Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#39988) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, de szánalom,h mennyire a profit irányába ment el az egész filmipar, nem számít,h folytatható-e a film vagy csak rontanak rajta, ha csak egy kis haszon is bejön belőle, megcsinálják...Legjobb példa erre a hobbit, ahol egy nem is olyan hosszú könyvből 3 filmet készítenek és látszik,h mennyire remekül sikerült... :U
Halálos iramban a másik ilyen, ami 2 részesnek indult, jött a 3 egy tök más sztorival és szereplőkkel jól megkavarva az egészet, de csak-csak folytatták utána is és jön már a 7.rész és csak most sikerült beleilleszteniük a szotriba a 3-mat.... :DDD Mondjuk jól tették nagyon, hogy folytatták, szerintem a 4 óta folyamatosan nőtt a színvonal, bár talán az 5 még jobb, mint a 6, de mindkettő zseniális lett :)
Mondjuk ellenpélda is sok van, pl a Vasemberből az életben nem gondoltam volna,h jó folytatás lesz és bár a 2 nem olyan óriási, de az is jó film, a 3 meg egyszerűen zseniális :K
Amire kíváncsi leszek, hogy sikerül a folytatás, az a Nagyfiúk...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40002) Cyberpunk válasza Blaise (#39995) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A külső az mellékes. Itt a hangzás a lényeg. Otthon meg ki látja mi van a fejeden? ;] Ha meg nem vagy audiofil, akkor minek kell egy 60k-s fejhallgató? :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40003) Blaise válasza Cyberpunk (#40002) üzenetére


Blaise
veterán

Azért, mert szeretném jó minőségben hallgatni a zenéket :)

(#40004) Cyberpunk válasza Blaise (#40003) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor fogadd meg a tanácsokat.:) Nem mindenki divatból fikáz.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40005) Blaise válasza Cyberpunk (#40004) üzenetére


Blaise
veterán

Na igen, ez meg a másik. Egy csomóan úgy fikáznak, hogy nem is hallgatták az adott cuccot.

(#40006) Xero válasza Blaise (#40005) üzenetére


Xero
nagyúr

Hidd már el fújd meg. Használtam mind a kettőt tartósan. Az M50 köröket ver minőségben a Studiora. Ilyen egyszerű a képlet. De a legjobb, ha fogod magadat és meghallgatod. Te sem fogsz más eredményre jutni, ezt egy üveg Jack-ben lefogadom.

(#40007) bigdady válasza icecave (#39986) üzenetére


bigdady
nagyúr

Itt egy trailer de fake nek tűnik kissé [link]

[ Szerkesztve ]

(#40008) Blaise válasza Xero (#40006) üzenetére


Blaise
veterán

Mivel hajtottad? Telefon, integrált hangkártya, dac+amp?

(#40009) Cyberpunk válasza Blaise (#40008) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sajnos a jó dac + amp sem tesz csodákat.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40010) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

[link] :U

Ragnar95: persze számít. kukázottat nem veszek én sem, de egy hangkeltő eszköznél nem ez a lényeg. Ahogy egy monitornál sem a keret, ha nem a panel.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40011) Ragnar95 válasza Cyberpunk (#40002) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hallottál már olyanról,h ízlés és igényesség? ;] :P Ok, h más nem látja rajtad, de ettől még nagyon is számít, hogy néz ki, ennyierővel kukázott cuccokat is hordhatnál otthon, ha azok kényelmesebbek, mint a boltban vásároltak, hiszen úgyse látja őket rajtad senki :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40012) r3dsnake válasza Xero (#39993) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez mennyivel szebben/igényesebben néz ki, mint egy Beats. :Y Nem ismertem eddig, de a képzeletbeli wishlistemre most felkerült. Ezt még utcán is örömmel viselném.

fehérben még durvább

[ Szerkesztve ]

(#40013) Xero válasza Blaise (#40008) üzenetére


Xero
nagyúr

Vagy h/k avr-360 av erősítő fejhallgató kimenete vagy MacBook Pro kimenete. Mikor mi.

