Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-24 06:10:35

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46551) Gergosz2 válasza raziel01 (#46550) üzenetére


Gergosz2
veterán

de ha nem árulom akkor semmi közük hozzá.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#46552) Slownz válasza csaba17 (#46549) üzenetére


Slownz
senior tag

Nem akarok kötekedni, de biztos navosok voltak és nem csak átvertek? Ugyanis attól még, hogy 4db kártyát eladsz, az nem illegális... Évi 600 ezer Ft forgalom és 200 ezer Ft nyereséf alatt teljesen adómentesen lehet árulni. Olvass utána nyugodtan a jogszabályoknak.

[ Szerkesztve ]

(#46553) raziel01 válasza Slownz (#46552) üzenetére


raziel01
veterán

Igen de hologramos matrica nem volt rajta.
Azért problémás a dolog.

(#46554) Slownz válasza raziel01 (#46553) üzenetére


Slownz
senior tag

Ez számomra nem derült ki a szövegéből. Az úgy már lehet necces. Az viszont tényleg fail, ha nem elég, hogy szart vesz, még árulja is... :D (és nem tudta, hogy hamisítvány)

(#46555) bul07 válasza Slownz (#46552) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha nincs rajta a hologramos matrica akkor bukó van , az érték teljesen mindegy
Olyan infó is volt hogy 7e Ft-os tételért 30E Ft-os bírságot szabtak ki mert nem volt matrica

(#46554) Slownz
Egyáltalán nem hamisítvány csak nincs rajta a ÜHD matrica

Amúgy megjegyzem halkan itt az aprón is van nem egy NAV-os emberke , megyénként több felhasználó névvel is , úgy hogy figyeljetek magatokra

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#46556) parkr válasza raziel01 (#46553) üzenetére


parkr
őstag

használtként kell árulni, aztán ha kérdezik, leszedted a matricát mert csúnya :DDD

(#46557) raziel01 válasza parkr (#46556) üzenetére


raziel01
veterán

Pont erre gondoltam én is.

(#46558) TaaT válasza csaba17 (#46549) üzenetére


TaaT
veterán

Nem vagy egyedül ezzel. [link]

"mivel diák vagyok és nincs jövedelmem így azt mondták hogy lehetséges hogy méltányossági alapon eltekintenek majd a büntetéstől."

Jaj ugyanezt mondták a rendőrök amikor nem volt biztosítás a segédmocimon, később úgy jött a 15.000-s bünti mint a huzat.

Fuuu de OFF :DDD

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#46559) mirci18 válasza raziel01 (#46550) üzenetére


mirci18
addikt

Hát a haverodat megnézem mikor szalad arra nem gondolsz hogy olyan helyen találkoztok ahol nincs lehetőséged elszaladni.
Hidd el Nav-osak se hülyék.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46560) mirci18 válasza TaaT (#46558) üzenetére


mirci18
addikt

Ne aggódj engem repedt szélvédővel fogtak meg azt mondták mivel első eset ezért csak figyelmeztetést kapok erre jött egy 30 000 ft-os csekk ami úgy szerepelt hogy a legalacsonyabb szabálysértési bírság.

Ha jól gondolom a memóriakártyáknál és pendriveoknál a hologram és az adók miatt rágtak be a navosok.
DE teszem azt ha én veszek kintről egy mp3 lejátszót vagy elemlámpát vagy órát stb és eladom itthon újként csak azért mert nem tetszik azért nem szólhatnak.
Mert volt pár ilyen termék amit továbbadtam ezért.
Ugye számla nincs de én megvettem elvileg ezért nem zargathatnak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46561) Degeczi válasza mirci18 (#46560) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Jó reggelt, MP3 játékos (sőt, még mobiltelefon!) forgalmazásakor is kell sarcot fizetni a hazai maffi Artisjus felé...

(#46562) Gergosz2 válasza Degeczi (#46561) üzenetére


Gergosz2
veterán

sőt még külső vinyóra is kell :D Valamiből el kell tartani az t asok haknizót....

