Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43901) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Hello.

Beyerdynamic DT 770 Pro 250 ohmos verziójához milyen erősítőt tudnátok ajánlani? Laptopos használatra kellene.

(#43902) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Az előző hozzászólásból kimaradt, hogy én erre gondoltam:
[link]

amp meg dac egyben. ez milyen márka, meg mennyire jó, stb?

(#43903) EQMontoya válasza EXIEZ (#43902) üzenetére


EQMontoya
veterán

Elég jó márka a Fostex, Japán cucc,kérdés, hogy mennyiért kapnád meg.

Same rules apply!

(#43904) EXIEZ válasza EQMontoya (#43903) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nem bolti áron kapnám meg. Nekem az ára az tetszik, ha ez jó lenne az említett fejhallgatóval, akkor probléma kb megoldva.

De itt van még ez is, nem tudom ez mennyire jó mondjuk: [link]

elvileg ebbe is van amp meg dac is

(#43905) EQMontoya válasza EXIEZ (#43904) üzenetére


EQMontoya
veterán

Kevés itthon a tapasztalat ezzel a Fostexxle, de ez elsősorban a viszonylag magas import ár miatt van, amgúy elég jó ketyeréket gyártanak. Szóval ha jó áron szerzed, akkor szerintem hajrá, és utána számolj be a tapasztalatokról. :)

Same rules apply!

(#43906) EXIEZ válasza EQMontoya (#43905) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Annyit mondhatok, hogy olyan áron tudnám beszerezni, amiért kár lenne kihagyni az ajánlatot :D
Akkor valószínűleg maradok ennél, remélem be fog válni :D

(#43907) schawo válasza EQMontoya (#43905) üzenetére


schawo
titán

A fostex ketyerék sosem voltak igazán jók. Hangszórógyártásból élnek, a többi csak a névre épül. Van pár cuccom tőlük (igaz, 90-es évekből, keverő, kompresszor), és a filléres szar kategóriában jól elvannak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43908) EXIEZ válasza schawo (#43907) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Na akkor most melyik vélemény fele hajoljak :D
Egy laptopos cucchoz kellene, a lényeg az lenne hogy ezt a célt szolgálja, nagyobb cucc a közeljövőben nem várható. Ha ezt sem tudja teljesíteni nem veszem meg, de ennyit csak kellene tudnia. nem profi studio tulajdonos vagyok :D

(#43909) schawo válasza EXIEZ (#43908) üzenetére


schawo
titán

Nem ismerem az adott terméket. Akár jó is lehet, de csak akkor venném meg, ha tényleg nagyon olcsón adnák, mondjuk 40 alatt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43910) EXIEZ válasza schawo (#43909) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Átszámítva, kb 40-45 ezer fele lenne amilyen áron meg tudnám venni postával.Ez elfogadható szerintem, ezért is akarnám ezt. ( Hozzáteszem, hogy nem használtan )

[ Szerkesztve ]

(#43911) Bodz válasza EXIEZ (#43904) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nem rossz az ESI, csak annyit nem ér meg, illetve nem passzol a DT 770-hez. :)

(#43912) zsocy válasza EXIEZ (#43910) üzenetére


zsocy
őstag

Várj, ha 45 ezer fele (22500) az ára akkor ott ne hagyd :)

Viccen kívül, ha nem válik be akár árában is továbbadhatod. Különleges darabnak tünik.

(#43913) EXIEZ válasza Bodz (#43911) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Hogy érted hogy nem passzol?

Illetve árban nagyon jó szerintem, meg inkább a 40 fele hajlik, csak a 45 az inkább oylan max felkerekítés hogyha addig változna az árfolyam :D ( nem a 40-45 ezernek a fele, hanem hogy ezen ár körül. amúgy 40 pontosan ha most megveszem )

[ Szerkesztve ]

(#43914) galez


galez
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Nagyjából egy éve sikeresen kitörtem a laptopom hangkimeneti foglalatát, és azóta ha hangfalat akarok használni, akkor egy eBayről rendelt párszáz forintos USB-s hangkártyát használok, vagyis használnék ha nem lenne használhatatlan :D
A másik dolog, hogy van egy Audio-technica ATH-M40fs fejhallgatóm, amit a digitális zongorámhoz használok, és meg vagyok vele elégedve.
Arra gondoltam, ha már vennék valami normális USB-s külső hangkártyát, akkor szívesen használnám a fentebb említett fejhallgatót FLAC formátumú zenéim hallgatására, lehetőleg jó minőségben.

