Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45701) Onderon válasza B-L-A-C-K (#45699) üzenetére


Onderon
senior tag

én úgy emlékszem 3gs és 4 is 16gb volt minimum, aztán 3gs is 8gb lett amikor kijött a 4s és a 4 is 8gb lett, amikor kijött az 5. de lehet rosszul emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#45702) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#45700) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Telefonról nekem sem akarja megnyitni...Na mind1 ennyi minden volt hozzá:

- Doboz, és leírás
- Headset (ez már kissé elhasznált állapotban van)
- 1 db gyári slim adapter
- 1 db gyári normál adapter
- 1 db autós adapter
- 1 db álló töltő
- 3 db normál mérető kábel (2 db fehér, 1db fekete)
- 2 db 2 méteres kábel (1 db fehér, 1 db fekete)
- 1 db Ballistic ütésálló tok (fekete/fehér)
- 1 db slim oldalkeretes műanyag tok (átlátszó sötétbarna)
- 1 db slim átlátszó műanyag tok
- 1 db gumis tok (kissé átlátszó fehér)
- 8 db vegyes (első/hátsó, matt/fényes) jó minőségű fólia, törlőkendővel.

Az 1 Ft tudatos, hiszen ha nem írom ki az árat automatikusan több ember benéz, és elolvassák a hirdetést...Ha meg kiírom lehet nem tetszik XY embernek az ára, és le is szarja a részleteket.

Parasite: az i4 volt 8gb változatban minimum, a 4S-be már alapból 16 volt a legkisebb tárhely, erről a szándékos visszalépésekről nem tudtam, és igazából nem is értem mi értelme...

[ Szerkesztve ]

(#45703) manchester85 válasza vadászcsiga (#45694) üzenetére


manchester85
addikt

Mit veszel csigusz? :DDD

i6 Silver

(#45704) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#45702) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja ilyenek nekem is vannak, a majd' 2 év alatt egy rahedli cuccot vettem hozzá és vigyáztam is rájuk

Manchaster
Sárga 5C-t :D nem ám 5S-re gondoltam de egyáltalán nem biztos, ha bekattanok tőle csak akkor

[ Szerkesztve ]

(#45705) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#45704) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na az ilyeneket van aki nézi, de van aki leszarja...

Megnyerték az ötöst, szerintetek boldog az illető...? :D

[ Szerkesztve ]

(#45706) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#45705) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogy szpna le :N

(#45707) Onderon válasza B-L-A-C-K (#45702) üzenetére


Onderon
senior tag

i4 volt alapból megjelenéskor 8gb-os verzióban? nem rémlett, akkor sorry.

(#45708) manchester85 válasza Onderon (#45707) üzenetére


manchester85
addikt

Nem volt, a 4S megjelenésekor lett downgrade-elve. De a 4S elsőként maradt 16 az 5 megjelenése utan is, ergo nagyon nem volt korrekt most mar levinni 8-ra.

i6 Silver

(#45709) Onderon válasza manchester85 (#45708) üzenetére


Onderon
senior tag

mondom én akkor :) amúgy közben ki is nyomoztam :) link

[ Szerkesztve ]

(#45710) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

R3dsnake

Nézegetem ezeket az akciós Gonet csomagokat a T honlapján, írtad hogy váltogatod őket (500Mb/1Gb), de van egy ilyen kitétel a lap alján, ennek ellenére is működik?

"Meglévő előfizetés esetén a kedvezmény igénybevételére akkor van lehetőség, ha a bekapcsolást megelőző 3 hónapban nem volt aktív az adott Go!Net adatdíjcsomag a szerződésen."

A francba még jó hogy figyelmesen atolvastam miután megnyomtam az ok-t. Félreértettem a véget :B
Akkor storno

[ Szerkesztve ]

(#45711) B-L-A-C-K válasza Onderon (#45709) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tényleg, nem is tudtam...Viszont az értelmére még most sem jöttem rá, mert az ára se egy olcsó (almánál125 ezer).

Mindenkinek:

i5-nél ezt az LTE dolgot csak szolgáltatónál tudom aktiválni ugye?

[ Szerkesztve ]

(#45712) válasza GALARDO (#45688) üzenetére



őstag

A Nexus az One-ál is gördülékenyebb gyorsabb és tabil. Ha azt vesszük, hogy iOS milyen lustán adja a home screen, Nexus fele annyi idő alatt, akkorel lehet gondolkodni még a sebességen is. Aki meg azt mondaj hogy a droid laggol, az nem tudja mit beszél. Okrober 15-re jön ki Nexusra az Ubuntu juhéééj. :D

(#45713) vadászcsiga válasza (#45712) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Juhéjj :P

(#45714) vadászcsiga válasza B-L-A-C-K (#45705) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És a 6.1.2-őn levés vajon nyomhat a latban eladásnál (jb-re gondolok)?

(#45715) B-L-A-C-K válasza vadászcsiga (#45714) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aki kizárólag olyat keres annak persze, láttam is már olyat aki kimondottan ilyet keresett...

