Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53000) SirRasor válasza yuing (#52999) üzenetére


SirRasor
őstag

Nekem hasonló van. Pontos típust már nem tudom, de szintén 8kg, A+++, semmi extra motor és Zajszint: 62/76. Ez nagyon megragadt.
-szépen mos
-van rövid program
-hangos (nem csak centri közben. Alapból is hangosan forgatja a dobot, tehát panelba nem ajánlom) Előtte LG DD volt, az síri csendes ehhez képest :D
-a lengéscsillapítás elég gyatra: ráz magasabb fordulaton, mind1 hogy állítom a lábait: egyedül egy segített neki: fürdőszobába való, gumírozott aljú szőnyeg.
A gumilap, amit ajánlanak a mosógépek alá, azt megette 2 hónap alatt, és első naptól fogva jobban mozgott rajta, mint a gumis szőnyegen.

A gumis szőnyeg azért is KELL alá, mert a brutális zajból jelentős mennyiséget el tud nyelni.

Szóval ha ezek nem zavarnak, akkor jó vétel. Ha halk kell és jó, akkor meg bármilyen LG, ami DD-s (DirectDrive).
Mondjuk nekem az LG 2 év után csapágyas lett. Költöztünk, otthagytam jelképes összegért és nemrég kérdeztem (vagy 3 év eltelt): még mindig működik :D

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.