(#40014) Cyberpunk válasza r3dsnake (#40012) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Fehér szifonhoz jól menne. :DDD

Egyébként én is fehéret veszek, mármint szifont. Nem akarom tokba dugni, és a fehéret nem éri annyi kritika a kopás miatt. Ráadásul ez a tradicionális szín itt mondhatni a fehér alma. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40015) r3dsnake válasza Cyberpunk (#40014) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Szerintem is. Ha iPhone, akkor az számomra fehér.

Xero: ennek a fejesnek cserélhető a kábele? Nem találok ezzel kapcsolatban érdemi információt. Valamint a fülpárnája cserélhető-e könnyen? A fém fültágító tuti kibaszná.

[ Szerkesztve ]

(#40016) Xero válasza r3dsnake (#40015) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem cserélhető a kábel, de a párna igen.

(#40014) Cyberpunk: Jól látod. :K

[ Szerkesztve ]

(#40017) Blaise válasza Cyberpunk (#40014) üzenetére


Blaise
veterán

iPhone 5-ből nekem is a fehér jön be, iPad-ből is azt vettem, de i4-ből a fehér sztem eléggé...hmm nem férfias :)

(#40018) r3dsnake válasza Xero (#40016) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kár, minden fejesnél a kábel csesződik el. :\

(#40019) Xero válasza r3dsnake (#40018) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez azért monitor fejes. Nem az a gagyi kábel és a csatlakozó is elég bitang fém.

[ Szerkesztve ]

(#40020) Xero válasza r3dsnake (#40018) üzenetére


Xero
nagyúr

dupla

[ Szerkesztve ]

(#40021) icecave válasza Xero (#40016) üzenetére


icecave
nagyúr

Senhheiser HD-215-öm van. Azon a kábel is cserélhető, meg a párnák is. Megvan vagy 3-4 éve, bírja, egyedül a fejpárnának a műbőr cuccát szedtem le, mert elkezdett foszlani. Nem vettem újat (3k körül), most csak a szivacs van ott, bőven jó. Nagyon szeretem, persze, azért nem integrált hangkártyával :D Asus xonar kártya és Sony F235R erősítő. Tökéletes szerintem, amire kell, és 25k volt. Ennyinél többet az életben nem adnék fejlhallgatóra, max ha annyit használnám, hogy kb. azzal is aludnék, vagy dj lennék, vagy olyasvalaki, aki 24ből 20-at használja.

Utcára meg szerintem nem való fejhallgató, mert sok helyet foglal, hova teszed, mikor épp nem kell. Viszont legalább másoknak lesz egy jó napjuk tőle, mert egyből röhögnek,ha meglátnak. Legalábbis én még sosem bírtam ki röhögés nélkül, mikor megláttam valakit utcán izom nagy fejhallgatóval a fején, főleg, ha ilyen vékony, 60 kilós kiscsávón látom meg. Persze semmi közöm hozzá, de szabad világ van, azon röhögök, amin akarok :D

[ Szerkesztve ]

(#40022) r3dsnake válasza Xero (#40019) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jó, de alapvetően ezt nem csak producerappokhoz használnám, hanem utcai fejesnek is, mert mocskosjól néz ki, és tuti bitangul szól. Viszont nem tudom azt a kiképzést mennyire csípné.

BTW: tudtok ajánlani jó minőségű, de nem beteg árú külső hangkártyát, ami Mac és Win kompatibilis?

Blaise: tudom, de az egy csúfság ehhez a fejeshez képest. Ez szerelem volt első látásra. :)

[ Szerkesztve ]

(#40023) Blaise válasza r3dsnake (#40018) üzenetére


Blaise
veterán

Beats-nél cserélhető a kábel ;]

(#40024) Xero válasza r3dsnake (#40022) üzenetére


Xero
nagyúr

Szerinted, ha egy stúdióban tűri a cibálást-dobálást, akkor a sétát nem fogja?

Az viszont azért szerintem gáz, ha azért veszünk egy fejhallgatót, mert jól néz ki az utcán. :DDD

(#40023) Blaise: Hiába Monster termék, mégsem tűnt olyan masszívnak a kábele. Erről meg ennyit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40025) r3dsnake válasza Xero (#40024) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Félreérted, nem azért veszek, de az is szempont. Meg ezek kívül még sok más. Pl. az asztali gépem házam (még a belseje is) az én ízlésemnek megfelelően lett összeállítva. Csak én látom, nem mutogatni vettem, de egyszerűen jó ránézni a letisztult koromfekete komponensekre, mindenféle sallang (gombok, ledek, csatlakozók az előlapon) nélkül. Szeretem, ha valami szép és jó. :)

(#40026) bigdady


bigdady
nagyúr

Most nézem van. K&H-nak iOS mobilbankja :Y
Belépni viszont nem tudok :DDD eleve 8 jegyű jelszót kér nekem meg csak 6-bol áll...
Vki használta már?

