Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) Xero válasza GALARDO (#43998) üzenetére


Xero
nagyúr

Bohóc telefon, bohóc cipőhöz.

(#44002) Ragnar95 válasza whitezo88 (#43983) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezt szerintem még a Samsung se gondolta komolyan, mivel csak a legújabb 2 modelljüket támogatja az óra, így komoly sikert nem tudnak vele elérni, tehát halva született maga a koncepció...
Amúgy ez mondjuk legalább normálisan néz ki, kérdés, hogy mennyire kezelhető, mert a legtöbb eddigi okosóra a kezelhetőségen bukott el...Illetve persze kérdés, hogy van-e egyáltalán létjogosultsága egy ilyen terméknek...Én hordok órát, de nem igazán látom értelmét egy okosórának, mivel ha olyan van, úgyis előveszem a telefonom és nem egy 1,7"-os kijelzőn fogom elintézni a dolgot, ráadásul ha bírná is az akksijuk 3-4napig (de nem bírja), akkor is rossz lenne a tudat, hogy az órám lemerülhet és tölteni kell...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44003) HarryPotter


HarryPotter
őstag

mondjuk lehet, hogy mindenki félreérti ezt az iwatch jelenséget: [link]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44004)



őstag

Erről a videóról az jutott az eszembe, mikor egyszer jöttem haza Vácról az M2-en az akkori PontoGT-vel, lestoppolt egy jó kis csaj. Mikor megálltam neki, mondja, hogy azt a nénit kéne elvinnem :D Azt a savanyú pofát amit vágtam... De már nem mondhattam, hogy menj az anyádba. Öreglàny oda szalad, beszáll, elindultunk. Na mondom magamban, most megfingatlak, hogy örökre elmenjen a kedved attól, hogy fiatal lányokat állítasz ki magad helyet. Nyomtam neki ami a csövön kifér, szerpentinek, csikorgó gumi, emelkedőn 2x2 sáv (gyorsító) volt hely rendesen, forgalom nulla. A lényeg, hogy az öreglány, csak pofázott egész úton, be nem állt a szája, egyszer csak mondja, hogy itt már csendesítsem le a kocsit, mert megérkeztük. [link]

(#44005) joey04 válasza Ragnar95 (#44002) üzenetére


joey04
titán

Később támogatott lesz a note 2 meg az s4 is. ettől még gagyi.ez egy proto. csak gondolom az alma előtt akarták kihozni, ezért dobták piacra félkészen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44006) Ragnar95 válasza joey04 (#44005) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tudom, de ha a legújabb 4-5 Samsung modellt támogatja, azzal se érhetnek el áttörő sikereket, mivel csak a piac egy kis részét fedi le az a pár modell és a tulajok nagyon kis része akar csak ilyen okosórát...
Énis ezt tudom elképzelni a dolog hátterében, hogy az Apple előtt akarták piacra dobni a terméket, de aztán jót fogunk röhögni, ha az Apple nem is dob piacra okosórát, a Samsung okosóráját meg senki se fogja venni :P
: én alapból nem vennék fel stopposokat, mert nem éppen biztonságos, de ha a helyedben lettem volna, simán elhajtok, amikor előjön az öreg néni :DDD
Amúgy ez a videó óriási, nagyon nagy arc, aki ezt kitalálta :P :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44007) joey04 válasza Ragnar95 (#44006) üzenetére


joey04
titán

hát :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44008) Blaise


Blaise
veterán

(#44009) Ragnar95 válasza joey04 (#44007) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tudom, láttam :)
Bár ez a cikk mind feltételezésekre alapul, de akár lehet is benne igazság...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44010) ittakary válasza Blaise (#44008) üzenetére


ittakary
nagyúr

mi ebben a poén?

(#44011) Ragnar95 válasza ittakary (#44010) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Android 4.4 = Kitkat
joey20: igaz, javítottam :B :D

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44012) joey04 válasza Ragnar95 (#44011) üzenetére


joey04
titán

4.4 :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44013) korpicschess


korpicschess
veterán

piroskígyó: [link]
Szerk: hamarosan előrendelhető, hónap végére várható készleten.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44014) r3dsnake válasza korpicschess (#44013) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez is csúnya. Mi péz lesz?

(#44015) mondomén válasza korpicschess (#44013) üzenetére


mondomén
őstag

Fu, ez hogy a szarba néz ki. Lehet jól szólnak a brainwavz fülesek, de nagyon rondák. M4, M5 szép, de a többi...

