Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Tibee86 válasza Fecogame (#24998) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak azért írtam, mert nekem ez újdonság igencsak.

(#25002) GALARDO


GALARDO
addikt

Nem lenne rossz! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#25003) Kommy


Kommy
veterán

Ilyen üzemidőt hozzatok össze: [link]

(#25004) icecave válasza Kommy (#25003) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát ha sosem töltöd 100%-ra :D (Akkor sem jön össze 15k nap).

(#25005) C4mp3r


C4mp3r
addikt

restoreoltam a telot es azota random idokozonkent feldobja, hogy jelentkezzek be az apple id-el, de az email cim mezo mar ki van toltve egy olyan cimmel amit meg soha nem lattam. otlet?

(#25006) bobooo válasza GALARDO (#25002) üzenetére


bobooo
addikt

Elég jó cucc lenne. :)

Kommy: Hogy hoztad ezt a csodát elő? :Y

(#25007) Tomics válasza bobooo (#25006) üzenetére


Tomics
addikt

42 éve iphone-ja van :K ;]
nyilván photoshop :U

PH! addikt since 2004

(#25008) Ragnar95 válasza Kommy (#25003) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szép kis bug :P
GALARDO: i4-re már kihoztak egy Smart Cover-szerű tokot a kickstarter keretében :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25009) Kommy válasza bobooo (#25006) üzenetére


Kommy
veterán

Foggalmam sincs hogy jött össze, valami bug lehet.

Újraindítottam most már semmi adat nincs ott :D

[ Szerkesztve ]

(#25010) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#25008) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Nem tűnik rossznak.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#25011) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#25010) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ja, elég király, csak kérdés,h 30$-t megér-e...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25012) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#25011) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Annyit talán nem, bár iPad-re sem olcsó mégis megveszik.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#25013) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#25012) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igaz, iPadre még drágább, mivel 40$ a Smart Cover és 50$ a Smart Case. Bár iPadre szerintem több értelme van, hiszen azt sokkal inkább támasztod ki a kényelmesebb íráshoz + filmezéshez, az iPhone-t én ritkán használom asztalra lerakva, inkább kézben tartom.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25014) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#25013) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Én még mindig használom a drótból hajlított támasztékot, sokat nézek rajta sorozatokat. Nekem jól jönne. Talán írok a Hézusznak. :D

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#25015) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#25014) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak akkor időben írj,h megérkezzen addigra :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25016) M@te válasza Kommy (#25009) üzenetére


M@te
senior tag

elküldheted az applenek hogy te már 15 éve feltaláltad az iphone-t :D

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#25017) válasza Kommy (#25003) üzenetére



őstag

Nekem gyanús, hogy csak 62% maradt. Nem ragadt be valami app, ami szívja a tápot? Próbáld kihúzni a grafit rudakat, és vissza 100%-ig, de a hűtésre figyelj oda, mert megszaladhat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25018) M@te válasza Ragnar95 (#25008) üzenetére


M@te
senior tag

ezt lehet rendelni valahonnan magyarországról??? vagy van valakinek ilyen? azonnal kell egy.

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#25019) Ragnar95 válasza M@te (#25018) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tartom valószínűnek, de a hivatalos weboldalról megrendelheted.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25020) Mela Kehes válasza M@te (#25018) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ha lesz, rögtön kérünk egy ismertetőt.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#25021) bobooo válasza M@te (#25016) üzenetére


bobooo
addikt

Bárhogy is számolom ez 42 év, nem 12. ;] Kommy előbb feltalálta. :C

(#25022)



őstag

Nem rossz, de drága.[link] Lumia 820-ba úgy tudom be van építve, azért is 180g.

(#25023) b4zsi- válasza (#25022) üzenetére


b4zsi-
őstag

Lumia 920

(#25024) Ragnar95 válasza (#25022) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem tudom, kinek ér meg egy ilyen 60k-t, miközben 100k-ért már lehet egész normális FullHD kamerákat kapni.... :D Bár persze egy profinak az nem elég, de egy profi nem is fog iPhone-al videózni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25025) ittakary


ittakary
nagyúr

Tegnap valaki linkelte ezt az oldalt: [link]

Mennyi idő a postázás kb? :)

(#25026) icecave válasza ittakary (#25025) üzenetére


icecave
nagyúr

20 nap az átlag.

