Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96501) tomcica válasza xy.zsolt (#96498) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ma a kozepsulis csoport (ket kezdo sraccal feltoltve) kaptak az ivet,bemelegites - futos gyakorlatok a palyan,majd kint emelkedozes (az ujoncoknak csak felfutas,a rutinosabbaknak szokdeles) 3x elkapott minket az eso :P alltak a sarat
[kép]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96502) tomcica válasza Never79 (#96499) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ott a vaz amit leirtam multkor,ird ki pulzusra a laza napokat,legyen az a penzum .. X ideig tartva...alapozos joleso ket het :K utan benyomod az orat es voila meg is van :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96503) pbalu


pbalu
aktív tag

Vadrózsa, ez nem is lehet kérdés, főleg ha még nem voltál.

[ Szerkesztve ]

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#96504) LanyUs válasza tisn (#96484) üzenetére


LanyUs
senior tag

A lábam hamarosan rendben van, de alváskor felteszem párnára + fásli megy egész nap. Most kezd színe lenni. Rendeset kapott, de a gyors jegelés + Lioton gél és Detralex gyógyszer a vénákra felgyorsította a gyógyulást. Ma tekertem egy kőkemény 2 órát. Strvava becslés alapján 600w volt a legkeményebb szakaszon felfelé - 200w akku, tehát olyan 400w körül adtam bele. Tapostam rendesen.
Üzemorvos ajánlására holnap már mehet 5k lazán :C Fociból esetleg ajánlat egy jól bevált lábszárvédő, amiben tudok tekerni :F :R

[ Szerkesztve ]

(#96505) robag93


robag93
aktív tag

Balatonfüreden ill. Tihanyban tudtok ajánlani futópályát?

(#96506) Never79 válasza tomcica (#96502) üzenetére


Never79
tag

Egyelőre most csak futok ahogy jól esik, de lementettem magamnak.

pbalu: 50-en voltam, nagyon tetszett, most is arra mennék. 160-ra még kicsi vagyok, talán majd egyszer.

(#96507) sherlock82 válasza robag93 (#96505) üzenetére


sherlock82
senior tag

Hát...
Amennyire én ismerem a környéket nem.
Ha a tihanyi révtől indulsz el bármerre abban lesz egy jó kis szint és nagyon szép környéken futhatsz. Vagy futsz arra fele ahol a túrázók járnak.
https://kirandulastippek.hu/balaton-felvidek/tihany-a-nagy-kortura
Ez nagyon szép környék , többször jártam erre.

Balatonfüreden a Tagore sétány környéke nagyon szép , de nappal és idegenforgalmi szezonban sportolásra kvázi használhatatlan.
Ott is inkább azt javaslom fuss északi irányba, vörös templom és környékétől északi irányba. A környék és a kilátás nagyon szép , a forgalom gyér, van benne némi szint is.
Hirtelen ennyi. :)

Iphone 8, Mizuno Wave Rider 25, Garmin Instinct 2

(#96508) tisn válasza robag93 (#96505) üzenetére


tisn
addikt

ha elfutsz almadiig, ott tudok :)

(#96509) Peterhappy válasza SirRasor (#96472) üzenetére


Peterhappy
őstag

Gratula, szar futás is futás :) Kemény menet lehetett, ezekből lehet tanulni, építkezni, későbbiekben ez az élmény még erőt adhat :R

VO2max-ot meg szard le, azt a mutatószámot külön LX Zsolt kedvéért rakta bele a Garmin, másnál nem is működik jól ;]

(#96510) Peterhappy válasza Peetta14 (#96497) üzenetére


Peterhappy
őstag

:K Ahogy én tapasztalom, az optikai szenzor meglehetősen pontosan tud mérni - amíg egyenletes futás, vagy picit változtatás van. De már hirtelen tempóváltásnál is rezeg a léc, pl. intervalozásra meg már végképp csak kompromisszumok mellett alkalmas, 99% hogy lesz benne eltérés.

