Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147001) #40359168 válasza r3dsnake (#146990) üzenetére


#40359168
törölt tag

:DDD

(#147002) -Ben- válasza GALARDO (#146999) üzenetére


-Ben-
veterán

Ja, igen.. Az iOS7 -re én is morogtam, de ott se volt ekkora gáz. Ami viszont furcsa, hogy egyeseknél - ahogy itt a topikban is - teljesen rendben van, míg másoknál botrányos...

(#147003) icecave válasza -Ben- (#147002) üzenetére


icecave
nagyúr

Az biztos. Nekem i7-en továbbra is nagyon jó, csak az ikonon 3d touch ami "reccen". Az üzemidő viszont egyenesen botrányos, amiatt nagyon csalódott vagyok :( Elég gáz powerbankkal rohangálni, vagy a munkahelyen töltőre rakni, mert nem bírja ki az odautat, meg a vissza hazautat, plusz a meló alatti kevés nyomkodást.

[ Szerkesztve ]

(#147004) agabe válasza B-L-A-C-K (#146951) üzenetére


agabe
addikt

Ha hiany lesz belole lehet nem is buksz rajta..mar ha sikerul szerezned egyet az elejen es par honap hasznalat uatan meg mindig nem lehet rendesen kapni ;)

Amugy 255 az a 254 amennyiert a 8+ van nala ;]

[ Szerkesztve ]

(#147005)



őstag

ŰRVIHAR - nézős 🛰

+ SZÁRNYAS FEJVADÁSZ

[ Szerkesztve ]

(#147006) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Na erre kíváncsi leszek.

(#147007) B-L-A-C-K válasza agabe (#147004) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Majd meglátjuk, mindenesetre most berendelem a tokokat és az üvegfóliát hozzá... :P

Igen 255, de tudtam egy ezrest alkudok majd úgy is... ;]

(#147008) -secret- válasza B-L-A-C-K (#147007) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vannak rá csini tokok?

Nagyon balfaszul néz ki még mindig ez az álló kamera. :D

[ Szerkesztve ]

(#147009) B-L-A-C-K válasza -secret- (#147008) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már eredetiek vannak iStyle-ba, bár onnan nem veszek, T-nél nem bánnám lenne lassan, van még 1 kuponom. Ali/Ebay-en is akadnak már. Nillkin üvegfóliát várom még, abban sincs ahogy néztem.

(#147010) nord_ válasza Gsx-rr (#146993) üzenetére


nord_
veterán

Valami összeakadás lehet nálad, mert nekem nincs ilyen gond.

(#147011) -secret- válasza nord_ (#147010) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem is megy gond nélkül.

(#147012) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#146993) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyen nekem is volt mikor felraktam a legelső 11-et párszor, de utána helyreállt magától.

(#147013) leslieke válasza Gsx-rr (#146993) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez változó, hogy mikor lép be, nekem ez is, az is előfordult már.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#147014) agabe válasza B-L-A-C-K (#147009) üzenetére


agabe
addikt

Ha majd látsz jó tokot jó árban szólj ;)
Én mondjuk spigen párti vagyok, mert ár-értékben egész jók, de nem ragaszkodom kizárólag ahhoz csak védje a telót azért és ne miliméteres karcvédelem legyen csak rajta.

(#147015) B-L-A-C-K válasza agabe (#147014) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egy ilyen vékonyat rendeltem most.

[ Módosította: radi8tor ]

(#147016) -secret- válasza B-L-A-C-K (#147015) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Rossz a link!

(#147017) agabe válasza -secret- (#147016) üzenetére


agabe
addikt

Nembaj a vékony nem hoz lázba :)

(#147015) B-L-A-C-K :
köszi, de tényleg nem érdekelnek azok amik nem adnak védelmet esetleges leeséskor.
Olyat nem tervezel ami rendesen véd is (persze nem brutál, csak olyan szolíd) ?

[ Szerkesztve ]

(#147018) B-L-A-C-K válasza -secret- (#147016) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sorry.

agabe: Én ezeket is szeretem, + azt az agyon reklámozott műbőrt, csak az még nincs X-re.

