Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#177001) Cyberpunk válasza -secret- (#176996) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én vezetek 82%-al. :DDD Egyébként ezt érezni is. Lassan kéne akkut cserélni, két éves már elmúlott.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#177002) -secret- válasza Cyberpunk (#177001) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én kimondottan meg vagyok vele elégedve most. Volt egy 2 hét amikor merült mint a Titanic... ilyenkorra már töltőre kellett tennem viszont most 78%-on vagyok. Ki érti ezt.

(#177003) Ngtx válasza Cyberpunk (#177001) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Akkor az en 88%-om 2 évesen még elég bajnok. :Y

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#177004) Cyberpunk válasza Ngtx (#177003) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja szépen megkímélted, mondjuk én nem foglalkoztam vele, volt amikor csak rá töltöttem, meg ilyenek. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#177005) Totheground


Totheground
addikt

Végülis a korona kezdete óta 3, a lezárások kezdete óta meg majdnem 2 hónapba telt, hogy kiküldjék az egyszeri 100k juttatás igénylőlapot. Amit lehet kézzel kitölteni és visszaküldeni, fénymásolt igazolványokkal együtt. :C :W

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#177006) Gsx-rr válasza Totheground (#177005) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ott amugy mi a helyzet?

(#177007) Ngtx válasza Cyberpunk (#177004) üzenetére


Ngtx
aktív tag

92%- volt mikor hozzám került 1,5 éve.
Az túlzás, hogy meg kíméltem. Össze vissza töltöm. Van mikor egész éjszaka. Van mikor 5 óra alatt háromszor húzom le 10-15 percekre utána vissza.
Nem lehet ezeket kímélni meg óvni.
Ha el akar használódni úgy is elfog ha meg nem akkor nem.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#177008) Cyberpunk válasza Ngtx (#177007) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja akkor nekem van egy gyengébb darabom. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#177009) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kövessetek be instán ha gondoljátok, előtúrtam régi profilom, oda pakolok kutyis képeket. :D

[link]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#177010) icecave válasza Cyberpunk (#177009) üzenetére


icecave
nagyúr

Én sajnos nem foglak, töröltam az insta fiókom már rég, facebookot is töröltem volna, de nem tudom, pár oldal, amit követek/követünk asszonnyal, csak regelt accal nézhető.

(#177011) gyuromoj válasza Cyberpunk (#177009) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kész.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#177012) Cyberpunk válasza icecave (#177010) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy ideig én is gondoltam, hogy törlöm a fácsét, azt másik profil lesz, mert mindig bannoltak 1000 éves kommentek után, aztán egy ideje abbamaradt, lehet elfogytak már. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#177013) Sukta 95 válasza Cyberpunk (#177009) üzenetére


Sukta 95
tag

Kutyussal tapasztalat? Hamarosan koltozunk kertesbe es nekunk is tervben van egy hasonlo cukisag. :D

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#177014) Ngtx válasza Cyberpunk (#177009) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Pár éve amekkora hype volt az insta meg köztem ahhoz képest most a nagy lóf*sszal egyenlő amit megosztok rajta.
Naponta nézelődöm, mert vannak emberek akik érdekelne aztán ennyi.

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#177015) Totheground válasza Gsx-rr (#177006) üzenetére


Totheground
addikt

Feloldották a vészhelyzetet az egész országban (utoljára itt Tokyoban és környéken csütörtökön). A prefektúrák közti utazást továbbra is kérik mellőzni, bár ez sem kötelező. És kicsit megint növekedésnek indult a fertőzöttek száma de bőven vállalható (a rekord szerda volt, 30 új eset tokyoban - ami miatt el is rendelték a “Tokyo alert”-et ami inkább csak egy figyelmeztetés (és pár épület / a rainbow bridge porosan van kivilágítva).
A külföldi beutazást meg ugyanúgy blokkolják, és az egy darabig valszeg marad is.

