Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) Malachi válasza manchester85 (#44497) üzenetére


Malachi
addikt

az i5 hardver szintjén keresgélj. ha nem is lesz világrengető siker, a bukást is el lehet felejteni.

(#44502) Tim82 válasza icecave (#44500) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem vettem támadásnak, csak rá akartam mutatni, hogy mihez kapcsolódik a megjegyzésem. (Ha támadásnak vettem volna, nos, nem lenne ott szmájli... mostanában észrevettem, hogy mindenki alapból azt feltételezi a másikról, hogy az támadásnak ítéli meg a gyenge beszólását, pedig OFF-ban vagyunk, na! :U :P )

Amúgy nem néztem meg a keynote-t még most sem, hiába elérhető azóta (nem volt rá még időm), szóval egyelőre másodlagos forrásokra kell támaszkodnom. :B

vadászcsiga: mert most nincsen kedvem off-ba tenni. Soooo simple. :D

*
Egyébként próbáljátok ki PH! alól, hogy rákattintotok az Adataim feliratra jobbra fent. (Csak az aláírásomat szeretném módosítani, elkelt a telefon.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44503) vadászcsiga válasza Tim82 (#44499) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megvagy!! 6547...Elfelejtetted offba tenni a hsz-ed :DDD

(#44504) tDr1v3r válasza Tim82 (#44499) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az egy dolog hogy polikarbonát lesz, de ettől még karcolódni fog valószínüleg... de nagyon kíváncsi leszek hogy mennyire, no meg hogy mennyibe fognak kerülni a zug gsm edísönök. :D

Bár lehet hogy bepályázok használtan egy T-s fehér ötöst, azokra legalább úgyis lesz gari... vagy nem, ha időközben letiltják. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#44505) Tim82 válasza tDr1v3r (#44504) üzenetére


Tim82
nagyúr

Persze, csak - számomra - ez azt jelenti, hogy van rá remény, hogy mégsem annyira fényes és nagyon karcolódó felülete lesz, hanem matt(abb), aminek a tapintása, fogása is kellemesebb.

Tok szerintem muszáj lenne rá, csak ne ezek a lyukas izék legyenek...

Nem mintha fenyegetne a veszély jelenleg, hogy van felesleges pénzem egy olcsó, új iPhone 5C-re. :DDD De a kék és a zöld szerintem is egészen jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44506) madgie válasza tDr1v3r (#44504) üzenetére


madgie
titán

Valószínűleg rohadtul karcolódni fog, mivel tükörfényesre van polírozva (így jobban látszik majd rajta minden, mint a matt kialakításún)

(#44507) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Egy alap Samun 2.4.1-el hol találom a taskbart? Kolléganőm telefonban ki akarom lőni a futó alkalmazásokat mert arra panaszkodik hogy lassú

(#44508) r3dsnake válasza vadászcsiga (#44507) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nyomd hosszan a home-ot.

(#44509) Tim82 válasza vadászcsiga (#44507) üzenetére


Tim82
nagyúr

2.4.1 = 4.2.1?

Nincsen olyan a Beállítások menüponton belül, hogy Alkalmazások és azon belül Futó alkalmazások kezelése? Meg érdemes ránézni még ugyanitt a Tárolt folyamatok menüpontra (vagy valami hasonló néven fut).

r3dsnake: azzal mondjuk háttérben futó alkalmazásokat nem fog kilőni.

Szerk.: lehet, hogy igazad van, pár hónapja megvolt, hogy használtam Android-ot. :B

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44510) r3dsnake válasza Tim82 (#44509) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Emlékeim szerint akkor bejön egy feladatkezelő gomb is.

(#44511) vadászcsiga válasza Tim82 (#44509) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyik sem, 2.3.6 :B

Es arra gondoltam amit R3dsnake mond, köszi

(#44512) Tim82 válasza vadászcsiga (#44511) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az működik 2.3.6 alatt is? Én úgy tudtam, hogy 4.0+-tól felfelé van ilyen, az SGS-emen biztosan nem működött gyári 2.3.6-tal.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44513) vadászcsiga válasza Tim82 (#44512) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezekszerint ja

(#44514) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

facebook kommentben volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44515) whitezo88 válasza r3dsnake (#44514) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem eskü bejön. Kéne.

