Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) Lenirgo válasza rgeorge (#31650) üzenetére


Lenirgo
csendes tag

Szerintem az nem okozhat ilyen gondot.

Avatenga ah nirdh soa furz, vivala tenga ah brízhte of yurs! Manameál Skíje!

(#31652) azbest válasza sutszi (#31629) üzenetére


azbest
félisten

sata1 vagy patchelt bios? legfrisebb bios (2.29 talán)?

(#31653) sutszi válasza azbest (#31652) üzenetére


sutszi
veterán

modbios 2.29

-------------------------

Nemrég érdeklődtem kértem pár véleményt gépvásárlással kapcsolatban.

Ma sikerült pontot tenni az ügy végére, és alfa156-tól egy 14"-es integrált vga-s T61 vettem.
Akku,RAM,HDD,DVD nélkül volt 40K. Ebben a futár is benne van. Meg egy Dokkoló 2505...ami valószínűleg eladásra kerül mert nem lesz kihasználva. (HDD és RAM volt elfekvőben, DVD meg nem kell. később lesz bele egy akku, de csak a rend kedvéért meg, hogy a BIOS frissítés lefusson mert most 1.14 van rajta.)

Pár minimum sérülést leszámítva nagyon tuti kis gép és szép az állapota.
Igaz német a bill, de legalább ALPS és nagyon kényelmes a Chicony-hoz képest és észre sem veszem, hogy nem magyar...lehet elkobozom. ;] ;]

Az egyetlen problémám, az intel VGA driverrel kapcsolatos. Hangerőnél/némításnál van kijelzés viszont a fényerő szabályozásnál nincs...Tipp?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#31654) franc0 válasza sutszi (#31653) üzenetére


franc0
őstag

Voltmár.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#31655) sutszi válasza franc0 (#31654) üzenetére


sutszi
veterán

Kösz. :R
Tudtam, hogy már láttam ezt valahol...csak nem szeret mindig a kereső.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#31656) azbest válasza sutszi (#31653) üzenetére


azbest
félisten

Ha csak 65W a toltoje, akkor 1200on jar akku nelkul a proci (ket sajat gep alapjan T7100 es T7300), bar nem tudom a bios teljesitmeny beallitasa valtoztat e ezen. A lenyeg hogy ez nem bug hanem feature.

(#31657) audi100td válasza brd (#31648) üzenetére


audi100td
nagyúr

Sikerült egyeztetni az eladóval, azt írta nem tudott a hibáról, és visszaveszi. De még írtam a központi szerviznek is, egy próbát megér.

(#31658) mitulabattyi válasza azbest (#31656) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Nekem van egy 90W-os töltőm, amit 65W-osra cserélnék.
x60s-hez felesleges ekkora, minden szempontból...

(#31659) DjKoxi válasza sutszi (#31653) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Ezt is felraktad?

(#31660) sutszi válasza DjKoxi (#31659) üzenetére


sutszi
veterán

Igen. Miért?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#31661) Tikakukac válasza DjKoxi (#31659) üzenetére


Tikakukac
titán

Óóó mióta keresem már, köszi! :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31662) sutszi válasza Tikakukac (#31661) üzenetére


sutszi
veterán

Bár ez most csak ideiglenes rendszer, és a 15,4-es nvidiás TP-ből kirántott 80GB-os HDD-t tettem bele az új jövevénybe, de az normális, hogy csak két hűtési módot ismer? 0 és 3000rpm. ?

Nagyon akkor elégedetlenkedem, ha rendes telepítés után is ilyet akar játszani...

Ja 90W-os táppal simán feltolja 2.0Ghz is. Igaz RMClock-al megy ez a dolog.

Miért nem kérdezted?

