Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28451) V.Stryker válasza M43g (#28449) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Anno, mintha az MM-ban láttam volna külön is.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#28452) numera007 válasza V.Stryker (#28442) üzenetére


numera007
tag

Nekünk két ilyen samsung porszívónk van. évi 1 porzsák kell bele a ciklonszűrő mellett, de azt is csak azért cseréljük, hogy tiszta legyen benne, mivel hepa meg hasonló szűrés nincs a porszívóban. De mi nagyon szeretjük.A porzsákja egy év után is üres, csak a finom por kerül bele.

(#28453) numera007 válasza M43g (#28449) üzenetére


numera007
tag

(#28454) M43g válasza numera007 (#28453) üzenetére


M43g
aktív tag

Zseniális, köszönöm. Egy próbát megér :)

(#28455) #94529552 válasza M43g (#28446) üzenetére


#94529552
törölt tag

(#28456) talpas válasza Orlin (#28450) üzenetére


talpas
aktív tag

Nekem nincs de..
Jól láttad egyiken van másikon nincs. Ezért van a vevőszolgálat mert a képek nem lehetnek mindíg mérvadóak.
Leírásban viszont ott van "Ajtórekeszek száma 3". Ha a szüleim tavaly vásárolt hűtőjéhez hasomlítom és tételezzük fel a kép jó akkor a megszokott alsó térből a zöldségtartó nagy mérete miatt (kiér az ajtó szintjéig) oda alulra nem is akaszthatod a tartót, kiképzés sincs ott. Ha meg "nagy" üdítőst akarsz berakni akkor a középső polc kikerülésével sem biztos hogy megoldódik az igényed az átmérő miatt (feltételezés). Erre szülémnek a géphez járt fekvő fémhálós italtartó elfoglalva az értékes polcot. Nekem nem nyerő ez a megoldás, nemhiába volt bent tavaly az eksönös gépek között.

"Veled, Uram, de nélküled..."

(#28457) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Ezzel a csereprogrammal kapcsolatban nem teljesen világos számomra, hogy nagyobb, ismert helyeken (MediaMarkt, Euronics, Edigital) nem lehet venni gépet? Mert nézem a jóváhagyott kereskedők listáját, kiszűrtem a bp-ieket, és csak pár Auchan van, meg Elektrikó Kft, SOLIDOR Kft, HG. Sonitron Kft és ELEKTRO-B-RAKTÁR Kft. Akkor én csak itt vehetem meg a kinézett gépet?

(#28458) #73959936 válasza Gabesz87 (#28457) üzenetére


#73959936
törölt tag

A lista még bőven frissülni fog, még legalább 3 hónap mire elbírálják kapsz-e támogató okiratot vagy sem.

Addig még rettentő sok idő van -

az edigitalnál egyébként ki van írva a háztartási gép csere-program, ámbár konkrét kérdésre 5 napja nem kaptam választ ezzel kapcsolatban-

(#28459) Elemental


Elemental
addikt

Miele c2 parquet - két hónap után (szubjektíven).

Ezzel a porszívóval már többet porszívóztam, mint eddig összesen. (Szegény asszony, ennek kimondottan örül :) )
Egy porzsák nélküli gépet cseréltünk. Egyszerűen nincs az a nyomasztó érzés, ha porszívózni kell, hogy majd a végén önthetem ki a sok szemetet a tartályból, moshatom el a szivacsot. Csak előveszem, használom, elteszem.
Nagyon jó a parketta fej. Szinte soha nem kell elemelni a talajtól a fejet, minden kis helyen át lehet tolni, nagyon fordulékony, nagyon könnyen siklik a talajon.
Nagyon jó, hogy normális hosszú a nyél, nem kell görnyedeznem, a porszívózás végére meg sem izzadok, mintha csak végig kellene sétálni a lakást.
Profi, hogy minden a helyére kattan, nem kell csavargatni, meg becélozni.
Jó, hogy ott van a porszívóban egy kis rekeszben a többi kis szívófej, épp tegnap kellett használnom egy másik fejet, amiért tuti lusta lettem volna elmenni, ha a szekrényben lett volna.
Jó, hogy hosszabb a vezeték, mint az eddigi porszívóinknak.

