Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44151) korpicschess válasza Bling95 (#44150) üzenetére


korpicschess
veterán

Idohiany a problema? Mondjuk en nem tudom, hogy bkv berlettel ki lehet-e ide jutni.

Tegnap a szinten 142 liter boroskola fogyott, sztem olyan max 30 emberrel.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44152) Bling95 válasza korpicschess (#44151) üzenetére


Bling95
őstag

Nem feltetlen idohiany , de mivel nincs bkv berletem jolenne metroval meg gyalog megoldani a dolgot.

Mennyivel egyszerubb lenne pestinek lenni :D

(#44153) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Semmi

[ Szerkesztve ]

(#44154) korpicschess válasza Bling95 (#44152) üzenetére


korpicschess
veterán

Hat fehervarra a delibol megy vonat nem? Onnan a westend is 2 vonaljegy legalabb szerintem. Villamoson tudsz bliccelni ha akarsz, metron nem.
Amugy passz, en sem annyira vagyok ismeros meg.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44155) mondomén válasza Bling95 (#44152) üzenetére


mondomén
őstag

Ha déli és westend, akkor lesétálsz (5-10 perc) vagy 1 villamos megálló (18-as) a moszkvára és ott 4-es 6-os villamossal pedig nyugatiig. Ha Aréna, akkor a déliben felszállsz a piros metróra és mész a keletiig, onnan séta a plázáig (5-10 perc). Választék kb ugyan az mind a két helyen (nem valami jó). Illetve van már gap a westend-ben, de lehet olcsóbb, ha egyből az usa-ból rendelsz.:D

(#44156) Bling95


Bling95
őstag

köszi akkor westend vagy aréna lesz végül :D fehérvárhoz képest ég és föld ( itt tényleg semmi nincs...)

(#44157) vadászcsiga válasza Bling95 (#44156) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vörösmarty téri H&M is jó

(#44158) blokad válasza korpicschess (#44154) üzenetére


blokad
senior tag

Déliből miért 2 vonaljegy? Elég a westendig egy is :U

(#44159) icecave válasza blokad (#44158) üzenetére


icecave
nagyúr

Úgy-úgy, Déliből 2-es metróval a deákig, onnan meg 3-assal nyugatiig. Egy jegy kell, már nincs átszálláskor újra lyukasztás, mint régen.

(#44160) whitezo88


whitezo88
nagyúr

bejegyzést akarok Logoutra felrakni, nem nem találom hogy lehet oldalakra tördelni. Valaki segítene? Köszi.

(#44161) mondomén válasza icecave (#44159) üzenetére


mondomén
őstag

Nincs? Nem tudtam, azert irtam a 4-6 villamost. Akkor igy egyszerubb ja.

(#44162) blokad válasza icecave (#44159) üzenetére


blokad
senior tag

Pontosan.

más:
hála égnek, metrón már elég egy, mondjuk nekem ez csak olyankor fontos, mikor épp nem veszek már bérletet, de egy-két nap muszáj utazzak, hála isten 24-es villamost nem szeretik az ellenőrök, illetve a 80a trolin sincsenek. Tudom-tudom bliccelni nem szép, de június végén 2 napra már nem veszek havibérletet így pedig elég egy, vagy két jegy.

(#44163) vadászcsiga válasza whitezo88 (#44160) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én nem tudom de csináltam mer látom mindenkinek van :B :D

(#44164) Kommy válasza whitezo88 (#44160) üzenetére


Kommy
veterán

csak címlapos írásoknál lehet oldalakra bontani, személyes bejegyzésben nem.

