Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) TA68


TA68
senior tag

Vett már valaki a Vegyidiszkont-ból német Ariel mosóport?

(#8252) albiosz


albiosz
őstag

Mosógépvásárlás nálam is aktuális kb. 1 hónapon belül. Indesitről eddig szinte csak rosszat hallottam. Csamcsung, LG vonal se túl szimpatikus. Bosch van szüleimnek, szeretik, de csak drágán találok most (ők pár éve vették akciósan 80-90 körül Auchanban), az albérletünkben pedig Beko van, ennél azért jó lenne valami komolyabb a saját lakásba.

Gorenje milyen? Azt látok párat elfogadható áron. Pl. Ami még akad az Zanussi. Keret legyen egyelőre max. 90, ha van valami überbrutál jó ajánlat most, akkor mehetünk föle kicsit. Nyilván csodát nem várok ennyiért egyik géptől sem, de egy jó 5 évet azért bírhatna a cucc. :)

Ja és beszerzési forrás is érdekel. Edigital eddig a legszimpatikusabb, de jöhet bármi. Csak legyen rendes gari.

[ Szerkesztve ]

(#8253) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na akor par info a elux banda pirolitikus sutoi Rottenburgban keszulnek: az alcsony homersegletu sutesfunkcio az elso 10perc beallitott hofok utan 80fokra all be

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8254) Acef válasza albiosz (#8252) üzenetére


Acef
addikt

Bosch-ból csak Touch-os kezelőpanelest vegyél, ezek viszont 110000 körül kezdődnek, kivéve most hétvégén. Többet erről nem írok, nehogy szó érje a ház elejét, nézelődj a nagyobb áruházakban/hálózatokban.

Gorenje: tulképp rendben van, de azért jobb 95-ért hazavinni egy Touch-os Bosch-t.

(#8255) albiosz válasza Acef (#8254) üzenetére


albiosz
őstag

Köszi! Nézelődök majd! :)
Gorenjénél egyébként az ár mellett szimpatikus, hogy 3 év garit adnak, míg a Zanussi, Electrolux csak 1 évet, egyéb gyártók 2 évet. Meg az sem mindegy, hogy a linkelt példány pl. A+++, bár nem ismerem a minősítés feltételeit. Parasztvakítás csupán vagy tényleg szigorú követelményeknek kell megfelelni, hogy ráírhassanak valamit?

(#8256) Acef válasza albiosz (#8255) üzenetére


Acef
addikt

Mosógépnél, azonos töltet esetén: ++ és +++ között kb 2500 Ft/év van.

[ Szerkesztve ]

(#8257) freaghill válasza Acef (#8254) üzenetére


freaghill
őstag

Örülök neki, hogy nem rohantál el innen így, hogy kaptál kis figyelmeztetést, és még mindig jelen vagy itt :)

(#8258) Mate válasza freaghill (#8257) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem azt mondta, elmegy, hanem azt, hogy nem ajánlt több akciót :(

Bár most írt rám egy műszaki bolt eladója, mert olvasta egyik topicban egy bizonyos készülékfajta iránti érdeklődésemet és bár látni, hogy finom reklám, de nagyon sokat segített. Picit se zavart, hogy rámírt. Bízok benne őt nem fogják elkaszálni.

[ Szerkesztve ]

(#8259) Mercutio_ válasza Mate (#8258) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nem fujod be, hogy priviben zaklat :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8260) Mate válasza Mercutio_ (#8259) üzenetére


Mate
nagyúr

Én nem, de más lehet. Gondolom nem csak nekem írt.

(#8261) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

miert nem csinaltok egy szemejjes ejegyzest haztartasi gep akciok cimmel es abba publikalhatja mindeki hogy mit tallat?

udv

neduddki

mod: csakakkr azt vallani kell vkinke hog ykarbantarja ill. nem lesznek egyoldaluka kozlesek,gonsolm abba mar senki nem fog beleakadni

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8262) Brave_86 válasza Acef (#8254) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Én erre tippelnék: BOSCH WLO24260BY :U

(#8263) Acef válasza Brave_86 (#8262) üzenetére


Acef
addikt

Jobb a nagyobb, touch paneles wae ..

