Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) DeFranco válasza biker (#8699) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha orion is a mostani, akkor is lehet minőségben jobb felé javaslatot tenni :)

(#8702) biker válasza DeFranco (#8701) üzenetére


biker
nagyúr

hagyd rá, a büdös életben nem derül ki, milyen mikrója van.
Whirlpool, és bammeg? minap kinéztem egyet, 89.000Ft :) de van 15-ért is alap kivitel.
nyilván a másodikat hülye lennék javíttatni, az elsőt viszont símán

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8703) dellfanboy válasza biker (#8702) üzenetére


dellfanboy
senior tag

FT 375 WH a mikróm, de annak én is utánanéztem hogy 40 alatt hasonló műszaki paraméterekkel rendelkező mikrót nem kapok...
(gondoltam megspórolom ezt a kört)

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#8704) biker válasza dellfanboy (#8703) üzenetére


biker
nagyúr

sőt, árgépen 50 felett van most

dióda 1800-2200, kondi 6-8e, termosztát 6e, szerintem megéri egy kört futni
nem hinném,hogy magnetron, ritkán romlik

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8705) Acef


Acef
addikt

Mikró tipp: Sams. CE 107 [link]
(hőlégbefúvás, grill, ...)

(#8706) neduddki válasza Acef (#8705) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

enyim szebb, maugy ha mar tetje akkor pana

udv

neduddki

mod: azis iga zkicsivel dragab vot anno

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8707) ildi_


ildi_
csendes tag

Miért nem veszem meg ezt a Bosch mosógépet ennyiért, miért akarom inkább az AEG-et? Magam sem tudom amúgy miért... Tudtok ellenérveket mondani a Boschra? Én már nagyon beleéltem magam, hogy AEG-et veszek, de ennyiért adják a szinte ugyanolyan Boscht, csak 2 év garanciával.

[ Szerkesztve ]

(#8708) neduddki válasza ildi_ (#8707) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

aeg: se protex se inverter en feljebb mennek

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8709) ildi_ válasza neduddki (#8708) üzenetére


ildi_
csendes tag

Nekünk már a 115 ezer is a plafon egy mosógépért, úgyhogy feljebb semmiképpen nem szeretnék már menni.

(#8710) Acef válasza ildi_ (#8709) üzenetére


Acef
addikt

A 28467-es kb 120-at ér.
Most 89999, és ha nem online veszed meg, akkor 5év garral adják.
Ne hagyd ki!

[ Szerkesztve ]

(#8711) ildi_ válasza Acef (#8710) üzenetére


ildi_
csendes tag

Sajnos már elkapkodták a helyi Media Marktban, még aznap amikor meghirdették az akciót... :( Állítólag 10 db-ot kaptak és tegnap már csak a kiállított volt meg, amit nem vennék meg.

(#8712) neduddki válasza ildi_ (#8711) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

miert? abba mostak a mm dogozi ruhait?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8713) Morris válasza ildi_ (#8711) üzenetére


Morris
veterán

Ez nem olyan mint egy tévé, hogy órákat ment egy állókép ami beleégett a képernyőbe! :U

Nyugodtan megveheted a kiállított darabot is! Biztos, hogy nem használta senki! Sőt, kérhetsz egy kevéske engedményt is, hátha adnak, mivel nem bontatlan...

[ Szerkesztve ]

(#8714) ildi_ válasza Morris (#8713) üzenetére


ildi_
csendes tag

Elég lestrapált darab a kiállított, nem venném meg még kedvezménnyel sem, amit úgysem adnak. Minden jöttment csapkodja az ajtóját ezeknek a kiállított példányoknak, a múltkor láttam, h egyiket úgy vizsgálták, hogy mindkét kezével ránehezedtek...

(#8715) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Sziasztok!

Lassan kezdek kétségbeesni, hogy nem találok az igényeimnek megfelelő hűtőt. Az a gond, hogy egy panelba kellene, ahol a méretek adottak, nem lehet szélességben nagyobb mint a mostani (25/30 éves Lehel...). Tehát maximum 550 mm széles lehet, a normál hűtőrésznek 220 l-esnek kellene lennie, a fagyasztó részének pedig 50 l körül. Ja, és mindezt max 130k ból. Esetleg van valami tippetek?