A pánt is tud fura dolgokat produkálni, de az szerintem inkább az elem gyengülésének köszönhető - volt már, hogy kocogásnál, első 2km-en 100 alatti pulzust átlagolt, múlt héten pedig 170 felettit...

Suhanj6-ot felírom, ha úgy dobja a gép, rápróbálok, köszi! Szép kezdeményezés :R

Coopert meg a Tichyn próbáld, nehogy a Gerelyre menj ki vele :D

(#96511) Peterhappy válasza robag93 (#96505) üzenetére


Peterhappy
őstag

Megy ott egy körbe, az szerintem tök jó, sokan esküsznek rá. Ha sok lenne egyben, Lellén tudok ajánlani egy remek fagyizót!

(#96512) tisn válasza Peterhappy (#96509) üzenetére


tisn
addikt

LX Zsolt kedvéért rakta bele a Garmin, másnál nem is működik jól ;]

regen az index valogatott topikban volt "hetigeci" dij a legnagyobb oltasert, szerintem ezt most te vitted :DDD

(#96513) tomcica válasza tisn (#96512) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:DD trolloloooo

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96514) Studi válasza Peterhappy (#96510) üzenetére


Studi
addikt

Suhanj6-ra össze lehetne hozni valami csapatot, szimpatikus móka, de 6 órát nem futnék egyedül. :DDD

(#96515) tisn válasza LanyUs (#96504) üzenetére


tisn
addikt

bocs, nem vettem eszre :)

orulok, hogy jobban vagy

sajna en nem hasznalok, de fiamnak volt tobbfele, decas, nike. szerintem menj be egy decaba/focis boltba es probald fel oket.

(#96516) xy.zsolt válasza Peterhappy (#96510) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Nem Degecen születtél? ;] :P
Amúgy mi frász az a LX ? :U 60? ...mert akkor már inkább LVI :P
Jah, hogy a vo2max 60 :C ehhez csak vénnek, vékonynak és jó keringésűnek kell lenni :P

Az órás megjegyzésed osztom....ha az én FR235öm stabilan mér egyenletes tempón és intervalnál is csak ritkán (1x pár mp-re/alkalom) akkor az újabb modellek sem lehetnek rosszabbak.....max az anatómiai eltérés indokolhat több hibát és emiatt kar vagy mellkaspánt használatot.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#96517) tomcica válasza xy.zsolt (#96516) üzenetére


tomcica
Topikgazda

"ehhez csak vénnek, vékonynak és jó keringésűnek kell lenni" => ebbol LanyUs-nak a VEN resz mar megvan ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96518) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#96516) üzenetére


xy.zsolt
őstag

úgy értettem, hogy ritkán téved a HR-ben.
De egyszer tesztelek majd egy "szar coros karpántot"....télre jó lenne. :K
De legjobb az lenne, ha melegebb klímára váltanám az itteni telet :DDD

:C

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#96519) tisn válasza tomcica (#96517) üzenetére


tisn
addikt

szerintem meglepodnek lanyus vo2 maxan. nem lehet rossz az.
az a keringes/tudo ami azt a testet olyan sebesseggel mozgatja, az igencsak jo.

nem konnyusulyu sportkocsi mint ti, hanem egy ifa :)

(#96520) tomcica válasza tisn (#96519) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Csak cukkolom,mert feldobott labda volt ;] ;) tolem lehet 120 kilos is,tokaja leerhet a melleig (ami ekkor mar a koldokenel lesz :P ) amiota vaj a szivem,mar elfogadobb vagyok :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96521) norby_42 válasza tomcica (#96517) üzenetére


norby_42
aktív tag

Szép próbálkozás, de csak második helyre elég ;]

Eat pasta, run fasta

(#96522) tisn válasza tomcica (#96520) üzenetére


tisn
addikt

tudom, szerintem mindenkinek egyertelmu, hogy o a kedvenc tanitvanyod a virtualisakbol :)