[ Szerkesztve ]

(#40027) dragonborn válasza dragonborn (#39892) üzenetére


dragonborn
tag

sziasztok.tudja vki hogy az elküldött üzenetek cimzettjeit hogyan lehet törölni.előre köszönöm a válaszokat

(#40028) Ragnar95 válasza dragonborn (#40027) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mi az, hogy a címzettet hogyan lehet törölni :F
Törlöd az üzenetet és eltűnik, kész...Ha meg azt akarod,h az illető ne látszódjon az üzenetek között, akkor a tőle érkezetteket is törölni kell

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40030) bobooo válasza Mr. Erikszon (#40029) üzenetére


bobooo
addikt

Köszönjük

(#40031) bigdady válasza Mr. Erikszon (#40029) üzenetére


bigdady
nagyúr

:O

(#40032) vadászcsiga válasza dragonborn (#40027) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megcimzel egy levelet, elkezded beírni az emailt, majd amelyiket torolni szeretnéd azon megnyomod a nyilat es "eltávolítás a legutóbbiakból".

(#40033) Ragnar95 válasza Mr. Erikszon (#40029) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszönjük Emese :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40034) manchester85


manchester85
addikt

More Claims of No Retina iPad Mini Until Early 2014 Na ha így lesz, mindenképp jól döntöttem. Amúgy ma elsétáltam a Westendbe, meglestem, és súlyban iszonyat különbség a normállal összevetve. Szerethető kis eszköz lesz, úgy érzem én. :K

i6 Silver

(#40035) Ragnar95 válasza manchester85 (#40034) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A retina Mini azért is necces, mert ahhoz,h ilyen áron maradhasson, a gyártási költségeknek nagyot kéne csökkenniük, drágább meg nem lehet, mert akkor sokan inkább a nagy iPadet vennék...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40036) bobooo válasza Ragnar95 (#40035) üzenetére


bobooo
addikt

Egyszer meglépték a retinásodást az iPhonenál és a nagy iPad-nél és ugyan annyi volt, mint az előző verzió, ami ugye még nem retinás volt.

(#40037) vadászcsiga válasza manchester85 (#40034) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rendeltel egy minit?

(#40038) bobooo válasza vadászcsiga (#40037) üzenetére


bobooo
addikt

[link]

manchester85: Családban van mini és hosszabb használat után én láttam a pixeleket. Mármint észrevehetőek voltak főleg alkalmazásokban/játékokban.

[ Szerkesztve ]

(#40039) Ragnar95 válasza bobooo (#40036) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez mondjuk igaz. De ettől még szerintem a Minin nem fognak ennyit fejleszteni, mivel a retina kijelző mellé ugye erősebb hardver is kellene, tehát akkor a nagy iPaden is jelentős fejlesztést kéne végrehajtaniuk, hogy az embereknek megérje azt venni...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40040) manchester85 válasza Ragnar95 (#40035) üzenetére


manchester85
addikt

És akkor még hogy oldják meg az üzemidőt, a melegedést, a karcsúság megőrzését a megnövekedő fogyasztás mellett, a sebességet, stb. Nekem teljesen vállalhatónak tűnt a kijelző is, csak apró betűknél látszott a pixelesedés. A jelenlegi csúcsvasnak is komoly feladat meghajtani ezt a pixelállományt.

vadászcsiga!

Jaja, refurb, cakkpakk 300$ volt. :) Majd júliusban hozza egy inas. :DDD

Bobodj!

Én is látom, de lesz*rom. A laptopomon sincs jobb felbontás. Többnyire böngészésre lesz, majd zoomolok. Viszont nagyon bejön, hogy milyen kompakt az egész.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#40041) vadászcsiga válasza manchester85 (#40040) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem a kijelző méretével volt bajom. Noveremeknek van, egy fel napot nálam volt es akkor döntöttem el hogy nekem a nagy kell. Addig dilemmában voltam, tetszett is meg nem is, apron volt egy feher garis 70-ért de lemondtam róla.

