Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) n.dani válasza Toobee (#12428) üzenetére


n.dani
tag

Múltkor volt egy 3802-es 55e Ft-ért. (Ami szerintem jobb mint a 03-as.)Atom vétel volt.

"...bármiből épülhetsz a föld egy iskola, istenből van minden ezért nincs nyoma..."

(#12452) andorra válasza robi0604 (#12450) üzenetére


andorra
őstag

Kevésbé lenne ez téma napirenden, ha nem ajánlanának itt többen, jól láthatóan teljesen kezdőknek is, akik alapszintű, vagy sokszor az alatti készülékek után érdeklődnek, már első körben hálózati kábeleket.

[ Szerkesztve ]

(#12453) robi0604 válasza andorra (#12452) üzenetére


robi0604
őstag

Ebben valamilyen szinten igazad van, de legtöbbször nem azok az emberek "kételkednek", akiknek ajánlják. Az tény, hogy nem ezzel kell feltétlen kezdeni, de legtöbbször tapasztalat megosztás van, vagyis, ha van konkrétan egy olyan eszköz terítéken amiből kategóriával jobb hangot ki lehet hozni egy kábellel, vagy bármi mással, nem tartjuk magunkban.

Ezek mindenkinek megérhetnek egy próbát, de kötelezve nincsen senki rá.

[ Szerkesztve ]

Minek veszel Ferrarit, ha 50-nel közlekedsz...

(#12454) xtremetuning válasza andorra (#12452) üzenetére


xtremetuning
addikt

Nem baj, itt vagy nekünk Te. Majd korrektírozol mindenkit.
Szemmel láthatóan élvezed.... :D

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#12455) Warter válasza andorra (#12452) üzenetére


Warter
őstag

Szerintem eltúlzod. Legalábbis a mondandódból csak a kötekedés tükröződik. Alapszintű rendszerekhez még az 500 Ft/m-es kábeleket is sajnálják a kérdezők, ennek fényében nem hiszem, hogy 10-20e Ft-os tápkábeleket vagy hasonló árú HDMI/IC-ket vennének. Szóval futjuk a felesleges köröket kb a semmiről.

(#12456) Patice válasza Warter (#12455) üzenetére


Patice
nagyúr

Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy szerintem pont, hogy már alap szinten is érdemes kicsit foglalkozni a kábelezéssel.

Leírtam milyen árú/szintű rendszerem van és hogy most milyen árú tápkábelt kötöttem bele. És jobb, nekem tetszetősebb lett a hangja a gyárihoz képest.

Ha arányokat írok: 35000-ért vettem az erősítőt használtan és most egy DIY kb. 4000 forintos tápkábellel jobb a hangja máris, a gyári cérna helyett.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#12457) kgy89


kgy89
csendes tag

Üdv!

Hangzásban van különbség a Pioneer vsx 421 és az 520 között? Utóbbi mindenhol le van árazva, az elképzelhető, hogy befejezik a forgalmazását és ezért olcsó?

(#12458) Tamoo válasza kgy89 (#12457) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem túl sok különbség nem lehet hangzásban. Így van, azért olcsó.

(#12459) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Leírom harmadszor, hátha kapok választ. :U

Adott egy NAD 753-as motyó, elég jó árban. Viszont egy idő után lefagy, állítólag vezérlő IC hibája van.

Házimozi szervizben nem tudtak beszerezni ilyen IC-t, elképzelhető, hogy lesz esélyem valahonnan hozzájutni?

(#12460) bajnokpityu válasza MunezXBK (#12459) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Honnan tudnánk melyik IC????
szerk.: Nah, most már minden tudunk...

Szerinted,de komolyan: szakszerviz nem tudott szerezni ICt. de itt, ahol csomó működő készülék tulaja van,és maximum sztereókat építünk, majd tipus nélkül, fogunk találni?
kb fél millió típusú IC létezik

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12461) MunezXBK válasza bajnokpityu (#12460) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem az IC a lényeges, hanem az, hogy az a szerviz nem tudott szerezni, máshonnét van-e rá esély?

Ergo a szervizben nem bízom. :U

(#12462) pomk válasza kgy89 (#12457) üzenetére


pomk
őstag

Gondolom nagyon untok már :), de ez az említett Pioneer 520 mennyire ajánlott vétel, és vajon az én HDMI-s igényemet kielégíti?

(#12463) Patice válasza pomk (#12462) üzenetére


Patice
nagyúr

Pio 520-as jó vétel, csak mostanában el vannak szállva az új erősítő árak. Akkor érdemes csak újként venni, ha valahol találnál valami übergigamegabrutál akcióban leárazva.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#12464) Toobee válasza MunezXBK (#12461) üzenetére


Toobee
veterán

Kizártnak tartom. Esetleg írj a NAD-nak.

