Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28801) stLhee


stLhee
csendes tag

Üdv!

Kis segítséget szeretnék kérni egy újonnan vásárolt Electrolux EWT1376HGW mosógéphez.
Kiszállításkor a szakik be is üzemelték a gépet, majd később próbáltunk egy tesztmosást, ami egy idő után E20-as hibával leállt. Végignéztük a manual erre vonatkozó részét, többször próbálkoztunk, de mindig ez a hiba lett a vége. Megnéztük a lefolyó gégecsövet a kádba lógatva, s abból valóban nem folyt semmi.
Valaki esetleg találkozott ilyesmivel vagy lenne tippje hozzá? Le lehet valahogy tesztelni, hogy a szivattyú hibás vagy esetleg a lefolyócső végén a szelep? Vagy inkább mindenképpen szerviz?

Előre is köszönöm és elnézést, ha nagy lámaságot kérdeztem volna.

(#28802) #40553216 válasza blattida (#28783) üzenetére


#40553216
törölt tag

„Mivel az új miele gépek is kevésbé megbízhatóak, mint a régebbiek”
Városi legendán kívül egyéb adat? ;)

(#28803) tecsu válasza #40553216 (#28802) üzenetére


tecsu
addikt

Jók azok, csak nem a belépő típus.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28804) tecsu válasza stLhee (#28801) üzenetére


tecsu
addikt

Már hallottam olyat, hogy a "szerelő" elzárva hagyta a vízcsövet.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28805) blattida válasza #40553216 (#28802) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez nem a városi legenda kategória, szimpla tény. Bármelyik miele-vel foglalkozó szerelőt megkérdezheted, ez a miele már nem az a miele. Más kérdés, hogy még mindig ugyanannyival jobb, mint a többi, csak az új árát sokkal kevésbé éri meg.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#28806) tecsu válasza blattida (#28805) üzenetére


tecsu
addikt

Nincs mese, akkor marad a Gaggenau. :))

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#28807) pjen válasza stLhee (#28801) üzenetére


pjen
félisten

Kokrétan mit ír a manual?A lefolyó cső végén nincsen szelep,legalábbis én még olyant nem láttam.Azért is kell magasabbra tenni,másként a víz magától kifólyna a gépből.Inkább a szűrőt néztd meg,nincs e valami csomagoló anyag bele szorúlva.Víz folyik bele?

(#28808) stLhee válasza pjen (#28807) üzenetére


stLhee
csendes tag

Igazából nem tudom, hogy e típusnál kell-e/szabadna-e lennie a lefolyócsőben visszacsapó szelepnek, mindenesetre itt van valami pár centire a cső végében, ami hasonlóan néz ki, s talán az lehet. Sajna nem tudom, a neten sem találtam rá infót. Bevállalom, hogy nem értek hozzá, sajna nem vagyok ezermester, evvan.
Aztán persze lehet, hogy simán eltömődött valami hasonló átmérőjű műanyaggal -> gyártási/beüzemelési hiba. A befolyócső viszont jól működik (kerül víz a dobba), bár azt se pöpecre szerelték. Soha többet MM-től, trehány banda.
Közben kora reggel a család másik tagja meg nem várva az informálódásom, rögtön visszahívta a szállítócéget, így azok majd jönnek és elviszik a mosógépet. Így részemről e szál okafogyottá vált.
Nagyon köszönöm Neked is meg mindenkinek a segítséget.

(#28809) meke11


meke11
aktív tag

Sziasztok! Hűtő vásárlás előtt állunk. Jelenleg Samsung van, amit 13 éve kiválóan szolgál minket, de nagyobbat szeretnénk, és a side by side típus mellett döntöttünk. Az alábbi kettő a kiszemelt esélyes, de nehezen döntünk. Az LG nagyobb, jobban is tetszik kívül-belül (Media Marktban megnéztük), de nem tudjuk, hogy használat közben mi a tapasztalat a márkával? A Samsungra 4 év, az LG-re 2 év gari van. Ki melyiket ajánlaná?

A kiszemelt hűtőgépek.

(#28810) Zeki


Zeki
nagyúr

Ha van a németeknél ismerősöd, bestbuy ez a Miele porszívó ennyiért.

(#28811) Dluinet válasza Zeki (#28810) üzenetére


Dluinet
nagyúr

€200-ért megveheted MO-ra szállítással együtt, úgy már sok?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28812) ribarszki válasza Dluinet (#28811) üzenetére


ribarszki
őstag

"Dieser Artikel kann nicht nach Ungarn geliefert werden" Vagy csak én vagyok a hülye? Meg akartam benni, de nem engedte.. :F

[ Szerkesztve ]

(#28813) pjen válasza meke11 (#28809) üzenetére


pjen
félisten

LG.

