Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) Cyberpunk válasza Malachi (#86000) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Burkolatban a belbecs ugyan az.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86002) B-L-A-C-K válasza Malachi (#86000) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Normális 5S-t 130 alatt nem kapsz?

Dehogynem...

Amúgy szerintem az i5/5C is bőven elég jelenleg, némelyik játékban veszed észre az 5S erejét csak...

[ Szerkesztve ]

(#86003) Malachi válasza Cyberpunk (#86001) üzenetére


Malachi
addikt

köszi! :R

(#86002) B-L-A-C-K - garancia, doboz, minden tartozék, fóliás elő és hátlap, patika újszerű állapot a minimum elvárás. soha egy karcot nem ejtettem egyik telefonomon sem, használtan nem szándékozom karcosat venni. hajszálkarcosat sem! :D

[ Szerkesztve ]

(#86004) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Én is maradok 5c-n. Tényleg nincs bajom vele, majd 1 év múlva visszatérek a dologra.

Malachi:

5c-ből egyik szín se kopik, nagyobb az akksija és jobb első kamerával rendelkezik. Ja és a bekapcsoló gombja sem használódik el...

(#86005) matyi19


matyi19
őstag

Mai nap Romániában, az eMAG-nál, Black Friday van, rengeteg dolog akciós, többek között az i5S, és a 6-is.
Sajnos, 7 óra felé, mikor felkeltem "Stoc Epuizat" :U ...(nem volt raktáron), elég hamar elkapkodtak az i5S-t.
Az ár 1499 lei, azaz ~100 eFT, volt.
Annak ellenére, hogy nemrég vettem i5S-t, ezt is megvettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#86006) B-L-A-C-K válasza Malachi (#86003) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ki kell fogni, én vettem már egy csomót jó áron...

(#86007) Malachi válasza B-L-A-C-K (#86006) üzenetére


Malachi
addikt

oké. 80-90-et szánok rá. ha tudsz nekem ebben az árban új/újszerű 5S 16GB-t, azonnal keress! köszönöm! ;]

(#86008) B-L-A-C-K válasza Malachi (#86007) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

130 alatt az nálam nem 80 ezer...:)

(#86009) Malachi válasza B-L-A-C-K (#86008) üzenetére


Malachi
addikt

fura, nálam de. 129998 további összeggel együtt. :)

(#86010) B-L-A-C-K válasza Malachi (#86009) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez olyan mintha mondanám keresek lakást 13 millió alatt, írnának van 11-ért, és mondanám jaj nekem 9-ért kell...Azaz így értelmetlen az egész 130 alatt nincs jó 5S téma...

(#86011) Malachi válasza B-L-A-C-K (#86010) üzenetére


Malachi
addikt

miért akarsz rábeszélni a saját elképzelésedre? úgy gondolod, csak véletlenül írtam azt, amit? :) amiket én láttam, azok 130 körül mentek. tökjó, hogy te kifogtál már olcsóbban is, (akár sokkal olcsóbban) de nagy átlagban azért a 130 a reális. annyit meg nem adnék érte. 120-at se. 110... hááát...

jó lesz nekem az 5C bőven. :)

(#86012) B-L-A-C-K válasza Malachi (#86011) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te nem érted, de felesleges is ezen lovagolni, a lényeg vegyél i5-öt még bőven elég sokáig. 5C-t annyira nem javaslom, vagyis előtte nézd meg élőben, nekem elég műanyag, i5 sokkal minőségibb benyomást kelt.

(#86013) legiaap


legiaap
nagyúr

25 óra Wolfenstein és ki van játsztva. Nem volt egyszerű menet. Volt pár ku...va isten közben.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86014) válasza Malachi (#85993) üzenetére



őstag

Töltsd le a Yuotube appot, és azt fogja megnyitni a Safari.

(#86015) gyuromoj válasza legiaap (#86013) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hogy tetszett és mint toltad?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#86016) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Szerintetek kamu? :B
Vagy nem Ipad Mini Retina-ról van szó?

(#86017) legiaap
Én PC-n toltam, FPS-t mindig is utáltam konzolon. :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#86017) legiaap válasza gyuromoj (#86015) üzenetére


legiaap
nagyúr

Xbox one-on. Grafika nem rossz bár pár lehetne jobb is.
Irányítás nekem fura, de azért mert szoknom kell a két thumbstick-es manőverezést. Legutóbb lövöldözőssel nagyon régen még doom 3-al játszottam pc-on. Ott azért a villentyű egér kombó sokkal jobban irányítható volt nekem.
Sokszor kapkodtam a fejem honnan lőnek és mire meglett a célpont már fele életemnek annyi. Pedig easy-ben játszottam. Hardban szerintem másodperc töredéke alatt annyi lett volna nekem.
Volt egy-pár rész amikor nem tudtam merre kell mennem, hogy folytatódjon a sztori. Nem találtam a kiutat, mert nem volt egyértelmű vagy nehéz volt megtalálni a lépcsőt, csapóajtót, stb. ami a kiutat jelentette. Google segített.
A legnehezebb nekem a futás közbeni lövés mozgó tárgyra. Nagyon nem áll rá az ujjam. Ilyenkor a bal thumbsticket nyomva kell tartani, majd úgy navigáni plussz még a célkeresztnek is a helyén kell lennie. Nagyon nehéz ez nekem.
Még fele archievement hiányzik (bár a sztorit kijátszottam), úgy hogy még lesz időm gyakorolni.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86018) icecave


icecave
nagyúr

Na, feladom ezt az e*gitalos dolgot, megvettem volna 5k-ért azt a YooBao hordozható töltőt, amit linkeltetek, de egész nap nem egy... hiába teszem kosárba, meg minden, nem enged tovább, mikor a fizetésről lenne szó. K_pják be, komolyan. Facebook oldaluk füstöl a káromkodó emberektől, érdemes olvasni :D