Más: Radírfejet esetleg látta már valaki? Aki bírja a művészfilmeket, annak megér egy misét.

https://barbieripnk.hu/

(#12465) kgy89 válasza Patice (#12463) üzenetére


kgy89
csendes tag

60-ért árulják most pár helyen.

Tamoo köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#12466) Sharky__


Sharky__
csendes tag

Köszönöm az eddigieket!

Ehez mit szóltok?

Erősítő:
Pioneer VSX-520
vagy
Pioneer VSX-521

Harman Kardon HKTS 20 5.1
vagy
Harman Kardon HKTS 16 5.1
vagy
Onkyo SKS-HT728

Másik kérdés h hol lehetne meghallgatni őket?

(#12467) MaTTeS válasza MunezXBK (#12461) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Ebayen nézz körül, hátha.

(#12468) MunezXBK válasza MaTTeS (#12467) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Erre gondoltam, köszi.

(#12469) reggi


reggi
aktív tag

Ok,a tapkabellal kapcsolatban nem akartam vitat robbantani. Sok dolgot olvastam itt,amit azelott nem tudtam.Mikor anno eloszor hallottam a hangfal bejaratasrol lefagytam.De logikus,hogy a membran rugalmassaganak szerepe van a hangzasban.A tuskek is logikusan hangzottak,mert hat rezgeselnyeles meg minden.A hangfalkabel is logikus,megiscsak analog jeltovabbitas.Ezeket alkalmaztam,vagy fogom. Jott ez a tapkabel dolog,na erre nem kaptam valaszt.Elektronikaval foglalkoztam egesz eletemben,a mai napig nyitott vagyok a szamomra uj dolgokra. Csak erdekesnek tunik nekem,hogy szar rezdrotokon erkezo 230V utolso meterebe kotott kabel csinal valamit.Raadasul ez bemegy egy trafoba es meg egyeniranyitjak is. Talan,ha a gyari kabel alul van meretezve,akkor ertem.

(#12470) bajnokpityu válasza reggi (#12469) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Talán,mert fogalmunk sincs, miért van?
Talán, mert nem nagyon sok ember tudja megmagyarázni érthetően?
Próbáld ki,utána meghallgatjuk a magyarázatod, szerinted miért volt differencia.

Ha nem hallod ,meg menj el valakihez, kérd meg mutassa meg, ha érdekel a téma.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#12471) Ed Parker válasza andorra (#12452) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Ajánlhatnál Te is valamit a kezdőknek, mert a kötözködésen és kioktatáson kívül nem sok hasznosat írsz a kezdőknek.

A tápkábelekről meg, nincsenek tulmisztifikálva, ha lett volna valaha a kezedbe egy komolyabb darab nem írnál ilyeneket.
Nem olvasni kell róla, hallgasd meg őket.

(#12472) Patice válasza reggi (#12469) üzenetére


Patice
nagyúr

Egyszer BBéci írt egy nagyon jó hasonlatot a tápkábel hatásának megértéséhez, viszonylagos magyarázatához.

Ha az elektronokat autókhoz hasonlítjuk, akkor az út utolsó pár kilométere sokkal kellemesebb lesz, ha felhajtunk a göröngyös földútról az autópályára.

De ha nem hiszel a tápkábel hatásában, csak fordítsd meg az erősítőd tápkábelének villásdugóját. ;]

Talán magyarázat: (csak agyalok, semmi tudományos dolognak nem néztem előtte utána, sőt, bizonyítani sem tudom...)

A gyári kábel lehet nincs alul méretezve, de elég határeset lehet a keresztmetszete. Másrészt a "sima" rézdrótban a réz kristályrácsa finoman szólva sem egységes, ami megint kisebb akadályokat jelent a folyamatos előrehaladás érdekében. A gyakorlatban a réz tele lehet különféle szennyeződésekkel, nem teljesen tiszta. Pl. a halogén és oxigén szennyezés "korrodálhatja" a rezet, idővel eloxidálódik a réz, ami vezetőképesség csökkenéshez vezet. A felületi vezetés és a sodrott vs. tömör réz erekbe már bele sem akarok menni, sem a réz ötvözetek használatába, az oxidálódás elkerülése végett + a polírozás, csiszolás, hőkezelések, edzési eljárások már szintén meghaladják a képességeimet. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#12473) pomk válasza Patice (#12463) üzenetére


pomk
őstag

Kérdés, hogy a kgy89 által írt 60-as mennyire jó ár érte.
HDMI-s igényemet kielégíti?