(#28814) Dluinet válasza ribarszki (#28812) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Bocs nem olvastam végig.
Tök jók az ilyen korlátozások.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28815) meke11 válasza pjen (#28813) üzenetére


meke11
aktív tag

Miért?

(#28816) Zeki válasza Dluinet (#28814) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Miele árulja ott is, valszeg túl nagy konkurencia lenne cégen belül, hogy itt az xl parketta fejes gép 80 ezer Ft.

(#28817) pjen válasza meke11 (#28815) üzenetére


pjen
félisten

Nagyobb,nehezebb gondolom több benne az anyag,10 óra vissza melegedési idő.De a fő szerintem az,hogy nagyobb,bár elég nagy hűtő sokszor nincs.Persze ez csak egy vélemény,nekem Wh van.

(#28818) arcitec válasza meke11 (#28815) üzenetére


arcitec
addikt

Azt venném amire több a gari! ;)

(#28819) K Norbi válasza meke11 (#28809) üzenetére


K Norbi
addikt

Én az Electroluxra szavazok. :K

(#28820) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Sziasztok,

az Otthon Melege Program kapcsán hűtő vásárlás előtt állunk, és az alábbi, megfizethető árú A++ alsó fagyasztós kombinált típusokat néztem ki kis családom számára:

• BOSCH KGV 36 UL 30 S
• LIEBHERR CU 3311
• LG GBB329SWJZ
• WHIRLPOOL BSNF 8152
• SAMSUNG RB29FERNCSA EF

A típusok felszereltségével alapvetően tisztában vagyok, leginkább a gyártó megbízhatósága és a magyarországi szervízháttér minősége érdekelne. A fenti gyártókkal milyen tapasztalataitok vannak?

A Bosch például hiába német gyártó, származási országnak Törökországot jelölték meg. Aztán csudajókat olvasni a Liebherr-ről, ameddig bele nem futottam az alábbi irományba.

A Whirlpool-ról ebben a topikban visszakeresve is hideget-meleget olvasni ("Whirlpool a király"-tól kezdve a "soha többet Whirlpool"-ig terjed a skála).

Ti melyik gyártótól vennétek? A hangzatos funkciók alapvetően nem érdekelnek, jó ha vannak, de inkább egy időtálló gépet szeretnénk, ami nem megy tönkre 3 éven belül.

A jelenlegi Lehel-Zanussi gép tökéletesen működik bármilyen hiba nélkül 1998 óta folyamatosan. Még arra is gondoltunk, hogy kár lecserélni egy modern vacakra, ami tönkremegy hamar... Minden véleményt és hozzászólást megköszönök.

gottagofast

(#28821) K Norbi válasza msgt.fubar (#28820) üzenetére


K Norbi
addikt

Ha most Zanussitok van, akkor Electrolux/Zanussi miért nincs a listán? :U

(#28822) Zeki válasza msgt.fubar (#28820) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tudod 1 gond van. Olyan hogy a szalagrol csak tokeletes gep keruljon le, ami 10 evig biztos nem romlik el, nincs. Az hogy adott marka adott tipusa, adott napon vagy oraban gyartva/most az meddig birja nalad, senki sem mondja meg.
Vedd amelyikre bosszabb a garancia, vagy regisztralva bosszabb.

(#28823) #94529552 válasza Zeki (#28822) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ez nem jó ötlet. Hiába van a WP-nek vagy akár egy Bekonak is több év garija, én akkor se azokat venném.

(#28824) msgt.fubar válasza K Norbi (#28821) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Eredetileg listán volt, de miután elmentünk megnézni őket élőben lekerültek. Elég gyenge anyagfelhasználást tapasztaltunk a kihúzható fiókoknál.

A mostaniban két fiók van a fenti hűtőrészben egymás mellett, vastag műanyagból. Amit láttunk az egyetlen nagy fiók volt sokkal vékonyabb műanyagból és üresen is nyeklett-nyaklott. Tuti eltörne egy idő után.

@Zeki: Az LG kivételével mindegyikre 2 év van, az LG pedig 1 évet ad. A Bosch ráadásul 2+3 év, gondolom regisztrálva.

[ Szerkesztve ]

gottagofast

(#28825) pjen válasza msgt.fubar (#28820) üzenetére


pjen
félisten

Nekünk volt egy Whirlpool hűtő ládánk vagy 25 évig,még el is adtuk,sosem volt semmi baja.Most van egy kétajtós amerikai rendszerű,szintén Whirlpool kb hat éve hibátlan(lekopogtam).Mellette egy 240 es felülfafgyasztós elux 12 éve hibátlan.Pár évig volt egy zanussi hűtő ládánk is,azzal mindíg gond volt.Tehát szerintem jó adag szerencse is kell.Az a hosszú gari a Bosch nál csábító.