(#44016) korpicschess válasza r3dsnake (#44014) üzenetére


korpicschess
veterán

Előrendeléskor derül ki. Dual-driveres fülesnek sok hely kell...

M5 szerintem is szép, de majd ha lesz féláron R3 akkor tuti kipróbálom.
Amúgy is új olcsóbb kategória sem néz ki rosszul, csak nekem kicsit bazárias.

Amúgy ennek nagyon jó a kialakítása, szerintem sokkal jobb lehet, mint az R1, hangzásban is. Na meg ugye a fém ház és a Comply Foam T500 is kurva fasza. M5-höz nem az jár.
Illetve a kábele is masszívnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44017) r3dsnake válasza korpicschess (#44016) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk tökmindegy mennyi lesz, ilyen biztos fel nem teszek. :DDD

A beta talán, ami elfogadható külsejű. Az jócucc?

(#44018) Cyberpunk válasza r3dsnake (#44017) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tudjuk neked első a kinézet. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44019) korpicschess válasza r3dsnake (#44017) üzenetére


korpicschess
veterán

Beta szerintem elég ratyin szól + kényelmetlen és csúnya. Mondjuk ez az árán is meglátszik.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44020) r3dsnake válasza Cyberpunk (#44018) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem kell, hogy jól nézzen ki, de azért kurvaronda se legyen... Ez az.

(#44021) Cyberpunk válasza r3dsnake (#44020) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én azért veszek egyet, azt meglátjuk.;) Mert az M5 nagyon alulteljesít, magyarán nekem kevés nagyon.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44022) válasza mondomén (#44015) üzenetére



őstag

Ne legyél már te is ilyen sötét. Ez nem festmény. Akusztika a lényeg. Igaz két szembefordított drive kioltja egymást, de ebben az esetben csak a keresztezési frekvencia sávjában. Nagy hangnyomása lehet, de az a 95dB érzékenység nem a legjobb.

Cyberpunk
Akkor meghallgatom.

[ Szerkesztve ]

(#44023) Xero válasza r3dsnake (#44020) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez szerintem k*rva ronda, mégis a világ egyik legjobb fejese:

(#44024)



őstag

Xreo

Elektrosztatikus!

Ma hallgattam egy 80k-s Marley-t.

[ Szerkesztve ]

(#44025) Xero válasza (#44024) üzenetére


Xero
nagyúr

Tisztában vagyok vele, de akkor is csúnya és akkor is piszok jól szól. Kb 5 éve volt alkalmam 10 percre a fejemre rakni. Nem egyszerű hangja van.

(#44026) válasza Xero (#44025) üzenetére



őstag

Régen építettem saját tervezésű 3 utas tölcséres hangfalat. Nyomában sem voltak a konzum cuccok. Most egyutas rendszeren gondolkodom, szélessávú sugárzóval, szintén tölcséres, de kétajtós szekrény méretben :D

[ Szerkesztve ]

(#44027) Cyberpunk válasza (#44026) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A szomszéd meg kinyír. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44028) Xero válasza (#44026) üzenetére


Xero
nagyúr

Gimiben két évvel fölöttünk járt egy srác, aki szintén tölcsér szerű hangfalakat épített. Konkrétan úgy néztek ki mint az orgonasípok. A legnagyobb darabjai (emlékeim szerint 4-6 "sípból" állt legalább egy darab) alap hangon 2-3m-esek voltak. Sajnos nem találok semmilyen képet vagy infot róluk és a srác nevére sem emlékszem már, de nagyon komoly dolgokat produkáltak amikor néha behozta a suliba.

(#44029) Xero válasza Xero (#44028) üzenetére


Xero
nagyúr

Na egy darab kép szeletet találtam róla. Az ott a legkisebb "síp" amire a plakát van ragasztva:

(#44030) HarryPotter válasza Xero (#44028) üzenetére


HarryPotter
őstag

"Sajnos nem találok semmilyen képet vagy infot róluk és a srác nevére sem emlékszem már, de nagyon komoly dolgokat produkáltak amikor néha behozta a suliba." -- lehet, hogy SÖ volt az?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44031) Xero válasza HarryPotter (#44030) üzenetére


