Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) bigdady válasza korpicschess (#42994) üzenetére


bigdady
nagyúr

Lehet kissé homofób vagyok? Tapasztalok jeleket mondjuk :)

Vadaszcsiga 41993: Egyre több a fehér iPhone-os ;]

[ Szerkesztve ]

(#43002) DanielK


DanielK
addikt

Mi van itt bakter? Bu**lunk vagy mi?
Valaki más nem akar egy medvét, macskát, nyulat stb rajzolni magáról és ide tenni? :U

(#43003) whitezo88 válasza DanielK (#43002) üzenetére


whitezo88
nagyúr

(#43004) r3dsnake válasza DanielK (#43002) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tenyleg nem ertem mi buzis a rajzon, lattam mar egy rakas furry rajzot, a buzis nem ilyen... :U

(#43005) Ragnar95 válasza joey04 (#42977) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Beavathatnál minket is,h miről van szó :DDD
A billhez meg: én elképzelni se tudnék már vezetékes billt, hihetetlen módon zavar a sok kábel, meg a vezeték ugye le is korlátoz és én csomószor arrébbrakom a billentyűzetet, amit kábellel nem vagy csak jóval nehézkesebben tudnék megtenni + a wireless billt időnként használom iPadhez is...Háttérvilágítás nekem nem kéne, mert utálok full sötétben gépezni vagy bármit csinálni...Az iMac 3USB-je valóban nem sok + nem jó hátra nyúlkálni értük, de ezért lóg ki a gépből egy 4-es USB HUB, így ott van kéznél több üres USB mindig, ha pendrive-ot kell a gépre dugni :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43006) joey04 válasza Ragnar95 (#43005) üzenetére


joey04
titán

Minek név? Vonja le mindenki amit kell. nem tanácsos bomba üzletet keresgélni, mert csak rábaszik az ember, aztán a végén drágább lesz az extra olcsó imac, mintha újat vett volna.
billre: ok, nekem viszont kéne. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43007) Ragnar95 válasza joey04 (#43006) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha iMac, akkor megvan, kire gondoltál, csak először MBA-t írtál wifi problémákkal, azért nem értettem :DDD Amúgy valóban elég vicces a dolog, bár a legtöbb felvázolt probléma nekem eléggé beképzelt problémának tűnik és nem valósnak, de valóban jobb vigyázni a bomba ajánlatokkal, bár simán kifoghat jó árakat az ember, énis elég jól jártam az iMac-el, mert a régi gépemet kb 40-el többért számolták be, mint amennyit ért és jó áron volt maga az iMac is és nincs vele semmi gond.... :))
Ízlések és pofonok, a numpad hiányát mondjuk énse értem, bár gondolom a wireless billt kompaktra akarták megcsinálni, ezért lett akkora, mint a MacBookok billenytűzete, de lassacskán lehet, h ráférne egy frissítés az asztali billekre is és akkor jöhetne háttérvilágításos is akár...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43008) joey04 válasza Ragnar95 (#43007) üzenetére


joey04
titán

volt valami baj a lapossal is. nézett airt de lehet mbp lett belőle még korábban, passz. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43009) Totheground


Totheground
addikt

Nyamm

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#43010) Ragnar95 válasza joey04 (#43008) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az iPhone-jával is volt valami gond, amit olcsón vett, bár azt gariban megcsinálták... :DDD
Totherground: Apple wireless bill befigyel a háttérben ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43011) joey04 válasza Ragnar95 (#43010) üzenetére


joey04
titán

Nem értem az ilyet. Vagy gyűjtök még pénzt, vagy ha nincs rá lehetőségem akkor gyengébb/öregebb gépet nézek. Inkább mint rizikózni, aztán szopni.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43012) Ragnar95 válasza joey04 (#43011) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Énse, főleg, hogy ez már nem az első esete...De hát van, aki a saját kárán se tanul...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43013) Xero


Xero
nagyúr

Már megint milfet fogtam...

(#43014) madgie válasza r3dsnake (#43004) üzenetére


madgie
titán

akkor csak langyi :P

xero: az sose baj! :K

[ Szerkesztve ]

(#43015) bigdady válasza Xero (#43013) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hány éves vagy?
Te óvodába jársz csajozni vagy mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#43016) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Újabb értelmes iPhone lejárató Nokia reklám:
[link]

(#43017) madgie válasza vadászcsiga (#43016) üzenetére


madgie
titán

Nem feltétlenül almával, de tökre igaz: bárhová mégy, a sok agyatlan kattogtat ész nélkül, ahelyett, hogy a produktumra figyelne.

Ma is lesz egy esküvőfotózásom, ilyenkor egy kör a rokonokkal lagzi előtt, hogy ne legyenek láb alatt, aztán az esemény alatt mégis ott fog lófrálni egy-kettő, ahol nem kéne. A kedvencem meg az, amikor nyomja ide a gépét, hogy azzal is csináljak már pár fotót... nézek, WTF?