Viszont érdekes lesz látni, hogy a kormányzati digitális transformaciot mennyire fogja megdobni ez az eset. Látható, hogy egy csomó papír alapú szarakodas mennyi gondot tud okozni.

Egyebkent meg jön a nyár, már ilyen 30 fokok vannak és a páratartalom is megindult felfelé... De előtte meg itt az esős évszak ami együtt jár a hortenziák virágzásával, szóval valamelyik kevésbbé esős hétvégén irány Hakone.

Az a “feels like” 36 fok szerintem alábecsült, meg kell dögleni.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#177016) agabe válasza TechN7ne (#176994) üzenetére


agabe
addikt

Nálam fél éves a 11-es (végül nem foglalkoztam promax váltással kocsiprojekt miatt) és még 100%, de már tényleg le kéne cserélni lassan...csak a zoom kamera miatt mennék pro-ra, vagy esetleg 1-2 hónapra egy csúcskamerás droid.

(#177015) Totheground :
Régen voltam ott (majdnem 11 éve), de szerencsém volt az idővel és egész jól lehetett bírni augusztusban.

[ Szerkesztve ]

(#177017) Cyberpunk válasza Sukta 95 (#177013) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Über cuki, de nagyon makacs, és akaratos egy fajta. Határozott gazdi kell neki, és rengeteg mozgás/foglalkozás. Az enyém ha macskát lát teljesen bekattan, de más kisállatát is veszélyben van mellette, duó az tyúk meg ilyesmi elzárva kell legyen. Igaz az itt nincs. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#177018) Gsx-rr válasza Totheground (#177015) üzenetére


Gsx-rr
veterán

És erről mit tudsz ez valós infó?

[link]

(#177019) gyuromoj válasza Gsx-rr (#177018) üzenetére


gyuromoj
veterán

Olaszoknál is van/lesz valami hasonló.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#177020) TechN7ne válasza agabe (#177016) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Mit kéne lecserélni?
Minek ,ne fárassz. ;]

(#177021) Totheground válasza Gsx-rr (#177018) üzenetére


Totheground
addikt

Igaz, de csak részben.
A részletek meg nem ismertek, de állítólag leginkább a belföldi utakra és költségekre fog vonatkozni, a repjegyre, amivel idejössz, pl nem.
És az is lehet, hogy utalvány vagy hasonló formájában kapod, ami ugye nem biztos, hogy jelentősen csökkenti a pénzt, amit el kell költeni, de ugyanannyit költve több mindenre juthat (egy példa, amit el tudok képzelni: veszel egy JR pass-t 27k-ért, és kapsz egy egy utalványt 50% értékben amit teszem azt vacsorára költhetsz kiotói éttermekben).

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#177022) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Hát srácok továbbra is nagy dilemmában vagyok.

Egyre jobban mozgat ez a dolog, nem hogy jövőévig, de őszig se nagyon tudok már várni. Szóval lehetséges, hogy nem várom meg az iPhone 12 megjelenését sem..

Viszont továbbra sem tudom, hogy mi lenne a jó döntés..Az iPhone 11, vagy a XS? Sokkal inkább kompromisszumosnak érzem a 11-et. Igazság szerint a modernebb chipen és a +1 év szoftvertámogatáson kívül semmi más nem szól számomra a 11 mellett, minden más a XS javára dönti a mérleget. OLED kijelző, kompaktabb méret, ugyanúgy 4GB RAM, ugyanúgy 64GB. A XS 187e, a 11 pedig 220. Nem érzem úgy, hogy megérné a 11 a XS mellett. Javítsatok ki ha tévedek..

(#177023) radi8tor válasza .Szaki. (#177022) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az tény hogy XS kijelzője szikrázó napsütésben nem valami százas. Nehezebben olvasható, de azért nem olvashatatlan. Talán ez a nagy különbség 11 és XS között, nem?