(#25027) Ragnar95 válasza ittakary (#25025) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

3-4hét

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25028) ittakary válasza icecave (#25026) üzenetére


ittakary
nagyúr

fassssza :) Akkor rendelgetek innen párat :)

De addig is sztem visszakérem a pénzemet az egyik eBayes vásárlásomból PayPal-en keresztül... október 5én rendeltem... sehol semmi :U

(#25029) M@te válasza ittakary (#25028) üzenetére


M@te
senior tag

és ez nem fényesíti a keretet?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#25030) ittakary válasza M@te (#25029) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem tom, de nem is érdekel. Az én keretemnek már mindegy.

(#25031) icecave


icecave
nagyúr

Azért folyik gőzerővel a szélessáv kiépítése az országban. Régebben rinyáltam itt,hogy a voda sz*rt a szülőfalumra, aztán mikor 7 év várakozás után eljöttem, lett EDGE, majd utána 3G is. Mondom remek... viszont most a T-mobile is beerősített, tegnapelőtt óta 3G lefedettség van az én 1700 fős szülőfalumban, szóval lehet, le is mondom majd a T-s kábelnetet szülőknél, aztán veszek nekik mobilnetet, olcsóbbra jön ki, mert nem sűrűn használják (skype gyakorlatilag). Majd. nov. végén vagy dec elején mennem kell haza disznóvágásra, akkor tesztelem :)

(#25032) kali válasza icecave (#25031) üzenetére


kali
legenda

igen, én is több helyen tapasztaltam vidéken, hogy alakulgat a dolog!
bár ott még mindig csak gprs van, ahol felnőttem, de az a világ végén van;

n

[ Szerkesztve ]

(#25033) icecave válasza kali (#25032) üzenetére


icecave
nagyúr

Leglább a saját bőrünkön tapasztaljuk,hogy nem csak a pofájuk jár a szolgáltatóknak :)

(#25034) Kommy válasza icecave (#25033) üzenetére


Kommy
veterán

Egyik nap énis meglepődtem, hogy olyan helyen ahol eddig még térerő is alig volt (örültem ha 1 pálcika volt )most majdnem maxon volt.

(#25035) Ragnar95 válasza icecave (#25031) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Rákényszerülnek a szolgáltatók a hálózatbővítésre, ha új előfizetőket akarnak szerezni, hiszen a tarifáik kb hasonló árúak, a telókat is kb hasonló áron adják, így marad a lefedettség, illetve a net sebesség, ami döntő lehet az előfizetők számára, így erre kell ráhajtaniuk a szolgáltatóknak és szerencsére meg is teszik :) Bár én örülnék annak is, ha árakban is versenyt látnék, de sajna azok nem hogy csökkennének, épp hogy nőnek :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25036) M@te válasza Ragnar95 (#25035) üzenetére


M@te
senior tag

szerintem rohadék az összes. csak a pénzt akarják bezsebelni, pont egyik nap nézegettem hogy ilyen 20 meg 25 forintos percdíjak vannak :Y nem hittem a szememnek. van pofájuk ennyit elkérni, amikor még a telefon is drága.
én 8ft ért telefonálok mindenhova hála az égnek. erre azt mondom hogy már elfogadható ár. de ha magánszemélyként akarnék venni előfizetést és ezt kínálnák hogy 25 forint per perc akkor lehet telefonom se lenne :D

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#25037) kristee válasza icecave (#25031) üzenetére


kristee
tag

Én éppen a hétvégén negatívan csalódtam.
A telenórának eddig Agárdon egész normál 3G-je volt, tegnap meg semmi, még gprs is alig...
Pedig az nem is a világ vége, 50km Pest és 8 Fehérvár...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#25038) Bling95 válasza kristee (#25037) üzenetére


Bling95
őstag

fejlesztés miatt vannak néha kimaradások, multkor Fehérváron nem volt

(#25039)



őstag

Ahol még nincs 3G ott lesz 4G :D [link] [link]

A másik nagy előnye, hogy kevesebb bázisállomásra van szükség, így gyorsabban terjedhet.

Az a gond a szolgáltatókkal, hogy kartelleznek, de jön a 4. lehúzós csapat, a Mobiiline. :W Persze ne csodálkozzunk ha minden drága - különadó, csekk adó, és a sor végtelen. Ezeket mi fizetjük, nem a szólgáltatók.