Játék: Én most az új Tomb Raider-t tolom Full HD-ban ultimate grafon. Elég komoly. :) Megért a firepro-t lecserélni, és amilyen melót tolok mostanában, arra is elég, nem kell firepro.

[ Szerkesztve ]

(#86019) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Csak nekem szar a Youtube?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86020) r3dsnake válasza icecave (#86018) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Rakás szar. Az egész oldal megy rendesen, kivéve a checkout... Kicsit sem furcsa... Öcsémnek rendelném az apple tv-t délután 4 óta. Azóta itt refreshelünk 2 gépen.

(#86021) Cyberpunk válasza r3dsnake (#86020) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja valami bűzlik, de nem csak Dániában. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86022) madgie válasza r3dsnake (#86020) üzenetére


madgie
titán

Rájuk kellett volna hétig telefonálni, többen is úgy tudták leadni a rendelést.

Én már reggel lemondtam az Edigiről, eleve 32" Smart TV-t kerestem a hálóba (stíkusosan hálóról etetve :D), de amíg az extrém 75-ért adott egy HD Ready Samut, addig a MM-ban 70-ből megvolt Full HD felbontással is. Remélem rámegy a Plex, az megy az összes iCucc-on itthon, a Popcorn Hour lejátszón is akár és akkor a hálóban is mehetne. Miért jó ez? Ha abbahagyjuk a filmet, pontosan ugyanonnan folytathatjuk a másik kütyün is. Mittomén mennénk már aludni, de még befejezzük az ágyban dögölve az épp aktuális Homeland-et vagy Game of Thrones-t vagy mittomén.

(#86023) r3dsnake válasza madgie (#86022) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem telefonálok ha nem élet-halál kérdése.

A Plex jó cucc lenne, ha külső hálóra alacsony felbontásról is tudna streamelni. Vagy tud ilyet? Mittomén 5megás itthoni feltöltéssel nézzem külső hálóról a fullhd-t csak alacsonyabb bitrátával?

[ Szerkesztve ]

(#86024) HUTCHDB válasza matyi19 (#86005) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A magyar oldalon meg nincs fekete péntek....te eléred magyar árakkal magyarul az oldalt otthon?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#86025) madgie válasza r3dsnake (#86023) üzenetére


madgie
titán

Van itt minden :)

(#86026) #51177472


#51177472
törölt tag

Zoli barátom új zenéje.
Szerintem olyan szinten nőtte ki magát és egyedi, amilyen itthon nem igazán van. Főleg, ha ismeri őt az ember..
"ki kell ábrándítsak mindenkit: nem érdekel a rap"...
Tibee, csekkold le. meg ha még valakit érdekel. ;)

(#86027) r3dsnake válasza madgie (#86025) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez fasza. Létezik olyan NAS, ami kiszolgál plex-et? Popcorn hour-t feleslegesnek tartanám, mert tévém sincs. Ha meg lesz, úgyis Apple TV meg Airplay kombót fogok használni.

(#86028) madgie válasza r3dsnake (#86027) üzenetére


madgie
titán

Van a Plex Servernek NAS-ra tehető változata is, a plex.tv download szekciójában keress rá, Synology, Netgear cuccok például támogatottak.

Jut eszembe a napokban nyivákoltam, hogy rossz account-tal próbáltam letölteni a BIAS app-ot, magyarul megint megvettem. Az Apple-nek elsírtam a bánatom, másnap meglett a refund. Alapvetően jobb lenne a droidos megoldás (vásárlás után két órán belül bármikor visszakérheted a pénzt), de ennek most így is örülök (több, mint ötezer forint az a progam).

[ Szerkesztve ]

(#86029) r3dsnake válasza madgie (#86028) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi, ennek utánalesek. Úgyis érik, hogy bedobjak egy nas-t valahova, mert a 1043ND megdöglik a transmission alatt.

(#86030) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Amúgy kaptam meghívót O+O-hoz, na kösz. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86031) r3dsnake válasza Cyberpunk (#86030) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk annak mi értelme, ha ide nem is lehet rendelni?

(#86032) madgie válasza r3dsnake (#86031) üzenetére


madgie
titán

Mailboxde leküldi ide, németországba meg lehet rendelni.

De amúgy inkább az enyémet vinné már el valaki :))

(#86033) matyi19 válasza Cyberpunk (#86030) üzenetére


matyi19
őstag

SG Alpha-d van?

