Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187001) radi8tor válasza aprokaroka87 (#187000) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aucs :W :DDD

⭐ Stella

(#187002) icecave válasza radi8tor (#187001) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem is pont most szakadt el, 1,5 éve szintén. Apple.hu-ról rendeltem egyik nap déljután 1kor, másik nap délben a kezemben volt, Cseh raktárból. Nyilván most szívás a hosszú hétvége miatt. Ingyenes volt a szállítás, bár lehet azért, mert egy airtag is jött, de csak magársa a kis 2 pár szilikonra (2 pár van máretenként egy csomagban, szóval a méretnél kell figyelni, mit választasz) is ingyenest írt.

(#187003) radi8tor válasza icecave (#187002) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem is nov2-t írt de ezek szerint nem kamu a másnapi szállítás. We’ll see.

⭐ Stella

(#187004) icecave válasza radi8tor (#187003) üzenetére


icecave
nagyúr

Ami viszont durva,hogy 1-1,5 év napi hanszálat után mennyire "elpuhul" a szilikon fülharang. Az új tapintásra is teljesen más, jobban tapad, ezáltal jobban is illeszkedik, stb.

(#187005) radi8tor válasza icecave (#187004) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem ez teljesen vállalható elhasználódás. Kap ott azért rendesen izzadtságot, zsírt, meleget. Csinálhatnák gondolom tartósabbra, de akkor keményebb lenne.
Ja meg akkor lennék igazán morcos, ha nem lehetne gyári gumiharangot kapni csak utángyártottat.

⭐ Stella

(#187006) madgie válasza radi8tor (#187005) üzenetére


madgie
titán

Nálam szerintem nem lesz ilyen gond, mert egyik méretet sem érzem igazán kényelmesnek, de kb mind egyformán marad bent és a feldugós teszt alapján is mind okés :D

(#187007) icecave válasza madgie (#187006) üzenetére


icecave
nagyúr

Én rohadtul paráztam annó, mielőtt vettem, mert a sima earpodsok mindig kiestek a fülemből, plusz a basszust inkább ne is említsük (kialakításból fakadóan sem). Mindig is agybadugóst használtam inkább. Aztán a pro meg ilyen "félig agybadugós" átmenet. Ehhez képesz, a default haranggal nagyon jól illeszkedik a pici fülembe, Spotify alatt van rendes EQ, így nekem rohadt jó. Plusz,hogy van iPad, meg Mac, összevissza tudok kapcsolódni (oké, még Monterey altt sem az igazi, néha nem akar kapcsolódni, ha rányomok, meg kell várni, míg kiírja, hogy "közeli eszköz").
Nagyon kényelmes, hosszú idő alatt sem bántja a fülem, nagyon ritkán megigatítom, de azt is azért, nert nem is érzem,hogy a fülemben van.
Az biztos, hogy ha valami baja lesz, azonnal veszem a következőt.

(#187008) szekra válasza radi8tor (#186994) üzenetére


szekra
őstag

Ha akarod tudok adni, nekem van felesleges (sosem használt).

(#187009) madgie válasza icecave (#187007) üzenetére


madgie
titán

Én sajnos érzem, kényelmetlenebb, mint az EarPods-om, de ez van, a zajszűrő része néha rohadtul kell, tegnap is Pozsonyból hazafelé az anyósülésen megvágtam egy anyagot és már a másikhoz is találtam zenét és elkezdtem. Ez itthon félnapi plusz meló lett volna :)

(#187010) radi8tor válasza szekra (#187008) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi de már megrendeltem az évtizedre való mennyiséget (2 pár) :R

⭐ Stella

(#187011) Totheground


Totheground
addikt

Amúgy most kicsit verem a fejem a falba, mert ma az egyik haverom odaadta az AirPods pro-t mert közösen hallgattunk valamit és bakker, egyáltalán nem cseszi úgy az ember fülét, mint egy átlagos agybadugos.
Erre hamarabb is gondolhattam volna, mert igazából ezért nem a pro-t vettem… :W

Úgyhogy aki azért fél tőle, mert agybadugós, mindenképp próbálja ki döntés előtt.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#187012) icecave válasza Totheground (#187011) üzenetére


icecave
nagyúr

(#187013) Gergőke88 válasza Totheground (#187011) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nem is értettünk téged miért azt vetted….

(#187014) Totheground válasza icecave (#187012) üzenetére


Totheground
addikt

Jepp, az már azután volt, hogy megvettem a simát. :(

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#187015) radi8tor válasza Totheground (#187014) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van pénzed másikra szóval ne szomorkodj :D

⭐ Stella

(#187016) TechN7ne válasza Totheground (#187011) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hogyan próbálod ki?
Egy agybadugós fülest nem lehet higiéniai okból sem ,csak ha már megvásárolod végleg.