(#147019) nofi


nofi
őstag

Végre megérkezett tegnap a 10,5-es iPad Pro-m. Nagyon eyecandy az OS így fürgén, kicsit fura is ránézni ezek után a 6S-emre :P Elképesztő a kijelző és végre a hangszóró sem olyan dobozosan, néha rezonálva szól mint korábban. Ettől függetlenül azért a Charge2+t nem váltja ki, de végre nem kell torzításig hangosítani.
A napokban belekezdek a nagy apptakarításba, mert így már kifejezetten zavar, ha próbálok dobálni egy appot a szélére és még mindig semmit nem csinál. iOS9 óta volt elég idő a fejlesztőknek megcsinálni a split screenes nézetet (Szia Gmail és társai!). Eddig elnéztem ezeket a hiányosságokat, de tisztán látszik, hogy az iPad élmény akkor zökkenőmentes ha az appok alkalmazkodnak hozzád és nem fordítva, szerencsére bőven van miből válogatni. Hiába jó a Windowsos meghajtóként üzemelő Google Drive, de azt hiszem ennek a leépítését meg kell lépni ahhoz, hogy a tablet legyen az elsődleges és nem utolsó sorban kényelmesebb platform. Az elmúlt pár hétben már szoktattam magam ahhoz, hogy az asztali gépet csak CAD-hez kapcsolom be, ami esetleg nagyobb Exceles művelet azt pedig kihúzom másnapig és a munkahelyemen megcsinálom. Hosszú távon tervben van egy Magic Keyboard (csak univerzális kiegészítőben gondolkodom) és egy pencil is, de idénre már az új, kompaktabb babakocsi a prioritás :P

Xbox GT: nozsolt

(#147020) #76385920 válasza -secret- (#147006) üzenetére


#76385920
törölt tag

Akkor i8 vásárlás karácsonyig kitolva. Tegnap itt matekoltam, hogy a telenornál jobban jönnék ki. Mostmár csak azon izgulok, hogy nehogy odab...nak az i8 árának. :)

(#147021) Sukta 95 válasza -secret- (#147006) üzenetére


Sukta 95
tag

majd jon a “gomb 2”. :D

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#147022) agabe válasza nofi (#147019) üzenetére


agabe
addikt

Na csak megjött :) Vagy új forrásból ?
Engem most nem zavar mellette a telefon, mert samu S8 tök más ...de ha valami 8-as vagy X beugrik akkor majd vissza kell szokni :D

[ Szerkesztve ]

(#147023) nofi válasza agabe (#147022) üzenetére


nofi
őstag

Majdnem, de végül kolléga jelezte, hogy rendbe jöttek a dolgok és azonnal tud küldeni egy ugyanolyat :K

Xbox GT: nozsolt

(#147024) agabe válasza nofi (#147023) üzenetére


agabe
addikt

Helyes :K

(#147025) Zjunior válasza nofi (#147023) üzenetére


Zjunior
veterán

:K ;]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#147026)



őstag

Ja, nem is mondtam, elvitték az S7-met. Meztelennek érzem magam😀

(#147027) icecave válasza (#147026) üzenetére


icecave
nagyúr

Mi lesz helyette?

(#147028) Mister_X válasza icecave (#147027) üzenetére


Mister_X
nagyúr

SE ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#147029) madgie válasza Mister_X (#147028) üzenetére


madgie
titán

Addig mondjátok, míg veszek egyet :D

(#147030) Mister_X válasza madgie (#147029) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én most vennék, ha nem "spórolnék" apránként tavaszra.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#147031) B-L-A-C-K válasza Mister_X (#147030) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mi lesz akkor?

(#147032) Mister_X válasza B-L-A-C-K (#147031) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Marad az ideiglenes 5C még egy darabig, mások a prioritások, valami ilyesmi:
A) félretenni a tavaszi Japán útra (ha közlitek 4-5-en, hogy kell jópénzért 8, 8+ meg X, akkor lehet november, bár már késő repjegyet venni)
B) jogsi
C) elverni a pénzt tetszőlegesen, azonnal (SE + Xbox One / PS4 + SE / Switch)

A racionális énem A-tól haladna, emocionális meg C-től visszafele. Ha az eszemre hallgatok, B, mert egyedül annak van "értéke".

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#147033) #76385920 válasza Mister_X (#147032) üzenetére


#76385920
törölt tag

A 15 évvel ezelőtti énem esetén a C pont így nézett volna ki. Csajok, Pia, kaja. :DDD

(#147034) ittakary


ittakary
nagyúr

6S kijelzőt vett közületek valaki mostanában ebayről?

6600

6000

5600

vegyem legolcsóbbat? vagy esetleg másikat vennétek, mert valami bibit nem veszek észre?

(#147035) válasza icecave (#147027) üzenetére



őstag

Ezt hogy érted? Őstermelő i7-s tulaj vagyok. JatBlack 128GB 🦇 Ráadásul most úgy néz ki jobban fut mint iOS 10 alatt 👌🏻
Viszont régóta akarok venni egy 7’ tablettet.

[ Szerkesztve ]

(#147036) válasza Mister_X (#147032) üzenetére



őstag

Ha úgy is mész ki Thoteground használt iX-ét átveheted. Havernak biztos jól árasítja. 😁

[ Szerkesztve ]

(#147037) Zjunior


Zjunior
veterán

Na asszonynak vettem egy i8 gold-ot , majd holnap mondok rola velemenyt...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#147038)



őstag

Szerintem kettőt veszek hogy meglegyen a redundancia . Kinek kell még 😏 [link]

Zjunior

De rendes vagy. Szívjon vele Ő mi?