(#96523) LanyUs válasza tomcica (#96517) üzenetére


LanyUs
senior tag

tisn: szeret Tom Mindenkit! Csak engem szeret duplán oltani! :C

Tom: a keringéssssse mi van? Ekkora testet el kell tudni vinni :DDD A vékony ja, az hagy még kívánni valót! Néztem a verseny fotókat és csal a gép az tuti. Ennyire nem vagyok vastag :N
Mire szuperkompenzálok a verseny után talán kocoghatok már a lábammal. Maradjunk annyiban, hogy ma 800m szinttel 33,3 átlagot mentem az tudod mit jelent? Hr szempontból 90%-os terhelés egyenesben és felfelé :K Most is úgy dolgozok, hogy fent a lábam a széken mellettem.
Csak tudjak már rendesen futni, mert hiányzik meglepő módon :)

[ Szerkesztve ]

(#96524) norby_42 válasza SirRasor (#96472) üzenetére


norby_42
aktív tag

Akaraterőből ötös (a te korodban még túl is lehet élni, én bedőltem volna az utolsó körben az árokba...)

Tegnap én is küzdöttem, nem adta az intervallozás, a harmadiknál elkezdett szakadni az eső, de mindig rábeszéltem magam még egy körre. Hazafelé a park sarkánál derült ki, hogy van még egy kör :W Lefutottam, de ott azért már nem mosolyogtam.

Eat pasta, run fasta

(#96525) tomcica válasza LanyUs (#96523) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Keringesed is jo,viccelek csak...nem birnal 60-70percet ilyen magas pulzussal,ha nem lenne jo :N

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96526) xy.zsolt válasza LanyUs (#96523) üzenetére


xy.zsolt
őstag

na, már csak ennek kiderítése miatt is kellene használnod Garmint :P

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#96527) SirRasor válasza Peterhappy (#96509) üzenetére


SirRasor
őstag

Köszi :R
"ezekből lehet tanulni" EBBŐL UGYAN NEM :DDD Elrettentő példának írtam be, hogy ilyet ne csináljon senki.

Amúgy:

De ma van a futás világnapja (Garmin kitűző!), úgyhogy kimegyek egy 10k-ra (5 óra alvás után :)))
Csak hogy mennyire fáradt vagyok: tegnap annyira szomorú voltam, hogy lemaradtam 5.én, szerdán a futás világnapjáról...aztán reggel ránéztem az órára :)

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#96528) LanyUs válasza tomcica (#96525) üzenetére


LanyUs
senior tag

Én mindig mosolygok azokon az edzésterveken, amikor 5 perc Z4 van felírva. Emlékszem, amikor elkezdtük kidolgozni ezt a sávos alapozást, akkor a 158/185-ről indítottunk és min. 70 perc volt a recepted. Ez ment fel egészen 168/185-ig a téli fagyokban is, amikor már nagyon nem volt vicces 70-80 perc belőle. Az már folyamatos 91% volt edzésen 80 percen keresztül. Igaz meg is lett az eredménye :K :R

(#96529) Alg válasza SirRasor (#96527) üzenetére


Alg
veterán

Most nekem is detraining van, volt egy 4 napos "nyaralás" amikor reggelente tudtunk volna menni futni de annyira szar idő volt hogy nem erőltettük inkább. Aztán sikerült valami erősen covid-gyanús ragyát összeszedni, most azt próbálom kiheverni... talán hétvégén már tudok futni egy keveset... :O (tegnap este még hőemelkedésem volt)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#96530) tomcica válasza LanyUs (#96528) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Szoktam en 5perces Z4-et adni,olyannak aki eloszor jott le futni :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96531) --Robi-- válasza tomcica (#96530) üzenetére


--Robi--
lelkes újonc

Én ma abban voltam.
Ismét egy küszöbözés.
[kép]
[kép]
A végén elkezdte felemészteni a töredezett, helyenként felpúposodó járda, meg az enyhe emelkedő a pulzusomat.
Ehhez hasonló a térkő, na az zabál rendesen.
Az aszfalton meg mutogatnak, de nincs mit tenni, a járda pusztítólag hat a teljesítményemre.
Azért jól esett. :K
Igyekszem ezt az edzéstervet követni, hátha alakulok valamerre ettől is.