Am sokat azért sem érdekli az ilyen megoldás ,mert nem akarják teljesen kizárni hallgatás közben a külvilágot ,meg van egy csekély fülzsír amire szüksége van az egészséges füleknek és elég undorító mikor a füles külső gumija szaftosan illatos.
Én undorítónak találom az ilyen füleseket ,fizetnének érte sem kellene.

icecave
Nyilván ,mint minden mást ,de számomra ez akkor sem élhető megoldás ,nem beszélve a halláskárosodás magasabb kockázatáról.

Jó teszi az Apple ,hogy csinál sima fülest is mert kell ,mostani 3. genesre én is beruházok.

[ Szerkesztve ]

(#187017) icecave válasza TechN7ne (#187016) üzenetére


icecave
nagyúr

Tudod, ezt szépen tisztán lelhet ám tartani, megtakarítani még mielőtt látható mennyiségű általad undorítónak titulált zsírréteg rárakódik....

(#187018) Blaise válasza madgie (#187006) üzenetére


Blaise
veterán

Comply-nak van egész jó betétje AirPods Pro-hoz, én azt használom és teljesen passzentos, van többféle méretben.

[ Szerkesztve ]

(#187019) icecave válasza TechN7ne (#187016) üzenetére


icecave
nagyúr

Én folyamatosan figyelem az értékeket, tudom már pontosan, meddig lehet hangosítani. Nagyon szépen mutatja zenehallgatás közben:

Külvilág kizárása: egy gombnyomás és nincs kizárva. Közben végig a fülemben van. Én is váltogatom, függően, hogy épp a zebrán megyek át, forgalomban közlekedek, vagy ülök a villamoson/metrón, stb.

[ Szerkesztve ]

(#187020) Gergőke88 válasza icecave (#187019) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezt gyárilag tudja a Widget?

(#187021) icecave válasza Gergőke88 (#187020) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem, a kontrol centerbe kiteszed a "hallás" ikont, és zenehallgatás közben mutatni fogja az értékeket. Tehát zenét hallgatod, kontrol centerből rányomsz a kitett ikonra. Tehát gyári funkció, csak külön widget nincs.

[ Szerkesztve ]

(#187022) r3dsnake válasza Totheground (#187011) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezt mondom mióta. :D Semmi köze az agybadugós fülesekhez.

(#187023) madgie válasza icecave (#187019) üzenetére


madgie
titán

Az az átengedés funkció hogy szokott idegesíteni kapucniban :DDD
Nyilván ki lehet kapcsolni azt is :)

(#187024) icecave válasza madgie (#187023) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát nyilván, ha azzal dözsized, jóhogy idegesít... :D

(#187025) szekra válasza icecave (#187024) üzenetére


szekra
őstag

Pedig futás közben én azt akartam volna, hogy átengedje a hangot, hogy azért a forgalmat is halljam, se sapkában ez elviselhetetlen. :D

(#187026) A guru


A guru
addikt

Még a múltkori Airpods Max témához kapcsolódóan.

Egy pár hete már megvan a kütyü, igazából nem bántam meg. Igazán belekötni semmibe nem tudok, hetente egyszer kell töltenem, tényleg sokat bír. A hangzás szuper, filmezéshez, zenehallgatáshoz semmi nincs túltolva benne, kellemes mélyek, szép magasok, nem torzít egyáltalán. Az eszközök között nálam sokkal fluidabban váltogat, mint a pro, nem tudom ez miért van. Hosszabb használatnál is kényelmes, nem nyom nem szorít ez a háló szerű fejpánt nekem nagyon bejön. Egyedül ha tényleg szőrszál hasogatni szeretnék, akkor a digital crown helyett szerintem jobb lett volna egy olyan megoldás, mint az iPhone vagy iPad hangerőszabályzói. Hosszabb hajú kollégák, hozzám hasonlóan szenvedni fognak vele, hogy megtalálják aztán még tekergessék is, de ez is olyan, hogy megszokható, meg alapból nem is kötelező azzal állítani a hangerőt. A másik gomb ANC on/off viszont nagyon el van találva, tök jó a nyomáspontja, könnyen meg lehet találni, nem lötyög.

