Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8803) hunjah13 válasza koxx (#8801) üzenetére


hunjah13
csendes tag

igy van, csoró vagyok, te ezt miböl állapitottad meg? anyira csóró vagyok , el sem tod képzelni ha elolvasod megkértek rendeljek kinai vackokat, de nagy értékbe, telefont, amiböl már rendeltük 2öt, de minőségben igen hagy kivánni való maga után, irtam is az eladónak hogy nem kell, mert nem jó, mert azoknak sem kell akik megkértek
sztam az anyagi helyzetem hagyjuk, mert nem ide tartozik, lehet hogy meg engedhetném magamnak, hogy kifizessem, de nincs szükségem szar árúra, aminek el megy a tér erő folyamatosan, ezt jeleztem mint irtam is, de néha az eladó is lehet olyan hogy nem veszi le, mikor ezt leirtam ebaynek az ügyfél szolgálatnak, le is vették a nem fizetéseket, mert nekem adtak igazat, csak nem aktiv a profilom
valóban vannak ilyen emberek mint én, csak velem roszabbal ne találkoz, azt kivánom, nem linkelek be vaterás meg ebayesek hogy bizonygassam, okos vagy hogy ebböl itéltél,
vaterán havonta nem fizet nekem 5ember és azt mondja elutalta, vagy nem is jelentkezik többet
mind1, te nem gyözöl meg engem, hogy szemét voltam én pedig nem bizonygatom, hogy nem vagyok köcsög
te biztos nem találkoztál nem fizető emberel, vagy te nálad még nem fordult elő sose hogy azt hitted jó a dolog, de miközbe használtad kiderül kaki
mondjuk ez csak 2 telefon, 2szar azt hiszem mikor akut rendeltem, valóban pöcs voltam és nem fizettem, mert vettem másik telefont
na, mind1
köszönöm
a pénzen lovagolsz, hogy nincs, közbe semmit nem tudsz rólam, mind1
köszönöm a segitésget!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.