A mi esküvőnkön is van egy tökre szép pillanat: felhúztam a gyűrűt ,az asszony párás szemmel néz rám... a háttérben meg az unokatestvére figyel az oszlop mögül egy szaros kompakttal :((( (végül is azért fizettem kéthavi bérem a fotósnak, hogy más azt higgye, hogy jobbat csinál).

(#43018) GALARDO válasza vadászcsiga (#43016) üzenetére


GALARDO
addikt

Van ott más is, nem csak szifon. Ez se rossz, de ennek a nyomába se ér. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#43019) bigdady válasza GALARDO (#43018) üzenetére


bigdady
nagyúr

:DD tetszett

(#43020) korpicschess válasza r3dsnake (#43004) üzenetére


korpicschess
veterán

Az, hogy egy ilyen kutyafarkas sosem vesz fel ilyen szinu piros gombos nyakorvet, nem nez igy a zold szemevel es nem all be lila haterre fotoztatni a honaljat. :F

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#43021) vadászcsiga válasza madgie (#43017) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szent igaz. Kedden Bécsben csavarogtunk a feleségemmel, ennyi agyatlan amerikai turistát ipaddal még nem láttam. Viszik magukkal es mindenhova forgatják maguk elott. Aztán kiülnek egy drága kávézóba es ahelyett hogy néznék a szép teret vagy utcát nyomogatjak az okostelefonjukat. Asszony is külön meg a férj is külön. Félelmetesen eldurvult ez a függőség. Vendéglátásban dolgozom, bejönnek a kölkök enni, telefon elővesz es mindegyik elmélyül benne. Semmi kommunikáció. Nehány párnál ugyanez.

Galardo
Egyertelműen fel lehet őket ismerni, amerikai akcentus, kövérek, hófehér bőr, soroljam?

[ Szerkesztve ]

(#43022) GALARDO válasza vadászcsiga (#43021) üzenetére


GALARDO
addikt

ennyi agyatlan amerikai turistát

Honnét tudod, hogy azok voltak?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#43023) bigdady válasza vadászcsiga (#43021) üzenetére


bigdady
nagyúr

Lehet hogy közben csak ők is ph addikt, ph kedvenc ranguak :)

(#43024) vadászcsiga válasza GALARDO (#43022) üzenetére


vadászcsiga
félisten

...Izléstelen öltözék

Bigdady
Ja és magyar szakon végeztek a Harvardon mi? ;)

[ Szerkesztve ]

(#43025) GALARDO válasza vadászcsiga (#43024) üzenetére


GALARDO
addikt

:DDD Szóval sehonnan, tipikus magyar mentalitás. Agyatlanok mindenhol vannak. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#43026) r3dsnake válasza madgie (#43017) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Fotos ismeros nem reg kezdett el eskuvoket is vallalni, de azert eleg idiota keresek vannak neha. Pl. volt aki konkretan felajanlotta a lehetoseget, hogy fotozhat a lagzin (persze ingyen), mert hogy az milyen jo lehetoseg lenne neki a gyakorlasra. A masik kedvencem amikor 150-200 tenyleg jo, utomunkas kepre ramondjak, hogy csak ennyit csinaltal? De ha odaadod az osszeset, akkor fix hogy a legszarabb kepet teszik fel faszbukra, persze a fotos nevevel. Az aztan jo referencia. :) Azt veszem eszre amugy, hogy az emberek tobbsege azt hiszi a fotosokrol, hogy milyen egyszeru nekik, csak kattintgatni kell.

(#43027) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#43021) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Énse gondoltam sose, h ezt fogom mondani, de néha már azt kell mondanim, h ezek a mai fiatalok... :DDD Nagyon durva, h az 5-6évvel fiatalabb generáció se képes már mással elfoglalni magát, csak a telefonnal, suliban is azt látom, h míg mi tök jól elvagyunk szünetben, dumálunk, hülyéskedünk, addig a 11-12éveseket ahányszor meglátom a folyosón, mindegyik a telefonját vagy tabletjét nyomkodja, amit nem is értek, minek a suliba úgy alapból...De ha beülök valahova, ott is valóban azt látom csomó felnőtt párnál is, h a férfi és a nő is csak a telefonját bújja és egymáshoz se szólnak, amit egyszerűen nem tudok megérteni, h akkor minek mennek el egy randira, ha nem egymással foglalkoznak ott... :F

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43028) madgie válasza r3dsnake (#43026) üzenetére


madgie
titán

Sokan nincsenek tisztában az utómunka fogalmával, sőt, azzal sem, hogy a képet nem a gép csinálja (mint ahogy a kaját sem a fazék).