Előre is köszi. :R

(#8716) canniball válasza pepe091 (#8715) üzenetére


canniball
nagyúr

Igaz beépíthetőek, de úgy látom ezek kb. megfelelnek a paramétereknek.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8717) pepe091 válasza canniball (#8716) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A linked mögött nem voltak termékek, de visszaléptem a gorenje oldalára és megtaláltam azt amire gondolhattál. Szóval köszönöm. Viszont az a kérdésem, hogy ugyebár ezek beépíthetőek, tehát nem kötelező őket beépíteni, elvannak normálisan is?
A kinézet nem annyira fontos, mert így is kb csak az ajtó látszik, meg egy nagyon picit kilóg. (Egy spájzba lenne berakva.)

(#8718) canniball válasza pepe091 (#8717) üzenetére


canniball
nagyúr

Bár sosem volt beépíthető gépem de úgy tudom magukban nem állnak meg, valami doboz kell nekik. (Persze a tévedés jogát fenntartom.) De ha a spájzban lesz akkor a legegyszerűbb fehér bútorlap is megfelel a célnak, úgy egész költséghatékonyan megoldható a dolog, ott a beépítési rajz a tulajdonságoknál.
Esetleg az említett dekor borításra rá lehet kérdezni, de tartok tőle hogy az nem két fillér.
A linkért elnézést kérek, nem ellenőriztem csak betettem. :R

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8719) pepe091 válasza canniball (#8718) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azt a rajzot elnézve, lehet igazad van. Ráadásul alul valami szellőzés van kialakítva a dobozon, így gondolom alapból nem igazán jó.

Ha valaki esetleg tudja a pontos választ, hogy önmagában is elvan-e egy ilyen hűtő, akkor ne tartsa magában. :R

(#8720) Acef válasza pepe091 (#8719) üzenetére


Acef
addikt

Magában is működik, de csúnya, és feleslegesen drága.

Ezeket nézd
-zrt27100
-ej2800, ej2801
Ezeknek akkora belterük mint a régi Lehelnek (az sem volt 220L)

[ Szerkesztve ]

(#8721) pepe091 válasza Acef (#8720) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nagyon köszönöm, ez az ej2801 szürkében még jól is néz ki. Lehet, hogy ez lesz végül. :R

(#8722) canniball válasza pepe091 (#8721) üzenetére


canniball
nagyúr

Jut eszembe: bármelyiket is veszed arra figyelj, hogy az ajtók tömítése cserélhető legyen!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#8723) neduddki válasza pepe091 (#8715) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nedda kereso:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8724) pepe091 válasza canniball (#8722) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Rendben, erre rá fogok kérdezni. Köszönöm.

neduddki neked is. :R

(#8725) albiosz válasza Acef (#8710) üzenetére


albiosz
őstag

5 év gar? mm-ban? erről nem találtam infót a honlapon.

(#8726) harry


harry
veterán

Esetleg valakinek vélemény / tapasztalat erről a Sencor személymérlegről? [link]
Ismerősnek van hasonló, azzal nem volt gond, erről sem írtak rosszakat [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#8727) szőröscica


szőröscica
addikt

Electrolux EN 3401 AOX hűtő jó választás? Markabolt.hu-n szerint baráti áron kapható (132 ezer forint 5 év garanciával): [link]

(#8728) albiosz válasza Acef (#8710) üzenetére


albiosz
őstag

Megvan közben az akciós újság. Akkor gondolom ez a Bosch inkább ajánlott, mint ez a Whirlpool. Mondjuk a Bosch-nál a 2 éven felüli garancia nem tudom milyen, lehet, hogy van valami apró betű? Whirlpoolnál teljeskörű a 4 év.

A másik kérdés pedig, hogy miért nem találok szinte semmi infót a Bosch-ról? Ha jól látom csak MM-ban kapható. 1 véleményt találtam róla összesen.

(#8729) Brave_86 válasza albiosz (#8725) üzenetére


Brave_86
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#8730) neduddki válasza szőröscica (#8727) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ez nem jaccik?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8731) szőröscica válasza neduddki (#8730) üzenetére


szőröscica
addikt

Szia!

Mintadarab és fehér. Mindkettő kizáró ok.

(#8732) neduddki válasza szőröscica (#8731) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

inrnak ki a fen ebelejuk, honap megprobalom megkirdezem birinyi esmerost mit mond

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8733) albiosz válasza albiosz (#8728) üzenetére


albiosz
őstag

erre valaki?