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#46563) mirci18 válasza Degeczi (#46561) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a válaszokat akkor ilyeneket nem adok el csak mást.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46564) csaba17 válasza raziel01 (#46550) üzenetére


csaba17
senior tag

kettő(pénzügyőrök voltak, hadnagy meg törzsőrmester), olx-en hírdettem, vagyis ott is, háznál találkoztunk, személyes átvétel. eddig nem volt gond...
remélem megúszom kis büntetéssel, bár mindenképp fellebbezek ha csak párezer ft lesz a bírság akkor is.
am a papiron artist juss szabálysértés van írva, a nincs számlaadás az csak valahol meg van emlitve...

amúgy akkor azt mondjátok hogy csak a memóriakártyák meg az adathordozók érdeklik őket?
beszéltem velük, mondták hogy előttem majd 30 pendriveot foglaltak le. meg szövegelt valamit hogy irattak 130db filmet és hogy oda mennek utána...

(#46552) Slownz
volt náluk igazolvány meg minden.
illetve tudom hogy van ez a szabály de ha üzletszerűen csinálod akkor már 1db-ért is adózni kell, stb.

[ Szerkesztve ]

(#46565) raziel01 válasza csaba17 (#46564) üzenetére


raziel01
veterán

Üzletszerűnek az számít ha több darabot adsz el belőlük.
Gondolom nem 10-esével árultad.

Számlát meg nem kell adni magánszemélyként. Sose kellett.
Hogy is tudnál mikor nem vagy vállalkozó.

(#46566) Dluinet válasza Degeczi (#46561) üzenetére


Dluinet
nagyúr

még a zenelejátszásra képes mobiltelefonok belső memóriája után is kéne

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46567) csaba17 válasza raziel01 (#46565) üzenetére


csaba17
senior tag

de ha újként árulok 4db az már üzletszerű.
összesen 11db-t adtam el, vagyis 7et mert ez a 4et buktam.
bár összesen max csak 4db volt nálam.
de mindegy is mert az artisjus matrica miatt volt a gond...

[ Szerkesztve ]

(#46568) Josi


Josi
aktív tag

A csomagoláson van az új termékeknél a hologramos Artisjus matrica, nem a terméken. :)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#46569) Gépötty


Gépötty
senior tag

Én annak örülnék, ha a milliárdos méretű ÁFA-csalásokkal is ilyen elánnal tudnának foglalkozni, de valahogy azt nem kaparásszák ennyire... :(((

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#46570) Degeczi válasza Gépötty (#46569) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hát igen... minimális zsebpénzt megkereső diákot elkapni az megy (hiszen veszélytelen, könnyű eset, és máris növelte egyel a sikeres ügyek számát), nagypályás adócsalók viszont védettek, és a pofátlanságnak sincs határa (ld. Győzike - bár ő is kis kezdő a nagyokhoz képest)

Még jobb, amikor az adóellenőr a saját gyerekét íratja be matekkorrepetálásra egy fiatal tanárnőhöz, és diadalittasan lecsap a gazra, amikor nem kap róla nyugtát... komolyan érdekes tanulmány lehetne, kik vállalnak ilyen alja munkát

(#46571) mirci18 válasza Degeczi (#46570) üzenetére


mirci18
addikt

Sajnos a vaterás külföldi üzletszerű eladókkal se foglalkoznak aki téged megsápol kínából származó termékeknél.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46572) TaaT válasza Josi (#46568) üzenetére


TaaT
veterán

És itt is a megoldás, de persze tilos olyan tippet adni amivel megkerülhető a törvény szal nemszóltam. :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#46573) Gépötty válasza Degeczi (#46570) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nálam azok a próbavásárlók viszik a pálmát, akik tetováltattak maguknak. De a búcsúban mézeskalácsosokat baxtatók is a társadalomra veszélyt jelentő elemeket szűrtek ki.

(#46571) mirci18
Azokkal nem nagyon tudnak mit kezdeni. Nehézkes, hosszadalmas. Nálad meg ott a termék, nem adsz számlát, nincs bólogató zsiráf, tiszta sor: bebuktad.
De visszafordítom: neked mitől lenne jobb, ha azokat is b@szogatnák? Ne legyünk már kicsinyesek.
Ez egy tünet, méghozzá annak a tünete, hogy az emberek megpróbálnak alternatívát találni megélhetésre. Nem a tüneti kezelést kellene forszírozni - nevesen ezeket az eladókat zaklatni (hozzáteszem sokkal többe kerül, mint amennyi hozadéka van a dolognak, és nem is hiszem, hogy jobban foglalkoznának vele, mint amennyi szükséges ahhoz, hogy az eladók tudjanak róla, hogy figyelve vannak) - hanem olyan életkörülményeket kellene teremteni, ami a lehető leghosszabb távon kiszámíthatóvá teszi a megélhetést. Az emberek majd igazodnak hozzá a maguk módján. De ez már nagyon messzire vezet, nem is offolok tovább.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#46574) mirci18 válasza TaaT (#46572) üzenetére


