Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44201) r3dsnake válasza bigdady (#44200) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Miller :)

(#44202) whitezo88 válasza r3dsnake (#44201) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mikor tavaly Brüsszelben voltam, ittam pár sört. Azok a legjobbak! Személyes kedvencem a Kriek volt, meggyes sör, isteni. De a Leffe, vagy a Hoegarden sem volt semmi. Az itthon kapható kommersz sörök fasorban sincsenek.

(#44203) C4mp3r válasza r3dsnake (#44201) üzenetére


C4mp3r
addikt

en is a millert szeretem, de most bejott a samuel adams is nagyon

na meg persze a molson. nem nagyon volt, hogy sor fejbecsapott, de ebbol megittam kettot mar ereztem

[ Szerkesztve ]

(#44204) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Én a sört nem csípem túlzottan, sima sörből 2-nél többet nem tudok meginni, miközben töményből gond nélkül lehúzok 3-4decit is... :DDD
Mondjuk a különlegesebb sörök azok bejönnek, pl múltkor haverom vett Leffét és az elég jó volt, meg a búzasöröket is szeretem, azok finomak.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44205) r3dsnake válasza whitezo88 (#44202) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Sajna ezekkel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de majd egyszer hátha. :)

(#44206) vadászcsiga válasza whitezo88 (#44202) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na pl. Az igényesség ezt is jelenti

(#44207) Malachi válasza vadászcsiga (#44206) üzenetére


Malachi
addikt

pontosan mit?

(#44208) Onderon válasza Totheground (#44189) üzenetére


Onderon
senior tag

nem. attól mert neked ízlik, még lehet szar sajnos. mint ahogyan a magyar embör megeszi a 4mm "vastag" gyíkhúsból készült mirelit burgert is a balaton partján, száraz óriásbuciban, tocsogva a csalamádétól meg a megpunnyadt kígyóuborkától. de mert valakinek az a mennyország, attól az még egy közösség elleni bűntett eladni fogyasztásra!

hálistennek ez is megváltozóban van.

[ Szerkesztve ]

(#44209) HarryPotter


HarryPotter
őstag

nekem ha sör, akkor cseh. minden más mesebeszéd...
szerintem, de ez szubjektív!

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44210) vadászcsiga válasza Malachi (#44207) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogy hajlando vagy energiát áldozni arra hogy megkóstóld, megismerd, megnézd, felkutasd a termeket stb-t az eredeti helyen és nem a plázában a polcról leemelni.

(#44211) Onderon válasza whitezo88 (#44202) üzenetére


Onderon
senior tag

fura hogy kis hazánkban nem ittad még ezeket a söröket. sok helyen csapolják őket itthon is.

(#44212) madgie válasza Onderon (#44208) üzenetére


madgie
titán

Csalamádét nem bántani, házi csalamádé, saját magam gyúrta hús, helyi pékségben frissen sült buci... kell a francnak gagyiburger :))

Bár van egy helyi gyorskajás, ott a chickenburgerbe akkora rántott combfilét tesznek, mint egy iPad Mini :DDD

(#44213) Ragnar95 válasza HarryPotter (#44209) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A cseh sörök valóban elég jók, bár én pont nem szeretem őket, de az igazán különlegesek a belga sörök, azoknak nincs vetélytársuk...Amiket szeretek és jók, azok a német sörök, nem véletlenül van olyan tradíciója a sörnek Németországban :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44214) Malachi válasza vadászcsiga (#44210) üzenetére


Malachi
addikt

értem! :R

ez alap.

amúgy meg, jöttök itt a belga sörökkel a Chimay-re meg senki nem ugrik! pedig annál belgább kevés van! :)
nektár! évjáratos! palackban érlelt!

[ Szerkesztve ]

(#44215) vadászcsiga válasza madgie (#44212) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még egy pont az igényességnek, ez is az

(#44216) bobooo válasza vadászcsiga (#44215) üzenetére


bobooo
addikt

Hátte?! :P Mi lett a csigával ? ;]

[ Szerkesztve ]

(#44217) ittakary válasza bobooo (#44216) üzenetére


ittakary
nagyúr

elkúszott

(#44218) vadászcsiga válasza bobooo (#44216) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megette a bikuci :D

(#44219) Malachi


Malachi
addikt

más.

gondolom, itt már bőven kibeszéltétek, de mit gondoltok az iOS 7-ről?

kiindulásképp: én utálom. :(

holnap meg nagy csinnadrattával bemutatják a véglegest, és most először nem frissítek majd azonnal. elhagy engem az Apple.