[ Szerkesztve ]

(#25040) szabopali válasza icecave (#25031) üzenetére


szabopali
aktív tag

Ha kostolót nem is de néhány fotot az instagram topikban elvárunk ám😊

szabopali

(#25041) bigdady


bigdady
nagyúr

szerintetek mi lehet a gond? 4s-en 5.1.1 alatt simán ment icloud az itthoni router (asus) wifijével, majd 6.0 óta és 6.0.1-en viszont már nem megy, csak hátralévő időt számolja majd 10 perc után leáll.
Más wifin simán működik

Hiába nyomtam restore-t majd backup-ot ill hiába törlöm a hálózati beállításokat és hiába teszem nyílt-ra a routeren a wifit, az istennek nem ment icloudba :(

(#25042) TheMarci


TheMarci
addikt

OFF kérdés, de hátha van ötletetek, véglis az off topikban vagyunk. Hol vennétek TV-t, itt nem találtam a PH!-n boltajánlót egy TV-s topikban sem.
Netes TV boltot sem nagyon találtam, bemegyek egy samu / sony boltba, és elhozom, ami tetszik? Vagy MediaMarktban jobbak, vagy olcsóbbak vannak? Nem szoktam TV-t venni, így ötletem sincs, mik az előnyei, és a hártányai a márkaboltoknak, hátha tudtok segíteni. Köszi előre is!

Do You Dream?

(#25043) kristee válasza TheMarci (#25042) üzenetére


kristee
tag

Én épp most nézegettem a sony akcióit, adnak ajándék PS3-at vagy házi mozi rendszert a tvkhez.
Szerintem én a sony centerben fogok venni, ha oda jutok a lakásfelújításban, hogy már a tv kell csak :DD

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

(#25044) Blaise válasza TheMarci (#25042) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem nézd meg valahol élőben, aztán rendeld meg egy nagyobb webáruházból (Extreme Digital pl.), ha valami gond van, vagy mégse passzol, akkor 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól, ráadásul ingyen házhozszállítják.

(#25045) Tomics válasza TheMarci (#25042) üzenetére


Tomics
addikt

Én az enyémet edigitalból vettem, korrektek, viszonylag normális árakkal. A lényeg hogy azért ne az árgépen kidobott legolcsóbb helyről vedd meg egy noname-nek tűnő oldalról (lehet hogy egy kiállított, több száz/ezer órás üzemidejű tv-t sóznak rád azért olyan olcsó a többihez képest), de ne is a Mediamarktből mert az meg általában nagyon drágáb adja (meg kell ugye fizetni valakinek a marketinget, meg a hatalmas bérleti díjakat a plázában...mondjuk arra jó hogy megnézz/kipróbálj egy terméket)...

Egyébként milyet akarsz? Plazma, vagy LED? Mekkorát? Mennyi rá a keret? Mire lenne használva? Tudok segíteni mert viszonylag otthon vagyok a témában :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#25046) Zjunior válasza Tomics (#25045) üzenetére


Zjunior
veterán

The Marci:
LG LM 660 S 47''

Nekem ilyen van!
Brutál!;)

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#25047) TheMarci válasza Zjunior (#25046) üzenetére


TheMarci
addikt

Gyáá, jól néz ki, sajnos ekkora el sem fér nálam. :D
Egyenlőre csak egy sima 100E huf / 80cm max körülit keresek, sok extrát nem várok tőle, igaz, nem is tudom, mit kéne elvárnom egy tvtől manapság. Lehessen tvt nézni rajta. :) Mindenesetre köszönöm a tippeket!

Do You Dream?

(#25048) Tomics válasza TheMarci (#25047) üzenetére


Tomics
addikt

Manapság már elég sok mindent el lehet várni egy TV-től a képminőségen kívül.
Analóg, digitális (akár HD) adások nézése, pendrive-ról film/zene/képnézegetés, 3D filmek megjelenítése, médialejátszó, konzol, házimozi erősítő csatlakoztatása, okosfunkciók használata (webböngésző, facebook, skype akár beépített kamerával-mikrofonnal, játékok, angry birds, hang és mozgásvezérlés)

Ennyi pénzért ezt ajánlom. Fullhd-s, van benne digitális tuner, hdmi-s, optikai hangkimenet, van rajta USB (szinte minden formátumot ismer, feliratot is kezeli)

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#25049) Xero válasza TheMarci (#25047) üzenetére


Xero
nagyúr

Én összeraknék még ennyit és Sharp Quattron. De ez csak az én célpontom. ;)

(#25050) Bling95 válasza Xero (#25049) üzenetére


Bling95
őstag

Egy 80 colosat megneznek belole :D

Hoppa most latom hogy sharpnak 90 colosa is van mar .... Ahhoz azert mar kell falfelulet

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.