Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116901) Patice válasza Kroland25 (#116898) üzenetére


Patice
nagyúr

Szvsz. igen.

Király ez a szín. :C

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#116902) Kroland25 válasza Patice (#116901) üzenetére


Kroland25
tag

kíváncsi vagyok hogy mutat majd a fehérek mellett.:Még plusz kábelezés kb 12 m plusz állvány:)Milyen magasságban érdemes elhelyezni a plusz 2 806-ost..??

Házimozi és ennek komponesnseinek beszerzésében lehetőségem van segíteni akit esetleg érdekel privin megtalál!!

(#116903) mhmpista


mhmpista
aktív tag

Hi-End System vs percussion band :C Ez nagyon jópofa! Hátha valaki nem látta/hallotta volna.

Bár most 1Mbites net mellett ülök és pc hangfalakról hallgattam meg, így a lényegről lemaradok. De majd ti elmondjátok milyen a különbség a 2 előadás közt. :)

(#116904) XtremLor válasza mhmpista (#116903) üzenetére


XtremLor
őstag

Eszmeletlen jol szol meg a telefonon is! :))

"Legen...Wait for it...Dary"

(#116905) BBéci válasza dgyuri0123 (#116897) üzenetére


BBéci
titán

"Vagy jó a Kontaset, vagy semmit nem ért az eddigi replika elosztód.
Ugyanis, ha rossz a Kontaset, de úgy "szól", mint a replikád, akkor az is rossz."

Ezzel egyetértek.

(#116898) Kroland25
Igen, de oldalra mindenképpen di(bi)pólokat tennék. [link]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#116906) mettek válasza mhmpista (#116903) üzenetére


mettek
addikt

én egy akg k550 fejesen hallgattam most meg és nem kicsi a különbség az élő előadás javára. Az a sztereó nem adja le ezt a teret, összetettséget, ahhoz, minden hangszernek külön hangszóróból kellene szólnia szerintem...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#116907) Kroland25 válasza BBéci (#116905) üzenetére


Kroland25
tag

Igen tudom..én is nézegettem de nem találtam..ezért döntöttem így..

Házimozi és ennek komponesnseinek beszerzésében lehetőségem van segíteni akit esetleg érdekel privin megtalál!!

(#116908) liszi70 válasza dgyuri0123 (#116897) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Vagy jó a Kontaset, vagy semmit nem ért az eddigi replika elosztód."

Vagy mind a kettő jó, vagy mind a kettő szar, vagy mind a kettő átlagos, vagy nálam nem jön ki az akusztika miatt, vagy nincs hozzá fülem, vagy nálunk kurvajó a 220-as hálózat. Vagy vannak még variációk, de mit akarsz ebből kihozni? :D Egyébként már most megbántam, hogy 1-2 óra után ennyit is írtam, hogy "rendben lévőnek tűnik" a kontaset. Kínosan ügyelek régóta, hogy semmilyen alátámasztás, valódi teszt nélküli tapasztalatot ne böfögjek be, mert rühellek mástól is ilyeneket olvasni. (Megint más, hogy ilyenekkel van tele a topik, úgyhogy nem könnyű ez nekem...... :D ) Ráadásul nekem más típusú kontaset-em van, mint neked, nyilván "brutál" különbségek vannak közöttük. :D Egyértelműen leírtam, hogy nem teszteltem, így nem releváns az 1-2 órás tapasztalatom. Csak egy benyomás volt, de nekem nem szokásom azonnal belelelkendezni a topikba a benyomásaimat. :)

[ Szerkesztve ]

(#116909) BBéci válasza Kroland25 (#116907) üzenetére


BBéci
titán

Ne hagyd abba a nézegetést, csak ráakadsz egy bipólra. Esetleg egymásra fogunk licitálni, mert nagyon szeretnék egy olyat birtokolni!