(#44165)



őstag

Ennél jobb bizonyíték nem is kell arra, hogy miért vette meg a mikiszoft a Nokiat. Ha valaki nem érti kérdezzen nyugodtan. [link]

(#44166) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#44163) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kapnál egy sor vicces hozzászólást, ha nem tiltanád. ;] Bár írtak már bejegyzést értetlenebbre is.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44167) r3dsnake válasza vadászcsiga (#44163) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tartalmas. :D

(#44168) Totheground


Totheground
addikt

http://wheniskeynote.com

Már nem kell sok. :C

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44169) korpicschess válasza blokad (#44158) üzenetére


korpicschess
veterán

Jólvan, ügyes vagy. ;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44170)



őstag

Mi a különbség az optimista, és a pesszimista airbus utasai között?
- Az egyik az ablakhoz kéri a jegyet, másik a vészkijárat közelébe. :D

[ Szerkesztve ]

(#44171) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

dat eyez :) KÉP

[ Szerkesztve ]

(#44172) logitech25


logitech25
tag

Sziasztok.
először van iphonom.

hogyan tudok a legegyszerűbben csengőhangot bellitani,de nem a gyárit.
??

Help!

"Ha természetes módon élsz, sosem leszel szegény, de ha a képzelgések szerint, sosem leszel gazdag."

(#44173) TheMarci válasza logitech25 (#44172) üzenetére


TheMarci
addikt

(#44174) Totheground


Totheground
addikt

Holnaptól Pumpkin Spice Latte a Starbucks-ban. :C
Meló előtt ott kezdünk a haverokkal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44175) Ragnar95 válasza Totheground (#44174) üzenetére


Ragnar95
nagyúr


Amúgy ezt a Starbucks mániát sose értettem, jóval drágább, mint más kávézók és semmivel nem jobb...
Mondjuk én egyáltalán nem kávézom egy ideje, mert rájöttem,h úgyse ér semmit se, szóval akkor inkább nem is iszom, mert ha meg rászokik az ember, akkor sokkal rosszabb kávé nélkül, mint alapból lenne... :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44176) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#44175) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Legszarabb kávézó ami létezik, még cukrot sem ennék ott.

(#44177) whitezo88 válasza Ragnar95 (#44175) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem is jobban ízlik pl a mccafés... ráadásul rendes csészében adják nem papírszarban, és nem is 100 fokos... (nem nem ezer ft egy normál adag cappucino...)

[ Szerkesztve ]

(#44178) Totheground


Totheground
addikt

Nem mintha a -szigórúan vett- kávézás miatt járna oda az ember. Legalábbis én mindig valami lattét/frappuchinot tolok. Viszont a környezet megnyugtat és jókat lehet ott dumálni.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44179) Onderon válasza vadászcsiga (#44176) üzenetére


Onderon
senior tag

ezek közül a nyálkávé franchise-ok közül a gloria jeans volt a legjobb, de sajna kivonultak, a legjobb chai latte-ja meg a white coffee-nak volt. szintén megszűnt, amikor bejött a szutyok starbucks. amiről azért meg kell jegyezni, hogy csak itthon egy igénytelen okádék, tőlünk nyugatabbra azért egész tűrhető minőségű kávét tudnak főzni náluk is.

Totheground:nem azon van a hangsúly mit tolsz, hanem hogy rettentően rossz kávét főznek. legyen az latte, frappuccino, vagy bármilyen szétszirupozott nyál. rossz. miért pont ott lehet csak jót dumálni? az eddigi franchise-okban miért nem lehetett? csak és kizárólag a starbucks alkalmas erre? :D amúgy meg melyik? westend? :D

[ Szerkesztve ]

(#44180) Ragnar95 válasza whitezo88 (#44177) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A mekis kávé az valóban az egyik legjobb, régebben énis ittam időnként Capuccinot ott és az tényleg zseniális, főleg egy jó kis triplacsokis tortával :DDD
Amúgy itthon még nem voltam Starbucksban, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni,h sz@r-e a kávéjuk, de külföldön a kávéval nem volt gond, csak egyszerűen nem volt semmivel se jobb, mint máshol, viszont jóval drágább volt...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44181) Totheground válasza Onderon (#44179) üzenetére


Totheground
addikt

Ja, ált westend, mert 10 percre van az irodától.
A szar meg eléggé szubjektív. Én szeretem.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44182) Onderon válasza Totheground (#44181) üzenetére