Sajnos ezt már csak innen tudod leszedni, szóval tedd el jó alapos és több helyre is, mert az új progi ami ezt váltotta, az nagyon szar. Tapasztalatból mondom.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#31663) Tikakukac válasza sutszi (#31662) üzenetére


Tikakukac
titán

Kérdeztem volna, de nem tudtam mit is keresek. Mert Vantage Toolst felraktam, de emlékeztem, hogy nem ilyen volt. Aztán azon agyaltam mi lehetett, de megvan :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31664) zdanee válasza sutszi (#31653) üzenetére


zdanee
őstag

Dokkolóra van már vevő? :) Amúgy gratula!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#31665) hruodnand


hruodnand
senior tag

Esetleg, ha valakit érdekel: LINK
Eladó a régi gépem. :)

(#31666) DjKoxi válasza sutszi (#31660) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Nekem is T61 van alfa-tól kb 3 hete vettem, és itt kaptam segítséget, hogy miért nem csinál semmit a vantage gomb. Ez kellett hozzá. Gondoltam, segít a fényerő visszajelzés gondon.

(#31667) Chaser válasza hruodnand (#31665) üzenetére


Chaser
titán

FHD filmeket csak akkor viszi simán ha alacsony bitrátájúak :P T7600-om is elég sok filmnél csődöt mondott.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31668) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ja igen tegnap esti észrevétel. Battery stretch bekapcsolása után felugrott a fogyasztásom, 12 watt alá nem is ment. Mivel akad össze vagy mi nem klappol a dolgokkal? Ha csak simán lehúzom a csúszkát akkor 7-8 wattra lemegy, gondolom egy SSD még 1-2 wattot lecsípne, de kicsit furcsálltam.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31669) hruodnand válasza Chaser (#31667) üzenetére


hruodnand
senior tag

Hát, nem tudom, de lazán viszi az mkv-ket, meg mondjuk az se baj, ha CoreAVC fent van. :)

(#31670) Chaser válasza hruodnand (#31669) üzenetére


Chaser
titán

Jaja, az alacsony bitrátájúakat viheti 1080p-ből...mást nem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31671) mitulabattyi válasza Tikakukac (#31668) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Valami baj van vele, nálam se működött soha. Ha bekapcsolom, akkor a minimális fogyasztás nálam is 12W körül alakul, ~6W helyett.
Csúszkát? ;] Állítsd át advanced módba, ott kicsit több a beállítási lehetőség!

(#31672) Tikakukac válasza mitulabattyi (#31671) üzenetére


Tikakukac
titán

Ó, hát így benne a ZH-k rengetegében nem mókolok én ilyenekkel :N Csak mondom megnézem már mi a helyzet, ha belövöm a mindentbeleakksi gombot és hát fura eredményt kaptam. De majd beállítok mindent pótlási hét után. Meg úgy is elhoztam az Elitebookot amiről kérdezősködtem, és még azt is rendbe kell tenni a vevőnek :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31673) sutszi


sutszi
veterán

(#31666) DjKoxi : Ja, már értem. Köszi. Mint utóbb kiderült nem az volt a gond.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#31674) lapa válasza Chaser (#31670) üzenetére


lapa
veterán

én nemtom hogyan aránylik a két cpu sebessége, de kíváncsi lettem erre a dologra. leszedtem innen a "killa samplét", és megnéztem az L9300-as x200s-en (gyorsítás nélkül ofkorsz). hát, nem volt tökéletesen folyamatos, de nem fagyott meg csak kicsiket (<0,5mp) akadt.

akkor gondoltam egyet és beraktam az L9400-ba (1.86ghz). biztos nem volt 30 fps, de pár, tizedmásodperces röccenéstől eltekintve gyakorlatilag folyamatos volt a lejátszás. mondjuk úgy, hogy gazdasszony nem venné észre hogy ott nem volt valami teljesen rendben, akkor se ha egy valamivel hosszabb filmben direkt a hibát figyeltetném vele.

mit csinálok rosszul? kéne egy gyorsabb proci? vagy telepítsem újra a legújabbwindowsdrivermanagert? persze nagy a pofám, de nálam is csak mplayer2 (smplayer) óta megy így. viszont azóta így megy.

[ Szerkesztve ]

(#31675) brd válasza lapa (#31674) üzenetére


brd
nagyúr

Te valami nagy magician lehetsz, nekem az asztali gépem, CoreAVC-vel, 6 MB cache-es, 2,47 Gugahertz-en zizegő központi flip-floppal megszenved vele, fel kell rántani 3,7 Gugára, hogy folyamatos legyen (mondjuk én 50 FPS alatt nem nagyon vagyok hajlandó filmet nézni, lehet, túl érzékeny vagyok az akadozásra, de 2,47 Gugán még az egérpointer is akadozik közben). Igaz, ez ablakok, lehet, ott a mágia.

