Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) GALARDO válasza ittakary (#5998) üzenetére


GALARDO
addikt

A GarageBandot, csak ajánlani tudom! :K Az iMove sem rossz, mind a kettőt próbáltam már.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6002) b4zsi- válasza máyköl (#5999) üzenetére


b4zsi-
őstag

Fifa meg a Real Racing 2 között gondolkodom... Abban is olyan rossz az irányítás ,mint az Asphaltban?

(#6003) máyköl válasza b4zsi- (#6002) üzenetére


máyköl
veterán

Kinek a pap, kinek a papné.
Nekem a Real Racing 2 irányítása sokkal jobban bejön mint az Asphalt -é, de hallottam ellenkező véleményeket is.

(#6004) ittakary válasza b4zsi- (#6002) üzenetére


ittakary
nagyúr

Dehogyis! RR2 irányítása lehelet finom :) Imádom, tegnap hajnal kettőig zúztam ágyból :D

(#6005) Ragnar95 válasza ittakary (#5998) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iMovie eléggé :(
Alig tud valamit, nem éri meg szerintem...
Angry Birds-öket imádom énis, mindhármat kivégeztem már :DD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6006) b4zsi- válasza Ragnar95 (#6005) üzenetére


b4zsi-
őstag

Minden pálya 3 csilag?:)

(#6007) Ragnar95 válasza b4zsi- (#6006) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azt azért nem :DD
Az elég sok ideig tartana :D :P Bár pár level packnél (a 15 pályából álló részek ) sikerült már megcsinálnom :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6008) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Azt hiszem a Real Racing lesz a nyerő...:) a Fifa majdnem 3x akkora , mint a Real Racing amit a 8 gigás Iphoneon figyelembe kell venni:)

(#6009) máyköl


máyköl
veterán

(#6010) Ragnar95 válasza máyköl (#6009) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tudod véletlenül órára pontosan, hogy mikor fog megjelenni? :O ;]
Amúgy remélhetőleg 1 héten belül jön mostmár és az Apple nem foltozza az 5.1-ben a rést :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6011) icecave válasza Ragnar95 (#6010) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem iPad 2 miatt lenne fontos. Hirtelen, azt sem tudom, mivel kezdjem az iPad JB utánai telepítgetést. Remélem, vannak erre is azok a tweak-ek, amiket iPhoneon használok, az se érdekel,hogy újra meg kell vennem őket külön iPadra is.

(#6012) máyköl válasza Ragnar95 (#6010) üzenetére


máyköl
veterán

Nagyon kéne már az az installous?

Én megbántam, hogy JB -ztem pár hete az I4 -em, amikor megjelent rá az untethered...

(#6013) Kommy válasza máyköl (#6009) üzenetére


Kommy
veterán

Ezt annyival egészíteném, ki hogy megjelent a Corona (cydia) és a Redns0w 0.9.10b4 ami javítja az iBooks hibát és még pár dolgot, persze csak régebbi készüléken.

[ Szerkesztve ]

(#6014) Ragnar95 válasza máyköl (#6012) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Installoust életemben nem használtam, egyszer kipróbáltam,de elég gagyi az az app :B :)
SBSettings, Barrel, Winterboard és Multifl0w miatt kéne főleg :K
Attól, hogy töltöttem le appokat nem kellett sose Installoust használnom, vannak sokkal egyszerűbb és jobb módjai a dolognak :K

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6015) máyköl válasza Ragnar95 (#6014) üzenetére


máyköl
veterán

Fura, nekem nem ezt írtad privátban.

Pénzt ad az ecoATM a megunt iPhone-ért!

(#6016) Kommy válasza máyköl (#6015) üzenetére


Kommy
veterán

Annyit énis adnék egy iPhone 4-ért, mármint 153 dollárt egy jó állapotuért.

[ Szerkesztve ]

(#6017) máyköl válasza Kommy (#6016) üzenetére


máyköl
veterán

Huhh, most számolok csak én is... :K

(#6018) Ragnar95 válasza Kommy (#6016) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jó, hogy a cikk azt írja,h jobban jársz így egy leharcolt telóval eladásával, mintha eBay-en tennéd ugyanezt,de azért egy működőképes,de leharcolt iPhone bőven többet ér, mint 70$ szerintem....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6019) Kommy válasza Ragnar95 (#6018) üzenetére


Kommy
veterán

Biztos nem látta még az árakat aki a cikket írta. Vagy ő megválna ennyiért a telefonjától, szerintem ennyit nem kapna érte e-bay-en

[ Szerkesztve ]

(#6020) Ragnar95 válasza Kommy (#6019) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nyilván nagyban függ az állapotától,de működőképes jó állapotúért szerintem minimum a kétszeresét kapja az ember ennek az árnak, de inkább még többet....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6021) icecave válasza Ragnar95 (#6014) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem a következők miatt kell: call-sms-data counterek, direct closer pro, lockinfo, barrel, SBSettings, copic, browser changer, több most nem jut eszembe hirtelen.