(#8264) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani itthonra egy normál porszívót 10k körülig? :R :R

(#8265) Acef válasza reflxx (#8264) üzenetére


Acef
addikt

Nem.
Sajnos még a 15-18e sem hosszúéletű

(#8266) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

A korábban emlegetett leértékelések mellett holnaptól vasárnapig a madaras tacskóban egy csomó háztartási gépre 15-20% akció lesz. Honlapon az akciós újságok között találtok bővebben infót róla.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#8267) freaghill válasza Mosqu!to (#8266) üzenetére


freaghill
őstag

Mindjárt jön cakpak és leolt, hogy mégis hogy képzeled? ;]

(#8268) albiosz válasza Mosqu!to (#8266) üzenetére


albiosz
őstag

Választék is van, érdemes elmenni?

(#8269) Brave_86 válasza albiosz (#8268) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Újságban, honlapon nem tűnt soknak... :F

(#8270) albiosz válasza Brave_86 (#8269) üzenetére


albiosz
őstag

honlapon én annyit látok, hogy 20% kedvezmény a Samu, LG, Bosch és Whirp nagy háztartási gépekre. Lehet van mindegyikből 1-1 mosógép. :D

(#8271) concret_hp


concret_hp
addikt

hűtőknél mit jelent az hogy statikus hűtési rendszer?
meg az hogy Klímaosztály: N, SN, ST

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8272) canniball válasza concret_hp (#8271) üzenetére


canniball
nagyúr

klímaosztály

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8273) Acef válasza concret_hp (#8271) üzenetére


Acef
addikt

Klímaosztály:
Amennyiben nem garázsban, kamrában tartod a hűtőt, akkor mindegy.
A fagyasztóládának, szekrénynek mindegy, mindenütt működik, még a jelzett érték alatt is.

Hűtés:
Statikus=hagyományos, pl. hideg hátfal egy automata olvasztású hűtőtérben.
Olcsóbb, egyszerűbb, jó.

NoFrost=hideg, páramentes levegő keringtetése. Nem kell kiolvasztani sem a hűtőt, sem a fagyasztót.

+van olyan Electrolux, Zanussi, ahol statikus hűtőtér, NoFrost fagyasztó.

[ Szerkesztve ]

(#8274) ЯΞNΞGΔT


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Sziasztok!

Egy ideje követem a fórumot readonly üzemmódban, illetve használtam a keresőt - így nagyon sok infót találtam.
Viszont némileg össze is zavarodtam, mert sokan ajánlanak egy vagy több bizonyos márkát, mások pedig máshogyan építik fel a sorrendet.
Én speciel mosógépet szeretnék vásárolni.

Ami kiderült számomra, hogy a Miele-k visznek mindent, viszont iszonyat drágák, és nem is nagyon találtam keskeny kivitelt - sajnos ez nálunk feltétel.

És itt jön a zavaros rész, sokan Bosch-t ajánlanak, viszont sokan mások pedig Electolux-ot. (a maradék pedig Siemens, AEG - amik, ahogy nekem lejött az előbbi márkák "testvérei").
Megmondom őszintén az Electroluxtól félek kicsit, tudván, hogy olasz, valahogy nem szimpi (bár volt már ilyen gép, annó fősulin albiban - végülis nem volt vele gond.)
A bosch-t mint márkát ismerem és tudom, hogy vannak nagyon jó gépeik, de sajnos már ott is vannak ócskább minőségű gagyi cuccok is...
Szüleim LG-t vettek 1,5 éve és szeretik nagyon, végignéztem a mosást és iszonyat halk. Illetve tetszenek a "fejlesztései" a cégnek - DD, inverter stb. - mielőtt elkezdtem komolyabban belefolyni LG-t akartam. Aztán itt nem nagyon ajánljátok őket, mondván, hogy koreai, meg nem a fehérárura vannak specializálódva. Ami valahol jogos...
Amit még tudok, hogy a mostani Indesit sem romlott még el ~3-4éves, csak nagy, de ami a leginkább zavar, hogy hangos és nem is most túl tisztán.
Whirpool kilőve - kettő is volt már mind2 gari után panelcsere, aztán még mentek 1-2 évig és kakukk.

