagyúr

És az 5S 8.8-at kapott a Verge oldalán.
[link]
Ez az eddigi legtöbbet elért pont mobilok terén.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#45629) Onderon


Onderon
senior tag

ne felejtsétek el, hogy a telekom díjak módosítása miatti csomagváltás, hűséget aláírt ügyfeleknek is, az értesítés kézhezvételétől számított 15 napon belül meg kell történjen (nekem ez szept 24-én jár le, 9-én kaptam az emailt) úgyhogy már nincsen sok idő. azt hiszem én VOIP tiltás ide vagy oda, mozaik S-re váltok +1gb net&roll lte-vel. aztán majd kiderül, hogy elég e :D innentől feloldják a korlátozást, úgyhogy fel-le váltogathatok ahogy tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#45630) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

DAT BODY :Y

csak úgy mellékesen hozzátenném, hogy vegán testépítő. :)

[ Szerkesztve ]

(#45631) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kérnék egy diagnózist, mert egyre jobban tetszik a 7.;] jó én nem vagyok ős szifonos.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45632) icecave válasza Onderon (#45629) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát nekem is van hűségem, meg azt hiszem tarifacsomagra is, szóval nem hiszem,hogy bármerre válthatnék, ami olcsóbb, max felfelé. Pont gy év múlva jár le. Mikor is jön az új szifon majd? :D

(#45633) vadászcsiga válasza Cyberpunk (#45631) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ugy néz ki az elmenyfaktor a génjeiben van az iOS-nek, akárhogy is néz ki.

(#45634) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#45633) üzenetére


Cyberpunk
félisten

:K ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45635) b4zsi- válasza r3dsnake (#45609) üzenetére


b4zsi-
őstag

Az IPS is TFT, csak más technológiával készül így nagyobb a betekintési szög nem?

(#45636) r3dsnake válasza b4zsi- (#45635) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De. Viszont altalaban a TFT kifejezest tesztekben, specifikaciokban akkor hasznaljak, amikor TN+film panelrol van szo. Az IPS es MVA kulon kiemelesre szokott kerulni. Szabad szemmel is jol lathato amugy a kulonbseg.

(#45637) Blyan válasza legiaap (#45588) üzenetére


Blyan
félisten

Rendelni kellett volna pubi :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#45638) joey04


joey04
titán

jáj

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45639) C4mp3r


C4mp3r
addikt

valaki probalt restore-olni 6.1.3-ra i4-en? alairja meg az apple?

(#45640) B-L-A-C-K válasza joey04 (#45638) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:DDD

Még jó hogy nem erre a képre hivatkozott...

(#45641) joey04 válasza legiaap (#45588) üzenetére


joey04
titán

ez sor. :D
[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45642) mondomén


mondomén
őstag

[link] Bazmeg. :DDD Milyen pállott szaga lehetett reggelre.:D
(amúgy tök jó videókat csinál Casey, ha valakit érdekel...)

(#45644) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Azért joey20 megérdemelne egy különdíjat. Az első perctől fogva végig kommentálta az iOS7-et, bárhova nézek mindenhol ott van :DDD

(#45645) Onderon válasza icecave (#45632) üzenetére


Onderon
senior tag

az egyoldalú szerződésmódosítás (általuk) lehetővé teszi ilyenkor, hogy lefelé válts, ha akarsz. ezért szóltam, mert most meg lehet szabadulni a ki nem használt magasabb csomagtól.

(#45646) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#45644) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja végig tro... izé kommentelte. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45647) joey04 válasza vadászcsiga (#45644) üzenetére


joey04
titán

wp-s és bb-s hírek kivételével mindent mindenhol kommentálok. A wp meg a bb totál hidegen hagy. Most a MS nokia biznisz kapcsán leírtam a véleményem, de a többire teszek magasról, még a wp-s teszteket sem olvasom el.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45648) vadászcsiga válasza joey04 (#45647) üzenetére


vadászcsiga
félisten

kellemes társaság lehetsz :DDD

(#45649) Cyberpunk válasza joey04 (#45647) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Így kimaradsz a mókából. Szeretem azokat a cikkeket is, mert mindig jót lehet vidulni pár egyén harcán. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45650) joey04 válasza vadászcsiga (#45648) üzenetére


joey04
titán

Való életben más a helyzet. Ott sajnos kevés olyan ismerősöm van akivel lehetne bármilyen szinten is beszélgetni ilyesmiről, mindegyik azt fújja amit a reklámok meg az eladók mondanak nekik és általában totál hülyék a témához. Abban viszont IRL is úgy vagyok, hogy csak arról beszélgetek ami érdekel, arról viszont bárhol, bárkivel, sokat.Ha ilyen majomkodás kerül elő mint pl. a politika meg a számomra érdektelen témák, mint mondjuk az autók, akkor mind a valóságban mind a fórumon csöndben maradok.

49: Még az elején gondolkodtam rajta, hogy be kéne próbálni egyet csak hogy ki legyen pipálva az a rendszer is, de ilyen külsővel, ilyen gyenge akkuteljesítménnyel, és gyér alkalmazáskínálattal kidobott pénz lenne az egész. Így aztán nem is érdekel.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.