A fejhallgató fontosabb paraméterei (ha számít):
Type: Closed-back dynamic
Frequency Response: 5 - 28,000 Hz
Maximum Input Power: 1,600 mW at 1 kHz
Sensitivity: 100 dB
Impedance : 60 ohms

Ez a fejhallgató 6.3 mm-es jackdugóval rendelkezik, nem tudom hogy létezik-e egyáltalán olyan kisebb USB-s DAC, amibe közvetlenül belemegy, jobb szeretném átalakító nélkül használni, ha lehet.

Ár szempontjából pedig mindezt szeretném megúszni a lehető legolcsóbban, sajnos nem vagyok képben az árszintekkel ilyen kütyük esetében.

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv,
Lóránt

(#43915) bkercso válasza galez (#43914) üzenetére


bkercso
nagyúr

Szerintem találsz a hardveraprón olyan személyt, aki átkábelezi a fejesed kisjackre. Régen, amikor még néztem, hirdetett valaki kábelezést/fejhallgatójavítást.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#43916) Tim82 válasza galez (#43914) üzenetére


Tim82
nagyúr

Miért nem szeretnél átalakítót használni?

Egyébként meg mennyire kicsi USB-s külső hangkártyát keresel? Pl. az X-Fi HD nem túl nagy méret és alapból 6,3-as jack kimenet van rajta. Az M40fs-sel ráadásul nem is rossz páros a tapasztalatom alapján.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43918) Bodz válasza EXIEZ (#43913) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Steril, hideg, nagyon részletező hangja van. A mélyek is precízek, kontrolláltak, talán túlzottan is.

(#43919) EXIEZ válasza Bodz (#43918) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nekem csak hobbi célra kell.
Itthoni zene iránti igényeimet teljesítse, ennyi a lényeg, mivel nem vagyok annyira ilyen téren toppon így nincs olyan cuccom aminél ez a változás olyan jelentős lehet ( szerintem ) Sima laptop a beyer meg ez az amp-dac lenne és kb ennyi is amiről beszélni kell mert mást egyenlőre nem akarok. Ha ehhez sem elegendő akkor várom a véleményed hogy mit ajánlanál helyette.

Üdv.

(#43920) galez válasza Tim82 (#43916) üzenetére


galez
csendes tag

Köszönöm a gyors választ!
Nem tudom megmondani, hogy miért is ódzkodom az átalakítótól, picit olyan tákolt érzetet kelt bennem :D
De amúgy ránézésre, meg árban tetszik az X-Fi HD, talán picivel kisebbre gondoltam méretben, de ezzel sincs gond. Kis jack kimenettel esetleg van ennél jobb ebben az árkategóriában?

(#43921) Tim82 válasza galez (#43920) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sound Blaster E1, Fiio E10K pl. kisebb, kb. ebben az árkategóriában vagy valamivel kevesebb pénzért. Nem jobbak, de kisebbek. :) Kis, 3,5 mm-es jack kimenettel.

Az M40fs-t én jelenleg asztali géphez, Xonar DG-re kötve használom, ilyen átalakítóval. (Az olcsóbb, nikkelezett változatból nekem kettőből kettő szar volt, azt nem ajánlom.)

Ami talán jobb lehet, de nem találtam még ilyet itthon, ilyesmiből L alakú változat.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43922) bkercso válasza Tim82 (#43921) üzenetére


bkercso
nagyúr

Vagy átalakítókábel, ha nem szeretnéd kitörni a csatlakozót a hangkártyából egy fáradt pillanatodban. :K

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#43923) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Lehet, hogy picit OFF, de: tudtok modani, egy könnyen használható áramkör tervező progit linuxra?
A gschem-et próbáltam eddig, de az alkatrészek közötti vezetékezést elég "egyedien" csinálja, sosem úgy, ahogy én szeretném; legtöbbször magán az alketrészen viszi át a vezetéket.
A fejes erősítőm és a DAC-om tápját szeretném megrajzolni vele.

Kössz!

ON: Megjött a DAC-om.
Az általatak nem nagy számnak mondott fejes kimenetén is sokkal jobb a hangja, mint az eddigi PCM2704- em, pedig még csak USB-ről etetve tudtam kipróbálni egy CAL! fejessel. :U
Milyen lesz majd a fejes erősítővel és külön tápról hajtva? :D

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#43924) bkercso válasza Bici (#43923) üzenetére


bkercso
nagyúr

SprintLayout

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#43925) galez válasza Tim82 (#43921) üzenetére


galez
csendes tag

Köszönöm mégegyszer a válaszokat!