(#45716) válasza vadászcsiga (#45713) üzenetére



őstag

Juhély ;]

(#45717) ittakary


ittakary
nagyúr

:D

(#45718) B-L-A-C-K válasza ittakary (#45717) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kb....

(#45719) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#45680) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A fehér szebb.:P

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45720) Cyberpunk válasza ittakary (#45717) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó az most mit kő bántani szegényt?;] Nekem tetszik.:DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45721) madgie válasza (#45712) üzenetére


madgie
titán

És össze is tud valahogy emberi méretre menni, vagy az már nem számít? :D

(#45722) B-L-A-C-K válasza Cyberpunk (#45720) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

És nem is kopik annyira, viszont nekem kicsit langyos..:)

(#45723) csacsi67 válasza B-L-A-C-K (#45722) üzenetére


csacsi67
addikt

Látom nem ment el az eszed. :DD

vadászcsiga: én még 6.0.1 vagyok pont ezért.A másik 2 mind 7-es béta volt.

[ Szerkesztve ]

(#45724) Cyberpunk válasza B-L-A-C-K (#45722) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mondjuk ha már Black, akkor legyen stílszerűen fekete. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45725) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Osztrákok nem komálják a Google-t? Nem sikerült olyan helyet találnom ahol lenne streetview

(#45726) joey04


joey04
titán

Cyberpunk írta, hogy valahogy jobb az érintőpanel. Hát valóban:

[link]

In its first TouchMarks benchmark test, the iPhone 5 responded to touches at an average time of 55 milliseconds, compared to 85 milliseconds for the iPhone 4. The closest Android device was the Samsung Galaxy S4 at 114 milliseconds. “Even a two-year old iPhone 4 beat out the other Android devices,” Relan said. “You expect this from Apple’s design team, while others may view their responsiveness as good enough. Now we know why the Android touch keyboard is not as snappy.” “App responsiveness is judged by how quickly the app can respond to your inputs,” said Rohan Relan, cofounder and CEO of Agawi. “Smartphones with touchscreens that have lower MART scores feel snappier. This is probably why, to many users, the iPhone keyboard feels more responsive than an Android phone keyboard.”

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45727) válasza joey04 (#45726) üzenetére



őstag

Ez viszont igaz, ez volt az első ami feltünt az i4 után pl görgetésnél.

(#45728) Bling95


Bling95
őstag

kicsit idegesít egyébként hogy ennyit paráznak ettől az ujjlenyomattol, mindenki azthiszi hogy pont az Ő ujjlenyomata kell az Applenek hogy majd valaki valami gonosz célokra felhasználja ?:DD

(#45729) Zjunior


Zjunior
veterán

Van már innen valakinek 5S?
Nekem 3-án jön ha minden igaz aranyban...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#45730) kali válasza Bling95 (#45728) üzenetére


kali
legenda

pedig hidd el, minimális igazság biztos van benne, és nem feltétlenül csak az apple kapja meg az adatokat.

(#45731) Ragnar95 válasza kali (#45730) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha utazott már az ember Amerikába, akkor úgyis megvan nekik az ujjlenyomata, ezen kívül az új útlevélhez is kell már, tehát én sem igazán érzem jogosnak a félelmet...
Főleg, hogy eddig egyszer nem merült fel ez pl az ujjlenyomatolvasós számítógépeknél...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45732) joey04 válasza Ragnar95 (#45731) üzenetére


joey04
titán

meg a moto atrix

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45733) manchester85 válasza Ragnar95 (#45731) üzenetére


manchester85
addikt

Ráadásul nem is a teljes ujjlenyomatot olvassa, hanem egy-egy pontokat jegyez meg belőle, amivel egy egyedi azonosítót kreál. Persze az összeesküvés elméletekre mindig szükség van. :U

i6 Silver

(#45734) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nem túl fejlett a 4S wifi chipje, először is nem latja csak a 2,4MHz-es hálózatot, másrészt a 10-es csatornánál magasabbat nem is lat. Atállítottam a routert 14-esre de meg sem jelenítette a listában. I5/S már jobb? Kétlem, hangchipet is csak butitották 4S óta

(#45735) kali válasza Ragnar95 (#45731) üzenetére


kali
legenda

így viszont nem kell utazni sehová, és úgy is megkapják.
notiknál...stb még igazán nem volt infókat gyűjtő botrány - illetve ott a technológia is eltér -, de az apple már "bizonyított" a gps témájával.

vadászcsiga; az i4s csak 2.4 gigahertz képes, az i5 már dual band, tehát 2.5 és 5 gigahertz hálót is kezel.
a magyar régióban 13 csatorna adott, a 14-es már régen rossz, az japán és társainál működik csak, viszont az usa...stb régiókban csak 11 csatorna adott, így ajánlott minden eszköz esetén 1 - 11 közötti érték beállítása.