(#44516) r3dsnake válasza whitezo88 (#44515) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem is. :)

(#44517) Tim82


Tim82
nagyúr

Egyébként ha ebből indulok ki, akkor kell majd legyen Apple iPhone 5C Flower Power Edition is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44518) whitezo88 válasza Tim82 (#44517) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lehetne még lila és narancs. a lyukacsos tok meg non plus ultra, viszont szépen bemegy alá majd a kosz és össze vissza mocskolódik meg karcolódik :D

(#44519) Cyberpunk válasza whitezo88 (#44515) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem nem, nekem az S jön be. Szégyenlem is magam. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44520) válasza vadászcsiga (#44419) üzenetére



őstag

Amúgy megnézhetted volna úgy is, hogy lepattintod a hátulját és az aku mögött már jól láthatók a háttérben futó alkalmazások. Mechanikusan onnan tudod kilőni őket. Ezt nem tudja az iOS :D

(#44521) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Facebookban/Messengerben sehogy sem oldható meg, hogy 2 account is aktív legyen egyszerre? (És mindkettőhöz figyelje a pushokat?) Esetleg van valami normális 3rd facebook chat program?

(#44522)



őstag

Maradjunk annyiba, hogy a C azoknak készül akik az első mobiljukat készülnek megvenni szülői segítséggel. USA szemmel ez azt jelenti, hogy csak Ők nem tudják megvenni az S-t. Mindenki más igen, az idegenajkúak meg oldják meg. ;]

(#44523) Ragnar95 válasza Malachi (#44494) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én 20 év alatt vagyok és nagyon nem jön be az 5C. Egyrészt gagyi műanyag, másrészt maga a koncepció is felháborít, h az i5 hardverét vegyem meg gagyi házban annyiért, mint amennyi az i5 lenne... Ráadásul azért, h spóroljak 100$/€-t hülye leszek a rosszabb modellt megvenni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44524) Malachi válasza Ragnar95 (#44523) üzenetére


Malachi
addikt

10-ből 9 ember előfizetéssel veszi majd, ott meg éppen féláron van, ha jól dereng. annyit beszélek róla, hogy a végén még veszek egy ilyen színes csodát. :D

nem tetszik, nem tetszik, de nem gagyi. más.

(#44525) Ragnar95 válasza Malachi (#44524) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez elég erős ferdítés, h ott féláron van... :U Egyedül az USA-ra igaz, de ott is 100$ a különbség, itt meg ugye ki tudja, mennyi lesz előfizuval...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44526) Malachi válasza Ragnar95 (#44525) üzenetére


Malachi
addikt

jó, akkor elég erős ferdítés.
na, további minden jót akkor.

(#44527) Ragnar95 válasza Malachi (#44526) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen és mint írtam, ez csak amerikára vonatkozik, mi pedig tudtommal nem ott élünk, illetve a felhasználók minimum fele szintén nem ott veszi az iPhone-ját... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44528) Malachi válasza Ragnar95 (#44527) üzenetére


Malachi
addikt

"Ráadásul azért, h spóroljak 100$/€-t hülye leszek a rosszabb modellt megvenni..." - bátorkodtam erre reagálni. most akkor döntsd el, hogy miről beszélsz.

de nekem tényleg mindegy, őszintén. az életben senki még hozzá se szagolt ehhez a cucchoz, de fos, szar, fröccsöntött műanyag, gagyi. okké. maradhatunk ennyiben, simán. tényleg további minden jót!

[ Szerkesztve ]

(#44529) madgie válasza Ragnar95 (#44523) üzenetére


madgie
titán

Rosszabb, jobb, minden szubjektív. A kölkök/fiatalok örülhetnek a színes-szagos ájfónnak, a fém-üveg meg megmarad a technob*ziknak :))

Lehet választani, mióta probléma ez? Az iPhone után is ment a rinya a 3G-nél és a 3Gs-nél, hogy gagyiműanyag, nem kell? Ha ment is, ott nem volt opció... most van. Az, hogy drágák? Eddig is azok voltak...