Onderon
senior tag

inkább lásd be, hogy te nem a kávéjukat szereted, hanem az életérzést, meg azt, hogy filmsztárosat játszhatsz: meló előtt starbucks, tiszta amerika :D ezt még el is fogadnám, ezzel nincsen baj. azt nem, hogy a kávéjukat szereted. az szimplán igénytelenség volna.

amúgy, ha jó kávét akarsz inni, akkor ajánlom a tamp&pull-t a czuczor utcában a corvinus mögött, vagy a bródy sándor utcában az olasz intézetből kicsit előrébb, a múzeum körút felé költözött kávézót, vagy a kálvin téren/zsinagógánál/gozsdunál szokott állomásozni egy mobil "kávézó", kis tuktuk-féle autó(?)ból árulják a kávét, na ott kérj egy speciális espressót tej és cukor nélkül. na az kávé.

[ Szerkesztve ]

(#44183) vadászcsiga válasza Onderon (#44179) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Bécs nyugatabbra van? Ha igen ott is ugyanazt a mutragyat adjak aranyáron. Tapasztalat

Totheground
A szar meg eléggé szubjektív. Én szeretem.
:D ezt magyarázd meg

[ Szerkesztve ]

(#44184) bigdady válasza Totheground (#44174) üzenetére


bigdady
nagyúr

Jó kavejuk volt anno es nagyon is ment felemeltek az arakat. Aztan mar annyian voltak hogy draga lett a kave is majd kiraktak a foteleket stb. ezután még többet költöttek es lett wifi is meg nagyobb tér de az évtizedek alatt már elveszett a jó kávé. mára az emberek egyre inkább csak beszélgetni es wifizni járnak es mar nem költenek annyit. (Ezért mar nem megy annyira)

Én FreiCafe-t szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#44185) vadászcsiga válasza bigdady (#44184) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én FreiCafe-t szeretem. :(

Na jo en kiszálltam.
Parasite +1

(#44186) HarryPotter válasza bigdady (#44184) üzenetére


HarryPotter
őstag

frei cafe? starbucks? atyavilág. az hogy ILLY, mond valakinek valamit? vagy egyedül maradtam, mint Gyula tiborral

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44187) Malachi


Malachi
addikt

a Frei Caféval mi a gond? ezt őszintén kérdezem, mert egyszer elcipelt barátnőm a sztárbákszba, ahol nevetségesen drágán ittunk két szirupot, és én éreztem magam hülyén, hogy mi a tökömet keresek itt, viszont egy Freibe el tudok vele menni, ha akarja, ott legalább látom, hogy miből készül, és hogyan. és a szemünket se lopják ki.

egyébként nem vagyok kávézóba beülős, nekem jó az itthon főzött is, (sőt) de tényleg, mi a gond a Frei Caféval?

(#44188) HarryPotter válasza Malachi (#44187) üzenetére


HarryPotter
őstag

mondjuk ez: [link]
olvassátok a kommenteket is: kiderül, hogy nemhogy nem perui, de etióp eredetű a kolumbiainak mondott Frei café...
innentől a hitelesség számomra a mélybe zuhant, egyszerűen nem hiszem el, hogy az a kávé olyan, mint aminek állítja. Minőségi kávénak eleve túl olcsó, gagyinak meg drága. A kávéipar nem olyan, mint egy műsor a tv-ben, nem lehet a semmiből minőségi brandet építeni 1 év alatt, pláne nem ennyi különböző kávéval, mint ami a frei-nél van.

