Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) madgie válasza manchester85 (#51000) üzenetére


madgie
titán

Tél van, hadd fűtsön :)

(#51002) bigdady


bigdady
nagyúr

Az első órán belül meg is volt ipadjeim történetében az elso respring (retina Mini) :W

Viszont ez nem melegszik, eddig :)

[ Szerkesztve ]

(#51003) Zjunior válasza bigdady (#51002) üzenetére


Zjunior
veterán

Az Air se.

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#51004) Blaise válasza manchester85 (#51000) üzenetére


Blaise
veterán

Max.fényerőn használod?

(#51005) DanielK


DanielK
addikt

Na megvan a safarit leváltó böngészőm. Mercury pro.
Sokkal többet tud, mint a safari és a lényeg, nem tölti folyton újra az oldalakat. :C
Aki használja a lastpasst, annak mondom, hogy van pluginje is.

[ Szerkesztve ]

(#51006) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#50988) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Vaterát nagyon nem bírom, főleg,h minden sz@rért fizetned kell kb...
: jaja, nem nagyon lehet velük semmit sem kezdeni kb :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#51007) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

The Croods-t lattatok mar? Mi tegnap neztuk meg es szamomra magasan a legjobb animacios mese az utobbi idoszakbol. :) A szormok lenyek meg eszmeletlen aranyosak voltak, foleg a kardfogu cica. :)

(#51008) jozsi252 válasza r3dsnake (#51007) üzenetére


jozsi252
veterán

Tervbe van véve. Mi legutóbb a Gru 2 néztük meg moziba, kicsit zavaró volt hogy a csaj akivel mentem, mi voltunk a legidősebbek ( 24/26 ), de attól még jó volt. Bár elég nehéz ilyen animációsra rávenni, főleg hogy moziba, de jó volt attól függetlenül.

Jöv hétre a Thor 2 - A komornyik - Éhezők Viadala 2-őt kellene besuvasztani munka után.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#51009) Ragnar95 válasza jozsi252 (#51008) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gru 2 itt is tervbe van véve, végre kijött BD3D-ben, úgyhogy itthon meg tudom nézni :P Legutóbbi animációsfilm, amit láttam, a Tintin volt, eredetileg húgomnak raktam be,h nézze, de annyira megfogott a látvány,h végül énis megnéztem :DDD
Éhezők viadala engem nem fogott meg túlzottan, úgyhogy nincs rá nagy esély,h moziban megnézzem a 2-t. Komornyik elég ígéretesnek tűnik, de moziba nem mennék el érte, Thor 2-t nagyon jóra értékelték, de ha jó a 3D-je is, akkor majd inkább itthon, mióta megvan a 3D-s TV, 3D-s filmeket nem nézek moziban,h először itthon lássam 3D-ben :P
Viszont a Jogászt most láttam moziban, ha valaki nem egy sima akciófilmre vágyik, hanem egy olyan thrillerre, ami tényleg elgondolkodtatja az embert, akkor bátran merem ajánlani :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#51010) Mela Kehes válasza DanielK (#51005) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én iOS7 utan váltottam. Mercury-ra, mert iPhone-on a Safari alsó és felső csíkja folyton beugrott. Ott a teljes nézetnél csak alul pár gomb van. Külön jó, hogy a könyvjelzők a chrome-mal szinkronizálnak.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#51011) jozsi252 válasza Ragnar95 (#51009) üzenetére


jozsi252
veterán

Én annyira nem vagyok oda a 3D-ért. Persze van olyan film amit úgy érdemes megnézni, de számomra idén a Gravitáció volt csak olyan film. Annál nagyon pazar volt a látvány 10/10-es.

Legjobban ami érdekelne az a Thor 2. Első részét csak most láttam hétvégén, mondom ne menjek el úgy hogy első részét nem láttam.

Ez a Jogász olyasmi mint az Igazság Ára ( The Lincoln Lawyer ) mert az a film nagyon bejött.

iPhone 13 Pro Max

(#51012) r3dsnake válasza jozsi252 (#51008) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A gru2-vel el vagyok maradva, a szorny egyetemet lattam, de az szar volt. Cyberpunk, neked mindenkepp ajanlom a Croods-t, az a nagymacska eszmeletlen. ^^ Majd dobok be kepet gepnel.

Szerk.: mi 3d-s projektoron kezdtuk el, de inkabb mondtam hogy nezzuk siman, mert engem kifejezetten zavart a sotetebb kep. Moziban is kerulom altalaban a 3d-t. A thor2 engem is erdekel, mint minden marvel film. :) A dc universe viszont nem izgat kulonosebben.