(#44218) vadászcsiga - én is alig ismertelek fel elsőre. :D a kék csiga megmarhult. ;)

[ Szerkesztve ]

(#44220) GALARDO válasza Malachi (#44219) üzenetére


GALARDO
addikt

Októberben megmondom, a véleményemet. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#44221) Ragnar95 válasza Malachi (#44219) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem az ikonokon kívül nagyon bejön, bár élesben nem használtam még, de amíg nem váltok telót, addig nem frissítek iOS7-re, mert túl sok tweak van, ami hiányozna JB nélkül :P
Én az új iPhone-t várom nagyon, hogy végre meglássam,h megéri-e arra váltanom vagy csak i5-öt vegyek használtan, mert a 4S akksija már nagyon tré...Illetve a Maverickset várom már nagyon, mostmár nem szórakozom DP-vel, de remélem minél korábban kijön a végleges :P

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44222) madgie válasza Malachi (#44219) üzenetére


madgie
titán

Tuti nem frissítem az iPhone-t, úgy érzem az i4-nél megéri a háttérből figyelni a reakciókat, nehogy belefusson az ember egy 3G/iOS4 esetbe. iPad-nél még nem tudom, mi lesz, ott is kivárok.

Sőt, Mavericks-ügyben sem éri meg szvsz egyből ráugrani, pár DP-t megnéztem, de a többképernyős dolgok ott is bugosak voltak, SMB dettó, mással meg a Mountain Lion-nal sincs bajom.

[ Szerkesztve ]

(#44223) Malachi válasza Ragnar95 (#44221) üzenetére


Malachi
addikt

akkor nem csak az én mániám, de éppen az ikonok, meg a kinézete bántanak nagyon. ugye pár appal (YouTube, Kindle, egyebek) már készültek, és lecserélték az ikonokat, hát komolyan mondom, gyász rájuk nézni a megszokott részletes, szép ikonok között.

nem értem az új irányt, egyszerűen. ezzel végleg kivész majd minden egyediség az iOS-ből, bár elhiszem, hogy nagyon fejlett, és modern, és szuper lesz, de ha ránézek, már nem azt látom majd, amit most.

illetve fenéket, mert addig nem frissítek szerintem, amíg nem tudok valami skint rátenni. :)

(#44224) joey04


joey04
titán

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44225) Ragnar95 válasza Malachi (#44223) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az ikonok nekem sem jönnek be és nem tudom, minek kellett ez a flatesítés, de idővel biztos megszokom majd :K
madgie: én az új Safarit várom már nagyon, remélhetőleg valóban annyival erőforrástakarékosabb lesz, mint ahogy ígérték :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44226) bigdady


bigdady
nagyúr

Ha bor akkor csak rozé, Szekszárd forever :)

(#44227) bigdady válasza Malachi (#44219) üzenetére


bigdady
nagyúr

Olyan szikorás :DDD

(#44228) Bling95


Bling95
őstag

sörből ami jó és megfizethető szerintem a pilsner urquel, sajnos staroprament már itthon gyártják, olyan is...
búzasörből edelweis egész kellemes
ha meg nagyritkán benevezek egy barnára az guinnes

viszont itt fehérváron legtöbb helyen sopronit csapolnak, egy hely van ahol lasko-t, az is már-már felüdülés

van egy hely még ahhol kézműves sörök vannak, néha oda is benézünk, egész jókat lehet kifogni

[ Szerkesztve ]

(#44229) máyköl


máyköl
veterán

Sör? Német!

(#44230) vadászcsiga válasza máyköl (#44229) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Foci meg spanyol mi? :DDD

(#44231) albiosz válasza Bling95 (#44228) üzenetére


albiosz
őstag

Mindhárom kiváló sör, ezért adjuk meg nekik a tiszteletet a helyesírás kapcsán is: Pilsner Urquell, Edelweiss és Guinness. :)

(#44232) Bling95 válasza albiosz (#44231) üzenetére


Bling95
őstag

jogos a dolog, tény hogy sokszor nem írom le a nevüket, inkább megiszom :DD

pesten egyébként ezeket ( vagy valami hasonló minőségűt) csapolnak valamerre? bár ha fehérváron a soproni 330 egy korsó, laskó 450 bele se merek gondolni mennyi lehet egy csapolt Pilsnert Pesten :D

(#44233) Onderon válasza Bling95 (#44228) üzenetére


Onderon
senior tag

próbáltál már más barna sört? staropramen/krusovice barna? ha nem, akkor szerintem próbáld ki őket. többet rá sem nézel a guinness-re :) ha túl vagy rajtuk, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam :D

búzasörből pedig hoegaarden és érdekességként 1664 kronenbourg blanc.

[ Szerkesztve ]

(#44234) Ragnar95 válasza Bling95 (#44232) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze,h csapolnak, van direkt belga söröző, meg romkocsmákban is normálisabb sörök szoktak lenni, de egy sima kocsmában is legalább 5-féle csapolt sör szokott lenni :D
Nem tudom, a Pilsner mennyi, de az ászok 260Ft szokott lenni egy korsó ahova járunk :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44235) Bling95 válasza Onderon (#44233) üzenetére


Bling95
őstag

nem próbáltam, maradtam a beváltnál, de akkor kipróbálom

killkenny volt még egész jó, bordó sör néven fut

ragnar: azért az ászok nem egy nagy eresztés, pont minap ittam a restiben 320 volt azthiszem a korsó

egyébként belga söröző ittis van egy, az a baj hogy nem igazán van olyan ismerősöm aki sörökre igényes lenne, náluk a soproni a csúcs de gyakran élnék a kőbányaival meg rákóczival....