(#116908) liszi70
Azért az nagyon durva lenne, ha a 4737 forintos Kontaset ugyanazt tudná, mint a kb. 60000 forintos AVA.
Nem csak Nálad, hanem kritikus helyeken, ahol sz@r az áram.
Nagy lakótelepen kell összehasonlítani, Óbudán, Békásmegyeren, Újpalotán, Kelenföldön, Gazdagréten, stb.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#116910) mettek


mettek
addikt

ezt aki tudja hallgassa meg itunes-on, én ilyen telt meleg hangzású felvételt még nem nagyon hallottam. De érdekelne tudtok e hasonlót angol nyelven...

[link]

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#116911) mettek válasza mettek (#116910) üzenetére


mettek
addikt

ez egy jobb link:

[link]

főleg az első szám ami megfogott.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#116912) Z_A_P válasza BBéci (#116896) üzenetére


Z_A_P
addikt

Errol ez jut eszembe :)
https://youtu.be/XX7VG8nB8GM

OK

(#116913) BBéci válasza Z_A_P (#116912) üzenetére


BBéci
titán

Súlyos. Nem megyek bele jobban a minősítésébe, mert még valaki felrója, hogy nem vagyok elmeorvos. :P

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#116914) mettek


mettek
addikt

a Hydrasoundos tápkábelek felveszik a versenyt a gyári azonos árú vagy drágább kábelekkel?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#116915) dgyuri0123 válasza liszi70 (#116908) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"Csak egy benyomás volt,"

Értem, most visszakozol. Gondolom rám vonatkozott a következő rész : " nem szokásom azonnal belelelkendezni a topikba a benyomásaimat." Vettem, de tartom, amit akkor írtam, mert ugyanazt hallom, ma is, amit az első benyomásom alkalmával is hallottam. És ennek semmi köze AVA-hoz, vagy Isotek-hez. Egyszerűen hallható a túlfeszvédős elosztó és-e között a különbség, de akkor sem írtam mást, mint ahogyan most sem.

Számolni szabad? Egy akármilyen túlfeszvédős elosztó kb.7-20e FT. Ezt tökéletesen kiváltja, sőt túlszárnyalja a Kontaset 4700 Ft-os elosztója, ami a kábelcsere után sem lesz többe, mint egy 10e Ft-os másik elosztó. Aki kicsit is érez magában annyi bátorságot, vagy kísérletezési kedvet, hogy kipróbálja, nem fog rosszul járni, SZERINTEM. Gem-nél 3-4e-ből megvan a tápkábel is dugóval. Mi kivetnivaló van abban, amit írok, pl. most? Meg tudod mondani, mi irritál mondjuk téged? Igazán nem értem. Az elosztó működik és tökéletesen hallható, tapintható a zeneisége a másik fajta elosztóhoz képest. Sajnálom, ha Te ezeket nem hallod meg, mert kimarad egy élményfaktor az életedből. De attól még ott van..és ne kelljen állandóan bizonygatnom, hogy hallom is, nemcsak kamuzok. ;)

És lakótelepen lakom, de nem kaszárnyában, hanem kis, 4 emeletes épületben, ahol nemrégiben cserélték a betáp kábelt, az összes utcai elosztót és az utcai kábeleket is cserélték vele együtt, valamint a lakásomban is minden tömör rézvezetékkel lett átkábelezve és csövezve, 8 körre leosztva. Ergo nem a legrosszabb az "ellátmány" sem.

De azért akkor is leírtam, hogy mit cseréltem-mire. Miért kell akkor belegondolni olyat, amit nem írtam, de nem is gondoltam. Ezt máig sem értem. ;)

"csak a zene van"

(#116916) Tamoo válasza mettek (#116914) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Józsi ad próbára kábelt szerintem. Max postaköltséget buksz azzal ha kipróbálod.

Vagy csak végre valami megerősítést vársz? Mondjam, hogy jobb mint a kétszeres árú gyári kábelek és már veszed is? :F

[ Szerkesztve ]

(#116917) Tarlóbetyár


Tarlóbetyár
tag

A Gem kft- től postai utánvéttel is küldenek kábelt? :R :F

(#116918) renatto válasza Tarlóbetyár (#116917) üzenetére


renatto
őstag

Futárral, olyan 1.800-2.000 utánvéttel (ha nem extrém súly).