Most a FiiO E10K és az X-Fi HD közül nem tudom eldönteni melyik lesz az igazi :D
A FiiO-t láttam e-digitalon, ahol holnap elvileg valami leárazások lesznek, majd kiderül hogy erre is jut-e belőle.
Nekem annyi nem egyértelmű az X-Fi HD esetében, hogy az tudja-e a D/A átalakítást, vagy egyáltalán kell-e tudnia, az oldalukon nem nagyon láttam erről információt.
Árban kb. egy szinten van mindkettő, az X-Fi nagy jack dugója, míg a FiiO kompakt mérete tetszik.
Esetleg arra tudnátok válaszlni, hogy hangzásban melyik tudna jobbat az M40fs-el?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!

(#43926) .DLL válasza galez (#43925) üzenetére


.DLL
veterán

Az X-Fi HD egy komplett hangkártyának minősül. Termmészetesen a D/A átalakítást is végzi, USB-n bemegy a digitális zadat, analóg meg kijön a fejhallgató kimeneten vagy a hátsó RCA csatlakozókon (ezzel jobb hangfalas rendsezrre kötni)
Összességében szerintem árát jobban megéri a Creative, két hátránya van csak: usb-n nem tudja a 44,1kHz-et azt fel kell konvertálni 48 vagy 96kHz-re a gépen. 2.) hangerőszabályzó nem analóg, hanem digitális, de ez ezen a szinten nem okoz igazán különbséget.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#43927) demars válasza Tim82 (#43921) üzenetére


demars
addikt

Még itt ajánlottátok a bespeco adaptereket, nekem bevált!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#43928) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Sziasztok. Itt is megkérdezem, hátha...

Tudna valaki segíteni?

DA300-as "menet közben" 1-2-3 óra után random elhallgat és a Foobar "valami" asio buffer-re hivatkozva nem hajlandó elindulni, csak USB ki-visszadug ...követően indul el ismét.
Mi a franc baja lehet?
Mondjuk USB 3.0-ba van dugva a dac, ha ez számít valamit.

Köszi a segítséget, előre is.

"csak a zene van"

(#43929) Tim82 válasza galez (#43925) üzenetére


Tim82
nagyúr

Esetleg arra tudnátok válaszlni, hogy hangzásban melyik tudna jobbat az M40fs-el?

Az a gond, hogy mire el tudom kérni a Fiio E10K-t (vasárnap tudnám legkorábban), addigra már lemegy a Black Friday, gondolom, annak a keretében akciózzák le az Extreme Digital-nél.

Amikor nekem volt alkalmam E10K-t és X-Fi HD-t összevetni, akkor nem volt még meg az M40fs, de szubjektíven nekem az X-Fi HD tetszett jobban.

Az X-Fi HD mérete sem vészes egyébként, 14 x 10 x 3 cm (hosszúság x szélesség x magasság - friss mérés, most mértem le mérőszalaggal :D ).

Ja igen, emlegetik az X-Fi HD-nál ezt a "nem tud 44,1 KHz-et USB-n" feature-t :), de eddig még nem volt olyan, hogy bármit is nekem kellett volna állítgatnom miatta. Lehet, hogy a Foobar2000 (Linuxon meg a Clementine) magától megoldja a konvertálgatást, ezt nem tudom, de nem volt még olyan, hogy nem játszott le volna emiatt zenét, pedig a nekem fontos zenék túlnyomórészt CD minőségű (16 bit/44,1 KHz) flac formátumban vannak meg. Igaz, Windows-on én nem foglalkoztam a Creative driverrel, anélkül is tökéletesen használható zenehallgatásra az X-Fi HD.

demars: köszönöm a tippet, ez is jónak tűnik. :R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43930) Krissz80 válasza Tim82 (#43929) üzenetére


Krissz80
senior tag

Akkor problémázik, csak ha ASIO-n vagy Wasapin keresztül kapja a 44.1 kHz-et , de egy jobb minőségű resamplerrel megoldható a probléma.

Az OS hangrendszerén keresztül nem venni észre, csak azon gyengébben szól mint az ASIO-n keresztül.