⭐ Stella

(#177024) Cyberpunk válasza .Szaki. (#177022) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó árban XS szerintem. Az azért nem rossz, és jó darabig jó is lesz. XS Max-on gondolkodtam egy darabig én is, de végül a francnak sem kell, sajnálom rá a pénzt. Ugyan azt tudja, mint ez, csak kicsit nagyobb, jobb a kamerája valamivel, meg több a RAM, az mondjuk nem utolsó szempont, az X-nél azért akad újra töltőgetés.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#177025) icecave válasza .Szaki. (#177022) üzenetére


icecave
nagyúr

Akku idő azért nagyon odaver a 11 javára. Valamint a kamera, gyorsabb/agyobb szögben működő face ID (fektetve még nem,hogy rohadna meg :D).

Viszont XS-ben van még 3D touch, 11-ben már nincs (bár nekem teljesen okés volt, hogy ott tartom az ujjam és rezzen, mikor jön elő a több funkció).

(#177026) ittakary válasza .Szaki. (#177022) üzenetére


ittakary
nagyúr

kijavítalak: biztos nem vennék XSt, max akkor ha ingyen kapnám... mondjuk ha ingyen hozzámvágnák, akkor is eladnám és inkább vennék 11-et...

kamera igazi lifechanger + legjobb üzemidejű iPhone évek óta

(#177027) icecave válasza ittakary (#177026) üzenetére


icecave
nagyúr

kamera igazi lifechanger + legjobb üzemidejű iPhone évek óta

A pro max és a sima pro között van akkuidőben kb. Pro max azért még erre is ráver, de a 11-é is bőven-bőven elég.

(#177028) radi8tor válasza ittakary (#177026) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezzel azt akarod mondani rosszul tettem, hogy XS-t vettem? :D
Amúgy azért hajlottam XS felé, mert 11 még nagyobb méretbeli váltás lett volna SE-hez képest.

⭐ Stella

(#177029) .Szaki. válasza icecave (#177025) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hmm, ezek jó érvek. És ez megéri szerinted a felárat? (187e vs. 220e) Az akku olyan szinten nem fontos, hogy van mindenhol vezeték nélküli töltőm, munkahelyi asztalomon és otthon is, illetve megvan még az 5S rohadt elegáns dokkolója is, kocsiban pedig CarPlay lesz, ami kábelen csatlakozik az autóhoz, ergo akkor is töltve lesz.
El kéne mennem valahova megtapogatni egymás mellett a két telefont, mert a méret és az OLED panel az, ami miatt jobban bejön a XS. Ez a 6,1 kicsit ijesztő a tekintetben, hogy néha az S9+ is nagy a 6,2"-vel.

Cyberpunk

Na ez az, hogy árban szerintem abszolút vállalható. Ja és a 11 ugyanúgy nem kapott gyorstöltőt..

Más: Barátnőmnek tegnap érkezett meg az SE 2020, és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon rendben van az a kis mobil!

[ Szerkesztve ]

(#177030) radi8tor válasza .Szaki. (#177029) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezek szerint az i8 is nagyon rendben volt? :D Mert optikailag i8 az.

⭐ Stella

(#177031) .Szaki. válasza radi8tor (#177030) üzenetére


.Szaki.
addikt

A sima i8-ból nem volt Product Red ha jól emlékszem. :) Nekem meg az baromira bejön egy telefonnál ha az előlap fekete, a hátlap meg más színű, az SE 2020-nál pedig ugye ha fehér, ha Product Red a hátlap, az előlap akkor is fekete. :)

(#177032) Norbi. válasza .Szaki. (#177031) üzenetére


Norbi.
őstag

De volt belőle piros. Fekete előlappal. :K

(#177033) Gsx-rr válasza gyuromoj (#177019) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az Szardinian van es csak Olaszokra ervenyes

(#177034) .Szaki. válasza Norbi. (#177032) üzenetére


.Szaki.
addikt

Úgy emlékeztem csak Plusból volt, de akkor a válaszom radi8tor az, hogy igen! :D

(#177035) icecave válasza .Szaki. (#177029) üzenetére


icecave
nagyúr

Volt 11-em, most is azt venném az XS ellenében. Szép az oled, de azért jobban fárasztja a szemet, majd ha bejön a 120 HZ-es kis fogyasztású talán már a következő Note-al (előbbi biztos utóbbi kiderül), akkor már ez nem lesz gond. 11 még okés lett volna méretben, de nagyon keskeny volt egy Note-hoz képest, az nem nagyon tetszett. A képek jobbak voltak amiket beltéren lőtt, az biztos.