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#116919) mettek válasza Tamoo (#116916) üzenetére


mettek
addikt

nem, csak egy jó ár érték arányú viszonylag olcsó, belépő kábelt szeretnék, max 35 ezerig. A 818 onkyomnak talán nem is kell több. A subomhoz meg úgyszintén nem szeretnék drágábbat.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#116920) liszi70 válasza dgyuri0123 (#116915) üzenetére


liszi70
nagyúr

"Gondolom rám vonatkozott a következő rész"

Nem rád vonatkozott, általánosságban írtam egy visszatérő jelenségre.

"Értem, most visszakozol."

Nem visszakozok, akkor is leírtam, nagyon óvatosan, hogy "rendben lévőnek tűnik", de ennyit sem kellett volna.

Tényleg nem értem, ezt a posztot miért írtad? Felejtsd már el ezt a pár ezres kontasetet, nem kell ezt túlragozni. Semmit nem cáfoltam abból amit írtál, és semmit nem is állítottam. Témát lezártam.

[ Szerkesztve ]

(#116921) Ragadozó válasza Kroland25 (#116898) üzenetére


Ragadozó
Ármester

szépek :R
Oldalra tényleg egy bipóllal lehet jobban járnál...

Ezeken én is gondolkodok, de ez csak silver és még nem sikerült egy GS-t se találnom...nagyon türelem játék lesz.

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#116922) Tarlóbetyár válasza renatto (#116918) üzenetére


Tarlóbetyár
tag

Köszi, tápkábelről lenne szó! :R

(#116923) Tarlóbetyár


Tarlóbetyár
tag

Esetleg elosztónak még ez is jó lehet, [link]

(#116924) BBéci válasza dgyuri0123 (#116915) üzenetére


BBéci
titán

Lakótelepen nem elsősorban a kábelek minősége miatt "szennyezett" az áram, hanem a rengeteg azzal működő szerkentyű, kis és nagy gép miatt, amiket a környéken használnak. Szellőző és fűtő berendezések, liftek, tűzhelyek, főzőlapok, elektromos sütők, mikrohullámú sütők, porszívók, infraszaunák, hűtőszekrények, tévék, kávédarálók, barkácsgépek, kéziszerszámok, PC-k, stb.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#116925) Csabroncka válasza BBéci (#116924) üzenetére


Csabroncka
addikt

Tápos vibrátor kimaradt ;)

"in medias res"

(#116926) BBéci válasza Csabroncka (#116925) üzenetére


BBéci
titán

Jogos, de nálunk a háztartásban csak elemes van, azért nem jutott eszembe. :D

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#116927) dgyuri0123 válasza BBéci (#116924) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

12 lakás .

Nincs lift, sem szellőző, sem infraszauna, sem barkácsolás, sem szerszámok , még klima sem.
Gázsütő van mindenhol. A többi igaz.

Tudom, nem lehet igazam. Részemről lezártam a témát. :)

"csak a zene van"

(#116928) Norbi 72 válasza Ragadozó (#116921) üzenetére


Norbi 72
veterán

Én egy percig se gondolkodnék,jó vétel,és hátra szvsz elég is lenne. ;)

(#116929) BBéci válasza dgyuri0123 (#116927) üzenetére


BBéci
titán

Direkt nem akarod érteni?
Ne egy adott házról van szó, hanem akár egy kilométeres körzetről. Általánosságban kell érteni, amit írtam, nem leszűkítve a Te lakókörnyezetedre.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#116931) nismoka válasza synar (#116930) üzenetére


nismoka
addikt

:W :U :DD

(#116932) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Rythmik Audio F15SE subokrol tudunk valamit?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#116933) Ragadozó válasza BBéci (#116929) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Ez a szennyezés tényleg jelen van, elég ha közelben nálunk hegesztenek, vagy valami komolyabb elektromos motoros gépet bekapcsolnak, a lámpán észrevenni...eléggé rossz az utcai hálózat itt.

[ Szerkesztve ]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#116934) #75912448 válasza xtremetuning (#116893) üzenetére


#75912448
törölt tag

Jönnek valamik, elérhetőbb szegmensben is. Megjegyzem az LS80 és az eddigi Array felhozatal között volt némi rés. Így végül nagyobb értelmet nyert a kicsi proci, fejlesztés, lehet majd mit ráaggatni az SDP-25+SDA 7200 párosra.