Amúgy jó kis cucc volt, nekem is volt ilyenem.
A használt árát biztosan megéri.

[ Szerkesztve ]

(#43931) Tim82 válasza Krissz80 (#43930) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az OS hangrendszerén keresztül nem venni észre

Jogos, az első pár hónapban Linuxos géppel használtam, Windows-on meg nem állítottam be utána sem ASIO-t, sem Wasapi-t emlékeim szerint.

Amúgy jó kis cucc volt, nekem is volt ilyenem.

Igen, tőled vettem anno. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43932) galez válasza Tim82 (#43929) üzenetére


galez
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget!

Meggyőztetek az X-Fi HD-val kapcsolatban, a lemért méreteivel nem lesz baj, elfér :D
Én Windowst használok, felkonvertálni 48 kHz-re remélem nem lesz majd problémás, de ez a jövő zenéje.

Mégegyszer köszönöm mindenkinek!

(#43933) Dorian válasza dgyuri0123 (#43928) üzenetére


Dorian
félisten

Ha Wasapit használsz akkor OK?

Korábbi USB transzportom jobban szólt Wasapival, mint a dedikált ASIO-val. Denonon még nem hasonlítgattam.

(Legnagyobb sajnálatomra a klotz USB kábel egyértelműen gyengébb mint a sajátom (Cables-féle), így most megy a fejvakarás...)

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#43934) Tim82 válasza galez (#43932) üzenetére


Tim82
nagyúr

Most gyorsan kipróbáltam Wasapi beállításával az X-Fi HD-n a zenehallgatást.

Ahogy nekem most megy:
- SoX Resampler (letöltöttem, a benne lévő .dll fájlt kicsomagoltam a Foobar2000 Components nevű alkönyvtárába)
- Preferences-ben a Playback menüponton belőttem a SoX Resamplert és a Wasapi (push)-t. A Wasapi (event)-tel pattog nekem*, hiába játszottam a Windows Feladatkezelőben a Wasapi és a Foobar folyamatprioritásával és állítgattam a buffer length-et a Foobar-on belül.

A hangja talán nagyon picit jobb (mintha picit "szellősebben", szélesebb térérzetet adva játszana), de nem vagyok biztos abban, hogy nem placebo... Remélem, nem hagytam ki semmit a Wasapi beállításából, a fórumtársak majd kijavítanak.

* Ez mondjuk nálam valószínűleg DPC latency probléma, Intel wifi driver miatt - eszembe is jutott, hogy miért nem fáradtam én korábban a Wasapi belövésével. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43935) dgyuri0123 válasza Dorian (#43933) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Gondoltam, hogy gyengébb lesz, de egy próbát talán megért.

Wasapi-t egyáltalán nem próbáltam még. Azzal vajon menne natívan a DSD ?

Mindegy, hazaérve nekiugrok és meglátom. Kösz az ötletet.

"csak a zene van"

(#43936) gOldie


gOldie
tag

Sziasztok,

amatőr kérdés: szerintetek a fejhallgató erősítőt a vonal kimenetre, vagy a fejhallgató kimenetre kössem inkább? (Konkrétan egy digitális zongoráról van szó.)

Boldi

(#43937) bkercso válasza gOldie (#43936) üzenetére


bkercso
nagyúr

A vonalkimenetre, így jó eséllyel megspórolsz egy erősítőfokozatot.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#43938) gOldie válasza bkercso (#43937) üzenetére


gOldie
tag

Én is ilyesmire gondoltam. Külön jó, mert amúgy sincs fölösleges jack-RCA kábelem :)

Boldi

(#43939) galez válasza Tim82 (#43934) üzenetére


galez
csendes tag

Hoppá!

A beállításokkal kapcsolatban valószínű lesz még kérdésem, ha megérkezik :D

Itt a két műszer között csak a hosszabb garancia, és az ár a különbség?
[link]
[link]

Nekem úgy tűnik, ebből a szempontból szerintem az olcsóbbat választanám :D

(#43940) Tim82 válasza galez (#43939) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem tudok róla, hogy többféle verzió lenne X-Fi HD-ből, úgyhogy szerintem igen, ár és garanciaidő a különbség.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43941) GabeszHUN


GabeszHUN
tag

Sziasztok!