Ezek nagy része olyan komfort, amire egyesek talán legyintenek. Én sem azt mondom, hogy ezek nélkül nem lehet élni. Viszont ezzel a porszívóval tényleg jó érzés porszívózni.

(#28460) Gabesz87 válasza #73959936 (#28458) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ja értem. Bp-en lakunk, úgyhogy majd csak 28-ától lesz esedékes. Ha jól láttam, ekkor indul a bp-i régiónak a kérvény leadása.

Amúgy a Bosch KGN 36 NL 3 A típust néztem ki.
A Samsung hűtők tetszenek még, csak úgy látom, a Bosch jobban variálható, pakolhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#28461) Zeki válasza Elemental (#28459) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én ugyanezt éreztem sok éve, amikor egy elejétől büdös porzsák nélküli elektroluxot cseréltem le Mielére, mert hála a magasságosnak, azt só felszívással kinyírta az asszony.
De utána ő is nagyobb örömmel porszívózott. Én meg pláne, mert anno rám hagyta a hengeres hepa filter kitakarítását, meg a portartályból a hajszálak és rájuk rakódott szöszök kiszedegetését. Itt megszűnt ez a gond.

Gabesz87

És a Boschra 5 év gari van regisztráció után.

[ Szerkesztve ]

(#28462) #94529552 válasza Zeki (#28461) üzenetére


#94529552
törölt tag

Mint ahogy mindenki ugyanezt érezheti, ha egy kivénhedt porszívóroncs után vesz egy új porzsákost, legyen az Bosch, Electrolux, vagy bármi más.

(#28463) #40553216 válasza #94529552 (#28462) üzenetére


#40553216
törölt tag

A legtöbb ilyen porszívónál viszont kérdés, mennyi ideig marad meg ez az érzés.

(#28464) mope


mope
tag

Sziasztok!

Szerintetek az normális ha a mosógép 2:30 percet ír ki a program végéig, de egy óra alatt végez? Még garanciális, lehet, hogy a vezérlő bekrepált? AEG Lavamat gépről van szó.

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#28465) Dluinet válasza mope (#28464) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Az első 15 percben a maximum időt szokták kiírni, aztán a töltet tömegétől függően, ezt csökkentik.
Tehát ha teljesen megtömöd és ezt csinálja, akkor hibás, ha kisebb mennyiségű ruhát raksz be, akkor normális.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28466) #94529552 válasza #40553216 (#28463) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha vigyázol rá, ez nem is kérdés, sokáig.

(#28467) lufi7


lufi7
aktív tag

Volt már?
[link]

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#28468) lufi7


lufi7
aktív tag

Bocsi, de ebben is vannak érdekes dolgok.
[link]

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#28469) #40553216 válasza #94529552 (#28466) üzenetére


#40553216
törölt tag

Nem feltétlenül. Mert nem biztos, hogy a gép romlik vagy „csúnyul”, lehet, menet közben kiderül, hogy „igen, a régihez képest, de ez a megoldás azért elég gagyi”. Pl. hogy a legtöbb gép nincs tömítve.

(#28470) #94529552 válasza #40553216 (#28469) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha nem feltétlenül, akkor feltétellel. A lényeg a lényeg, amit írtam.

(#28471) blattida válasza #94529552 (#28466) üzenetére


blattida
nagyúr

Miért is?
A legtöbb esetben nem a felhasználó durvasága okán törnek el például a műanyag részek, pántok, hanem a gagyi anyaghasználat miatt, ami totál jellemző az olcsóbb gépekre és ettől még jó őket használni, hiszen egy ideig gond nélkül működnek és jobban szívnak, csöndesebbek és könnyebbek, csak éppen nem túl sokáig. Például ezen a területen is több öröm forrása egy miele porszívó, hiszen nem fognak csak úgy, egy-két év alatt spontán elöregedni a műanyag részei...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28472) Zeki válasza blattida (#28471) üzenetére


Zeki
nagyúr

És ne felejtkezzünk el a szériahibás porszívókról se.
Vagy a tervezési hibás gépek.
Hihetnénk, hogy a gyártók már annyi de annyi gépen vannak túl, hogy tudják a receptet a tutihoz. Aztán mégse.
Vagy ha mégis, győz az előállítási költségek lefaragása. Legyen műanyag. Ha már műanyag, legyen olcsóbb műanyag. Ha már olcsóbb műanyag, legyen vékonyabb. Stb.... ezért vannak tele a szervizek garanciális javításokkal. Már azt az 1-2 évet sem bírják ki a gépek.

