Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122660) bagyulajuve válasza Tibiajax (#122640) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Szép lista. Én csak az Interstellart láttam azok közül moziban és bár nagy élmény, az életemre és filemzésemre olyan nagy befolyással nem volt, szemben az alábbiakkal.

1. Matrix,1999- ekkor kezdődött a filmek iránti nagyobb rajongásom, egyszerűen készen voltam a látványtól akciótól és a film mondandója és mai napig tartó hatása az ami miatt kiemelkedő a moziban látott filmek közül.

2. Jurassic Park, 1993 - zene, sztori látvány, húha, minden perfekt volt. Tucson, Arizona, valami multiplex.

3. A Nindzsa Színre lép - ekkor lettem nindzsa imádó, vagy 5x biztos megnéztem egymás az utáni napokon/heteken. Sho Kosugi vs Fehér nindzsa (utóbbiról később tudtam meg, hogy Franco Nero játszotta :D ) Debrecen Víg mozi. 80as évek közepe.

4. Tron - lenyűgözött akkor, hihetetlen volt az a film számomra, akkortájt kaptam commodore-t és hát néha azt képzeltem, hogy én is belekerülhetek én is egy játékba :D. Szerintem ez is Vig mozi. 80as évek végefelé talán.

5. Hegylakó 1 - nem akartak beengedni a moziba, mert gyerek voltam. A mozi igazgatóhoz mentünk be, hogy Apám és Nővérem meggyőzzék, hogy engedjenek bemenni, mert sok horrort nézek. Azóta kedvencem a Queen. Debrecen, Apolló mozi. 80as évek vége.

Resistencia eterna

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.