mirci18
addikt

Miért lenne megoldás.
Miért hogyha én új csomagolás nélküliként adom a memóriakártyát akkor is megbüntethet a nav hiába hogy nincs matrica rajta.
Akkor meg azért mert az eredetét nem tudom bizonyítani.
Ráadásul a srác 4 db-ot adott el ez pedig üzletszerű.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46575) mirci18 válasza Gépötty (#46573) üzenetére


mirci18
addikt

Ez csak a szokásos duma.
Figyelj itthon is meg lehet élni csak akarni kell nem mondom hogy egyszerű.
De ami a vaterán megy az több dolog miatt zavar:
1:Átbasszuk a vevőt mert kifizettetünk vele olyan többletösszegeket látszólag postára amiről ő nem is tud magyarul átverjük.
2:Átbasszuk a vevőt mert a termék nincs raktáron az ő pénzével rendeljük meg és az eladók 99%-a odaírja hogy 10-14 nap megjön holott tudják ők is hogy az esetek túlnyomó többségében 3-4 hét mire megjön.
Ha meg reklamálni mersz hülyének néznek.
3:Átbasszuk a vevőt mert bizonyos termékeknél garanciát igérünk de mivel ezeket külföldön kell intézni ha gond lenne az eladó kihátrál és azt mondja itt egy Kínai cím lépj velük kapcsolatba
4:Átbasszuk a Navot ez mondjuk nem érdekel

Szóval ne fogd a megélhetésre mert én nekem sem kell ezt tennem mégse keresek jól.
Másik dolog ennyi erővel elmehetnék kirabolni téged és ráfognám arra hogy megélhetési bűnöző vagyok.
Kiváncsi vagyok akkor mit tennél velem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46576) TaaT válasza mirci18 (#46574) üzenetére


TaaT
veterán

Bizonyítsa be hogy nem volt rajta artisjus matrica ;)

De ha te átadsz neki egy bontatlan csomagolású pent matrica nélkül akkor kész vége dalnak.

És ezt a témát is befejeztem. :)

Give them hell Ukraine!

(#46577) csaba17 válasza TaaT (#46576) üzenetére


csaba17
senior tag

köszi mindenkinek a segítséget meg a többit.
sajnos ez van. majd ha megjött a levél akkor írom hogy mennyit akarnak rajtam behajtani de mindenképp megpróbálom csökkenteni.
sajnos nem tudom mi alapján szablyák a büntetéseket így fogalmam sincs hogy mennyit akarnak majd, remélem jövőhéten jön a levél.
a témát én is zártam, ne offoljuk tovább a topicot.
thx

(#46578) Gépötty válasza mirci18 (#46575) üzenetére


Gépötty
senior tag

Pedig ez mind mérlegelés kérdése. Persze, mindenkinél máshol van a határ, amikor feladja a tartását, de akkor is megfigyelhető a tendencia, ahogy az életszínvonal romlásával egyre terjed a szürke- és feketekereskedelem.
Egyébként meg. Nem az említett eladókat védve, de a vevők sem tudom, milyen reklámszatyorban élik az életüket. Mondhatnám, hogy amíg lószar van, veréb is lesz. Mindenkinek adott a lehetőség, hogy megnézze kitől, milyen feltételekkel vásárol/köt szerződést/vesz fel hitelt, és még sorolhatnám. Sok éve épülnek cégek az átb@szásra, hogy csak a piramisjátékokat, ingyenhitelt, tévéshopokat, jósokat-kuruzslókat, fidesz-pártpropagandát, termékbemutatókat, forexeket említsem. Aki ezekre a figyelmeztetésekre immunis, ezek elől a hírek elől elbújik, az meg is érdemli a sorsát.
Azzal sem tudok maradéktalanul egyetérteni, miért nem baj, ha a NAV-ot basszuk át. Egy normális országban(!) ez kimerítené a 'saját magunkat basszuk át' kérdéskört. Nyilván itthon a befizetett adónk elég nagy hányada folyik szét kézen-közön, de azért mégsem elfogadható ez a szemlélet.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#46579) mirci18 válasza TaaT (#46576) üzenetére