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44189) Totheground válasza HarryPotter (#44188) üzenetére


Totheground
addikt

Már nem azért, de ha valakinek bejön egy kávé íze/aromája, akkor nem kurva mindegy, hogy az kolumbiai, jávai vagy épp Mari-néni nevelte a párkányon? És nem kurva mindegy, ha azt mondják rá, hogy borneói? Nem az a lényeg, hogy MILYEN, AMIKOR ISZOD? :U
Ez szeritnem már nevetséges.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44190) Malachi válasza HarryPotter (#44188) üzenetére


Malachi
addikt

ja, értem.

ezt elfogadom, de mint mondtam, én nem vagyok kávéfetisiszta, szóval nekem ezen az áron belefér, ha etióp a kolumbiai kávé, ha egyébként nekem jól esik.

de igazad van, jogos, ez is csak egy olyan hely, ahol többet hazudnak annál, mint amit adnak. az ember meg azt hiszi, meg is kapja azt a többletet. hát, ez van.

kávénál eltűröm, sörnél ütnék ilyenért! :D

(#44191) válasza Onderon (#44182) üzenetére



őstag

Ja ja Todgrundsehr temperamentvoll idealist filmstar :D hollandusba szakadt hazánk fia, vagy akkor most mégse? :D

Amúgy mit szólnátok egy talponállói kávéhoz? Ahol nyáladzó alkoholisták, bűzös leheletével keveredett izzadság, és lábszag terjeng a levegőben. Időnként tömény húgyszaggal fűszerezve a zár nélküli WC ajtajának köszönhetően, széljárástól függően. Igaz magát a kávét az átkosból megmaradt relikviának számító üvegpohárban adják, de megfogva ragad a cukortól, és a peremén meg lehet számolni hányan ittak előttem az elmúlt nap. Az íze hasonlít a túlpőrkőlt kv-hoz, de az igazság az, hogy a szállítás közben kiszóródott maradék más idegen anyagok keveredésével összesöpört gombafélék aromáját érezni. Túlcukrozással az ilyen apró kellemetlenségeket az elviselhetőség szintjére lehet hozni. Fogyasztás után fél órával ügyelni kell arra, hogy elérhető távolságú belül legyen WC kiszolgáló egység. :D

[ Szerkesztve ]

(#44192) HarryPotter válasza Malachi (#44190) üzenetére


HarryPotter
őstag

így van. Pl. ha a Pilsner Urquel-ről kiderülne, hogy Bőcsön készül, sírva fakadnék. Totherground: de, a lényeget pontosan látod. ha ízlik, tökmindegy. A sörnél maradva: nekem bejön a Pécsi Szalon, de még a Borsodi is. De nem mérhető egy komolyabb cseh sörhöz egyik se. Szóval ha az ember dél amerikai kávét akar venni, nehogymá mást adjanak el azonos áron.

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44193) HarryPotter válasza (#44191) üzenetére


HarryPotter
őstag

ez már már irodalmi magasságokban van, nagyon tetszett!! :R

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44194) vadászcsiga válasza HarryPotter (#44192) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igényességrol van itt szó, de hívhatjuk sznobságnak is en vállalom. Én Bécsig megyek egy kiló általam kedvelt pörkölt szemeskávéig amit otthon frissen darálok majd csapolok.

(#44195) HarryPotter válasza vadászcsiga (#44194) üzenetére


HarryPotter
őstag

pluszegy

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44196) Totheground válasza (#44191) üzenetére


Totheground
addikt

Csak akkor megyek külföldre (egyelőre) amikor ott kellek valami projecthez. :P

@HarryPotter

Persze, de ha ugyanazt az ízt és élményt a Soproni is tudná, mint a vágyott cseh sör (elméletben), akkor szerintem neked is mindegy lenne, hogy Sopronit vagy Starobrno-t iszol.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44197) bigdady


bigdady
nagyúr

Itthon csak a dolcegusto cortado megy :) Imádom

(#44198) Malachi válasza HarryPotter (#44192) üzenetére


Malachi
addikt

most pl. éppen Drehert iszom, ez annyiba is kerül, amennyit ér, és igazából vállalható. de ha a Chimay helyett Soproni lenne az üvegben, visszavinném. :)

(#44199) HarryPotter válasza Totheground (#44196) üzenetére


HarryPotter
őstag

ja, csak sajnos nem tudja. mi borban vagyunk erősek, nem sörben
@malachi: a dreher szerintem nagyon jó, sőt, magyarok között a legjobb

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44200) bigdady


bigdady
nagyúr

Sörben zipfer a kedvenc

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.