Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) kecsetif válasza neduddki (#8200) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Nálunk egy pótaksi elég borsos kiadás, ami lényegében el is dönti a kérdést. :O

(#8202) neduddki válasza kecsetif (#8201) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

kerdesztem aszonta hiyem el nem kell /113nm/ en elhiszem
amuyg ha fi az orszagjelzes akokr minke Nked szonyegtisztito a honal jopbbat ugyse tanatak ki:- )

udv

neduddki

p.s. merre vagy irigykedve remlem hogy vhun eszakon:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8203) Gyick


Gyick
őstag

Na meg lett véve a mosógatóép Bosch SMS40E32EU(+5év gar) lett végül 83k volt meg van valami akció hogy a bosch oldalán valami számot be kell irni és 10k-t visszaküldenek.A fözőlap meg hétfőn jön meg.

kérdés:a konyhában nincs kiállás külön a mosogatógépnek amin a vizet kapja.A csaphoz kellene vmi elosztó féleség annak mi a neve hogy keresek rá?

(#8204) canniball válasza Gyick (#8203) üzenetére


canniball
nagyúr

Kombinált sarokszelep.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8205) Gyick válasza canniball (#8204) üzenetére


Gyick
őstag

danke.az ilyen falicsapokhoz jó ez?vagy csak azokhoz a fajta cspokhoz ami a mosogatóból jön ki?

[ Szerkesztve ]

(#8206) canniball válasza Gyick (#8205) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem igazán értem mire gondolsz. Gondolom most is ilyen van a mosogatónál csak egy kimenettel, nem?
"Sima sarokszelep", ezt kéne lecserélni egy kombináltra.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8207) Gyick válasza canniball (#8206) üzenetére


Gyick
őstag

nem nincs semmilyen csak a falból áll ki a két csonk amire megy a konyha csap azt csá
ilyen ilyesmi csap van a konyhában

[ Szerkesztve ]

(#8208) canniball válasza Gyick (#8207) üzenetére


canniball
nagyúr

Az gáz, erre nem fogod tudni rákötni a mosogatógépet. Legalábbis úgy nem hogy ki is nézzen valahogy. :( A pult magassága alatt nincs semmiféle vízszerelvény? Esetleg a fal túloldalán (már ha onnan jön a két csonk)?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8209) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Hajvágóból/Hajnyíróból milyet érdemes venni? Korábban Moser 1400-as volt, bőven több mint 10 évet ment, de eltört a vágórész alja (műanyag tartó sín) és nincs hozzá alkatrész. Pár éve lett véve egy Philips, talán QC5115-ös, de ez minőségben közel sincs olyan jó, viszont teszi a dolgát, lassan 1-1,5 éve. Tehát milyet érdemes venni? Vannak bevált márkák, típusok. Az a gond, hogy erős, és sűrű a hajam, nem minden gép bírózik meg vele, de szakáll nyíráshoz is kellene, így fájna ha a bőröm is nyírná, mert rosszul lenne kialakítva a vágófej, ami anno Mosernél tökéletes volt.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8210) Morris válasza Tothgera30 (#8209) üzenetére


Morris
veterán

:U <- rejtett link

[ Szerkesztve ]

(#8211) Tothgera30 válasza Morris (#8210) üzenetére


Tothgera30
Ármester

:R

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#8212) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Szisztok!

Melyik mosógépet ajánlanátok?
Gorenje vagy Samsung?
Esetleg ebben az árfekvésben melyik márka gépe lenne a "legjobb" választás?
Köszi!

(#8213) cekkk válasza Zoli1222 (#8212) üzenetére


cekkk
veterán

Elsőnek is felhívnám a két cég szervizét, hogy az innen vásárolt termékekre ők vállalnak-e hivatalos magyar garanciát.
Rebesgetnek olyat a madarak, hogy itt is sok olyan dolog van amit nem a magyar nagykerektől vettek meg, és az itthoni importőr által üzemeltetettet szervizhálózat nem foglalkozik vele.

Samsung egész jó gép, pár tulajt ismerek eddig nem panaszkodtak.

(#8214) Acef válasza Zoli1222 (#8212) üzenetére


Acef
addikt

A Samsung.
A WOW ennyiért o.k., de Én várnék vele a helyedben egy hetet!

(#8215) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Köszi! :R
Ha van még esetleg vélemény, tipp várom!

(#8216) Acef válasza Zoli1222 (#8215) üzenetére


Acef
addikt

Regisztrálj az MM honlapján, kérj hirelevelet, stb.. figyeld a honlapot, néha vannak akcióik :)
(az NOW, N2W sem rossz gép, az most..)