Tudnátok tanácsot adni, hogy milyen készüléket vegyek? ~100K körül jó lenne kijönni (kicsit mehetünk feljebb, ha megéri). Most a madaras áruházba kinézek, hátha lesz valami értelmes készülék az akcióban.

Előre is köszi a segítséget, és bocs, hogy ilyen hosszú hsz lett.

Üdv

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#8275) Dluinet válasza ЯΞNΞGΔT (#8274) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én ajánlottam az LG-t és Samsungot

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8276) Acef válasza ЯΞNΞGΔT (#8274) üzenetére


Acef
addikt

Zanussi Electrolux AEG / testvérek, Olasz.
Zanussi keskenyt ne. Elx, AEG o.k. lehet, de a keskenyben nagyon kicsi a dob. (ne a súlyt nézd, hanem a térfogatot)

Bosch Siemens testvérek, a drága a jó (100+).

Lg Koreai
DD: nem ettől csendes, inkább csak a szénkefe hiánya miatt, de az sem sokat jelent.

Samsung Koreai
EcoBubble: valamivel takarékosabb, de nem sokkal.

Ebben a kategóriában (keskeny 100 körül)
LG, vagy Sams. ár/érték többnyire O.K., 1200-es fordulatú, digit gépet nézzél.
Samsung mellett szól a rendkívül erős vevőszolgálat/támogatás.

Hibátlan, garantáltan tartós gép nincs (van:Miele), figyeld a jótállást, és ha teheted, akkor hosszabbítsd.
(10 év gar a motorra aranyos dolog, de nem ez kell)

(#8277) Acef válasza Acef (#8276) üzenetére


Acef
addikt

Nem önös érdek, szóljon aki jobbat tud:
Ma estig a legjobb ár/érték, az elérhető kedvezményekkel (nem a Tesco-ban).
Sams 1200/1200 EcoBubble 68/85e Ft.

[ Szerkesztve ]

(#8278) neduddki válasza ЯΞNΞGΔT (#8274) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

"az Electroluxtól félek kicsit, tudván, hogy olasz," + Acef "Zanussi Electrolux AEG / testvérek, Olasz." marmn t mi olasz? olaszban is van gya v. mire teccenk fondolni???
amugy ha mosogep akkor olvashattad korabban inverter motor + spec dob elux zleng: inverter+protec, b-s: vario- de 100k-ert nem fox ijjet kapni

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8279) ЯΞNΞGΔT válasza Acef (#8276) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Nagyon köszönöm!

A Samsungtól valamiért tartok, nem tudom meg mondani miért :(
Sajnos itt Kecskeméten nem volt semmi a madaras akcióban, keskeny gépek nem is nagyon voltak csak 1-2 darab.
Átmentem a MM-be, ott már volt értelme választék (bár keskenyből ott sem sok). Két gép volt ami szimpi lett volna:
Bosch - ~115K
LG - ~135K

A Bosch-t legszívesebben meg is vettem volna, de utána láttam, hogy A+ =(

(#8278) neduddki

Igazad van...ezt benéztem (youtube-on minden vidiben olaszok beszéltek), most nézem, hogy Electrolux az svéd, Aeg meg német (ezt mondjuk tudtam), a zanussi lenne az olasz - csak ugye electroluxék felvásárolták, ahogy az Aeget márkanevet is (?). Magyarán, ha jó értem AEG felső, Electrolux közép, Zanussi meg alsókategóriás termékeket jelent, de mind ugyanazon "anyacég" termékei, csak újabb-régebbi fejlesztések.

Amúgy hozzád lehet kapni valamilyen értelmező kéziszótárt? :U :DDD Mobilról pötyögsz?

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#8280) neduddki válasza ЯΞNΞGΔT (#8279) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a tapasztalat:- )
a sorrend jo, az aeg-bol csak a haztarasi gep nevet vettek meg, de a kedvedert megkerdem hogy a flenk levok hun keeszulnek, de mintha vmi cseh-szlovak-lengye rmelene
a bosht annyiert SUERGOES VEDDD +!!!?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8281) ЯΞNΞGΔT válasza neduddki (#8280) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

De csak A+ -os...?! Nem is inverteres... :(
Azt nem értem, hogy miért ennyi ott az ára, egy boltot kivéve (árgépen) 170felett van.