(#6022) máyköl válasza icecave (#6021) üzenetére


máyköl
veterán

Lockinfo -nak van még értelme iOS5 alatt?

(#6023) Ragnar95 válasza icecave (#6021) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A data counterre nekem is szükségem lesz nemsokára, mert végre előfizus leszek, amiben lesz mobilnet :C :DD
Amúgy 100 mega net FB-ra csak Operával elég vagy az alkalmazással is?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6024) icecave válasza máyköl (#6022) üzenetére


icecave
nagyúr

Hogyne lenne? Lockscreenre kipakolhatok csomó mindent, egyrészt szebb, másrészt olyat is, amit iOS 5 továbbra sem enged: pl. időjárást, stb. Össze nem akadnak, amit kiteszek lokcscreenre, azt letiltom notif centerben, hogy ne pakolja rá még lockinfo tetejére.

Ragnar95: nemtudom, 2 giga mobilnet van a csomagomban, sosem figyelem. Írtam cikket a counterekről, de még mindig nincs képfeltöltés, külső szerverről meg nem akarok linkelgetni, de már mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#6025) máyköl válasza icecave (#6024) üzenetére


máyköl
veterán

Igazad van, most feltettem a lockinfot, tényleg rohadt hasznos.
Bár azt nem értem, hogy gyárilag a notification centerbe miért csak az időjárás widgetet, és a tőzsde widgetet lehet belepakolni.

(#6026) Ragnar95 válasza icecave (#6024) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor majd kiderül,h elég lesz-e vagy sem,de remélhetőleg még az app-al is elég lesz a 100mega :)
Amúgy már jó rég óta nem működik a képfeltöltés, nem tudom, mit csinálnak vele...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6027) icecave válasza máyköl (#6025) üzenetére


icecave
nagyúr

... és miért csak a homescreenen... ez a nagy bajom nekem is. Mondjuk lockinfoban is az a jó, hogy egyszer kellett megvennem, és a licenszet tovább tudom hozni az újabb devide-okra, ha az előzőt eladtam esetleg. 8 dolcsit simán megér (jobban, mint annó az IM+ pár éve).

Ragnar95: hát ha nem nézegeted mások megosztott képeit, meg videóit, akkor nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#6028) Everman válasza Ragnar95 (#6014) üzenetére


Everman
addikt

"Attól, hogy töltöttem le appokat nem kellett sose Installoust használnom, vannak sokkal egyszerűbb és jobb módjai a dolognak "

Amikhez akár már a jailbreak sem kell :D

(#6029) Ragnar95 válasza icecave (#6027) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az a gond,h az Apple notification centernek nevezi és nem tálcának és ezzel meg is magyarázzák, hogy miért nem lehet belerakni semmi mást,de legalább JB-el be lehet :K
Remélem a widget-eket átveszik majd a cydiából mondjuk az 5.2-be :K
Everman: vannak olyanok is, ld. freemyapps :DD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6030) icecave válasza Ragnar95 (#6029) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát igen, de akkor azt is vegyék át,hogy amit akarok, kirakhatom a lockscreenre... elvégre,ha valamit meg akarok nézni, egyszerűbb egy gombot megnyomni, és mikor kivilágít a kijelző, látom is. Mostani állapotában necces, hogy akkor feloldani, lehúzni a notif. centert és úgy megnézni bármit is, akár alap, akár JB-s widget.

(#6031) Ragnar95 válasza icecave (#6030) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban egyszerűbb sokkal lockinfoval :K
Amúgy azt nem vágom,h az SBSettings-et miért nem vette át az Apple, csomóan csak amiatt a program miatt JB-elnek....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6032) icecave válasza Ragnar95 (#6031) üzenetére


icecave
nagyúr

Én azt gondolom, hogy direkt tartják életben a JB-t. Gondolj bele, a legjobb forrás az új ötleteknek, és az új munkaerőnek is az Apple számára.

(#6033) Ragnar95 válasza icecave (#6032) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igaz, mivel gyakorlatilag ez biztosítja az innovációt, az újdonságoknak kb a felét a cydiából emelik át...
Bár elég ellentétes az egész, hiszen teljesen nem akarja legyőzni a jb-t az apple az innováció miatt, de közben nagyban harcol ellene a warez miatt...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6034) joey04 válasza icecave (#6032) üzenetére


joey04
titán

Én is így gondolom, de azért rendesen szorul a hurok... nem úgy megy mint régen. jóval tovább kell várni 1-1 frissítés után a jb-re. mondjuk egyre kevésbé indokolt, az is igaz.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6035) Toekie


Toekie
csendes tag

(#6036) icecave válasza Toekie (#6035) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezek beszállítók... a munkások nem az Apple-nek dolgoznak közvetlen, hanem az adott gyárnak.. persze, ha adott esetben az Apple diktálja a tempót, akkor más a helyzet. Ilyen alapon a meki hússzállítójánál is öngyilkosság dolgozni és még sorolhatnám.