(#96532) tisn válasza SirRasor (#96527) üzenetére


tisn
addikt

akkor jo hogy kimentem, bar tegnap esti foci utan mindenem fajt.

szerk:

lehetseges hogy a clifton 9 nyirja a bokam?
bokacsont alatti reszen faj a labfejem miota ebben is futok. elotte nem volt soha ilyen gondom.

[ Szerkesztve ]

(#96533) tomcica válasza --Robi-- (#96531) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Figyelj a kuszob az egy pulzushoz es erofesziteshez kotodik (meg persze laktat koncentraciohoz a verben,de azt nem tudjuk meg merni) igy nem az a lenyeg hogy X:XX tempoval fuss,hanem hogy az adott korulmenyek kozott a kuszobon tartsd az erofeszitesedet.
Konnyen lehet,hogy eros szelben ez akar 10-20mp/km-el LASSABB futast ker,vagy nagy melegben stb.
Ugye mi itt a LT1 kuszobrol beszelunk,az amikor a elindul a laktat termelodes a stabil napi szintrol.
LT2 az pedig az a kuszob,ahol az utolso stabil 40-60percig fenntarthato laktatszint van jelen.
Laikus nyelven az LT1 kb a maratonos tempo,a LT2 pedig 15-20km versenytempo.
Ennyit a kuszobrol :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96534) Peterhappy válasza Studi (#96514) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem rossz ötlet. Bár én szerintem hamarabb futok le hat órát, mint nekiinduljak éjfélkor :B

@Zsolt: A váltást gyorsan lekövetik az optikai szenzoros órák, csak nem pontosan. Nagyon-nagyon szépen tudnak már mérni kis kilengés mellett, 0-2bmp eltéréssel, ami szerintem amúgy parádés. De tempóváltásnál, interval vagy fartlek edzésnél ha le is követi a hirtelen váltást egy-két másodperc késéssel, a pontosságnak annyi, sokkal nagyobb onnantól számítva a szórás, 0-2bmp-től kezdve 15-20 bmp is lehet akár. És jobb esetben kis idő elteltével nagyjából felveszi a valós értéket, de mivel ilyen edzésnél jellemzően rövid futásokat tesznek ki a pörgős etapok (<400m), a szakasz jelentős részén fals adatot fogsz viszontkapni. Ami addig nem gáz, míg pl. 1:30-as 400 métereket akarsz futni, és utólag megnézni, milyen pulzus mellett futottál (elméletileg). De ha zónában akarsz tempókat kifutni, és megnézni, adott átlagpulzushoz milyen táv/idő társult, már jöhetnek ki érdekes számok.

Nekem volt olyan intervalozásom, ahol stagnáló, illetve apránként csökkenő átlagpulzus mellett tudtam tartani, illetve a végén még növelni is a sebességet.
És nem, sajnos nem a kenyai énem kezdett időközben felszínre törni :N

És egyelőre a legmodernebb, csúcskategóriás optikai szenzorok sincsenek még pontosságban ott, ahol egy átlagosnál fokkal jobb, megfizethető mellkaspánt.

(#96535) Peterhappy válasza norby_42 (#96524) üzenetére


Peterhappy
őstag

De lefutottad :R Én hagytam volna a francba az egészet...

@SirRasor: Hogyne lehetne tanulni ;) Nekem életem egyik legjobb és leghasznosabb élménye volt a ráckevei felsülésem.

