Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65673) tilla311 válasza rukka (#65650) üzenetére


tilla311
tag

Igen, sajnos van pár bevett csalási módszer (kiskapu), amivel az eBay-en élnek, és amikre az ügyfélszolgálat semmit sem lép, mert a szabályzatba nem ütközik. Ennél sokkal durvább becsapásokat is elnéznek, de most nem kezdem sorolni, mert nem szeretnék ötleteket adni. És ilyenkor azt mondják, hogy igen, ez van. Az eBay alapvetően a vevőt védi, tehát ha résen van az ember, és jól alkalmazza a vásárlásvédelmet, akkor nem éri kár.

Egyébként onnan tudom, hogy ugyanarról az eladóról beszélünk, mert amit bekopiztál válaszüzenetet, amikor kérdőre vontad, hogy mért lett szállítási díj, na nekem is szóról szóra ugyanaz jött, szóval ez egy tök automata módszer. Aki nem fizet, hanem kérdez, annak tök ugyanazt mondják. És itt nem kell semmi személyesre gondolni, ők egy lista alapján mennek, hogy ebben a csalási folyamatban mi a következő lépés. Korábban írtam már, én tudok olyan eladót is, aki menetrendszerűen nem küld el csomagokat, és ha case-t nyitsz, akkor beírnak egy másnak már elküldött csomaghoz tartozó nyomkövetési számot, amit a Te városodba küldtek, és akkor megint lehet magyarázkodni az ügyfélszolgálat előtt. És ezt is tök automatán teszik - gondolom, nem csak velem...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.