[ Szerkesztve ]

(#28826) #94529552 válasza msgt.fubar (#28824) üzenetére


#94529552
törölt tag

Szerintem az LG-re is 2 év van, csak elírás lehet a MM-ban.
Az Elux-nál nekem se szimpi a fiók megoldás, műanyag csúszik a másik műanyagon, ahol meg még dupla méretű az alsó fiók, az meg inkább. Kár hogy erre nem figyelnek jobban.

[ Szerkesztve ]

(#28827) GIJoe válasza msgt.fubar (#28820) üzenetére


GIJoe
addikt

LG, No frost, "Koreai az új Japán..."

(#28828) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Nos, mi végülis ma voltunk MM-ben és választottunk gépeket.
Ezeket foglaltuk le végül:

főzőlap: AEG HK634200XB

sütő: Bosch HBN539E7

porszívó: Miele Complete C3 Excellence EcoLine (SGSH2)

A főzőlapot és a sütőt 5év prémium garival vesszük (amely biztosít baleset, törés stb esetén is)
Ha esetleg szerintetek valamelyik nem igazán jó döntés, kérem szóljon, mert még tudom módosítani :B

Egyébként amennyiben valaki porszívót szeretne venni: jövőhét végéig minden háztartási kisgépre (ha jól rémlik, de porszívókra mindenképpen) 10% kedvezményt adnak most MM-ben. (illetve nagygépek közül is bizonyos megjelölt termékekre)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#28829) apholyon


apholyon
aktív tag

Sziasztok!
Tippeket, ajánlatokat szeretnék kérni. Felültöltős mosógépre lenne szükségem, a legfontosabbak:
- legyen megbízható
- legyen gyorsmosás funkció
- lehetőleg 100k alatt
Esetleg ha van jó / rossz tapasztalatotok bármivel... illetve mikre érdemes odafigyelni. Persze konkrét típus ajánlatok lennének a legjobbak.
Előre is köszönöm! :R

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#28830) Dluinet válasza apholyon (#28829) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Csak Electrolux gépeket válassz, ha ezek a kívánalmaid

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#28831) Zeki válasza apholyon (#28829) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha mindez teljesülne 100K alatt, senki sem venne drágábbat.
Elektroluxnál Time manager van, ezzel csökkenthető a mosási idő.
AEGnél meg van 20 perces, de az 110 ezer Ft.

(#28832) apholyon válasza Zeki (#28831) üzenetére


apholyon
aktív tag

Sajnos nem értek hozzá, ajándékba venném. Eddig egy Whirpool volt, azzal X évig nem volt gond, aztán 1 éven belül kvázi minden elromlott.
AEG típus pl?
@Dluinet: Electrolux típus pl?

:R:R

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#28833) #94529552 válasza apholyon (#28829) üzenetére


#94529552
törölt tag

Pl. az előbb említett valamelyik Time Manager-es innen(nem mindegyik az)
EWT1264ILW, ennél lehet csökkenteni a mosási időket, persze csak ésszerű határon belül. AEG drágább és szerintem nem jobb. Vagy van még egyszerűbb kivitelű Zanussi ZWQ61235WI, aminél van fix 20 perces frissítő mosás, vagy fix 30 perces 30 fokos mosás. Igény esetén lehet 3 vagy 5 év garival venni, mi nem vettünk hozzá, és már 6.-ik éves az EWT1066, ezeknél az első 2 szám a centri fordulatát jelzi, 1000-es, 1200-as stb.

[ Szerkesztve ]

(#28834) apholyon válasza #94529552 (#28833) üzenetére


apholyon
aktív tag

Köszi! Ahogy nézem ezeknél árban nincs szignifikáns eltérés, gondolom a minőség is hasonló... érdemes a +5 éves garival venni? Vagy kb. addig nem várható meghibásodás?

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#28835) Zeki válasza apholyon (#28834) üzenetére


Zeki
nagyúr

érdemes a +5 éves garival venni? Vagy kb. addig nem várható meghibásodás?

Varázsgömbje senkinek sincs. Ezért kell hosszú garancia.
Még a Miele sem reklámozza úgy a termékeit, hogy 5 évig biztosan nem romlik el.