Frissül az egész brand, ahogy átalakult Harman Luxury Group Lexicon, Mark Levinson is éledezik vele együtt.

[ Szerkesztve ]

(#116935) xtremetuning válasza #75912448 (#116934) üzenetére


xtremetuning
addikt

Azzal magyarázza a bizit a Harman, hogy amikor a Lexicon mc20 fejlesztése véget ért, de mégsem került utcára (mivel a fő proci beszállítója közölte, hogy másnaptól nem szállítja azt), akkor szélnek eresztették a komplett fejlesztőbrigádot. Így most egyszerűbb volt megvenni egy kész egységet.

Mindenesetre ezzel az egésszel a Trinnov kapott egy giga elismerést, Ők már biztos, hogy nyertek az ügyön. Gondolom a JBL bemutatásánál ellocsoltak egy pár pezsgőt a franciák... :D

De az én véleményem még mindig az, hogy ezzel a JBL nagy öngólt lőtt. Berakták a Trinnovot a reflektorfénybe, magukat meg ....... ;]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#116936) #75912448 válasza xtremetuning (#116935) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ja, kb. :) De az Altitude eddig is etalonként volt számontartva. Nem tudom, JBl-nél nem volt Auro 3D és tsi, megoldották így, felfogom tuningként. Mondjuk én nem az Sy. SDP széria alá raktam volna, így furcsa kissé. És kb tényleg nulla kreativitással, de szvsz szándékosan átmatricázás sztenderd dizájn szerint, megtoldva arcos. Amíg pl a Sim2 átdobozol fizikailag Benq technikát, belenyúl elektronikába stb, ezzel szemben nyílt házasságról beszélünk, kiegészítve egymást. Persze ugyanezt fel lehet fogni "cikiként" is, sokkal inkább a másik oldalnak elismerés.

(#116937) Norbi 72 válasza bajnokpityu (#116932) üzenetére


Norbi 72
veterán

Jókat írnak róla,ha veszel,meghallgatnám. :)

(#116938) OddMan


OddMan
őstag

10-12M-es HDMI 1.4 3D képes HDMI kábelt hol érdemes venni és mi az az ár, amiért már kapok egy minőségibb darabot. Nem kell, hogy nagyon drága "high end" legyen, de a 3D-t azért támogassa.
Az is kérdés, hogy mennyire érdemes a sorrendben drágább AWG28, AWG26, AWG24 hdmi kábelek közül választani?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#116939) Norbi 72 válasza OddMan (#116938) üzenetére


Norbi 72
veterán

Nekem ilyen van,a 3D-t szépen viszi.

(#116940) renatto válasza OddMan (#116938) üzenetére


renatto
őstag

Itt egy az olcsóbbak közül.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#116941) OddMan


OddMan
őstag

Sajnos a 10m nekem nem lesz elég, ezért 15m-es kábelt kell beszereznem. A köv. kábelt néztem ki: loglink
Ez szerintetek nagyon gagyi?

Kácsánál ezt találtam, de ez árban azért már eléggé húzós.

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#116942) sixer66


sixer66
senior tag

Tegnap majdnem boldog tulajdonosa lettem egy Dali Lektor 5.0-ás szettnek igen kedvező áron, de sajnos az eladó csúnyán benézte az árakat.

Egyik MM-ban kb. 2 hónapja láttam kirakva egy utolsó darabos Dali Lektor LCR-t 59.990 Ft-ért, amit igen kedvezőnek találtam, főleg hogy használtan is 60-70.000 körül szokott menni és ezen ugye van 5 év garancia is volt.
Másnap már nem volt ott :( , de most újra voltam az említett boltban és összeraktak egy komplett szettet Lektor-ból, amire az eladó fel is hívta a figyelmemet, hogy ritka nagy akcióban van, mivel kiállított darab.
Odamentünk és mutatta, hogy most 189.990 FT-ért elvihetem egyben az egészet, mivel utolsó darab és minden komponensre természetesen él az 5 éves garancia és még a dobozuk is meg van. :C
Próbálgattam majd egy órán keresztül, közben az eladót el is küldtem, hogy kérdezzen rá, hogy ez így tényleg nem kamu-e, plusz akkor még nem tudtam a dobozokról, és jött gyorsan vissza, hogy most az egész szettet vihetem ennyiért bedobozolva és mit ad isten, még karcolás/sérülés sem volt rajtuk.