(#8217) Zoli1222 válasza Acef (#8216) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ennyire nem akarok belefolyni a dolgokba.
Ha mindig várnám, h még olcsóbb legyen akkor sose venném meg. :)
Általában amit kinézek, annak utánajárok, ėrdeklődök és végül megveszem. De meghallgatok minden lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#8218) Acef válasza Zoli1222 (#8217) üzenetére


Acef
addikt

1 hét. Te tudod!

(#8219) Zoli1222 válasza Acef (#8218) üzenetére


Zoli1222
őstag

Mi az 1 hėt? Nem azonnal akarom megvenni, ha esetleg félreérthető voltam. Keveset vagyok itthon, kint meg nincs netem, így sztem a hírlevėl sem olyan égetően fontos.

(#8220) Mercutio_ válasza Zoli1222 (#8219) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gondolom 1 hét múlva lesz valami akció amiben benne lesz az általad kinézett cucc :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8221) canniball válasza Zoli1222 (#8219) üzenetére


canniball
nagyúr

Írta hogy várj egy hetet, gondolom a húsvéti akciók miatt. Már csak az a kérdés hogy tud valamit vagy csak tipp. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8222) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Annyit tudok várni. Sztem még többet is.
És igen! Jó lenne tudni, h csak tipp vagy tud vmit.

(#8223) Acef válasza Zoli1222 (#8222) üzenetére


Acef
addikt

Tudok vmit. :)
Regisztrálj, figyeld a honlapot, csütörtök körül már publikus lesz.

(#8224) cekkk válasza Acef (#8223) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor te vagy a MM beépített embere a fórumon és azért ajánlgatod őket csak és kizárólag? :U

(#8225) Acef válasza cekkk (#8224) üzenetére


Acef
addikt

:( csak ismerem az akciókat, u.a. E-digital, Euronics, Expert-et is.
Nincs célom, motivációm, csak néha segítek.

+ néhány termékkört is jól ismerek.

(#8226) cekkk válasza Acef (#8225) üzenetére


cekkk
veterán

Azért tudod, hogy mi lesz előre akcióban ugye? :DDD
Azért ne csak egy oldalúan az MM felé kéne terelned az embereket, mert az meglehetősen gyanús, hogy ezt , motiváció nélkül teszed. ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#8227) Acef válasza cekkk (#8226) üzenetére


Acef
addikt

Na jó, lebuktam.
Nem akartam bevallani: minden hsz-ért kapok 500 Ft-ot, akár az E-digital-t, akár a Médiát ajánlom.
Az Expert-től csak 300-at, ezért őket nem kedvelem :B

[ Szerkesztve ]

(#8228) Mercutio_ válasza cekkk (#8226) üzenetére


Mercutio_
félisten

Leírta, hogy a többi cégét is tudja, valszeg valamelyik fehérárú nagyker/forgalmazó vagy annak közelében levő emberke, de ennél többet érthető okból nem ír le, én se tenném a helyében.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8229) Morris válasza Acef (#8227) üzenetére


Morris
veterán

Akkor ez most ezerháromszázat ért? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8230) Acef


Acef
addikt

:(((
Megkeresett egy MODERÁTOR, mert valakinek szúrta a szemét egy (vagy több?) hozzászólásom, és jelentette.
A kérdését nem idézem. Kérdésére az alábbi választ adtam (néhány dolgot kipontoztam):

Igen, ....................
Ugyanakkor nem anyagi érdek miatt írok, sőt nem mondhatom el előre az akciókat, segíteni akartam.
Konkrétan a............................ majd ..................... az említett mosógép nagyobb változatát.

Sértő a srácok részéről, többet nem ajánlok semmilyen akciót.

Neked köszönöm a korrekt megkeresést.
Üdv. Acef

[ Szerkesztve ]

(#8231) freaghill válasza Acef (#8230) üzenetére


freaghill
őstag

:(

(#8232) Zoli1222 válasza Acef (#8223) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ment privát!

(#8233) Mate válasza Acef (#8230) üzenetére


Mate
nagyúr

Biztosan jelentettek? Nem lehet, hogy csak simán egy moderátor erre járt és félreértette a dolgot?

(Korábban sajnos volt ilyenre példa a fórumon, azóta odafigyelnek rá)

(#8234) Acef válasza Mate (#8233) üzenetére


Acef
addikt

Igen, valóban, úgyhogy leálltam.
Nincs gáz, csak megdöbbentem.
Visszaírtam amit korábban idéztem, és ennyi.

Lehet, hogy tényleg nem korrekt nekem itt vauvau, mindenki találja meg a maga lehetőségét.

Vége, ne offoljunk, mert ez sem ide való.