[ Szerkesztve ]

(#28836) pomk válasza DeFranco (#27976) üzenetére


pomk
őstag

A termék már nem elérhető, de a téma ugyanez, viszont nekem ~80%-ban autó takarításra kellene valami megbízható, jó akksi idővel rendelkező és erősen szippantó morzsaporszívó. Árnak a 10.000-et lőném be felső határnak. Tudtok ajánlani valamit?

(#28837) Elemental válasza K1LLMy53Lf (#28828) üzenetére


Elemental
addikt

A főzőlaphoz pár gondolat. Nem biztos, hogy jó ötlet peremeset venni. Nehéz kitakaritani, ha aláfolyik a leves. Gondolom esztétika oka van.
Ha már aeg vonal, érdemes megnézni az Electrolux cuccokat, szinte ugyanaz, kicsit olcsóbban. Először én is aeg lapot néztem ki, de végül eluxot választottam.

(#28838) arcitec válasza Elemental (#28837) üzenetére


arcitec
addikt

"ha aláfolyik a leves" minek folyik alá? Ha rá van építve a konyhapultra, ahhoz képest a tiédnek is van pereme. Nálunk ilyen probléma a több mint 4 év alatt nem fordult elő. Max annyi előnye lehet, hogy a "peremesen" csak akkora edény fér el, ami a "kereten belül elfér" , nem tud lelógni,(de talán nem is lenne jó ha a forró edény lelógna) bár ez sem okozott gondot eleddig, a nagy főzőlap épp elég, - tehát ez is csak elméleti kérdés - üst meg egyébként sem ide való. Szóval, állítólag a peremes azért jobb, mert ha mellette nekilöksz egy súlyosabb edényt eltörhet (ezt egy tapasztalt hozzáértőtől halottam). Egyébként meg a drágábbak a fém peremesek! Ki ki választ amit szeretne, de a folyadék(leves) kiforrása nem lehet szempont. Ja és igen a miénk mindig patyolat tiszta, egyszerűen az indukciós főzőlap a tuti, mint tűzhely ,mint edény szempontból...

[ Szerkesztve ]

(#28839) Elemental válasza arcitec (#28838) üzenetére


Elemental
addikt

Azért remélem nem sértettelek meg :)
Azért írtam ezt a peremesről, mert amikor megnéztem élőben, a körmömmel alá tudtam nyúlni (a perem és a főzőlap közé). És ha a körmöm aláfér, akkor oda befolyhat akarmi is.

[ Szerkesztve ]

(#28840) apholyon válasza Zeki (#28835) üzenetére


apholyon
aktív tag

Ez tiszta sor, ezért voltam kíváncsi a tapasztalatokra. +10k azért (az árához arányosítva) nem kevés, nyilván ha fordítunk a dolgon, évente 2k megér annyit, hogy ne kelljen nagyobb összeget ráfordítani.
Én ugye azért gondolkodtam rajta, mert ha 95%-ban (hasraütésre) nincs bajuk 5 évig, akkor talán megéri a kockázatot... de minél többet olvasok, annál inkább az jön le, hogy full lutri... :((

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#28841) arcitec válasza Elemental (#28839) üzenetére


arcitec
addikt

No , ezt majd megnézem, hogy aláfér vagy sem, de mint koszforrás, eddig nem jelentkezett. Még az kérdés lehet miféle típus volt, még az is lehet az olcsóbb fajta , esetleg .. ;)

(#28842) K1LLMy53Lf válasza Elemental (#28837) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

Köszi az észrevételt. Nálunk alapfeltétel volt a keretes verzió a sérülékenysége miatt. (hiába a prémium garancia, ami törés esetén is fizet) Szerintem, ahogy az árakat néztük, a 90k annyira nem magas, a sima, keret nélküliek is ebben az árban vannak, és akkor még ott lenne plusz költségként az asztalos, hogy normálisan, méretre megcsinálja a munkalapba a bemarást és a tömítést.
Én is amúgy néztem körbe a peremet, de sehol nem taáltaom olyan részt, ahol befért voltna a körmöm, szóval remélehetőleg nem lesz ilyen probléma:B

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#28843) dh66e válasza K1LLMy53Lf (#28842) üzenetére


dh66e
veterán

Mi direkt keret nélkülit kerestünk főzőlapból tisztítás szempontjából a belső éleken ne álljon meg a dzsuva ha kifut az étel vagy fröcsköl az olaj,na meg a keret sem néz ki úgy mintha smirglivel szaladt volna át az ember rajta.Persze tudom ahány ház annyi elképzelés.

[ Szerkesztve ]

(#28844) Elemental válasza arcitec (#28841) üzenetére


Elemental
addikt

Bosch volt. Kiválasztottam a neten egy fémkeretes boscht, elmentünk a mm-be megnézni, hogy megis milyen, megtapperoltuk, asszony mondta, hogy neki ilyen nem kell. Innentől kezdve csak olyat néztem, aminek nincs pereme.