Mióta megvan a Max, azóta sok kedvem nincs is használni a Pro-t. Ha menni kell valahova, akkor kényelmesebb nyilván előkapni a tokból, de amit a Pro tud azt a Max is, csak mindent jobban. Plusz a gumiharangos témához, szerintem is kicsit undi tud lenni, meg figyelni kell rá, hogy időnként meg legyen pucolva. Én a sima gen 2 airpodsról váltottam rá, nekem az egy fokkal kényelmesebb volt. A Pro akármit csinálok egy idő után elkezd kimászni a fülemből, igazgatnom kell.
A Maxhoz találtam egy tokot: [link] Amikor megjött akkor derült ki számomra, hogy ez kiváltja a gyári szerencsétlen megoldást, mert ugyanúgy van benne egy ilyen mágneses fül amit ha érzékel elmegy power saving módba. :)

(#187027) TechN7ne válasza A guru (#187026) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Szívesen beruháznék én is egy Airpods Max-ra csak ne kenne annyira drága ,de lehet ami késik nem múlik ,szemezek vele én is nagyon.

(#187028) icecave


icecave
nagyúr

Netflixben lehet társulni mással úgy, mint Spotify esetén? Nem lenne rossz...

(#187029) Gergőke88 válasza icecave (#187028) üzenetére


Gergőke88
addikt

Persze. Nagyobb csomag esetén simán.
1-2-4 fo nézheti egyszerre a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#187030) icecave válasza Gergőke88 (#187029) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor már csak találnom kell valakit. Nincs erre topik? Vagy ez olyan nem megengedett dolog?

(#187031) Gergőke88 válasza icecave (#187030) üzenetére


Gergőke88
addikt

Passzolom. Mi családon belül oldottuk meg.

(#187032) TechN7ne válasza icecave (#187028) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Persze ,mi a 4k s csomagot használjuk legalább négyen.

(#187033) Gsx-rr válasza icecave (#187030) üzenetére


Gsx-rr
veterán

A Netflix topicban ezt ne kerdezd meg

(#187034) -secret- válasza Gsx-rr (#187033) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért?

(#187035) radi8tor válasza icecave (#187030) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez nem legális, olvasd el az EULA-t, csak egy háztartáson belül használható.

-secret-: mert repül a banán. :D

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#187036) icecave válasza radi8tor (#187035) üzenetére


icecave
nagyúr

Mármint nem legális, de működik, mert még szemet hunynak felette, akárcsak a Spotify, nem?

[ Szerkesztve ]

(#187037) radi8tor válasza icecave (#187036) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja kb. Se Spotify se Netflix közösségek kiépítését nem támogatja a fórum.
Amúgy mi értelme van előfizetni? :D

⭐ Stella

(#187038) TechN7ne válasza radi8tor (#187037) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

“Amúgy mi értelme van előfizetni?

Hát nem sok ,ugyanúgy pörög az ncore :DDD

(#187039) Gsx-rr válasza TechN7ne (#187038) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Es te vagy zenei producer? :D

(#187040) icecave válasza TechN7ne (#187038) üzenetére


icecave
nagyúr

Biztos ott van, de én még mac-en nem mertem torrentezni. Nem tudom miért, a lehetőség megvan gondolom, bár nem néztem utána.

(#187042) TechN7ne válasza Gsx-rr (#187039) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

A mennyiség és a minőség bősége ,ez a nem mind1.
Bármit megtalálsz a legjobb minőségben és még mindig Magyarországon vagyunk és nem pl. Németországban ,hogy ne lehessen...

(#187043) Gsx-rr válasza TechN7ne (#187042) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ja azt hittem a zeneszek rinyaltak a legjobban a lopasok ellen.
De akkor neked a jogvedett es hasonlo szavak nincsenek meg!

[ Szerkesztve ]

(#187044) Totheground válasza Gsx-rr (#187043) üzenetére


Totheground
addikt

Valóban elég érdekes, ugyanúgy, mint a hozzáállás, hogy ami tiltott, az csak akkor az, ha tényleg megb**z érte a közeg (“Mo-n lehet, nem úgy, mint németben”).

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#187045) TechN7ne válasza Gsx-rr (#187043) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Rosszul hitted ,alig kapunk onnan vlmit.
Nincsenek már fizikai lemez eladások.

(#187046) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Nem tudtok valami olyan oldalt, ahol az összes notebook megtalálható és lehet őket egymással komperálni? Mint mobilok esetén a GSMArena.

(#187047) radi8tor válasza .Szaki. (#187046) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van belőle annyi mint égen a csillag. :)
Pl: [link]

⭐ Stella

(#187048) .Szaki. válasza radi8tor (#187047) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez szuper, köszi! :R

Nem úszom meg a gépvásárlást, a Notebook csoport pedig finoman szólva sincs a helyzet magaslatán, szóval kellett valami alternatív oldal, hogy legalább utána rá tudjak keresni tesztekre.

[ Szerkesztve ]

(#187049) Blaise válasza .Szaki. (#187046) üzenetére


Blaise
veterán

(#187050) .Szaki. válasza Blaise (#187049) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszi! :R

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.