(#8235) Mercutio_ válasza Acef (#8230) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szép magyar szokás.... :(((

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8236) Mate válasza Acef (#8234) üzenetére


Mate
nagyúr

Azért ha épp keresek itt valamit és tudsz valamilyen akcióról, megtennéd hogy pm-be megírod? :)

(#8237) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nekem is irhatsz bátran ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8238) cekkk válasza Mercutio_ (#8228) üzenetére


cekkk
veterán

Lehet leírta, de még sem azokat ajánlgatta, hanem csak a MM-t hitelkártyás vásárlással. Többször is.
Ami inkább afelé tereli a dolgokat, hogy tőlük jött mint inkább jó szándék.
Mondom, ha azt láttam volna, másik boltot is javasol akkor nem merül fel bennem ez a dolog, de az edigitális linknél is az emberünket az MM felé terelte.
Nem egyszer volt itt már kereskedőnek/webshopnak embere(nem erre a topikra gondolok konkrétan).

[ Szerkesztve ]

(#8239) DeFranco válasza cekkk (#8238) üzenetére


DeFranco
nagyúr

de ő nem erőltette, csak inputot adott, nem is rosszat. igen is hasznosak voltak az ajánlásai, hogy miért szóltak rá nem értem, és nem is értek vele egyet, sajnálom

egyáltalán nem volt kéretlen reklám szaga a dolognak, de azért ne húzzuk már karóba, hogy csak a piac egy részében bennfentes és arról tud nyilatkozni.

marhaság volt rászólni, de ez van.

(#8240) Mercutio_ válasza cekkk (#8238) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem baj, majd te jobb tippekkel ellátsz minket.... ugye :((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8241) cekkk válasza Mercutio_ (#8240) üzenetére


cekkk
veterán

Olyan nehéz használni az árgépet vagy az árukeresőt? :U Ott van mindennek az ára, a nagy akciós MM árak is. ;)
Ott kiválasztod melyik helyről akarod meg venni, nem pedig csak egy helyet ajánlgatni és ott is hiteles vásárlást javasolni.
Nem arról volt szó, hogy ilyen helyett másikat vegyen, hanem ne itt vedd meg hanem a MMbe hitelkártyával. :W
Részemről lezárva, csak nem egy helyet kéne itt reklámozni burkoltan. :R

(#8242) DeFranco válasza cekkk (#8241) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az árgép pontosan lósz.t nem ér, az árukeresővel együtt, azt meg főleg nem mondja meg, hogy milyen akció lesz a jövő héten

ha meg hitelkártyával akciós, akkor úgy kell megvenni. aztán másnap bepengetni az egészet a kártyát meg elvágni. tudsz jobbat annál amit a kolléga mond? van jobb tipped? van jobb infód? leszel kedves bedobni a topicba?

ez most nem jött össze, jól ebből már nem jössz ki.

(#8243) freaghill


freaghill
őstag

Én is amúgy sajnálom, hogy el kellett kergetni innen. Szívesen olvastam volna, hogy mégis milyen akciók lesznek, és hogy érdemes várni, mert olcsóbban hozzájuthatnánk minimális várással. :U

[ Szerkesztve ]

(#8244) Mercutio_ válasza cekkk (#8241) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerinted nem szoktam használni ezeket a helyeket? :(( nem tudok róla, hogy a jövőbeni akciókról is tájékoztatnak, ha te igen egy linket megköszönnék:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8245) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hali. Anno irtam, hogy vettem egy Lg GS5163WBJV tipusu hutot. Szombaton megjott hozza a 8m cso, es a szuro is. Tegnap megcsinaltam a cso elvezeteset a teleptol. Kerdes, hol van a szuro helye, na meg az a pont, ahol a feed cso csatlakozik a hutohoz? Keresgeltem googlen, de nem igazan talaltam meg.

Don't Tread On Me

(#8246) Acef válasza MPowerPH (#8245) üzenetére


Acef
addikt

A szűrő többnyire a lábazat/küszöb alatt, vagy a hűtőtérben, a csatlakozás meg hátul.

Próbáld letölteni a használatit: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8247) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

A korábban ajánlott Zanussi mosógép megvan, már mostunk is vele párat. A kiterjesztett garival is kevesebb volt, mint a kinézett típus, és még okosabb is :)) Kösz a tippet!

(#8248) Acef válasza molnarpeter (#8247) üzenetére


Acef
addikt

:)
1-2 havonta futtasd a 90 fokos mosást, hogy ne legyen "büdös", ill a lerakódások, és akár a vízkő ellen hasznos

(#8249) molnarpeter válasza Acef (#8248) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Legtöbbször 40°C-os pamutprogram megy, de akad 90-es és csak centrifuga is. Szóval, ha alapból is történik 90-en mosás, akkor is ajánlott, vagy az "helyettesíti" az ilyen tisztítást?

(#8250) Dluinet válasza molnarpeter (#8249) üzenetére


Dluinet
nagyúr

helyettesíti

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.