(#43029) vadászcsiga válasza GALARDO (#43025) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rohoghetsz de nem kell ahhoz sokat utazni hogy felismerd a különböző nációkat, amúgy valoszinuleg igazad van, biztos osszekeverem a cseheket meg az amerikaiakat :P

(#43030) Xero válasza bigdady (#43015) üzenetére


Xero
nagyúr

27.
Ezt már megfogtam egyszer. Nem egyszerű story. Van baj. :DDD

(#43031) GALARDO válasza vadászcsiga (#43029) üzenetére


GALARDO
addikt

Nyilván ég és föld a kettő. :N

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#43032) icecave válasza Xero (#43013) üzenetére


icecave
nagyúr

Azért fogsz egyre több milfet mert te sem vagy már fiatal... és ezt más is látja... a kis tinisunáknak nem kell a papastyle :D :D

(#43033) Xero válasza icecave (#43032) üzenetére


Xero
nagyúr

Azért Balatonon kompenzáltam. :P

(#43034) GALARDO válasza Ragnar95 (#43027) üzenetére


GALARDO
addikt

Mark biztos nem bánja.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#43035) manchester85 válasza GALARDO (#43034) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem, akinek van egy kis esze, azt most se az utóbbira lesz büszke. Más kérdés, hogy ha epp csak az jut, akkor annak örül, mert nincs mas aminek örülhet. Nyilván nem szó szerint kell venni, hanem a releváns hasonlatokkal. Akiknek viszont minden vágyuk egy pár videojáték, es ha meglatnak egy jó nőt, akkor is csak valami idióta aszexualis témát tudnak felhozni, azokat még sajnálni se tudom.

Márk? Mármint en? :DDD

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#43036) GALARDO válasza manchester85 (#43035) üzenetére


GALARDO
addikt

Ennyi! (+1)

Szerk: A cukkerfiú Márk. ;]

Margit: :W :DDD

Szerk: Most látom, hogy az iPad kijavított. ;] Sorry madgie. :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#43037) madgie válasza manchester85 (#43035) üzenetére


madgie
titán

Bencs Márk :DDD

(#43038) manchester85 válasza madgie (#43037) üzenetére


manchester85
addikt

:DDD Beszéljenek róla az androidos topikokban Sámsonék. :DDD

i6 Silver

(#43039) Onderon válasza r3dsnake (#42949) üzenetére


Onderon
senior tag

+1 a csőbúzának, plusz a nyaka miért ilyen vastag, miért nincsen válla, hogy néz ki az a nyakörv és miért van CK alsónadrág katalógus pózban??

u.i: költői kérdések, nem várok rájuk választ :D

(#43040) manchester85 válasza Onderon (#43039) üzenetére


manchester85
addikt

Lehet még ő is keresi ezeket a válaszokat. :DDD

i6 Silver

(#43041) r3dsnake válasza Onderon (#43039) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem tetszik a végeredmény, úgyhogy tényleg maradjanak költői kérdések inkább. :)

Rég volt már napizene.
(asphalt 8-ban is benne van)

(#43042) joey04 válasza madgie (#43017) üzenetére


joey04
titán

Mert a fontos eseményekről az ember szeretne saját képeket is. Teljesen természetes.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43043) manchester85 válasza joey04 (#43042) üzenetére


manchester85
addikt

De addig is, amig a képeket csinálod, a megélhető élmények elől veszed el az időt.

i6 Silver

(#43044) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hú de nehéz jó avatart találni. Lehet elkérem R3dsnake-től ezt a kutyafarkast :D

(#43045) icecave válasza vadászcsiga (#43044) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem már megbánta, hogy kitette :D

(#43046) vadászcsiga válasza icecave (#43045) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem hiszem

(#43047) joey04 válasza manchester85 (#43043) üzenetére


joey04
titán

szerintem nem üti egymás a kettő. mindegy én megértem ha valaki ezt csinálja. én még telefonnal is lőnék párat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43048) madgie válasza joey04 (#43042) üzenetére


madgie
titán

Nem, ezzel arcon köpik a fiatal párt, akik szép lóvét fizetnek azért, hogy normális képek készüljenek róluk, nem agyonvakuzott, életlen, bemozdult sz@rok.

Vagy te bemégy az étterembe is a szakácshoz, kiütöd a kezéből a fakanalat, hogy majd te?

Szerk: pont az a baj, hogy te nem így látod. Téged nem fotózni hívtak oda, nem is valószínű, hogy a kis ájfónnal tudsz valami értékelhetőt produkálni beltérben. Én sem viszem soha a gépem magammal, ha nem fotózni hívnak ilyesmi eseményekre és tudom, hogy lesz ott más fotós. Telefonnal meg pláne nem állok neki bohóckodni.

[ Szerkesztve ]

(#43049) joey04 válasza madgie (#43048) üzenetére


joey04
titán

ahogy írtam: én nem így látom. ha te így érzed, az már a te bajod. majd nem téged hívlak, hogy ne legyen ilyen gond. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43050) manchester85 válasza joey04 (#43047) üzenetére


manchester85
addikt

Hogyne ütné. Vagy élvezel egy élethelyzetet, vagy egy lencsén át figyeled. A ketto együtt, egyszerre biztosan nem megy.

Ennek ellenére en is szeretek megörökíteni pillanatokat, de amig azzal foglalkozom, nem élvezem a pillanatot. Szerintem ez vitán felül igaz.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.