Dh66e: kb erről beszéltem.

[ Szerkesztve ]

(#28845) K1LLMy53Lf válasza dh66e (#28843) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

Hát igen, ez teljesen egyéni dolog, ki mit preferál. Számomra a fontosabb szempont, hogy jól működjön a lehetőségekhez mérten sokáig :)

(#28844) Elemental: nálunk is ez volt, csak épp' fordítva: asszony miután megnézte, azt mondta neki csak keretes kell:))

Egyébként általános kérdés: hétvégén elugrottunk Kikába, hogy kész bútorelemet nézznk a beépíthető főzőlapnak/sütőnek. Ki is néztük ezt az elemet: [link] Illetve természetesen munkalapot is vágatunk rá stb (miután pár mitalálta, hogy teljes felületben munkalap csere vagy elég erre az elemre vágatni egy ~62-65cm-es darabot, amibe dekopírral bele lesz vágva a lyuk a főzőlapnak).

Viszont ami felmerült: az eladó srác említette, hogy szükséges valamilyen extra, hőálló panel elemet venni a sütő és a főzőlap közé, amely megvédi a főzőlap elektronikáját a sütőből kiáramló hőtől. A kérdésemre, hogy ilyen náluk vásárolható-e, a válasz: az egyedileg tervezett/gyártatott bútorok esetén megoldható.

A kérdés: el tudná valaki mondani (vagy linkelni), hogy mi ez pontosan, hol lehet megvenni, kell-e figyelni bármire a kiválasztásánál/vételkor stb.

Megvallom őszintén én azt gondoltam (józan paraszti ésszel), hogy ez a "védelem" magában a főzőlapban és/vagy a sütőben (burkolatában) megtalálható.
Ebből fakadóan azomban felmerül a kérdés, ha ilyesmire valóban szükség van a sütő és a főzőlap közé, akkor nem kell a sütő többi oldalára (két oldal+hátfal, esetleg alulra) is? :F

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#28846) Elemental válasza K1LLMy53Lf (#28845) üzenetére


Elemental
addikt

Nekünk nincs semmi ilyesmi a főzőlap alatt.

(#28847) arcitec válasza K1LLMy53Lf (#28845) üzenetére


arcitec
addikt

A sütő, illetve a főzőlap dokumentációjában le van írva , hogy kell beépíteni, mik a kritériumok, követelmények. Nálunk profi asztalos készítette a konyhát Ő mindent tudott, a leírásban annyi volt, hogy pár centi ( meg van adva a dokban) légrés kell legyen a sütő és a főzőlap közt. mármint a felső pult és sütő közt és illetve a főzőlap közt. De egyéb hőszigetelés nincs. Gondolom ez azért kell mert a főzőlapokat motor hűti, hogy tudjon járni a levegő. A sűtő - szerintem , de abszolút szerintem - eléggé jól zárt nálunk, úgy hogy ott bent marad a hő, szép is lenne ha a konyhát is fűtené ;) pl nálunk maga a sütő csak be van tolva, azt akár egy mozdulat és az egész kiszedhető. A kezelőpanel ami elöl fent van, ahhoz képest(síkban), ha minden igaz jóval lejjebb esik a sütő teteje. Olyan szakit kell kérdezned aki épít be ilyeneket, illetve szakértő eladót.

[ Szerkesztve ]

(#28848) st6969 válasza dh66e (#28843) üzenetére


st6969
őstag

A perem nélkülinél sem úszod meg ezt teljes mértékben: a lap egy vékony "szigetelő" szivacson vagy gumin ül a munkalapon, ergo a körmöd ott is befér. Amikor takarítod a munkalapot, mindenféle morzsát, ezt-azt szépen besöpörsz alá. ;]

(#28849) dh66e válasza st6969 (#28848) üzenetére


dh66e
veterán

A keretesnél ugyanúgy pesöpröd alá. :)Itt most a belső peremről volt szó.
Morzsaporszívó megoldja vagy a hagyományos szűkitett fejjel.

(#28845) K1LLMy53Lf
Nem kell oda semmi sem .

[ Szerkesztve ]

(#28850) K1LLMy53Lf válasza arcitec (#28847) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

hát meglátjuk mit mond az asztalos, de lehet előregyártott bútorelemmel kell megoldanunk (anyagi okokból kifolyólag) de gondolom az előre gyártott elemek is úgy vannak azért kialakítva, hogy arra egy (vastabb, mondjuk 38as) munkalapot helyetve elegendő hely maradjon a sütő és a főzőlap között.

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.