Én hétfő óta végre csak egy helyen dolgozom, na azóta még nem volt egy percem sem magamra; a hétfői kocogás elmaradása miatt is fogtam a fejem, de a keddnek már úgy mentem neki, ha a fene fenét eszik, én aznap akkor is futni fogok. Aztán mikor este negyed nyolckor leültem reggelizni, már éreztem, hogy ez nem így lesz. Így maradt a ma hajnal, de 2:00-kor azt mondta a belső órám, hogy rohadjak meg - és úgy 4:30 körül tudtam neki visszavágni, hogy aztán 5:10-kor megint felébredjek. 10 percig zombultam az ágy szélén, mire beláttam, hogy ebből sem lesz futás. Ennek örömére a délutánom megint roskadásig pakolták, így vagy 19:30-kor indulok neki (úgy, hogy 21:00-tól már vízilabda BL-elődöntőt kell nézni), vagy negyed óra múlva, teli hassal, hogy 16:00-ig hazaérjek.
Szóval már épp elengedtem a mai futást is, de most már amiatt a szaros kitűző miatt csak azért is kimegyek :D

(#96536) tisn válasza Peterhappy (#96535) üzenetére


tisn
addikt

Így maradt a ma hajnal, de 2:00-kor azt mondta a belső órám, hogy rohadjak meg - és úgy 4:30 körül tudtam neki visszavágni,

akkor kellett volna elmenni futni.
stressz, vagy mi miatt nem tudtal aludni?

(#96537) Studi válasza Peterhappy (#96534) üzenetére


Studi
addikt

Le kell pörgetni körönkénti/kétkörönkénti váltással, akkor nem kezdesz elsavasodni, nem merevedsz le a pihenésben. :DDD

(#96538) xy.zsolt válasza Peterhappy (#96535) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Kihagytad a melóba oda-vissza bringázást is a 7en, pedig mindjárt máskép festene úgy az összkép

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#96539) tomcica válasza Peterhappy (#96535) üzenetére


tomcica
Topikgazda

100eve legeny koromban nem egettem igy a gyertyat,ahogy elsz :U

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96540) tisn válasza Peterhappy (#96535) üzenetére


tisn
addikt

Aztán mikor este negyed nyolckor leültem reggelizni, már éreztem, hogy ez nem így lesz.

azert ennyire ne feszulj be a dietara :)
reggelizhetsz, ebedelhetsz idoben :DDD

(#96541) Peterhappy válasza tisn (#96536) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hogy igazán őszinte legyek, azt hiszem túlhajtottam magam az elmúlt hetekben. Én akkor nem tudok igazán pihentetni, amikor túlontúl kimerült vagyok. Ez a május szerintem az utóbbi tíz év legkeményebb, legzsúfoltabb időszaka volt. A végén már akkor is azt válaszoltam, hogy "jól, csak kicsit fáradtan", amikor azt kérdezték, tisztán iszom-e a kávémat.

Amúgy frankón gondolkodtam rajta, hogy kimegyek, de akkor tuti, hogy nem tudok visszaaaludni, ha hazaérek, és délutánra végérvényesen használhatatlan lettem volna - mondjuk így is :)

@Studi: Igen, tudom, hogy Te már csináltál ilyet (nem is akárhogy :R)

@Zsolt: Igen, ez igaz.
Azt a melót május 31-vel befejeztem. Annyira sok most már a munkahelyemen a feladat, hogy nem fér bele a másodállás. Így viszont kiesik a heti 3-4-5 * 35-40km tekerés is :(

(#96542) Peterhappy válasza tomcica (#96539) üzenetére


Peterhappy
őstag

Igen Mester, én is úgy látom, itt van a gubanc. Soha ennyi teendő nem volt még a Gyerekek körül, mint az elmúlt ~6 hétben, mellé ment a munka, heti átlag 3-4 (*7óra) másodállás (fizikai munka), és mellé volt még májusban 290km futás és 759km bringázás (nem beleszámolva a június elsejei 165km-t) :B

De a héten vége a húzósabb sulis-gyerekes dolgoknak, jövő héten utólérem magam munkában, aztán 17-i héten eljövök egy hét szabira :)

[ Szerkesztve ]

(#96543) tomcica válasza Peterhappy (#96541) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Remelem megfizetik rendesen a munkadat :F

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96544) tisn válasza tomcica (#96543) üzenetére


tisn
addikt

nyilvan azert kellett a masodallas :(

(#96545) tomcica válasza tisn (#96544) üzenetére


tomcica
Topikgazda

mittomen lehet lakast venne masodikat a gyerekeknek vagy valami extra felorgetett bevetel kell...van ilyen az eletben :K olyankor meg egy jol fizeto allas is keves

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96546) Peterhappy válasza tomcica (#96543) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tisn-nél a pont. Sajnos.