mirci18
addikt

Na ha itt tartunk bizonyítsa be persze.
ebben igazad van-
De úgy tudom az egy hologrammos matrica amit nem egykönnyen veszel le.
Másik dolog a származását hogyan tudod igazolni mert ha most vetted ugye garancia is lenni kell rá plussz papírok.
Meg ott van még az üzletszerű eladás mivel több darabról van szó.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46580) mirci18 válasza csaba17 (#46577) üzenetére


mirci18
addikt

Ez nem offolás hanem segítség a többieknek ha esetleg ilyenben gondolkoznak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46581) mirci18 válasza Gépötty (#46578) üzenetére


mirci18
addikt

Kérdésemre nem válaszoltál.
Mert ez nem mérlegelés kérdése.
Ez egy szimpla fekete vagy fehér kérdés.
És itt a kérdés az hogy jogosan rabollak e ki téged megélhetésem miatt.
Most ne a hülye vásárló helyett védjük már a vaterás eladókat.
Tudod egy normális országban amiben nem ilyen szenny aukciós oldal van hanem ebay ott ilyesmi vagy éppen hamisított cuccok nem is lehetnek.
Ha már azzal jössz hogy más országban milyen a dolgok vagyis a nav megitélése.
Abban eggyetértek hogy a Nav-ot nem sajnálom mert tényleg tetkósakat szegény mézeskalácsosakat baszogat igazi ügyek helyett.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46582) raziel01 válasza csaba17 (#46577) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem pár hét/hónap is lehet mire küldik a levelet. Nem szokták ezt elsietni.

(#46583) Gépötty válasza mirci18 (#46581) üzenetére


Gépötty
senior tag

Azért nem válaszoltam a kérdésedre, mert egyértelmű. Senkinek nincs joga senkit kirabolni, és nem is elfgadható, nem nevezhető jogosnak. De meg lehet érteni a folyamatot, amíg ide jut valaki. Mégegyszer: az emberből minél jobban rászorul, annál jobban elmúlik a tartás. Gondolj azokra a balekokra, akik mostanában szerepeltek a hírekben, amikor megbuktak valami trafik, gyógyszertár, vagy éjjel-nappali kirablásán, hogy legyen miből enniük, lakniuk. Ők maguk sem gondolták soha, hogy ilyet fognak tenni, és lám.
És azért egy kvázi dropshipper a vaterán nem nevezhető rablónak, inkább közvetítő. Még ha nem is a legelőkelőbb fajtából.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#46584) bul07 válasza mirci18 (#46579) üzenetére


bul07
nagyúr

A matrica a csomagoláson van
Ha csomagolás nélkül adod akkor használt termék
Hogy honnan származik nemrég vette a piacon egy árustól , a blokkot csomagolást meg már kidobta, nincs törvényileg kötelezve hogy meg kell tartania
Több használt dolgot is eladhatsz
Van négy használt gumid eladod egyben akkor már üzletszerűen csinálod?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#46585) jamy79


jamy79
tag

A vásárolt telefonomnak a ebay-es eladó sajna hibás leírást adott, mert nem tartalmazta a magyar nyelvet. Igaz, hogy angolul használható a teló, de én magyar nyelvet szerettem volna (ahogy a termékleírásban is szerepelt). Mit javasoltok? Írjak az eladónak (contact seller menüpont) és kérjek egy partial refundot? Vagy írjam meg az eladónak a problémámat és várjam meg az ő javaslatát? Köszönöm. :R