(#40042) bobooo válasza manchester85 (#40040) üzenetére


bobooo
addikt

Jaja, nekem is bejön amikor csak felkapom hónom alá, aztán meg el is felejtem hogy ott van mert jó könnyű + kicsi. :))

(#40043) nord_ válasza bigdady (#40026) üzenetére


nord_
veterán

Elvileg kell lennie egy "énazonosító" nevű kódodnak, az nyolc számjegyből áll.
Most ki akartam próbálni, de karbantartás miatt nem megy... A felhasználónév az meg micsoda egyébként? A számlavezető magánszemély vezetékneve?

(#40044) Ragnar95 válasza manchester85 (#40040) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, nem épp egyszerű feladat...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40045) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok !

Iphone (5)-höz milyen autós tartót illetve szivargyújtós töltőt használtok/ajnálotok?
Jó lenne ha minnél olcsóbb lenne, de azért ne legyen ultragagyi.

Mostanában megyek 1-2 hosszabb útra aztán a GPS-en eléggé elavult már a térkép és nincs hozzá frissítés se (Sony, egyedi térképpel...) ezért arra gondoltam hogy a telefont használom majd erre. Van aki használja erre a telefonját? Melyik szoftvert ajánljátok hozzá? Waze-re gondoltam mert az ingyenes és dicsérik.

PH! addikt since 2004

(#40046) Solar_Wind válasza Tomics (#40045) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Én használom. iGo

Én Navigon töltőt használok, teljesen jó, Belkin töltővel se járhatsz rosszul.

Speciel én még nem találtam használható tartót, mind megbukott nálam, úgyhogy vki ajánlhatna olyat, ami a légbefúvóra rögzíthető és nem megy tönkre két hónap alatt.

(#40047) Tomics válasza Solar_Wind (#40046) üzenetére


Tomics
addikt

Ez az egyedi "ragacs" technológia cucc mennyire lehet biztonságos? Nem szeretném, ha egy nagyobb kátyúnál lepottyanna a telefon :D Van valakinek ezzel tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#40048) nord_ válasza Tomics (#40045) üzenetére


nord_
veterán

Tartó: Exomount 2 (iStyle). Több tartóval is próbálkoztam, ez a tuti. Minden, hogy fagyos vagy tűzforró szélvédőre teszed, ez sose esik le. Ráadásul bármilyen iPhone-t, bármilyen tokkal beletehetsz.

Navira a TomTomot használom, atomstabil, tökéletesen pontosan mutatja a helyzeted, sosincs késésben. A többit is kipróbáltam, egyértelműen ez maradt meg.

Töltő: szintén a Belkint ajánlom. Negyedik éve használom a második iPhone-nal, még mindig ugyanolyan jól teszi a dolgát.

A navin arra figyelj, hogy a telefon mindig a légkondis hideg levegő útjában legyen napsütésben, mert ha kánikula van, nagyon gyorsan letilt, aztán a 112 hívásán kívül másra nem fogod tudni használni...

(#40049) Xero válasza Tomics (#40045) üzenetére


Xero
nagyúr

Töltőnek bármi jó USB kimenettel. Én egy pár dolláros dealextreme-es szivargyújtó átalakítót használok vagy az autó fejegységét.

Tartót a brodit-tól vegyél.

Navigációból pedig a Navigon-ra esküszöm.

(#40050) vadászcsiga válasza Tomics (#40047) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Most dobtam ki az enyémet mert felkurta az agyamat. Egy, másfél év után úgy eltrutymósodott az a zöld ragacs hogy minden egyes levételnél befogta a telefont, ha egyáltalán le tudtam szedni róla. Úgy rá tud tapadni hogy néha komolyan bepánikoltam lejön e. Hátlapi fóliát rendszeresen leszedte, egy kezes használatot felejtsd el. Most szombaton betelt a pohár, lekaptam es kuka. Nem ajánlom.
Most en is keresem a tutit, viszont nekem sem az üvegre, sem a szellőzőre rakhato nem felel meg.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.