(#44530) Ragnar95 válasza Malachi (#44528) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, erre mondtad azt,h fele annyiba kerül, ami nem éppen volt releváns, lévén csak Amerikában feleannyi és a 100$ az ígyis-úgyis 100$...
Amúgy meg nem mondtam,h fröccsöntött műanyag, valószínűleg műanyagból a jobb minőségűek közül való, de már a 3G(S)-nél se jött be nekem a műanyag ház, ezek a színes 5C-k viszont számomra full csicsásak, köze nincs az eleganciához, megnézem, amikor ezt előkapod mondjuk egy öltönyzsebből...
madgie: alapból nem illik egy prémium gyártóhoz, mint az Apple egy ilyen telefont kiadni, de ez még a legkisebb probléma, oké adják ki, ha ez kell a népnek, csak épp ne adják már ugyanannyiért a műanyagházas telót, mint amennyiért a fém-üveget adták... :U Ez az undorító számomra, hogy az már az Apple-nél is csak a maximális profit számít és nem az, hogy innovatív, maradandó termékeket alkossanak...
Az lett volna a logikus döntés, ha a 4S helyére jött volna az 5C, akkor jóval többen vették volna és bár a készülékenkénti profit alacsonyabb lett volna, de valószínűleg a teljes profit és az eladások magasabbak...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44531) whitezo88


whitezo88
nagyúr

a 3G se volt gagyiműanyag és ez meg pláne nem az. van hands on videó ott is elmondják hogy teljesen minőségi. Végülis majdnem ugyanaz mint az 5, csak nem fém hátlapja van, legalább nem kell annyira óvni.

(#44532) madgie válasza Ragnar95 (#44530) üzenetére


madgie
titán

Láttál már polírozott polikarbonátot? Ne úgy képzeld el, mint a matt Lumiákat, olyan, mintha áttetsző lenne, baromi sima, fényes. (sok ezer darabot csiszoltam már, elkészítési szempontból eléggé nyűgös alapanyag, de baromi könnyű, ütésálló... és polírozva gyönyörű)

[ Szerkesztve ]

(#44533) viserion válasza madgie (#44529) üzenetére


viserion
tag

fiatalok=izlesficam? vagy a fiatalok alatt a 8-9 evesekre gondolsz? attol, hogy valaki fiatal miert venne egy 5s mellett gagyinak tuno szappantartot, mikor minimalis az arkulonbseg?
ha fele annyi lenne lehetne letjogosultsaga, de igy szerintem nincs piaca.

[ Szerkesztve ]

(#44534) icecave válasza Ragnar95 (#44530) üzenetére


icecave
nagyúr

De miért várod el, hogy elegáns legyen, meg "hogy néz ki,ha valaki előkapja öltönyből". Kit érdekel? Azoknak ott az 5S. Pont,hogy a szines iPhone nem akar elegáns lenni, nem annak a közönségnek szól, ennyi.

viserion: Erre csak annyit reagálok,hogy 31 vagyok, asszony 30 és mindkettőnknek tetszik a színes iPhone, pedig eddig csak a "hagyományos iPhone volt a családban (más nem is lehetett volna ugye). Asszony egyből azt mondta,hogy "Végre valami nem olyan komor és komoly telefon. Neki pl a színesek szerethetőbbek. Na bumm, asszony akkor igénytelen, 8-9 éves szinten van stb?

[ Szerkesztve ]

(#44535) madgie válasza viserion (#44533) üzenetére


madgie
titán

Azokra a felhasználókra gondolsz, akik 2010 óta színes bumperket raknak az amúgy fém-üveg telefonra? ;)

(#44536) Ragnar95 válasza icecave (#44534) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak akkor miért kerül ugyanannyiba, mint az 5 kerülne most, én ezt nem tudom megérteni... :F
Ja de, mert csak a profit számít, mivel logika nincs benne,h egy fiataloknak szánt modellt majdnem ugyanannyiért adjanak, mint a zászlóshajót...
madgie: alapból a színek túl csicsásak számomra, de hát ízlések és pofonok... :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44537) Kommy válasza Ragnar95 (#44536) üzenetére


Kommy
veterán

Ezek szerint a fehér is túl csicsás. :DDD

(#44538) viserion válasza madgie (#44535) üzenetére


viserion
tag

szemely szerint sosem ertettem, de izles kerdese. a bumpertol meg minosegi hatast keltett a telefon, csupan a szeleit takarta el.