Szerk.: jó, megy, mert be volt kapcsolva az átméretezés is, az 50 FPS-es interpolálás előkészítéséhez. De akkor is, így is ~75-80%-ra terheli a CPU-t... 1,86 és 2,47 között csak ennyi a különbség?

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#31676) lapa válasza brd (#31675) üzenetére


lapa
veterán

próbáld ki azt, hogy ubuntu 10.04-et usb-re, és felteszed rá az mplayer2-t. nekem ezt dobta ki az mplayer2, de nem világos teljesen mi mit jelent (okébocs, annyi hogy ez ramdrive, hogy a titkolás ne kavarjon be):

lapa@roarrr:~$ mplayer2 --benchmark --framedrop /tmp/x264_killa_sample.mkv
MPlayer2 UNKNOWN (C) 2000-2012 MPlayer Team
mplayer: could not connect to socket
mplayer: No such file or directory
Failed to open LIRC support. You will not be able to use your remote control.

Playing /tmp/x264_killa_sample.mkv.
[mkv] Track ID 1: video (V_MPEG4/ISO/AVC), -vid 0
[mkv] Track ID 2: audio (A_AC3), -aid 0, -alang und
[mkv] Will play video track 1.
Detected file format: Matroska
VIDEO: [avc1] 1920x1080 24bpp 23.976 fps 0.0 kbps ( 0.0 kbyte/s)
Load subtitles in /tmp/
Failed to open VDPAU backend libvdpau_nvidia.so: cannot open shared object file: No such file or directory
[vdpau] Error when calling vdp_device_create_x11: 1
[ass] auto-open
==========================================================================
Opening video decoder: [ffmpeg] FFmpeg's libavcodec codec family
Asking decoder to use 2 threads if supported.
Selected video codec: [ffh264] vfm: ffmpeg (FFmpeg H.264)
==========================================================================
==========================================================================
Opening audio decoder: [ffmpeg] FFmpeg/libavcodec audio decoders
AUDIO: 48000 Hz, 2 ch, s16le, 448.0 kbit/29.17% (ratio: 56000->192000)
Selected audio codec: [ffac3] afm: ffmpeg (FFmpeg AC-3)
==========================================================================
AO: [pulse] Init failed: Connection refused
AO: [alsa] 48000Hz 2ch s16le (2 bytes per sample)
Starting playback...
Movie-Aspect is 1.78:1 - prescaling to correct movie aspect.
VO: [xv] 1920x1080 => 1920x1080 Planar YV12
Colorspace details not fully supported by selected vo.
A: 22.9 V: 23.0 A-V: -0.221 ct: 0.001 0/ 0 38% 8% 1.1% 0 0


BENCHMARKs: VC: 8.831s VO: 1.981s A: 0.259s Sys: 11.959s = 23.030s
BENCHMARK%: VC: 38.3474% VO: 8.6000% A: 1.1241% Sys: 51.9285% = 100.0000%
BENCHMARKn: disp: 544 (23.62 fps) drop: 0 (0%) total: 544 (23.62 fps)

Exiting... (End of file)

[ Szerkesztve ]

(#31677) brd válasza lapa (#31676) üzenetére


brd
nagyúr

Na majd holnap, mert már holnap van, és aludni is kell holnapra. Csak annyi még, hogy érdemes 1 GB-os megoldást keresgélnem? Mert az ennél nagyobb dugóstáron mindenféle telepítős, okosságbabootolós varázslás van, azt nem túrnám szét, és gyorsan megkérdeztem az ugyan túlságosan kíváncsi, de ezért hálás havert, hogyan megy ez, de a legtöbb helyen 2 GB-os minimumot említenek.

The only real valuable thing is intuition.

(#31678) lapa válasza brd (#31677) üzenetére


lapa
veterán

szerintem is 2gb a min. de idenézz mi van nálam. hátha ezzel winen is szalajt. 1,6 ghz-n még 20%-ot eldob (bár fut a háttérben mindenféle):

BENCHMARKs: VC: 19.057s VO: 1.219s A: 0.384s Sys: 2.561s = 23.220s
BENCHMARK%: VC: 82.0713% VO: 5.2478% A: 1.6526% Sys: 11.0283% = 100.0000%
BENCHMARKn: disp: 435 (18.73 fps) drop: 109 (20%) total: 544 (23.43 fps)

[ Szerkesztve ]

(#31679) kopygege


kopygege
tag

Sziasztok!