(#28473) gF válasza blattida (#28471) üzenetére


gF
senior tag

Sajnos a Miele sem kivétel.. Nálam egy Miele S8 Ecolinenak 2,5 év után tört szét a markolata porszívózás közben.

(#28474) tecsu válasza VIPowER (#28188) üzenetére


tecsu
addikt

1989-es Lehel hűtőszekrényt vásároltál 2017-ben?! :Y

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28475) krx21 válasza tecsu (#28474) üzenetére


krx21
nagyúr

Lehet gyűjti a múzeumi tárgyakat... :DDD

(#28476) #94529552 válasza blattida (#28471) üzenetére


#94529552
törölt tag

Azért, mert én így látom a saját és a környezetemben lévők benyomásai alapján, de mások is akik írják, amikor leváltják a régi készüléket. (OFF)Nem tetszik, vagy mi van? :W Akkor nem olvasod.(/OFF)

gF :R Szerintük az ilyen elképzelhetetlen, örök élet és egy nap, csak figyelj. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28477) VIPowER válasza tecsu (#28474) üzenetére


VIPowER
senior tag

Nem értem mi a bajod ezzel, retro hívő vagyok. Bevallom hogy egy 89-ben született Nővel is el tudom képzelni hogy lehetne valami. Tudom, öregszem, de ez van. :D

(#28478) blattida válasza gF (#28473) üzenetére


blattida
nagyúr

Elhiszem, csak egy ilyen esemény még nem jelent tendenciát, egyedi hiba bármelyik gyártónál előfordulhat (és elő is fordul).

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28479) Zola007


Zola007
veterán

Hűtőt netről, futárral kiszállítva melyik boltból érdemes venni a kettő közül, ha csak ez a kettő játszik és mindkettőben ugyanannyi a kinézett modell: MediaMarkt vagy Euronics?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#28480) tecsu válasza attiati (#28231) üzenetére


tecsu
addikt

Nem feltétlenül kell kibányászni a készüléket, elég a pálcikát (egy hajlékony drót is megteszi) ledugni a lyukon és ha nem gyűlik össze víz a bemenetnél, akkor nincs baj. Előfordulhat, hogy lejjebb van eldugulva, amihez már nem férsz hozzá. Ilyenkor valaki pl. egy pumpával fúj bele egy-kettőt és kész.
Az ecetes víz fertőtleníti a csövet, ezt érdemes évente leöntögetni. Egyszerre ne önts sokat, mert a hátsó tálcából kifolyhat a víz, amiről amúgy a meleg motor hatására elpárolog.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28481) tecsu válasza Gabesz87 (#28269) üzenetére


tecsu
addikt

Én nem vennék olyan hűtőt, amiben egy szekrényen belül van a hűtő és a fagyasztó rész sőt, két különálló berendezést vennék, mert azt a megoldást megbízhatóbbnak tartom.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28482) tecsu válasza Csabroncka (#28270) üzenetére


tecsu
addikt

Ángliában minden lehetséges. Számomra ez az ország az Idiocracy desztópia megvalósulása. (Itt élek jónéhány éve.)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28483) tecsu válasza Dluinet (#28290) üzenetére


tecsu
addikt

A mérés körülményeitől függ. Sajnos minden cég kissé máshogy méri, mint a többi.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28484) tecsu válasza tucsok. (#28338) üzenetére


tecsu
addikt

A Panasonic mint belépő kategória, nem rossz.
Nekünk közel napi szinten megy már két éve és csak az adagoló rekesz ajtaja hibásodott meg, de ezt nem használjuk. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28485) tecsu válasza K Norbi (#28352) üzenetére


tecsu
addikt

Itt Ángliában (de sok egyéb országban is) nagyon gyakori ez a só, illetve a himalájai rózsaszín só, no meg a tengeri só, és mindegyik kifejezetten sok káliumot tartalmaz - tehát ez nem magyar sajátosság.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28486) Met válasza Zola007 (#28479) üzenetére


Met
nagyúr

A hűtőnk MM-ból van, a mosógépünk Euronics. Egyik szállításnál sem volt gond.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#28487) Zeki válasza Zola007 (#28479) üzenetére


Zeki
nagyúr

Menj el josnohoz, hogy melyik boltbol kivitt gep romlik el kesobb.