@icecave: izles kerdese, meg tudom erteni. sosem mondtam senkire, hogy igenytelen. szimplan egy 5c-vel osszehasonlitva nem kicsit gagyibb hatast kelt, majdnem azonos aron. ami zavar, hogy megoltek az i5-ot, lett egy muanyag szines telefon, meg egy 5s. elobbi pedig sok minden lett, csak olcso nem. raadasul pofatlannak tartom azt a hozzaallast, hogy egy olcsobbnak szant telefonnak igy kell kinezni, s hogy az olcsobb iphonenak csak a fiatalok a celkozonseg. vagy a nok.

[ Szerkesztve ]

(#44539) joey04 válasza viserion (#44538) üzenetére


joey04
titán

hát azok a bumperek oltári gagyik voltak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44540) Ragnar95 válasza Kommy (#44537) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A fehér az egyetlen, aminek a hátlapja elmegy, de ott meg az néz ki hülyén,h az előlap fekete...
Ráadásul a gombok ugyanolyan hülyén néznek ki azon is, mint a többi színűn...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44541) Tim82 válasza icecave (#44534) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szintén 31 és szintén tetszik a színes iPhone 5C, legalábbis a kék és a zöld színváltozat.

Szerintem baromira unalmas már, hogy minden telefon a fekete és az ezüst variánsait használja, na jó, esetleg még fehéret, úgyhogy én örülök a színes háznak, mint trendnek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44542) Kommy válasza Ragnar95 (#44540) üzenetére


Kommy
veterán

Amúgy nekem a 3G időben pont ez tetszett, hogy fekete volt az előlap, a fehér hátlaphoz, szerintem kimondottan ronda volt a fekete iPhone 3G / 3GS, viszont a fehér az nagyon tetszett, sőt a 3G / 3GS fogása sokkal jobb volt mint a 4/4s/5/5s, sokkal jobban kézbeillő, gondolom ez a tulajdonsága most a 5c-nek is meg lesz

(#44543) Ragnar95 válasza Kommy (#44542) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ízlések és pofonok :))
Valóban jobban néz ki a fehér 3G(S), mint a full fekete, de a full fehér még jobb lett volna szerintem :K Amíg nem lett meg a 4S, énis úgy gondoltam, jobb a 3G(S) fogása, de ahogy kézbevettem a 4S-t, egyből megszerettem, sokkal jobban kézreáll, mint a lekerekített modellek, nekem jobban bejön formailag.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44544) icecave válasza Tim82 (#44541) üzenetére


icecave
nagyúr

"Szerintem baromira unalmas már, hogy minden telefon a fekete és az ezüst variánsait használja, na jó, esetleg még fehéret, úgyhogy én örülök a színes háznak, mint trendnek."

Na, pont ezen a véleményen vagyunk.

Igazából, akkor már tisztáztuk, hogy más célközönségnek van, mindenki választhat,hogy "lazább" vagy elegáns akar lenni, most már csak annyi a vita, hogy a "lazaság" miért nem sokkal olcsóbb, mint az "elegánsosság" (lehet nincs is ilyen szó :D).

(#44545) Malachi válasza icecave (#44544) üzenetére


Malachi
addikt

elengásság.

korrektorként kötelességemnek érzem, hogy segítsek. :)

(#44546) Bling95 válasza Kommy (#44537) üzenetére


Bling95
őstag

Feher kivetel , epp ezert csinalhattak volna egy feketet is.

(#44547) whitezo88


whitezo88
nagyúr

(#44548) Tim82 válasza Malachi (#44545) üzenetére


Tim82
nagyúr

Akárhogy is nézem, ez a segítség... csak rontott a helyzeten. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44549) Ragnar95 válasza Tim82 (#44548) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Miért, egy korrektor akár új szavakat is alkothat, nem? ;] :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44550)



őstag

Úgy bírom, amikor meg tudjátok magyarázni, ha valami pocsék. A C-vel már érthető az OS7 is. Mi meg fikáztuk hogy ilyen rossz meg olyan csúnya, de azt akkor még nem tudtuk, hogy egy bunkó hardwerthez tervezték. Pont kiegészítik egymást. A C-nek nem csak az a baja, hogy rikító színeket választottak hozzá, de még ronda is a lekerekítései, és vastagsága miatt. Semmi esetre sem lehet elegánsnak mondani, ami az Apple irányvonala volt idáig. Ezt Jobs nem engedte volna. Nála az olcsóbb modell a gyengébb de szép kialakítást jelentette volna. Pl kisebb felbontás, gyengébb üzemidő.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.