Ez nem biztos, hogy típushiba, de olyan gondom van, hogy T41-es házú, de R52-es alaplapú thinkpad wifije össze-vissza érzékeli a hálózatot. Kb. 5 másodpercenként más routereket érzékel, de azt ami fél méterre van tőle, azt nem és nem is hajlandó csatlakozni hozzá értelemszerűen. Ez alaplap/wifi/vagy driver probléma. win7-hez hol lehetne ilyet találni (driver)?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#31680) sz.viktor


sz.viktor
csendes tag

Sziasztok!

Mit baja lehet a gépnek, (t61) ha rádugom töltőre és azt írja hogy "csatlakoztatva, nem töltődik"? 2 külömböző töltővel is próbáltam, egyikkel sem cisnál semmit. Tegnap este még tökéletesen működött...

plízhelp

(#31681) Dr. Akula válasza sz.viktor (#31680) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Vagy a töltési kezdőszint alacsonyabb mint amennyi épp az aksiban van, vagy beszart a tápcsati.

(#31682) sz.viktor válasza Dr. Akula (#31681) üzenetére


sz.viktor
csendes tag

Ha a töltési kezdőszint alacsonyabb azt hol lehet állítani? A tápcsati biztosan jó...

(#31683) Chaser válasza sz.viktor (#31682) üzenetére


Chaser
titán

Powermnager. Battery maintenance.

szerk: Ha itt sincs gond akkor viszont érdemes másik akkuval is megnézni, ha úgy is ugyanezt produkálja akkor töltőáramkör gond :U

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31684) J00hnny


J00hnny
aktív tag

Sziasztok! Létezik T410-be beszerelhető BR író? :U

A munkám miatt kellene és nem igen szeretnék külsőt magammal cipelni....

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#31685) lapa válasza J00hnny (#31684) üzenetére


lapa
veterán

(#31686) J00hnny válasza lapa (#31685) üzenetére


J00hnny
aktív tag

Köszi, ilyesmi! :R

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#31687) Gondwana válasza lapa (#31685) üzenetére


Gondwana
addikt

(nekem ebben az volt az új, hogy mégis gyártottak 9.5mm magas BD-t is, nem csak 12.7-eseket - mert eddig csak olyanokra sikerült rászaladnom)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#31688) sutszi válasza sutszi (#31673) üzenetére


sutszi
veterán

Na kitakarítottam a új kis T61-et. Elég pormacskás volt. DE most a hűtőborda mint a patyolat. Ventilátor szintén. Ha már ott jártam zsírt is kapott. Persze még a gyári paszta volt alatta, kapott újat...
Max terhelésen kicsit alulfeszelve T7300 2.0Ghz@1.05V 62 fok fölé nem ment...nem is rossz.

Amúgy a hűtés még most is kicsit furcsán megy...de ezt egyelőre betudom az 1.14-es BIOS-nak....
Jut eszembe nincs itt valaki Pécsről, aki egy BIOS frissítés erejéig kölcsönözne nekem egy T61 akku-t?
// Ha valakinek van eladó 6 cellás akku, ami kb 30perc / 1 órát bír és az ára is jó, akkor érdekelne...(nagyobb nem kell.)

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#31689) sz.viktor válasza Chaser (#31683) üzenetére


sz.viktor
csendes tag

Valószínűleg én vagyok a looser, de sehol nem találom windows 7-ben ezt a beállítási lehetőséget. :( :F

(#31690) sutszi válasza sz.viktor (#31689) üzenetére


sutszi
veterán

Nem a windows 7-hez tartozik szorosan.