[ Szerkesztve ]

(#147039) icecave válasza (#147035) üzenetére


icecave
nagyúr

Az jó, a szüleim is őstermelők :D

Azt hittem, lesz valami az S7 helyett, mert régebben itt Istenítetted, hogy nincs is annál jobb és csodálkoztam, hogy most eladod.

(#147040) B-L-A-C-K válasza Zjunior (#147037) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#147041) válasza icecave (#147039) üzenetére



őstag

Én még most is azt mondom hogy jobb jelenlét érzetet adott videón, de két nagyágyút felesleges fenntartani.😆 Addig adtam el amíg kaptam érte valamit. Most van egy Tissot műszerem is eladó, mert mellette ott ketyeg egy Seinhart SUB😎

[ Szerkesztve ]

(#147042) icecave válasza (#147041) üzenetére


icecave
nagyúr

"Én még indít azt mondom hogy jobb jelenlét érhetett adott videón"

miva'? :D Nem tudom milyen billentyűzetet használsz, de cseréld le gyorsan, mert a szövegjavítója nagyon szar :D

(#147043) válasza icecave (#147042) üzenetére



őstag

Tudom, de mindig várjál 5 percet amíg az MI javítja.

Egyébként ja. Nem qwery😋

[ Szerkesztve ]

(#147044) agabe


agabe
addikt

Pixel2-ok kozul egyik sem erdekel senkit ?
Samsungnal tuti jobb lesz mukodesben, kamera kerdeses, de lehet abban is jo, csak a protre modja hagy nemi kivannivalot maga utan, de van helyezt amikor teljesen jol mukodik, es most arra kesobb folyamatosan megjeleno sw frissitesekben is jobban bizom mint ios-esekben...szomoru, hogy ide jutott apple, de ha nem tesznek megfelelo rendszert az asztalra akkor nincs mirol beszelni.

(#147045) icecave válasza agabe (#147044) üzenetére


icecave
nagyúr

A sima pixelekben is brutál kamera volt, alázott mindent, úgy olvastam. Nyilván a kettesekbe nem tesznek szarabbat. Jó lehet egyébként, de igen vaskos ára van. Vajon hány frissítés is jön ki rá? Kettő főverzió?

(#147046) Totheground


Totheground
addikt

Eleg erdekes, hogy akik tavaly ossze-vissza szaroztak a 7-et, hogy nincs rajta jack, most valahogy atsiklanak efolott a Pixel 2-vel kapcsolatban. :W

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#147047) agabe válasza Totheground (#147046) üzenetére


agabe
addikt

Szerintem szomorkodnak, es marhasagnak is tunik a gyartok reszerol...dehat el kell adni a sok uj kiegeszitot (pl. fuleseket)

(#147045) icecave:
Jo lesz a kamera az nem kerdes, csak tudnak-e osszessegeben a kepminoseg a kis javulasan kivul valamit meg bedobni ? Ahogy neztem a kepstabilizalas meg jobb lesz (lesz optikai is), kb samsung csucsok szintjen lesz a sotetebb helyen fenykepezes kepessege, de az egykameras portremod nem tunik tokeletesnek viszont fejlodhet meg sokat.
Hatso ujjlenyomat olvaso nem olyan rossz helyen van mint az S8-as samsungokban, csakhat a SOC kb fel eve megjelent mar mindenfele teloban, szoval az limitalja pl., hogy nem tudnak 60fps-t 4K-ban rogziteni, de frissitesektol nem felnek, mert 5X es 6P sem mai gyerek de mar honapok ota oreoval mennek, es nemhogy lassultak volna inkabb javultak, bar kerdeses, hogy mi lesz az oreo utan, de mintha azt mondtak volna pixelekre 3 evig fog elni a tamogatas.

[ Szerkesztve ]

(#147048) icecave válasza Totheground (#147046) üzenetére


icecave
nagyúr

I7 miatt már amúgy is van egy BeatsX-em, ezért nem rinyálok, de attól még hiányzik.

Viszont úgy tudom stock android alatt nincs EQ még Spotify alatt sem, ha ez nem változott, nekem az alapból deal breaker.

(#147049) icecave válasza agabe (#147047) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem úgy volt,hogy már a 7-est sem kapják meg, vagy az az utolsó, amit hivatalosan megkapnak? Utána kell kérdeznem ennek a Spotify-EQ dolognak, ha vennék is androidot, csak stock, amire egyből van frissítés.

(#147050) Gergőke88 válasza icecave (#147049) üzenetére


Gergőke88
addikt

Eladó lesz az s2?
Ha igen szólj. Mondjuk már kosárban az új Nike edition. Csak a szint nem tudom.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.