Bár elismerem, a másodállás aprópénz volt (segédmunkás minimálbér), ott inkább szakmai tudás elsajátítása (és sikerélmények elérése) volt a cél, nem is igazán a pénz. Az onnan befolyó kis extrából jöttek futócipők, új bringa, a Gyerekeknek nyáron úszó- és evezőtábor stb.
Aztán ha úgy alakul, a most szerzett tudással talán tudok a jövőben komolyabb mellékest termelni - egyelőre ez nem cél, de vészhelyzet esetére legalább már van forgatókönyv. Igen nagy mértékben függ a munkahelyem a mindenkori politikai viszonyoktól, minden választásnak (igen, a vasárnapi választásnak is) úgy megyek neki, vajon lesz-e három hónap múlva még munkám.

Nyilván más lesz a helyzet, ha Feleségem is érdemi pénzt tud hazahozni, egyelőre egyedüli családfenntartó vagyok. Ezért nem is merek igazán ugrálni, és elmenni másik céghez. Itt sok a bizonytalanság, nem a legjobb a pénz, de legalább nyugodt, családbarát hely, részben home office-szal, normális közvetlen főnökkel stb.

Szerk: Neeeem, sajnos nem :N Lakás nincs, csak egy 20 éves, épp eladósorban lévő autó. Az örökségből kiforgatták a Szüleimet, amit utánuk örököltem, elvitte a hitel. Hosszú távú befektetéseim vannak, csak hát azok hosszú távúak. Egyszer lesz belőle indulótőke mindhárom Gyereknek (ha lakás nem is), de este az étkezőasztalnál soha nem jött még be a "ne akarj enni, majd lesz pénz 15 év múlva" szöveg :) Ahogy a hentesnél sem működik az "Isten fizesse meg" :D

[ Szerkesztve ]

(#96547) --Robi-- válasza tomcica (#96533) üzenetére


--Robi--
lelkes újonc

Tényleg nem lehet pontosan mérni, vért kell venni. Az órámra hagyatkozom. :D
A leírtakból akkor én az LT2-ben futok. Ezt most 12km-ig futom. Majd apránként emelem a távot, a sebesség marad.
Az LT2 felett meg az ötös zóna. Ez nálam 4:23-3:59 körül van, jól számolta a Coros. Ezt egyhuzamban már nem tudom tartani.
Jelenleg a cél a 4:28-4:30 beedzése, hogy könnyebben menjen.
A hétre három ilyet futást terveztem be.

(#96548) tomcica válasza --Robi-- (#96547) üzenetére


tomcica
Topikgazda

LT2-es intenzitason hetente 2x 10km boven eleg munka ide meg :K az melle is kellene 60-70km Z1-Z2 laza :K szoval ezek az aranyok.
Sot elsore meg heti 1db LT2 nap + minden mas laza is szepen fejleszt,csak turelmesen csinalni kell,amig ki nem maxolod (60perc eleg) utana mehet a masodik nap felepitese szepen.
Nehogy nekem tulfozd a minoseggel :U

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96549) tomcica válasza Peterhappy (#96546) üzenetére


tomcica
Topikgazda

aze' nem egyszeru ilyen nyomasban elni :F

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#96550) --Robi-- válasza tomcica (#96548) üzenetére


--Robi--
lelkes újonc

Igazad van, így a lassú meg tényleg kevés lesz, azt már én is számolgattam. 48km jön ki a lassúkra, az tényleg karcsú.
A lassú most 16km, az kb. 90 perc. 5:36 127-es pulzus mellett volt tegnap is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.