Az végül is nekem nem számít, hogy hol készül, ha jó minőségű anyagból rakják össze.Emiatt ne fuss felesleges köröket, de azért köszönöm :R

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#8282) neduddki válasza ЯΞNΞGΔT (#8281) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

avariopertfect azinverter hajolemelxem,raadsula dop is milekoppintasszova szolol have

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8283) ЯΞNΞGΔT válasza neduddki (#8282) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

A mondanivalód végét sajnos nem értem: "szolol have" - ezt :(

Többször utánanéztem, de sajna nem inverteres, ha az lenne akkor gondolom A+++-os lenne. De ahogy nézem a katalógusukat, csak ez az egy "Slim" változat létezik (ill. van még egy a wlx24261by - az még kisebb).
Lehet, hogy mégis AEG vagy Lux lesz ebből? :(

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#8284) neduddki válasza ЯΞNΞGΔT (#8283) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szolole-must
variopperfect brustless motor
az A+ az A-10% az A+++ az A-30% en most nekialnekszmaolni

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8285) Acef válasza ЯΞNΞGΔT (#8283) üzenetére


Acef
addikt

A+ és A+++ között kb 3000/év. Az inverternek nincs sok köze a fogyasztáshoz.

Nem hallottál a Glamour akcióról?

[ Szerkesztve ]

(#8286) neduddki válasza Acef (#8285) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a szenkefenelklulimotronakcsaka hoszabbmukdeshezses acsendhezvankoze

udv

neduddki

mod ill:hat a bosch szerinte:"60%-kal kevesebb idő vagy 40%-kal alacsonyabb energiafogyasztás – hála a szabadon választható programopcióknak."

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8287) Acef válasza neduddki (#8286) üzenetére


Acef
addikt

:)
-Szénkefe nélkül = visító-fütyülő hang nélkü.
-Gyorsabb fordulat, és irányváltás, de nem ettől, nem csak ettől lesz +++ egy gép.

Bosch-nál a Speed, és az Eco Perfect hoz sokat a konyhára, ehhez jól jön az inverteres motor viselkedése.

(#8288) ЯΞNΞGΔT válasza neduddki (#8284) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Itt néztem - Nem EcoSilence Drive-os a gép (ergó nem inverteres/brushless) - nincs ott a piktogrammoknál, illetve egy oldalon sem írják.
Az iverteres motorok valóban nem fogyasztanak kevesebbet - viszont közrejátszanak az energitakarékosságnál de a csenedsség sem utolsó szempont.

@ (#8285) Acef

Nem hallottam, de mindjárt megnézem mi az.

Szerk: Boschnál a VarioPerfct (amennyire én értem) annyit tesz, hogy vagy energitakarékosan, vagy gyorsan mos a gép - választható minden programhoz.

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#8289) concret_hp válasza ЯΞNΞGΔT (#8288) üzenetére


concret_hp
addikt

+ ha jól vágom kevésbé tudnak elromlani az inverter motorok. (és valóban jóval csendesebbek)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8290) Morris válasza concret_hp (#8289) üzenetére


Morris
veterán

Nem is a motor fogja megadni magát, hanem az elektronika.

(#8291) neduddki válasza Acef (#8287) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

jl mondo nem csak ettol de ez is benne van:- )

udsv

neduddki

mod: R3n3g4T: akkor most mejjik az igaz a honlap v. a pdf?

ettol fugggetleul enyiert nem megvenni ezt get nagy hujjeseg

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8292) LanyUs


LanyUs
senior tag

Sziasztok!

2 hete vettem egy kisebb hűtőt Zanussi Zrt18100WA [link]

Ma reggel helyeztem csak üzembe, de meglepően tapasztalom, hogy a belső lámpa csak akkor világít ( tehát az égő oké), ha nem megy a kompresszor, akkor az ajtó kinyitásakor nem kapcsol fel a lámpa. Hallottatok már ilyet? :F

[ Szerkesztve ]

(#8293) Acef válasza LanyUs (#8292) üzenetére


Acef
addikt

Nem így kellene, szólj a szerviznek.

(#8294) ЯΞNΞGΔT válasza neduddki (#8291) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Jó reggelt!

