Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37626) #40553216 válasza pjen (#37611) üzenetére


#40553216
törölt tag

Az üstöt tartó rugók és a lengéscsillapító(k) hová vannak rögzítve?
„Ha megnézed az LG átlagos mosási víz felhasználását 56/ l/mosás.”
Nem nézem meg, mert egyrészt nem tudom, milyen gép ez, másrészt te írtad a 43 l/mosást. Vagy tévedek?
Minél nagyobb a centri fordulatszáma, annál kevesebb mosólúg marad a ruhában, így az öblítéshez is kevesebb víz kell. Nem? De ez csak ötletelés. Én így csinálnám.
„Viszon3-4x annyiba kerülnek mint egy átlag mosógép.”
A legszutyokabb elérhető gépnél 4x drágább a legolcsóbb Miele. Bár amit most találtam – Beko WTE5411B0 – majdnem 5x. De pont jó, hogy ezt találtam. Ugyanis ez is 5 kg-os és ugyanúgy 45 liter vizet használ, mint az enyém, a különbség a 800/perc és az 1400/perc. Szerinted melyiknek kell kevesebb víz az öblítéshez? Vagy ha ugyanannyit használnak, melyik öblít jobban?
Nekem a Miele előtti Zerowatt azzal pusztult, hogy kirohadt az alsó rugó oldallemezre hegesztett rögzítési pontja.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.