(#86034) Cyberpunk válasza matyi19 (#86033) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja, még. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86035) matyi19 válasza Cyberpunk (#86034) üzenetére


matyi19
őstag

Miért, csak még? Van vele valami gond? Vissza térsz iPhone-ra?

[ Szerkesztve ]

(#86036) r3dsnake válasza matyi19 (#86035) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Előtte még elszórja a pénzt blackberry-re, hogy rájöjjön, hogy úgyse talál használható telót iPhone-on kívül. ;]

(#86037) matyi19 válasza r3dsnake (#86036) üzenetére


matyi19
őstag

:DDD

(#86038) ryori válasza Cyberpunk (#86019) üzenetére


ryori
senior tag

Én amióta flash helyett quicktime-al használom: no lagg, no problem :D
flashtrash

[ Szerkesztve ]

(#86039) Cyberpunk válasza r3dsnake (#86036) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Régóta BB-re vágyom (9900 óta), szóval ideje lesz, amúgy is szeretem a gyümölcsöket. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86040) deere válasza Cyberpunk (#86039) üzenetére


deere
csendes tag

Mivel, úgyis off topic, tudnál mondani pár szót a galaxy alpha-rol?
Szeretnék kipróbálni egy androidos készüléket, jelenleg i5S-em van.
Z3 compact-on, es az Alpa-n gondolkodom.
Visszalépés iPhone után az Alpha?

(#86041) Blaise válasza r3dsnake (#86020) üzenetére


Blaise
veterán

Remélem komoly bírságot kapnak a nyakukba, szinte biztos, hogy jelenleg ők maguk hátráltatják a webshopot.

(#86042) r3dsnake válasza Blaise (#86041) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Teljesen egyértelmű, hogy ők. Délelőtt másképp működött, akkor érezhető volt, hogy a terheléstől lassú, és nagy nehezen sikerült is rendelni. De most az oldal megy, mégsem lehet eljutni a kasszáig.

(#86043) ryori válasza Blaise (#86041) üzenetére


ryori
senior tag

Nem akarnak olcsóé' adni :DDD mondtam :C

(#86044) Cyberpunk válasza deere (#86040) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nos a tempót illetően abszolút nincs panasz 50 ezer felett dob Antutu-ban. ;] De persze ez nem csak ott érezhető, gyors, gyakorlatilag azonnal reagál mindenre, i5S után érezhetően fürge. :K

Kijelző SAMOLED előnyök, meg persze hátrányok is vannak. Szerintem jól kalibrált a kijelző, noha az AMOLED-re jellemő sávosodás itt is jelentkezik szürkés árnyalatoknál. Pentile mátrix látható azért, főleg ha RGB-hez szokott a szem, meg valami nagy PPI-s kijelzőhöz, FHD-t mindenképp elbírná, kéne is!

Fémkeret jó, hátlap is jobb, nem az a sebtapasz szerű, kinézetileg nem rossz, jó ideje első Samsung, ami ki is néz valahogy.

Üzemidő nem túl acélos, de nálam 4-5 óra kijelzőidőket hoz, ennyit tudod az 5S is nálam.

Fényképező jó, sőt 5S-nél egyértelműen jobb. Hangzásra is jó a cucc.

Jó készülék, de nekem nem vált be a mérete miatt. Idegesítő a vékony oldalsó keret is, folyton beleér a tenyerem, vissza gombot is gyakran sikerül megnyomni, ha egy kézzel akarok bűvészkedni rajta. szerintem túlságosan felül van a hangerőszabályzó gombjai, kényelmetlen.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#86045) ryori válasza Cyberpunk (#86044) üzenetére


ryori
senior tag

Android+Samsung ? mindent elárul. :DDD

(#86046) legiaap válasza Cyberpunk (#86044) üzenetére


legiaap
nagyúr

Amúgy érdekes, hogy nem vált be a mérete, hiszen voltak már tepsijeid. Hozzá voltál szokva a nagy mérethez.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#86047) icecave válasza Cyberpunk (#86044) üzenetére


icecave
nagyúr

Én is nézegettem ezt a telefont, de üzemidő miatt mindenképp a Z3C győzött :)

(#86048) deere válasza Cyberpunk (#86044) üzenetére


deere
csendes tag

Köszönöm a részletes választ!
Ezek szerinte nem lenne visszalepess, i5S után...
Láttam, fogtam élőben nekem nagyon bejön az Alpha.
Ez a videó, elég érdekes, alul marad a Samsung...

(#86049) deere válasza icecave (#86047) üzenetére


deere
csendes tag

Nem rosszabb üzemidőben mint az i5S...

(#86050) kali válasza deere (#86049) üzenetére


kali
legenda

szia,

rosszabb az, a z3c meg sokkal jobb, ezért nápam nem lenne kérdés, hogy melyik lenne/lehetne az 5s utódja.
a z3c kamerában marad el kicsit az 5s-hez képes, ezért vetettem el egyelőre a gondolatot, de nem végleg, hátha dobnak rajta kicsit szoftveresen, az akkumulátoros üzemidő meg minden másért kárpótolna.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.