Olyan ügyben kérném segítségeteket, hogy milyen dac készüléket ajánlotok 30-40 ezer forint körül.Nem kell, hogy jó legyen az erősítője, az van nekem.A lényeg, hogy ne az alaplapi hangkeltő kreálja a hangot, mivel laptop /pc ről használnám.Tudom, 30-40 ezer forint nem audiofil minőség, nem is várom ezt, azonban úgy gondolom ezért a pénzért már jóval jobb hangot lehet elvárni mint egy alaplapi cucc.

Ui.:Semmi más funkcióra nincs szükségem, csak hogy adja a hangot.Koax kimenet jó lenne.

Miket ajánlanátok?

Előre is köszi!

For Sale AKG Q701

(#43942) .DLL válasza GabeszHUN (#43941) üzenetére


.DLL
veterán

Musiland 03 US/Dragon

Vagy ha tudsz/szeretsz építeni (tápegységet, házat hozzá, stb.) akkor e-bay-n vannak különféle DAC panelok.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#43943) GabeszHUN válasza .DLL (#43942) üzenetére


GabeszHUN
tag

Olvastam hogy a Musilandok nagytöbbségében nem támogatják a Linuxot és Mac OS-t.Ez igaz?

For Sale AKG Q701

(#43944) Tim82 válasza GabeszHUN (#43943) üzenetére


Tim82
nagyúr

04 MX, 06 MX már megy Linux (és gondolom, OS X) alatt, a korábbi modellek nem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#43945) bkercso válasza GabeszHUN (#43941) üzenetére


bkercso
nagyúr

eBay-en az XMOS szóra keress!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#43946) Bodz válasza EXIEZ (#43919) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ha van kedved/türelmed szórakozni az opamp cserével, akkor 40 körül jó vétel a Prime, tehát azért teljesen nem akarlak lebeszélni róla.
De persze lehet neked alapból is tetszene a Beyerrel, ezt nem tudhatom. Nincs lehetőséged vásárlás előtt meghallgatni?

(#43943) GabeszHUN: Az újabbaknak (04/06 MX, 07/08 MP, 01/02 US Mark II, stb.) elvileg nem gond.

[ Szerkesztve ]

(#43947) demars válasza bkercso (#43945) üzenetére


demars
addikt

Erős kisértésbe estem, hogy építsek egy DACtron-t... De sajnos egyedül nem megy. Van ismerősöm, aki eléggé ért az elektronikához, van tapasztalata is (rádió, tv műszerész, szerelő) forrasztás, stb megy neki, Ő segítene. Ha elakadunk segítesz?
Illetve lenne egy kérdésem: jelenleg egy 01 musilandot használok Presenter2 erősítővel, mit várhatok a DACtron tól? Tudja azt nyújtani, mint a mostani láncom? Nem csak a hangminősége gondolok...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#43948) bkercso válasza demars (#43947) üzenetére


bkercso
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#43949) EXIEZ válasza Bodz (#43946) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Nincs erre lehetőségem, mert külföldi a cucc, így ez kb megoldhatatlan.

De mivel kellene szórakozgatnom? Mármint nem csak annyi lenne a dolgom többnyire, hogy összedugdosom és akkor ennyi?

Még utólag annyit, hogy van egy sima X-Fi hangkarim de nem a pro, hanem a sima ( tán x-fi surround 5.1 a neve ) Ez akkor ebbe a dologba nem tud beleszólni ugye? mert ezt laptopos filmezésre használom csak.

(#43950) Kékes525


Kékes525
félisten

Sziasztok!

Bodz javaslatára vettem egy Audio-GD NFB11 DAC-ot, ami a natív DSD64, illetve a DSD128 jelet is támogatja. Sennheiser hd 650-el hallgatom, nagyon jó. Ez az első, ami picit komolynak mondható (eddig Creative SB X-Fi XtremeMusic -ot használtam)

Segítséget szeretnék kérni a foobar2000 konfigurálásához. Nem igazán értem, a beállítást, mert nekem logikátlannak tűnik. Egyszer szól, egyszer nem az adott beállítással. Hallgatott források általában: CD(flac, ape), 24bit-96Khz(flac,ape), DSDIFF (dff), DSD (iso). A probléma a források váltása, PCM és DSD között jelentkezik. A logout cikket olvastam (DSD: divatőrület vagy a zene új dimenziója?), az szerint jártam el, habár a foo_dsd_asio-ot nem tudom használni, mert az ASIO Driver beállítása között nincs az VIA ASIO Driver.

Holott itt látható:

Tudnátok segíteni? :R

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.