[ Szerkesztve ]

(#44236) whitezo88 válasza Onderon (#44211) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hol? nem láttam még. Tescoban 3 decis üveges Leffet láttam egyszer, de elég drágán.

(#44237) Bling95 válasza whitezo88 (#44236) üzenetére


Bling95
őstag

leffe is jó, bár kicsit kiakadtam hogy van benne kukoricadara.....

(#44238) Onderon válasza Bling95 (#44235) üzenetére


Onderon
senior tag

én személyszerint jobban szeretem a staropramen barnát, mint a krusovice barnát, de sokan a krusovicére esküsznek, nekem az már túl "füstös" volt :)

hoegaarden egy nagyon jó búzasör szerintem, a 1664 kronenbourg blanc pedig azért érdekes, mert enyhén korianderes/citromos/édes narancshéjjas :) nyári kánikulában nagyon jól tud csúszni :D

whitezoo88: budapesti helyeket tudok mondani ahol csapolnak, üvegeset pedig lehet kapni még a tesco-ban is (meggyes kriekről beszélek konkrétan)

[ Szerkesztve ]

(#44239) Ragnar95 válasza Bling95 (#44235) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban nem az, csak így hirtelen annak tudtam csak az árát, ezért írtam azt :DDD
Mondjuk én a sopronit se szeretem, de a kőbányainál, meg rákóczinál nem nagyon van lejjebb, max a tesco lager...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44240) Blaise válasza Bling95 (#44235) üzenetére


Blaise
veterán

Fehérváron a belgában elég bunkók a pincérek, ~7-800Ft-os sörök mellett nem ezt várná el az ember.

(#44241) icecave


icecave
nagyúr

Utálom a sört... Egy évben megiszok vagy 3 üveggel, de akkor is azért, mert már pl. full kész vagyok és nincs más pia, amit inni lehet :D

[ Szerkesztve ]

(#44242) Bling95 válasza Blaise (#44240) üzenetére


Bling95
őstag

Igen sajnos olyan teren vannak gondok ... De azt el kell ismerni hogy a kaja meg a sor eleg jo :)

Mas : valami kis uveges abszintot hipermarketekben arulhatnak ? Feldecis decis ket decisre gondolok ..

[ Szerkesztve ]

(#44243) Xero


Xero
nagyúr

Alapvetően sörös vagyok. Végig is kóstoltam már szinte mindent.
Az egyik kedvenc különlegességem a vágott sör:

Amúgy búza párti vagyok, de az esetek 90%-ában Borsodi, Soproni vagy Heineken gurul le a torkomon.
A másik kommersz, de kedvelt sörök a francia kis üveges olcsó fajták. Ár/érték arányban bajnokok. Egy tálca 4-5€ ha ügyes vagy és simán hozzák a Heineken szintjét.

Ha pedig fejre akarunk állni, akkor a belga bikák közül érdemes válogatni. :P

(#44244) icecave válasza Xero (#44243) üzenetére


icecave
nagyúr

"Amúgy búza párti vagyok"

Akkor mit rinyáltál, hogy nem tetszik az iOS 7? ;] :DD

(#44245) Xero válasza icecave (#44244) üzenetére


Xero
nagyúr

Mindenki magából indul ki. ;]
Nekem elsőre a búzáról ez ugrik be:

nem ez:

Az iOS 7-ről pedig nem nagyon alkottam véleményt. Kb pont mindegy hogy néz ki. :DDD

(#44246) icecave válasza Xero (#44245) üzenetére


icecave
nagyúr

Csak poénnak szántam, de egyből mentegetőzés lett belőle ;]

Na, igyekszem a melóval, este 7-9ig ne legyen már más dolgom, minthogy hallgassam/nézzem, mit hoznak össze az Apple-ék...

(#44247) Xero válasza icecave (#44246) üzenetére


Xero
nagyúr

Ehh. El is felejtettem, hogy ma van. Az utóbbi napokban vagy dolgoztam-idegeskedtem, vagy counter-strike-ban vezettem le ideget.
Na akkor nekem is úgy kell keverni a kártyákat.

(#44248) madgie válasza icecave (#44246) üzenetére


madgie
titán

"Na, igyekszem a melóval, este 7-9ig ne legyen már más dolgom, minthogy hallgassam/nézzem, mit hoznak össze az Apple-ék..."

Én inkább fát pakolok :DDD

(#44249) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Itt dolgozik: Facebook és Anyucií♥Apucií♥ eltart.
Itt dolgozott: Rozsdás Rákolló
:O
füves cigi, kidobott csöcs, max 14 év... :U
ugye nem minden tini ilyen? ugye nem?

(#44250) kali válasza whitezo88 (#44249) üzenetére


kali
legenda

nem, vannak rosszabbak is, meg persze jobbak is, csak mostanság utóbbi a ritkább, sajnos...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.