[ Szerkesztve ]

(#12474) Patice válasza pomk (#12473) üzenetére


Patice
nagyúr

Elfogadható, nem akciós, de ez van.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#12475) reggi válasza Patice (#12472) üzenetére


reggi
aktív tag

Kosz a valaszt!Talalo a hasonlat a foldut es az autopalya kozott.Akkor ez most olyan,mintha bekotnek egy hangfalhoz 2meter szar hangfalkabelt,es megtoldanam 2meter kivalo kabellel.Ott is felhajtok az autopalyara.. :) .
Na ez az uccsom,ez ugrott be:
Van egy ismerosom aki azert nem itta az egyik gyarto asvanyvizét,mert erzi benne a vegyszert amivel mossak az uveget.Egyszer kiprobaltuk ele raktam egyforma poharban az emlitett vizet es egy masikat ami szerinte rendben volt.Elhibazta bakker, rosszat valasztott!Pedig Ő erezte!!

(#12476) pomk válasza Patice (#12474) üzenetére


pomk
őstag

Köszönöm. Akkor egy lehetőségnek megfelel. Várok fizetésig, ha addig nem lesz jobb használt ennyiért, akkor szerintem ez marad.

(#12477) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Adott egy kis Rotel RA 920AX, amit összekötöttem a géppel. Alaplapi hangkártyára. Miért van az, hogy olykor elkezd zúgni a hangfal? Valamikor csak az egyik, valamikor csak a másik, valamikor mindkettő. De ha egy picit állítok a számítógépen a rendszer hangerején, akkor egyből megszűnik. De zúgni is csak úgy randomba kezd el, valamikor igen, valamikor nem.

Ez lehet a gagyi rca összekötő kábeleknek az oka? Viszont úgy vettem észre, hogy amikor meg a Denon HM erősítőt kötöm a gépre (ugyan ezzel a megoldással), ott meg nem zúg. Öltet?

(#12478) BBéci válasza reggi (#12475) üzenetére


BBéci
titán

Egy a lényeg: ki kell próbálni, utána lehet róla beszélni.
Érdekes módon, a digitális és a tápkábelek hatását csak azok vitatják, akik sosem teszteltek egyet sem.

Évekig nem foglalkoztam a tápkábel kérdéssel, mert Denon AVR-3802 erősítőmnek fixen beépített madzagja van, CD-játszómnak szintén. Már a megvétele után nemsokkal ajánlották, javasolták, hogy építtessek bele IEC aljzatot, de én balga nem tettem meg.
Aztán egyre másra érkeztek a tesztkészülékek, de jobbfajta tápkábeleket csak az utóbbi évben kaptam. Amikor megtapasztaltam a változást, javulást, felköptem és aláálltam, szidtam magam, amiért képes voltam egy ennyire egyszerű tuningot kihagyni. Sok éven át beértem az elérhetőnél rosszabb kép- és hangminőséggel, amit sosem fogok megbocsájtani magamnak.
Amit szintén nem szabad kihagyni a láncból, az a jó minőségű - nem túlfeszültségvédős - elosztó, de szintén csak kipróbálás után szabad megvenni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12479) Deadzone41 válasza BBéci (#12478) üzenetére


Deadzone41
őstag

"Érdekes módon, a digitális és a tápkábelek hatását csak azok vitatják, akik sosem teszteltek egyet sem."

a másik topic-ban Bodz írta, hogy kipróbált pár usb kábelt dac-okhoz, amik közt volt egy-kettő ami még az áramot is arról kapta, és nem hallott köztük különbséget. a másik oldalról nézve meg ha valaki nem hallja a difit, az be van tudva annak, hogy süket az illető, vagy biztos szar volt a rendszer, a zene, a körülmények. nehéz kérdések ezek, kicsit olyan ez mint a vallás, mindenki eldöntheti miben hisz, mit hall, és nem kell köpködni a másikat ha ellenkezik a véleménye :)

amúgy melyik boltokban van lehetőség elhozni dolgokat kipróbálásra letét ellenében? vagy a legtöbbnél van ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#12480) Toobee válasza BBéci (#12478) üzenetére


Toobee
veterán

Azért annyira nem nagy tragédia, hogy leköpd magad. ;) Én is sok okosságot olvastam itt, átpörgettem az egész fórumot, mikor elkezdtem belemerülni a dolgokba. Javaslom, hogy ti is tegyétek meg. Főleg azoknak szól, akik most akarnak építkezni, meg nincsenek tisztában...nagyjából semmivel. Van egy archívum, mert lement már 50k hsz. Egy hétvége alatt megvan, és olyan tudásmennyiség lesz a fejetekben, amivel már érdemeben lehet mit kezdeni.