Elvileg ha a tálcán az órától balra van egy nagyobb elem ikon, amiben zöld színnel van jelölve a töltöttség, akkor fent van a Lenovo PowerManager programja.
Ha ez fent van akkor Battery résznél ott lesz fent a maintaince gomb is...onnan már egyértelmű.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#31691) sz.viktor válasza sutszi (#31690) üzenetére


sz.viktor
csendes tag

Nem volt fent a gépen a power manager , feltettem, és megvan a power maintanence menü, de nekem itt nem egyértelmű hogy mit kellene tenni. Olyan lehetőségek vannak, hogy beállíthatom mikor kezdjen el tölteni ( ha X % alá esik) vagy mikor hagyja abba. nos mivel ez 96% alatt van, ezért gondolom nem ez a gond. azt írja 4% van visszs az akksiból. amit még itt tudok csinálni az a Battery gauge reset, vagy még be tudom állítani hogy mindig maxra töltse.
Ennyit látok mást, nem.
Illetve még az írja ki ha az egeret ráhúzom az akksi ikonra, hogy "this battery has failed due to normal wear. The battery can not be charged. Please replace it."

Ezekszerint dobhatom ki ezt az akksit, vagy csak meg kellene találnom a megfelelő menüt a minimális töltöttség beállításához? Vagy csináljam meg a 'Battery Guage Reset"-et?

(#31692) lapa válasza sz.viktor (#31691) üzenetére


lapa
veterán

sanszosan kuka, de egy resetet csinálj, hátha csak a chip számolt el valamit nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#31693) mitulabattyi válasza sz.viktor (#31691) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Sajnos annyi az akkudnak. Nekem is van egy ilyen T400 akksim, ami feltöltve lett elrakva, de kb fél évvel később már nem lehetett tölteni. Próbáltam keresni valami megoldást, de nem találtam.
lapa: szerintem már nem megy a gép róla, resetelni se hagyta nekem. A cellákat kiforrasztottam, átraktam egy régi akksiba, és teljesen feltöltöttem, visszaforrasztva se működött, mert túl van okosítva az elektronika, nem lehet resetelni...

[ Szerkesztve ]

(#31694) brd válasza sz.viktor (#31691) üzenetére


brd
nagyúr

Az a reset arra jó, hogy a noti' pontosabban tudja, hogy mire képes az akku', de a te akku'-d szerintem már a halálán van. Mikori gyártású/hány ciklus van benne? (Manufacture date, ill. cycle count).

The only real valuable thing is intuition.

(#31695) sz.viktor válasza brd (#31694) üzenetére


sz.viktor
csendes tag

860 ciklus van benne, és 2008-as gyártású.

Ami engem meglep csupán hogy, tegnap még simán működött 2 óránál tovább, aztán ma reggel jelzett hogy kevés a power (8-10%), elindultam hogy feltegyem, és kb nem várta meg azt a 2 percet még előszedem a töltőt, és kikapcsolt, aztán kapcsolom be, és azóta ez van... Szóval nem volt elrakva hónapokig, használtam, töltöttem, full jól működött...még akkor is ha 4 éves... megpróbálok egy resetet...

(#31696) brd válasza sz.viktor (#31695) üzenetére


brd
nagyúr

Valószínűleg zárlatos lett egy, vagy több cella benne. Ezek kb. ennyit bírnak, kevés éri meg a 900-1000 ciklust 3+ évesen.

The only real valuable thing is intuition.

(#31697) Chaser


Chaser
titán

Jól tudom hogy a T60/T61-ek odd csatija p-ata? Egy caddyt akartam másik gépbe rakni és nem olyan a csatija az ott levő optikának, pedig az is p-ata.

szerk: De nem is sata, egy dell ins. 1525-ről van szó. Nem szabvány lenne a lenovok optikáai csatija, vagy hol a gond :F

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31698) sutszi válasza Chaser (#31697) üzenetére


sutszi
veterán

Hát igen....Nekem egy korábbi gépem ODD csatlakozója közel sem olyan mint a Lenovos ODD-knek. Itt nincs átjárás a gyártók között...nincs de-facto szabvány...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#31699) mitulabattyi válasza Chaser (#31697) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Nem szabványos optikai meghajó-csatlakozó.

(#31700) Gondwana válasza Chaser (#31697) üzenetére


Gondwana
addikt

Nem csak a csatlakozó, hanem az ODD 9.5mm magassága sem szabványos (vs. 12.7mm)

Ki keresett Lenovo ThinkPad Wireless billentyűzetet?
Mostmár van, de ilyen meg minek...

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.