[ Szerkesztve ]

(#28488) Zola007 válasza Zeki (#28487) üzenetére


Zola007
veterán

Ha ott járok, megkérdezem azt is miért van az, hogy egyik fórumtárs megérti amit írok, a másik meg nem képes felfogni. :U

#28486) Met: köszönöm a választ
korábban Edigitől vettünk 2x hűtőt, amit a Royal szállított, de mindkét szállítással volt gond, nem kevés.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#28489) Csabroncka


Csabroncka
Topikgazda

Itt a fórumon a legtöbbünknek MM-ból vannak a nagy háztartási gépek. Azt nem mondom, hogy mint villám kihozzák, de jellemzően a weboldalon írt szállítási időt 1-2 nap differenciával tartják.
Nekem a hűtőt gyári csomagolásban bontatlanul és sértetlenül hozták.

"in medias res"

(#28490) Zeki válasza Zola007 (#28488) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem jött már gép Auchantól MM, Euronics, Edigital, meg nem jut eszembe..
Egyikkel sem volt gond.

(#28491) Slownz


Slownz
senior tag

Sziasztok!

Visszaolvasva a topic-ot, ha jól értem, akkor az Eletrolux ZPFPARKETT, ZPFCLASSIC, ZPFPARKDB triumvirátusból a legutóbbi az ajánlott.

Ehhez honnan és milyen porzsákot érdemes rendelni? Köszi. :R

(#28493) dh66e válasza Zola007 (#28488) üzenetére


dh66e
veterán

Ha ott járok, megkérdezem azt is miért van az, hogy egyik fórumtárs megérti amit írok, a másik meg nem képes felfogni. :U

Ilyenkor nem kell reagálni és kész. :N
Nekem eddig szerencsém volt minden céggel időben jött sértetlenül és még működtek is a dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#28494) Zeki válasza Csabroncka (#28489) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem is.
Ha valamit nem bontatlan gyári csomagban visznek ki, az a bolt hibája. Előre kell egyeztetni, hogy van-e a raktáron bontatlan, mert neked csak olyan a jó.
Nem kiállított kell, vagy visszaküldött. Azt át sem veszed.

(#28495) pjen válasza Zola007 (#28488) üzenetére


pjen
félisten

Muszály web árúházból venni?Látod MM Auchan,Euronics semmi gond.Én nemrég vettem mosógépet Auchanból,időre szállítottak gond nélkül.A két ajtós hűtőt szintén ott vettem pontosan kihozták,nem volt semmi probléma.Egy száz akárhány ezres gépnél pont az a pár ezer Ft a lényeg amivel olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

(#28496) dh66e válasza pjen (#28495) üzenetére


dh66e
veterán

Pont ugyanolyan raktárból viszik az MM-ból mint egy webáruházból emberek pakolják a cuccot a kocsira/kocsiról a lakásodig.Mi 40k spóroltunk az MM áraihoz képest egy webáruházzal és az árú hibátlanul időre pontosan érkezett.
Szóval miért is jobb a nagyáruház ilyen szempontból?

(#28497) Zola007 válasza Zeki (#28490) üzenetére


Zola007
veterán

Zeki és Csabroncka
köszönöm a válaszokat. :R

Nem is szállítási idő a lényeg, hanem hogy sértetlenül és a megbeszélt időben hozzák.

Nekem 2 hűtő rendelésem volt Edigitaltól Royal Sprinttel. Boltban, Üsz-al és futárszolgálattal is leegyeztettem előre a szállítási napot.

Mindkét esetben más napon hozták
► Felhív szerdán 10-kor hogy fél 11-re ott vannak. :W no.1
Mondom király, mert (1) csütörtökre volt kérve (2) munkahelyen vagyok. De megoldjuk, hazamegyek gyorsan. Hazamentem, várok, várok, várok.
Végül meg is jöttek fél 3-kor. :W no.2
Behozzák, leteszi, azt mondja 99.900 Forintot kérek. :W no.3
Mondom neki, hogy kérni kérhetsz, de nem kapsz, mert ki volt fizetve előre! Mutatom neki a rendelési papír, az nem jó, stb. Szerencsére 5 perc alatt leboxoltuk az Edigi üfsz-al telefonon és elmentek végül.