[ Szerkesztve ]

(#51013) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#51006) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De legalább bizonyos szabályok közé van szorítva, nem úgy mint a hardverapro ahogy a te példad is bizonyítja. Nekem a vatera kevesebb macerával jár, inkább fizetek ezért.

DanielK
Deja vu érzésem van ;]

[ Szerkesztve ]

(#51014) GeGexx válasza vadászcsiga (#51013) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Vaterán még így is vannak csalók sajnos.

(#51015) Ragnar95 válasza jozsi252 (#51011) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hasonló igen, bár ez még elgondolkoztatóbb és még kevésbé világosak a szálak :P :D
Trailer alapján mondjuk mást vártam, de ettől még jó film volt :)
vadászcsiga: az mondjuk igaz. Lehet, teszek egy próbát vele, hátha normálisabb lett a vatera, mint régebben volt :D

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#51016) vadászcsiga válasza GeGexx (#51014) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vásárolni nem igen szoktam, eladásnál meg előre utálja a pénzt én meg küldöm az árut. Ha mégis vásárolok akkor alaposan korbejarom az eladót

(#51017) manchester85 válasza Blaise (#51004) üzenetére


manchester85
addikt

Passz, nem néztem, mennyin volt, de lejjebb vettem, és most úgy néz ki, jó.

i6 Silver

(#51018) Cyberpunk válasza GeGexx (#51014) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja új 15"-os rMBP-t láttam 260-ért, hihető ár igaz? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51019) #51177472


#51177472
törölt tag

(#51020) GeGexx válasza Cyberpunk (#51018) üzenetére


GeGexx
aktív tag

És fizetés csak is kizárólag előre utalással. ;]

(#51021) Cyberpunk válasza GeGexx (#51020) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja. Nem tudom ki dől be ezeknek 400k alatt nincs, még a tavalyi használt sem. Főleg nem az idei. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51022) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Na ez fasza vonatut lesz Szegedig ulohely nelkul... :D

(#51023) GeGexx válasza Cyberpunk (#51021) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Én egyszer még régen amikor nem volt ez az "ellenőrzött eladó" dolog egy memória kártyával szívtam meg, kb. 8ezer Ft-ot előre utaltam és kiderült hogy kamu az egész. Később vatera fórumon összejöttek az emberek akiket azon a felhasználónéven keresztül átvertek és kiderült, hogy nagyjából fél milliót utalt kb 100 felhasználó összesen előre és le is lépett vele. Persze fel is jelentette mindenki. Kb. 2-3 hónapra rá jött a levél a rendőrségtől, hogy megvan az ember és szeretném e ha peren kívül vissza adná a pénzt vagy a peres megoldást óhajtom e választani.
Nem éri meg b@szakodni már. :DDD

(#51024) Cyberpunk válasza GeGexx (#51023) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mindig vannak birkák, akik bepróbálkoznak. De ezeket lehet szűrni valamennyire. A dühítő az, mikor lefoglalja, de azt még sem kell, meg baszik szólni, hogy "figyelj má még sem kell a cuccod". Azt közben lehet elesel a tényleges üzlettől, na ezért nem jegelek senkinek. A másik meg a vevői oldal. Lebeszéltem, kell tutira. Időpont is egyeztetve, azt később benyögi, hogy bocs, de eladtam másnak. :U De azt is csak azért, mert ráírok, hogy "Akkor holnap talizunk ugye?". Na így buktam a HTC-t is. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51025) GeGexx válasza Cyberpunk (#51024) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Engem most az bosszant, hogy nincs pozitív értékelésem apróhírdetéseknél az oldalon. :((( Pedig régebben sokat bizniszeltem, meg azóta is volt már pár üzletem de mindig olyan emberekkel akik csak a vétel miatt regisztrálnak és hiába kötöm a lelkükre vásárlás után hogy értékeljenek, elfelejtik. :(

(#51026) Cyberpunk válasza GeGexx (#51025) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez az amit nem nagyon szoktam nézni. Inkább kérdezek az eladótól. 100 piros után is lehet van olyan kedve, hogy most akkor átbaszos leszek.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51027) GeGexx válasza Cyberpunk (#51026) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Remélem sokan vannak így ezzel.