Gyorstöltőt nem kapott ,az igaz, de egy iPad töltő már filléres tétel, és azzal elég jól kajál. Persze, a Note 10-es töltési sebességtől messze van, de bőven vállalható. Annyi,hogy Note-ot nem kell este töltőn hagyni, hamar megkajál, ha 11-et elfelejted időben tölteni, akkor jobb, ha felrakod éjjelre.

iOS-en az vaolt nekem para, hogy ha pl. youtube-ot hallgattál zárképernyőn, majd váltottál volna spotify-ta (vagy akár felváltva hallgattad volna őket), csak úgy tudtál választani,ha mindig beléptél az appba, és elindítottad a lejátszást, mert akkor azt tekintette defaultnak (már ha javították azt, amit régebben írtam és már tényleg az aktuálisan futtatott appot vezérelheted, nem mindig az Apple music indul el). Itt kirakja mindkettőt lockscreenre és szépen választhatsz, hogy hallgasd egyszer egyiken pár számot, utána pár videót a lejátszási listádról stb. : [link]

Olyan dolgokat lehet itt, amit iOS-en csak álmodsz, viszont itt meg olyanok vannak, ami ott nem fordul elő (vagy ritkán). Akkor most egyik se jó, vagy mindkettő jó? :D

[ Szerkesztve ]

(#177036) madgie válasza icecave (#177035) üzenetére


madgie
titán

Néha én is visszajönnék már, de adjon a túró a gyászkeretes 11-esért 220 ezret :D
Ki kéne húzni a 12-ig, ha abból tényleg lesz egy kis variáns, engem megvettek kilóra.

(#177037) gyuromoj válasza Gsx-rr (#177033) üzenetére


gyuromoj
veterán

Aha, köszi a pontosítást.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#177038) .Szaki. válasza icecave (#177035) üzenetére


.Szaki.
addikt

Tessék, Neked nagyon keskeny volt a Note-hoz képest a 11, nekem meg pont ha csak pár mm-el is, de szélesebb az S9+ -nál. :) A XS viszont keskenyebb és nekem ez pozitív.

A gyors töltés valóban orvosolható egy iPad töltővel. Meg mondom mindenhol körbe vagyok véve tápellátással.

Én zenét kizárólag YT Music-on hallgatok, előfizettem a YouTube Premium-ra, szóval engem az a veszély nem fenyeget, hogy összevesszen egy másik applikációval. :)

Igen, az iOS vs. Android témában tökéletesen igazad van, pontosan ezért lesz az, hogy az S9+ marad, és kizárólag DeX módban lesz használva, így továbbra is okosítva a TV-met, ezen fog menni továbbra is a Netflix, HBO Go, meg a háttérben a YT music, tudok rajta rendesen dolgozni is, stb, és mellé kell egy telefon, amit ha hívnak nem kell lehúznom film közben a telefont, nem fog elhallgatni a zene. Mellette pedig munkára, telefonálásra, navigálásra lesz befogva, amire pedig az iOS még mindig remek alternatíva. :) Ez az elképzelés.