(#8734) ildi_ válasza albiosz (#8733) üzenetére


ildi_
csendes tag

Gyengébb a Whirpool szerintem... Eleve a márka miatt sem venném meg, de összehasonlítva a Boschsal, nagyobb az előnye az utóbbinak. Eleve nem vennék keskeny fajtát, akkor már inkább felültöltős. Az 1400-as centri és 7 kg-os Bosch egyértelműen nyertes nálam az 1000 fordulatos, 6 kg-os olasszal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#8735) neduddki válasza ildi_ (#8734) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

itt a korabbi tapasztalarok alapjan en utan men enkenenka bosch-nak alaosabban:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8736) Acef válasza albiosz (#8733) üzenetére


Acef
addikt

-5év. Nincs buktató.
-vesd össze, keress hasonlót= 125-135e Ft, +a gar ára.

(#8737) albiosz válasza ildi_ (#8734) üzenetére


albiosz
őstag

Gyengébb, persze, ez nem kérdés. Viszont jelenleg albérletben egy 800-as Beko van és teljesen megfelelő, nem hiszem, hogy kihasználnánk az 1400-et. Kicsi lesz a fürdőnk, ezért merült fel a keskeny is, mint alternatíva, a jelenlegi Beko is az. Élőben csekkoltuk ma mindkét jómadarat, elég nagy hodály a Bosch sajnos. A másik meg, hogy miért nincs semmi infó róla a neten?

Amúgy a Whirlpool nem amcsi (nyilván mind kínai, de miért lenne olasz)?

(#8738) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Szüleimnek szeretnék venni valami kombi tűzhelyet 50.000Ft környékén.
Eddig ez tűnik a legnormálisabbnak, Indesit I5GSH0AG(X). Mit gondoltok róla? Vagy ha nem ez, akkor tudnátok valamit javasolni ebben az árkategóriában?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#8739) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Hűtőgép vásárlás előtt állok, ebben szeretném a segítségeteket kérni. A árhatár 125 000Ft körül van, fontos lenne még a NoFrost, az alacsony fogyasztás és a max. 60cm szélesség.
Eddig ezek a gépek jönnek számításba: Sharp SJ-340VBE, Sharp SJ-420VBE, Gorenje NRK6192JW, Whirlpool WBE33252NF, Bosch KGN33X71.

Mit ajánlotok?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#8740) csemberlen válasza madmike (#8738) üzenetére


csemberlen
őstag

Égésbiztosítás nélkül! Ez van ráírva, nem szabad megvenni.
Azonkívül az a cég olyan termékeket árul amit már korábban használtak csak 30 napon belül visszaküldtek.
Én régebben voltam náluk a termékek zöme nem új, csak újszerű.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#8741) neduddki válasza madmike (#8738) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

meg ne vedd, soha semmikor menekujje!!!
visszafel asem a mora-t ajngattak

udv

neduddki

mod; nzozz: sharp es abosch melle tennem voksomat

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8742) Acef válasza nzozz (#8739) üzenetére


Acef
addikt

Nézd meg öket élőben, mert nagyon sokban különböznek.

(#8743) Brave_86 válasza nzozz (#8739) üzenetére


Brave_86
aktív tag

Samsung RB29FSRNDSA nem játszik?

(#8744) nzozz válasza Brave_86 (#8743) üzenetére


nzozz
aktív tag

De volt az is, csak nagy a fogyasztása, kicsi hűtője, nagy a fagyasztója.

[ Szerkesztve ]

(#8745) madmike válasza neduddki (#8741) üzenetére


madmike
őstag

ok, menekülök :D

És mit szóltok ehhez? Indesit KN3G61SA W CZ S

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#8746) Brave_86 válasza madmike (#8745) üzenetére


Brave_86
aktív tag

szerintem úgy gondolta, magától a márkától is

(#8747) madmike válasza Brave_86 (#8746) üzenetére


madmike
őstag

nekem az jött le, hogy az égésbiztosítás miatt ne vegyem (meg az üzlet miatt), de lehet neked van igazad :)

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#8748) Morris válasza madmike (#8747) üzenetére


Morris
veterán

Indesit-et ne. Semmiből.

(#8749) madmike válasza Morris (#8748) üzenetére


madmike
őstag

Ebben az árban más nem nagyon van, Morakat néztem, de azokban még elektromos gyújtás sincs. Orion-t meg mindenhol szidják...

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#8750) DeFranco válasza madmike (#8749) üzenetére


DeFranco
nagyúr

rád fog rohadni az indesit. drága móka lenne megvenni, mert felét sem bírná mint egy alsóközép másik.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.