(#51028) tothm


tothm
őstag

Hello!
Kérnék egy kis segítséget.
Van egy macbookom meg egy iPhone 5öm. A gépem újra kellett húzni, és szeretném az iPhoneon lévő képeket, zenéket rárakni a gépre. Ez lehetséges? Ha szinkronizálom itunesba, akkor nem fog eltűnni a phoneról is, merthogy a gépen nincs semmi.
Köszi!

(#51029) DanielK válasza Mela Kehes (#51010) üzenetére


DanielK
addikt

Hát igen, nagyon jó lett. iPad Airen ugyanolyan gyors mint a safari. Van benne user agent switch (alapból maces safari van beállítva, így nem kell pöcsölnöm folyton a mobilnézettel), nagyon jók a pluginek és az a legjobb, hogy ha felteszem chrome-ra és firefoxra, akkor a kettő között is syncel, nemcsak ieszközre. Ja és lehet desktopról küldeni egy oldalt ieszközre.
Már csak safari extension kéne, hogy azon is mindig a legfrissebb könyvjelzők legyenek. :C
Nagyon jó böngésző lett. :K

(#51030) bigdady válasza jozsi252 (#51011) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez a 3D nagyon fárasztó főleg itthon tv vel.

Amúgy gyerek kedvence a croods :) tényleg jó

(#51031) Cyberpunk válasza tothm (#51028) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem fog eltűnni a szifonról, nyugi.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51032) tothm válasza Cyberpunk (#51031) üzenetére


tothm
őstag

Tutkó? régebben így volt!

(#51033) Bling95


Bling95
őstag

pénteken évfolyamtársaim találkoztak Bartossal... szakadok a videón :D

(#51034) Mela Kehes válasza r3dsnake (#51022) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ismerős, jópár évig jártam én is oda.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#51035) mondomén


mondomén
őstag

Huligán:D

(#51036) Ragnar95 válasza bigdady (#51030) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elsőre nekem is az volt, de mostanában már gyakorlatilag egyáltalán nem fájdul meg tőle a fejem. Húgom szeme viszont még mindig elfárad a 3D-től kb 1 óra után, szóval erősen embere válogatja,h kire hogyan hat...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#51037) GeGexx válasza Ragnar95 (#51036) üzenetére


GeGexx
aktív tag

Pl aki rosszul lett az ios7 dinamikájától az se vegyen háromdétévét. :D

(#51038) Cyberpunk válasza GeGexx (#51037) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az behány egy videojátéktól is. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51039) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

MBP-kben csak a retinákban van IPS kijelző, és csak tavaly óta?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51040) tDr1v3r válasza Cyberpunk (#51039) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Yep.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#51041) Cyberpunk válasza tDr1v3r (#51040) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor bekaphatják.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51042)



őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#51043) válasza Cyberpunk (#51039) üzenetére



őstag

Az összesben, legalább is az alutól.

(#51044) Cyberpunk válasza (#51043) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Évjárat? Mert onnét nézelődnék akkor.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51045) válasza Cyberpunk (#51044) üzenetére



őstag

2009-2010 az enyémé. Arra vigyázz hogy legalább 4Gb-os legyen. Igaz utólag is lehet bővíteni, hdd-t akár ssd-re is.

[ Szerkesztve ]

(#51046) Cyberpunk válasza (#51045) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezek már alaplapra forrasztott memóriás gépek?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51047) tDr1v3r válasza (#51043) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Baromság...

Cyberpunk, csak a 2012 közepétől kijött Retiások vannak IPS panellal szerelve, az összes régi gép TN paneles.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#51048) válasza tDr1v3r (#51047) üzenetére



őstag

Csak tudom, hogy az alu MBP-m IPS panel volt, és ramot hdd-t is lehetett benne cserélni. Nem műanyag sz@r air.

(#51049) Cyberpunk válasza tDr1v3r (#51047) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor sajnos másfelé kell nézelődni rMBP-m nem lesz még egy darabig túl drága. Csak hát ugye jó lenne a Macbook. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#51050) tDr1v3r válasza (#51048) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Igen, mert műanyag Air is van... inkább ne röhögtess ezzel az erőlködéssel. :DDD Gondolom te is csak képen láthattál eddig MacBook-ot, hogy ilyen ordas baromságokat írsz.

(#51049) Cyberpunk: Nem olyan szar az a TN, még IPS-hez képest se... ha ez tart vissza mondjuk egy jobb i7-es régi 15-östől (ez éri meg jelenleg -szerintem-) akkor nyugodtan lépj túl a félelmeden, mert nem sokkal rosszabb. :K

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.