Úgy voltam vele, hogy nekem ez mindenképp kell, viszont nincs nálam ennyi KP,haza kell szaladnom ( MM-otthon oda vissza 100km) és 1 óra próbálgatás után hazaindultam.
Miután hazaértem, elkezdett mászkálni a hangya, hogy ennyiért a frontok szoktak menni vagy kicsit többért, inkább felhívom a boltot és rákérdezek, még mielőtt visszamennék, hogy akkor tutira menjek.
Sajnos a telefonban közölték, hogy benézte az eladó, mert 189.990 csak a front pár, az LCR 59.990 a Lektor 1-es hátterek pedig 44.990 ft-ba kerülnek, így egyben 275.000 ft-ért elvihetem őket :W
Így már nem voltam annyira boldog, mert 299.990ft-ért ugye már akcióban bontatlanul meg lehet őket vásárolni.

Az LCR úgy gondolom továbbra is megéri a 59.990 ft-os árat, de erősítsetek meg ebben.

[ Szerkesztve ]

(#116943) OddMan


OddMan
őstag

Ezt a HDMI kábelt rendeltem meg. Ez egész jónak tűnik és árban is elfogadható.
Remélem nem fogok csalódni benne.

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#116944) mettek


mettek
addikt

azért ez ott van, nem? :)

[link]

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#116945) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv. Mindenkinek!

Egy kérdésem lenne: Jelenleg van egy-két HDMI kábelem, viszont szeretném lecserélni őket. Az AUDIOQUEST kábeleiről milyenek a tapasztalatok? Érdemes beruházni rá?

Köszönöm

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#116946) Ragadozó válasza Aurig@ (#116945) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Szia!
Láttam pár helyen már, aki ezt használta, jó kábelek...
Ezt használják a legtöbben (a link a hazai forgalmazó is):
[link]

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#116947) BBéci válasza Ragadozó (#116946) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem olyan rövidben akkor érdemes Cinnamont, vagy még drágábbat venni, ha a hangminőség is fontos szempont. Tévéhez felesleges, bőven megteszi a Forest is.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#116948) Csabroncka válasza BBéci (#116947) üzenetére


Csabroncka
addikt

Szerintem, de ez saját vélemény (és ki kellene próbálnom)

Közép kategória vagy az alatt nem lehet a Cinnamon és a Forest között különbséget tenni 2m alatt. Főleg akkor nem, ha 100%-ban digitális jelet viszünk át a HDMI-vel (itt remélem sejted mire gondolok LPCM..stb) amit utána dekódolni kell!

Mire alapozom ezt a hipotézisem: elmondásod alapján a AVR-ek (középkategória vagy az alatt) elsősorban a digitális jelfogadásra (BD lejátszók, médialejátszók esetén digitális jeltovábbításra) vannak kihegyezve.
Ha ezt vesszük alapnak akkor csekély az esély arra, hogy a két kábel között ilyen típusú láncokban hangi különbséget lehetne találni!

Analóg fronton, vagy kivetítő esetén természetesen más a helyzet, de nem egyszer hallottam itt tőletek, hogy minél rövidebb egy HDMI kábel annál kevésbé jönnek ki rajtuk a különbségek.

"in medias res"

(#116949) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Volt egy kis átrendezés nálam :)

A plazma felkerült a falra (egy kedves fórum társunk jó voltából, jó áron jutottam egy konzolhoz).

Még a torony alá fog kerülni egy fa tartó, de kér nap alatt se száradt meg a lazúr...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#116950) Cseneles válasza Ragadozó (#116949) üzenetére


Cseneles
őstag

Jó lett, letisztultabb :K Grat :R

[ Szerkesztve ]

Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.