Te melyik honlapra gondolsz?Egyik honlapon sem találtam olyan infót, hogy ez a gép inverteres lenne.
Miért mondod, hogy ez annyira bestbuy, ahogy utánaolvastam az Avantixx a Bosch közép és alsó kategóriás szériája között volt 2010-2012 között?

Ezek körül "tudnék" perpill választani:

BOSCH (ez nem inverteres :( ) - 98ezer (ha szerencsém van akkor 4év garival, ha nem akkor 2)

LG -125ezer 4év garival

Electrolux - 120Ezer 4év garival

AEG -150ezer 4év garival.

A drágább gépeket csak akkor venném meg szívesen, ha meg is érnék a felárat. Az inverteres technológia nagyon tetszik (nincs kopó alkatrész, csendesebb, stb.), de nem tudom eldönteni, hogy megéri-e a felárat.

[ Szerkesztve ]

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#8295) neduddki válasza ЯΞNΞGΔT (#8294) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nemis invertees hanem brusless es a varioperfect jelntette de lecsereltek a nevet ugy tunik a szipkockas makretingesek, az hogy egy 2 eves kozepkategporias modelt megkapo majd belepo arban ez szamomra bestbaj
aeg jo valsztas markabolt 146khuf 5 ev garral

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8296) concret_hp válasza ЯΞNΞGΔT (#8294) üzenetére


concret_hp
addikt

nekem majdnem ilyen aeg-m van, a protex dob sem hülyeség, szemmel láthatólag kevésbé "kopnak" a ruhák a mosástól.
markabolt.hu-t érdemes megnézni ha zanussi-electrolux-aeg vonalon nézelődsz.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8297) ЯΞNΞGΔT válasza concret_hp (#8296) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Rendben. Köszönöm a tippet!
Mennyire megbízható ez a +4év gari? Nagyon hosszú az apróbetűs...van haszna? Amúgy Markaboltnál még ez is tetszik, és nem sokkal drágább: AEG L85470SL jobb választás lenne mint a AEG L76270SL? (Gondolom újabb széria, nem?) :R

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

(#8298) concret_hp válasza ЯΞNΞGΔT (#8297) üzenetére


concret_hp
addikt

nem tudom, nekem 75270FL van, 1 éve vettme, ez volt a legutolsó darab szerintem, mert 1 hét múlva már nem lehetett kapni :D
alapból 5 év garival adták ezt, szóval nem volt opció + pénzért.
a középső számjegy 2 v 4 közt azt hiszem az a különbség, hoyg 1200 v 1400 a centrifuga, de én mondjuk 1000-n szoktam pörgetni csak :) többi kódolást nem tudom :)

van 1 órás hidegvizes program, ha nem full koszosak a ruhák szinte csak azt használom, teljesen jó :)

(nem akarlak rábeszélni amúgy, az hogy nekem bejött, nem jelenti azt, hoyg a többi ne lenne jó :) az egészből szerintme a protex dob az ami tényleg nagy okosság :) de gondolom lassan az összes gyártónak vna ilyesmi megoldása )

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#8299) neduddki válasza ЯΞNΞGΔT (#8297) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

tovabbfejlesztett dob lasd plus es gyorsabb centrifuga, +3kpt sman meger
ja de szipen elballagtunk +50%ig:- )))

udv

neduddki

mod: c_hp: a hidegvizes mosassal voigyaz mert az inteligencs mosoporok ossze szoktak gyunni beszigetni a tobbreegu wc papirra nemi dugulast okozva /monda tavajj a szaki/

ojjan szipen mondod, orom nezni hogy mijjen szipen hatot Rad az okitas:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8300) ЯΞNΞGΔT válasza neduddki (#8299) üzenetére


ЯΞNΞGΔT
aktív tag

Hát igen...az a baj, hogy mindig a legjobbat akarom mindenből (persze, amit még megengedhetünk)...hülye egy betegség :D

(#8298) concret_hp

Ha nekem nem válik be, akkor úgyis téged foglak hibáztatni :DDD :C

Igazából az egész fórumot végigolvasva egy ember panaszkodott és írt rosszat az AEGről - radi8tor, viszont ha jól értettem neki csak 1 év garija volt.

A nő olyan, mint a parkoló.Az összes normális foglalt, a többi vagy rokkant vagy fizetős.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.