Xero
nagyúr

Kétlem. :N

(#44032) válasza Xero (#44028) üzenetére



őstag

Én is csináltam róla képeket, de már a telefon típusára sem emlékszem. Amúgy a közép és magas hangnak volt tölcsére, a mély ládában maradt, de kb. 2x3oo mm-es hosszú löketű papír membrános gumi peremű hangszóró volt Kb. 120l-es ládában sorba kötve. Olyan mélyre lement, hogy már nem is lehetett hallani csak érezni. A lábdobot is ugyan abban a hangszínben jelenítette meg, energia is volt benne. Elkülönült az ütés és a zengés. A középhangszóró volt brutál. Egy lakatos ismerősömmel csináltuk 1-es lemezből. Több mint 2m magas volt, a kiszélesedő pereme kb. 1m. Cseszlovák dóm zárt közép driver hajtotta. Ettől lett iszonyú részletes a zene, Sade énekhangja, egy az egyben színezetlenül jelent meg, a bőgő húrjai mögött hallani lehetett a hangszer testét. Sting rekedtes hangja, a zongora, mind életnagyságban jelent meg. Nagyon színezetlen volt, de hogy őszinte legyek lassúbb - szerintem ez volt az egyetlen hibája - mint a 10 milliós rendszerek. A magas sugárzó volt még tölcséres. Gyors fortissimóknál is meg lehetett számolni a pergődob leütéseit, a cintányér fémesen szólt, végig hallható lecsengésekkel. Ja, persze az erősítő is saját építés volt, ahogy az interkonektek. :D

[ Szerkesztve ]

(#44033) r3dsnake válasza Xero (#44023) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Na jó, de ez nem is utcai. :)

(#44034) korpicschess válasza r3dsnake (#44033) üzenetére


korpicschess
veterán

Amúgy ja, engem is kicsúfoltak mikor az R1-em volt. :K Nem is tudom ki képes ilyet használni..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44035) válasza Cyberpunk (#44027) üzenetére



őstag

Soha nem szóltak érte, na meg ésszel tesztelgettem. Mondjuk ezen így utólag én is csodálkozom. Pl. csak szilveszterkor hajtottam meg pár percre. Zörögtek a poharak. :D Meg egyszer Lívia 4 évesen elleste milyen gombokat tekergetek, és oda ment, adott neki egy csutkát, és elkezdett táncolni. :D Csak akkor bőgte el magát, amikor elmagyaráztam neki, hogy ilyet még egyszer ne csináljon.

[ Szerkesztve ]

(#44036) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#43997) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Jó az új avatarod. Meg sem merem kérdezni mi ez, mert megint beégek mint múltkor a Star Wars-szal. :B

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#44037) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#44036) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi. Bikatehénnek neveztem el

(#44038) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#44037) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez valami kétnemű jószág? ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44039) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#44037) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Pedig a másikat már úgy megszoktam.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#44040) Totheground


Totheground
addikt

Kérdéses szexuális beállítottságú kutyák, kétnemű kérődzők...
Mi a következő? :(((
:DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44041) Ragnar95 válasza Totheground (#44040) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondja ezt az, akinek lila a haja és olyanok a szemei, mint egy halottnak ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#44042) mondomén válasza (#44022) üzenetére


mondomén
őstag

Ó, még sötét vagyok mert nem tetszik ha egy bojler lóg ki a fülemből.

(#44043) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#44041) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pedofil, mondjuk ki ;] :D

(#44044) Totheground válasza vadászcsiga (#44043) üzenetére


Totheground
addikt

Ebben az esetben most kivételesen nem. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44045) vadászcsiga válasza Totheground (#44044) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem pedig de. Beteg gondolkodású japán férfiak vágyai. Tizenéves fej, buja test

(#44046) Totheground válasza vadászcsiga (#44045) üzenetére


Totheground
addikt

:DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#44047) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hm. Tay Zonday Skyrim cover megvolt? [link] eléggé imba, jelentősen élvezhetőbb mint a Chocolate Rain aminek 10x vágtam neki de felénél tovább nem bírtam :DDD

még feliratozta is :DD

Misty Mountains :Y [link] zeneileg nem eredeti, de elég jó ez is.

[ Szerkesztve ]

(#44048) Xero válasza whitezo88 (#44047) üzenetére


Xero
nagyúr

Sokat fejlődött a hangja. Most belehallgattam pár újabb dalba. Ment is a subscribe.

(#44049) HarryPotter válasza whitezo88 (#44047) üzenetére


HarryPotter
őstag

atyavilág...ez valami modern opera? milyen nyelven van egyáltalán? lidérces egy zene

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#44050) manchester85 válasza vadászcsiga (#44045) üzenetére


manchester85
addikt

Pedig nekem is ez a vonal jön be. Iszonyúan bejönnek az ázsiai csajok. (No persze nem az ilyen bullmasztiff kepűek. :) )

i6 Silver

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.