Jövőhéten ha minden igaz megérkezik végre a cuccom amit rendeltem az edigital-nál és ha már úgy is bevásárlóközpontban járok, akkor beugrok egy MM-ba telefonsimogatóba és meglátom, hogy milyen méretekkel bír az i11. :) Igaz most haverom is 11-re cserélte a 6S-t, lehet el kobzom majd kicsit. Mondjuk annak a színe baromira nem tetszik egyébként, XS-t és 11-et is kizárólag fehérben vennék. Amilyen gyönyörű volt az 5S anno asztroszürkében, az új iPhone-ok pont annyira nem tetszenek ebben a színben.

madgie

Tarifa függő. De egyébként a szolgáltatóm elmegy a búsba, mindenhova írkálják, hogy "ajánlatok neked", meg mi megbecsüljük a hűséget, meg egyéb f*szságok, erre szögre ugyanazok az ajánlatok vannak mindenhol, mintha be se jelentkeznék. És finoman szólva sem tegnap óta vagyok az ügyfelük.

[ Szerkesztve ]

(#177039) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na Telenor-ból “Laa.” lehet, hogy tetszik? :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#177040) -Ben- válasza .Szaki. (#177038) üzenetére


-Ben-
veterán

Nekem a 11 már túl széles. Magasabb lehetne, de a szélessége miatt egyáltalán nem tetszett, a "Max" meg pláne.... :N

Cyberpunk: borzalom... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#177041) icecave válasza .Szaki. (#177038) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, hát S9+ elég virsli.

11 kávája tényleg vicces, főleg egy Note mellé téve, de használatkor úgysem tűnik fel, nem azt nézi az ember. Engem nem zavar, ha használtam, csak mikor úgy "megakadt rajta a szemem'".
Legalább nem fenyeget a véletlen érintés veszélye, bár direkt kipróbáltam most note-on, a ahol hajlik a kijelző, ott nem érzékel, mint régen, ezért is nem volt sosem problémám azzal, hogy véletlen belenyúljak, ahogy a másik oldalán akarok elérni valamit.

Note-al funkcióbeli dolgokban tökéletesen elégedett vagyok, csomót nem is tudnék nélkülözni (ezért is jöttem vissza végül 11-ről), de a fényképezőt és az akkut (idel fogyasztás főleg) egyértelműen jobban szerettem iPhone-on.

Cyberpunk: Ez valami új reklám, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#177042) Cyberpunk válasza icecave (#177041) üzenetére


Cyberpunk
félisten

2021 január 1.-ig használhatja a Telenor nevet az a cégcsoport ami megvette például a magyar Telenor mobil üzletágát, és megy a találgatás, mert állítólag közvélemény kutatnak, meg domain is be van jegyezve rá. 😆

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#177043) icecave válasza Cyberpunk (#177042) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszi. Ez az egyik név helyette, hogy "Laa"? Jó lenne, mindig is azt gondoltam a cégről,hogy egy rakás KuLaa... :D

[ Szerkesztve ]

(#177044) TechN7ne válasza icecave (#177043) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Legnagyobb rabló banda ,magasan a legrosszabb szolgáltató.
Jó lenne ,ha kidobnák az egészet a forgalomból.

(#177045) joey04 válasza TechN7ne (#177044) üzenetére


joey04
titán

Még szerencse, hogy nem te döntesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#177047) Cyberpunk válasza TechN7ne (#177044) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem jó, amig a HelloData díjcsomagom megmarad. :D Aztán meglátjuk.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#177048) szekra válasza icecave (#177043) üzenetére


szekra
őstag

Inkabb a kerdes hogy hogy ejted: laas, elás, elá-á-s, lás vagyok? :D (Vodás, Telekomos)

(#177049) TechN7ne válasza #20749568 (#177046) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Lehúzták anno az életem ,meg akinek köze volt hozzájuk....

(#177050) Ngtx válasza Cyberpunk (#177047) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Én is így vagyok ezzel. Hello Data amíg tart addig világbajnok szolgáltató aztán majd utána ráérek szét nézni, hogy mi a kedvező és mi nem.

#177022) .Szaki.: Nem leszek megmondó ember, de logikusan az újabbat érdemes annak ellenére, hogy az XS mind kijelzőben, illetve külső megjelenésben sokkal szebb. :U

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.