[ Szerkesztve ]

(#6037) joey04


joey04
titán

nem új ez. [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6038) Ragnar95 válasza Toekie (#6035) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Volt már erről szó nyáron is....
Amúgy ehhez nem sok köze van az Apple-nek, a kínai gyárak 70%ában ilyenek a munkakörülmények és elégedetlenek a dolgozók....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6039) nggabi válasza Ragnar95 (#6038) üzenetére


nggabi
nagyúr

szted mitől lennének elégedettek a dolgozók? :U

"szenyor dzsíííí"

(#6040) Ragnar95 válasza nggabi (#6039) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pl ha nem 13 napos lenne egy munkahét 1 szabadnappal, ezen kívül több fizetés, stb....
De nem dolgozom Kínában, így nem vagyok tisztában az ottani munkakörülmények részleteivel,de jópárszor cikkeztek már róla, hogy öngyilkosok lettek kölünböző kínai elektronikai gyárak dolgozói....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6041) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Gyakori kérdések szépsége

Ilyenkor örülök, hogy ezek az emberek nem ide jönnek informálódni. Azt írja az Iphonet nem Gorilla Glass védi, hanem retina:) :DD

(#6042) Ragnar95 válasza b4zsi- (#6041) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kedvenc oldalam, olyan gyöngyszemeket lehet ott találni :DD
Ezt az oldalt érdemes olvasgatni, itt összegyűjtik a gyakorikérésekes remekműveket :P ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6043) David75 válasza Ragnar95 (#6042) üzenetére


David75
őstag

Itt is bármelyik topicba találhatsz remekműveket. Én már nem nagyon tudok nevetni se az ezredik vérblédesen se a supermen2-kön se apple-ösökön se a nyitott szósz hívőkön.

Meg most már olyan ingerszegény a mobilipar, hogy semmi se éri el az ingerküszöböm. Most ez már olyan mint 2007 iphone megjelenés előtti állóvíz. (4 magos szuperfonok nem hatnak meg sajnálom)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6044) Ragnar95 válasza David75 (#6043) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban nagyon nehéz mostmár valódi újdonságot bemutatni az egész elektronikai iparban.
Megint kéne egy Steve Jobs, hogy valami nagyot alkosson :DD Ha itt lenne, biztos kihozott volna valami forrdalmian újat pár éven belül :( :)
Amúgy a CES-en se volt semmi igazi újdonság és szerintem Barcelonában se lesz :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6045) r4z válasza icecave (#6036) üzenetére


r4z
nagyúr

Meki és hús egy mondatban? :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#6046) icecave válasza r4z (#6045) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor húspor beszállító? Vagy simán csak E keverék beszállító? :D

(#6047) David75 válasza Ragnar95 (#6044) üzenetére


David75
őstag

ces évek óta 0 számomra. Lumia 900 húha, 4,3"-os lumia800. Micsoda innováció. Kamerában mindig is gyatra HTC 16mpx-es kamerával domborít. Hány megás képek lesznek ugyan olyan szar minőségben? 40-50 mb?:D

Elmondom az idei évet.

Android: 4 magos erőgépek, 5"-os kijelzők és SGS3! egyik se érint azon kívül hogy nem értem majd miért esik le az embereknek az sgs3-tól az álluk 4magos és???
Apple: nagyobb felbontású 4magos ipad3, ugyan azzal a hardverrel gyengébb órajelen új iphone és itt van ez egyetlen kérdésem az évben. Lesz-e nagyobb kijelző? De ezek se érintenek.
Wp7: Több támogatott processor,skype,ötlettelen telefonok. Túlságosan ez se érint.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6048) Malachi válasza David75 (#6047) üzenetére


Malachi
addikt

az Apple-nél talán lassan érik egy megújított iOS. bár lehet, hülyeséget mondok, de lassan azzal is lehetne valamit kezdeni, én nem bánnék egy modernebb felhasználói felületet.

amúgy most jött meg a 3Gs-em, nagy nehezen megváltam a 3G-től...szerettem. de ez meg hála égnek ugyanolyan, csak gyorsabb. és hát az 5-ös iOS álom a 4.1 után. :D

(#6049) David75 válasza Malachi (#6048) üzenetére


David75
őstag

Annak már retro külseje van:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6050) Ragnar95 válasza David75 (#6047) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én az egész Lumia sorozatot nem értem egyszerűen....
Semmivel nem tudnak többet, mint a többi WP7-es teló, csak annyi, hogy Nokia és van bennük Offline navigáció,de cserébe 2x annyiba kerülnek, mint a konkurensek...
Android vonalon én se várok nagy fejlődést, 720p-snél nem lesznek nagyobb kijelzők, szerintem mostmár a méret se fog nőni, 4 magos procik a 2-3. negyedévben és ennyi...
A következő iPhone-ra én kíváncsi leszek, mert ugye mostmár itt az ideje a dizájnváltásnak, bármennyire is jó a 4(S) dizájnja+ szerintem a felbontást és a kijelzőméretet se árt növelni :K
Meg az iPad kijelzőjére leszek kíváncsi, hogy felülmúlja-e az új Transformer Prime FullHD kijelzőjét, bár már azis bőven elég szerintem :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.