[ Szerkesztve ]

(#45736) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#45734) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, az már jobb, i5 már az 5GHz-et is látja pl
kali: ha valaki nagyon meg akarja szerezni az ujjlenyomatodat ígyis-úgyis meg tudja és minek gyűjtené az Apple az átlagemberek ujjlenyomatait, főleg a nem amerikaiakét....? Az amerikaiaké meg már úgyis megvan az amerikai titkosszolgálat rendszerében, ha már utaztak...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#45737) joey04 válasza kali (#45735) üzenetére


joey04
titán

a botrány sem jó érv, a htc one max hírekben is mindenki azon pörög, hogy s800 lesz-e, meg hogy szar az ultrapixel kamera, pedig abban is lesz a pletykák szerint. ez csak újabb ürügy a trolloknak, semmi több. nem azt mondom, hogy nincs benne veszélyforrás, de abban is van, hogy a nagyoknál van a címünk, bankkártyánk, mindenünk. és akik kárognak az 5s ujjlenyomat olvasója miatt, azok valahogy a one max topikokban nem emelték fel a hangjukat... érdekes. btw teljesen egyértelmű, hogy kérésre azonnal kikerül az NSA-hoz mondjuk. De igazából telibe magasról. Kerüljön, engem nem zavar.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45738) kali válasza joey04 (#45737) üzenetére


kali
legenda

engem sem zavar, nem is utasítanám el adott készüléket csak emiatt, de balgaság azt hinni, hogy semmi alapja a dolognak, és tényleg csak és kizárólag a telefon használatára szorítkozik az adat, és nem kerül ki máshová.

(#45739) Totheground válasza kali (#45735) üzenetére


Totheground
addikt

Ha meg nem utazol sehová, pont le fogják szarni magasról az ujjlenyomatodat.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#45740) joey04 válasza kali (#45738) üzenetére


joey04
titán

nem is ez a kérdés, hanem hogy akik emiatt köpködik a készüléket, azok más termékeknél vajon miért nem hangoztatják ezt... költői kérdés persze.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45741) vadászcsiga válasza kali (#45735) üzenetére


vadászcsiga
félisten

az i4s csak 2.4 gigahertz képes
Tudom, ézert írtam hogy nem túl fejlett

a magyar régióban 13 csatorna adott, a 14-es már régen rossz
A router 5 GHz-es hálója 36-osra van állítva es mindkét ipad kiválóan működik rajta

(#45742) ittakary válasza Zjunior (#45729) üzenetére


ittakary
nagyúr

Egy apróság, de mennyi idős is vagy?

(#45743) Bling95 válasza kali (#45730) üzenetére


Bling95
őstag

El tudom kepzelni :) de total hidegen hagy meg ha meg is lesz nekik az ujjlenyomatom

(#45744) válasza kali (#45730) üzenetére



őstag

Naja, van egy bünügyi helyszin, leveszik az ujjlenyomatokat, össze vetik az adatbázissal, lenyomozzák az ujjlenyomat tulajdonosának a GPS poziccióját, és begyülytik Gipsz Jakabot. Google még durvábban csinálja, a MotoX-ben folyamatosan megy a mikrofon. :D

Zjunior
Nem sajnáltad rá a pénzt, vagy bízol a halottak napjában? ;]

[ Szerkesztve ]

(#45745) válasza Totheground (#45739) üzenetére



őstag

Nem arról van szó, hogy mindenki bűnöző aki fél, hanem van az ebernek egy magánszférája, és ahogy fejlődik a techológia egyre jobban átköltözik a telefonokra. Mutasd a telefonodat, megmondom milyen ember vagy. :D

Ja, én nem félek. Már csak egy hónap és Ubuntut használok. Direkt jól jön ennek a platformnak az NSA meg a hazai kémszoftverek botránya. Mert hogy a kormány is bevásárolt. :D

[ Szerkesztve ]

(#45746) kali válasza vadászcsiga (#45741) üzenetére


kali
legenda

5 gigahertz esetén más téma, ez már a választható értékekből is kiderül, nyilván a másikra írtam, ott 1 - 11 között javasolt beállítani, mert sok régiós eszköz csak azt kezeli, hiába adott más régiókban 13-ig vagy 14-ig.
nekem is érdekes volt anno, amikor megvettem az i4s telefont, hogy nem dual band képes, előtte az sgs2 már tudta.

(#45747) válasza vadászcsiga (#45734) üzenetére



őstag

Miért az 5S-é fejlett? Nem tudja a 802.11ac-t sem.

(#45748) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Szakmaiba nem nagyon kapok válasz így ide is belököm:

- i5nél az LTE funkciót szolgáltatónál kell aktiválni vagy hogy működik ez?

- Üzemidő szempontjából érdemes egy szűz rendszert csinálnom a telefonnak ha egy több mint fél éves mentés van jelenleg rajta amin összesen már 6db telefonon keresztül ment (3db i4, 3db 4S), vagy felesleges lenne mert nem érek el vele semmit...?

(#45749) icecave válasza B-L-A-C-K (#45748) üzenetére


icecave
nagyúr

Szolgáltatónál igen, illetve egyes csomagok tartalmazzák. Persze, nekem aktiváltatni kellett, mert csak új előfizetőknek kapcsolták be automatán.

(#45750) kali válasza B-L-A-C-K (#45748) üzenetére


kali
legenda

kaptál választ szakmaiban, legalábbis az első kérdésedre reagáltak;
- a vodafone szolgáltatónál nincs lte
- igen

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.