(#12479) Deadzone41: köszönöm a szőnyegtippet! Pl.: KáCsa.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#12481) TCr válasza Toobee (#12480) üzenetére


TCr
veterán

Pontoan miket lehet kipróbálásra elhozni KáCsá-éktól?
Egy normálisabb hosszabbítós elosztót szívesen kipróbálnék.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#12482) BBéci válasza Deadzone41 (#12479) üzenetére


BBéci
titán

Ő sem vitatta a hatását, csupán elmesélte, hogy abban a rendszerben, akkor és ott nem hallott különbséget.
Nálam a Laptop és a Lehmannaudio Linear USB között drámai változást, javulást hoztak a minőség kábelek. Ennek egyik oka az alkotóelemek minőségében keresendő. A fejhallgató 300, a DAC 380, a Diamond USB 124 pénz, ezek brutálisan felnagyítják a különbségeket.
Valamint a zeneanyag is átlagon felüli minőségű volt.
Megjegyzem, az USB hangminőségét éppen a rajta folyó áram (is) rontja.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12483) Toobee válasza TCr (#12481) üzenetére


Toobee
veterán

Bármit, aminek leszurkolod az árát, letét címen.

https://barbieripnk.hu/

(#12484) Ed Parker válasza BBéci (#12482) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Annak a diamondnak jól megkérik az árát.

(#12485) Dorian válasza BBéci (#12482) üzenetére


Dorian
félisten

Múltkor fellelkesültem, hogy van a Kácsában saját márkás USB kábel olcsón ( ugyanolyan SPC amilyen a jó kis KCS-HH1 HDMI kábelük) Erre kiderül, hogy az AB kábelük USB3-as. Aminek a B csatija ugyebár nem kompatibilis az USB2-es B-vel. Ugyan nem tudják kinek fogják eladni, mert USB3-as transzport elég ritkaság, ha van egyáltalán.
Úgyhogy egyelőre maradok a Belkinnél, 15-20ezret biztos nem adok Audioquest-ért...

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#12486) tdd587 válasza reggi (#12469) üzenetére


tdd587
őstag

Ennyi hozzászólás és mégis semmi hatása...

A tüske mióta nyel el rezgéseket? Az a rugalmas alátámasztás. A bicikli belső. A rugó. A tüske pont hogy tökéletesen összecsatolja egyetlen ponton a készüléket/hangfalat a földdel. Nem nyel az el semmit.

A tápkábel meg pont olyan analóg jelet visz, mint a többi kábel is. Éppen 110-230V, 50/60Hz szinusz jelet. Ha nincs szűrő a kábelen (tfh. nincsen), akkor két hatása lehet: jobban vezet illetve az összes közelben lévő IC és hangfalkábelt és készüléket kevésbé zavarja a saját RFI/EMI zajával. Minden drót egy antenna is egyben, sok drót meg sok antenna. Tehát pont az utolsó pár méter számít. Komplex rendszerben kell gondolkodni, nem egy kábelben, mert minden mindennel össze van kötve, akkor is ha nincsen (ez jó...).

Egyébként elég sok elmélkedés van fent a neten a témával kapcsolatban, hogy milyen kábel struktúra hogyan vezet. Mivel a drótok felszínéhez nagyon közel mennek az elektronok, pl. egy sodort rézkábel teljesen máshogy viselkedhet (szűrőként, ha jól emlékszem), mint a tömör réz (amit nem is szoktak ajánlani). Ugyanezen okokból szoktak elmélkedni azon, hogy a szigetelő a dróton is befolyásolja az áramvezetést. A komolyabb gyártók ezért (is, más előnye is van) szoktak vákum + teflon szigetelést alkalmazni (nordost valhalla stb.).

Az persze nagyon jó kérdés, hogy ezek az apró dolgok végül hogyan jutnak el a készülék belsejébe és ha nem is számít ez az egész a trafó és az egyenirányítás miatt, akkor miért néz ki minden komolyabb készülék ki úgy, csinálnak egy igen-igen jó tápegységet, mielőtt bármit is mögé raknának. Lehet, hogy mint mindig a trafó és az egyenirányítás is csak elméletben tökéletes és a gyakorlatban, amikor meg kell valósítani ez is csak kompromisszumokra épül. És végül aminek nem lehetne hatása a tankönyv szerint, az mégis hallhatóvá válik.

Erről mindig az elszabott SPDIF jut eszembe, papíron az is milyen jól nézett ki, aztán 20 év alatt csináltak rendes CD lejátszót vele. Mire mindent megoldottak, már FLAC-ot használ mindenki és mindegy is.