► A másik hűtőt megbeszéltük hétfőre anyámnak, három diszpécser leokézta, hogy tuti, 110% hogy akkor hozzák. Hív a futár pénteken, hogy hozza a hűtőt. :U Hát kicsúszott egy szolid baz+ a számon. Mondom király, mert nem hétfő van.
"Hát az igaz, hogy a fuvarlevélre is rá van írva, de most tudják hozni". :W no.1
Jó, anyám felhívom, kint van a kertben, nem baj, megy, bezárja a kutyát. Kérdi, hol a hűtő?
"A kocsiban"
(
egy kis puttyonos Peug Partnerben egy 195 centis LG hűtő fektetve. :W no.2 Kérdi tőle, hogy miért fektetve van, ha egyszer 15 centis embléma rá van b.va a dobozra, hogy fektetve szállítani tilos????
"Ez a kocsi volt szabad." :W no.3
Jó, hozza be.
"Van segítség"
Nincs, az mondták behozzák, ha kell elviszik a régit is.
"Egyedül jöttem" :W no.4
Én meg 70 éves idős nő vagyok
Na végül átment szólni a szomszéd asztalos srácnak és szerencsére épp otthon volt, így ketten valahogy bevitték, de mindezeket elregéltem a Üsz-on és nagy elnézés kérések közepette hozzám vágtak egy 5%-os kupont. :W no.5
:U

Na ezért érdekel, hogy miként hozzák mert ha még egyszer valamelyik futár ezzel kezdni, elküldöm melegebb éghajlatra és dugja a hűtőjét oda ahova gondolom.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#28498) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Na, sokan dícséritek az Electroluxot, hát most nálam húzott egy nagy minusz pontot. :(((

Régebb meséltem,hogy szerintem a 8 éves hűtőn kéne ajtógumit cserélnem. 15k a gumi, ami még nem jelentene gondot, de ragasztva van és az már eléggé sz.pás érzést ad. Így gondoltam, hogy átforgatom az ajtó nyitásirányát, hogy hátha egy kis időre megoldja a problémát és akkor majd inkább egy új hűtőt veszünk.

Megvolt a balos zsanér hozzá, minden alkatrész, lekapom, alsó ajtót is átforgat, az patent, de a felső nem akar rendesen csukódni. Állítási lehetőség ugye nincs, betekered a két csavart a zsanérnál és csókolom. Betekerem, a felső dísz műanyaghoz hozzáfeszül, plusz az alsó sarkát annyira eltartja,hogy a gumi vagy fél centit eláll. :W
A megoldás az lett, hogy a felső zsanérhoz betettem 2+1 alátétet a két csavar alá, a műanyag díszlécet meg levettem, így úgy néz ki tökéletesen csukódik és fekszik rá a gumi. De basszus, ne már,hogy ennek így kéne működnie. :W

Szóval a következő hűtő nem Electrolux lesz. Erősen megrendült a bizalmam, hogy most egyáltalán a Zanussi tűzhelyet merjem-e megvenni, ami már majdnem electrolux.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#28499) dh66e válasza Zola007 (#28497) üzenetére


dh66e
veterán

Akkor te szépen beleszaladtál ezekbe. :(
Nekem Edigitől a Royal hozta a sütőt és a főzőlapot 2 fuvarral, délelőttre ígérték jött is a telefon reggel 9-kor hogy 11 körül itt vannak.Hopsz 11-re nekem temetésre kell mennem úgyhogy megkértem őket hogy ha van rá mód fél egynél előbb ne hozzák, srác pár perc múlva hívott hogy tudnak menni máshová korábban-persze ott örültek mint majom a ..... szóval nem gond.Ráadásúl értesítette a nagygépes kocsit is amin ketten dolgoztak így ők is beiktattak előttem két fuvart.Mindenki happy volt aznap.
Tudom,burokban születtem. :D

[ Szerkesztve ]

(#28500) pjen válasza dh66e (#28496) üzenetére


pjen
félisten

Hát persze.Az MM ben esetleg van a raktárban 10 origin,A web árúház pedig azt a Tv-t viszi amit a főnök két hete néz,esetleg egy sincs raktáron,de Te tényleg burokban születtél ahogy írod is.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.