Szerk: szerintem akit érdekel a hifizés, az ne elutasítással álljon hozzá egy (számára) új dologhoz, ötlethez, megoldáshoz, hanem próbáljon meg utána olvasni, megérteni a logikát mögötte és legfőképpen elszakadni attól, hogy ez nem működhet, mert ilyen nincs is. Mert mit számít az utolsó két méter, mit számít a digitális kábel, ha a jel digitális (sic!), úgysem hallod, az mp3 mindenre elég stb.

[ Szerkesztve ]

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#12487) andorra válasza Ed Parker (#12471) üzenetére


andorra
őstag

Kezdő és kezdő között jóval nagyobb különbség is lehet, mint közted és köztem van, pedig már ez sem csekély. Olyan esetről és kezdőről volt szó, akiben -különösebb alap nélkül- a jövő audiofil élharcosát véltétek többen felfedezni, aki mindezt ügyesen leplezi azzal, hogy kész tippeket kér, konkrét készülékek vásárlásához a minimum kategóriában és nem érti, hogy egyes válaszokban miért kábelekről folyik a szó mindezek helyett.

(#12488) BBéci válasza Dorian (#12485) üzenetére


BBéci
titán

Egy jobb rendszerbe legalább Carbon illik, de vele szemben kipróbálnék egy Furutech GT2-t.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12489) Gallaxis


Gallaxis
tag

Üdv, Van egy THOMSON chroma pro II tipusú videomagnom.
Tud valaki segíteni abban, hogy hogyan kell beállítani (programozni)
a felső "S" csatornákat?
Köszi!

Gallaxis

(#12490) Toobee


Toobee
veterán

Jövő héten kedden, egy kis zenélős, mozizós, borozós délután? MaTTeS meg én tuti, de szívesen látok bárkit. Délután 1-2 körül kezdenénk, este 7-kor indulok dolgozni, addig mehet a dolog.

https://barbieripnk.hu/

(#12491) geltam


geltam
csendes tag

Sok különbség van egy aranyozott és egy sima réz kábel között?
Meg azt nem értem, ha az ezüst jobb vezető, mért aranyozzák, ezüstözni nem lehet?
Vagy az aranynak van valami más tulajdonsága?

(#12492) BBéci válasza geltam (#12491) üzenetére


BBéci
titán

Mondj egy példát aranyozottra!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12493) #03969024 válasza geltam (#12491) üzenetére


#03969024
törölt tag

Az arany nem oxidálódik. Ennyire egyszerű. Ja, ez a csatlakozókra igaz, a vezetékeket inkább ezüstből készítik, lásd Audio Note, ill. Kondo csövesek.

[ Szerkesztve ]

(#12494) xtremetuning válasza geltam (#12491) üzenetére


xtremetuning
addikt

Mert az esetek többségében az ezüst felfelé húz (kivéve furu alpha), azt korrigálják egy kis meleg hangzású arannyal. A réz pedig csak simán hozza a rézfúvósokat. :DDD

Olyan ez, mint egy konyha. Egy kicsit ebből, egy kicsit abból...és kész is a fincsi végeredmény.

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#12495) xtremetuning válasza BBéci (#12492) üzenetére


xtremetuning
addikt

Már megint lustulsz ??? :DDD
Mi van a cuccommal ?

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#12496) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Most jöttem hallgatózásból :D Meghallgattam a kiszemelt Denon 1912-vel egy Wharfedale Diamond 10.7 front, 10.1 háttér és 10CS center szettel... Beleszerettem... :) 200k-ból megvan ez a szett!! Plusz a kábelek... asszem lesz egy kis fejmosásom jövő héten otthon...de kellenek :D

Aztmondták érdemes lecserélni a 1912 tápkábelt...de milyenre?

Üdv :)

A játék az nem játék!

(#12497) Jim-X válasza Toobee (#12490) üzenetére


Jim-X
őstag

Hol lenne? Valamikor kora délután esetleg lehetne csatlakozni?

Jim

A játék az nem játék!

(#12498) Tamoo válasza Jim-X (#12496) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Hol hallgatóztál? (tápkábel az utolsó amivel foglalkozz, pont most volt téma)

(#12499) BBéci válasza xtremetuning (#12495) üzenetére


BBéci
titán

Cikket írok, közben bekukkantok ide.
A többit privátban.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#12500) Toobee válasza Jim-X (#12497) üzenetére


Toobee
veterán

Bp, XX. kerület. Természetesen lehet.

Csak a Puffin adhat erőt és mindent lebíró akaratot! :D

https://barbieripnk.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.