(#46586) mirci18 válasza Gépötty (#46583) üzenetére


mirci18
addikt

Tudod még mindíg nem értelek meg mert én is voltam annó a válság áldozata többször voltam padlón volt hogy elveszett a munkám.
Nehéz időket éltem túl mégsem közvetítettem semmit másokat átverve és nem loptam.
Marha egyszerű a válasz miért.
Mert elmentem dolgozni fizikai munkát végeztem kőműves mellett.
Mindíg van más megoldás a bűnözés helyett mert a család hazavár.
Úgyhogy nem nem tudtál eddig olyan érvet mondani amivel meg tudnád velem értetni az ilyen vagy olyan csalókat.
De kiváncsi lennék hogyha valamelyik családtagod vernék át a vaterán akkor is így védenéd őket.
Gondolj bele inkább a másik oldalba előbb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46587) mirci18 válasza bul07 (#46584) üzenetére


mirci18
addikt

Négy gumi nem üzletszerű de most őszintén szerinted nem gyanús 4 memóriakártya a neten nagy valószínűséggel új ként hirdetve ez már nem üzletszerű ugyan már.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46588) mirci18 válasza jamy79 (#46585) üzenetére


mirci18
addikt

Két lehetőséged van:
Partial refund: Ha ezt kéred akkor legalább elmondja ezért mennyi jár neked.
Full refund: Itt elvileg az összes pénzed visszakapod kivéve azt a postaköltséget amiért el kell postáznod a telefont vissza.

Az eladóra ne várj mert majd az időt fogja húzni és kifogásokat keres.
Gondolom androidos telefont vettél.
HA pedig azt akkor benne kell lennie a magyar nyelvnek tudtommal.
Nem e esetleg csak a telefont kell frissíteni.
Szerintem inkább kérdezz rá egy fórumon a telefonra mielőtt feladod magadban ezt a sztorit.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46589) Dluinet válasza mirci18 (#46588) üzenetére


Dluinet
nagyúr

2.2-es androidban nem volt magyar nyelv alapból

szerk: OFF

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46590) mirci18 válasza Dluinet (#46589) üzenetére


mirci18
addikt

Azt tudom mert olvastam hogy a korai telefonokban androidosokban nem volt.
De csak nem olyan telefont vett amin 4 éves oprendszer van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46591) jamy79 válasza mirci18 (#46588) üzenetére


jamy79
tag

Andoidos 4.2.2 telefon és nincs benne magyar nyelv (gondolom kínai piacra szánták). A frissítéshez sajna nem értek, valamint félek, hogy "téglát" csinálok belőle.

(#46592) Dluinet válasza jamy79 (#46591) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kb 20 méteres körzetben nincs valaki aki megcsinálja?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46593) mirci18 válasza jamy79 (#46591) üzenetére


mirci18
addikt

Nem olyan könnyű belőle téglát csinálni ha van egy jó leírásod hozzá.
De ha nem mered fórumon keress rá embert androidhoz nagyon sokan értenek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46594) jamy79 válasza mirci18 (#46593) üzenetére


jamy79
tag

A telefon saját fórumában már kaptam magyar romot ill. segítséget a telepítéshez :) Megpróbálom feltenni.
Egyébként van értelme partial refundot kérnem? (mivel a termék leírása nem volt megfelelő)

[ Szerkesztve ]

(#46595) raziel01 válasza jamy79 (#46594) üzenetére


raziel01
veterán

Én kérnék, mert ne neked kelljen már ROM telepítést csinálni ha egyszer az volt írva, hogy magyar nyelv van benne.

(#46596) mirci18 válasza raziel01 (#46595) üzenetére


mirci18
addikt

Kérni lehet de jellemzően ilyen dolgokra csak egy nagyon nevetséges összeget adnak.
De egy próbát megér.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46597) mzdude válasza djbahool (#46240) üzenetére


mzdude
csendes tag

Én is belefutottam ebbe a... hm.

Szóval, 157 dollárért vettem valamit. 31 a szállítás (eredetileg 11-et írt ki, sebaj). Plusz 38 dollár ez a bizonyos szolgáltatás, amiért - a 31 dolláros szállítási díjat figyelembe véve - nem értem, mit kapok. Vámnak sok. Áfának kevés, hiszen a 157 dollár 27%-a ennél többre jön ki (valamint az áfát a szállítási költséggel növelt vételárra szokták számolni, tehát ha ezt megáfázzuk, akkor 188 USD után fizetődik a 27%-os ÁFA, amit biztosan nem fedez a 38 USD.)

Pillanatnyilag ezt egy masszív lehúzásnak érzem.

[ Szerkesztve ]

(#46598) raziel01 válasza mzdude (#46597) üzenetére


raziel01
veterán

Nem lehúzás, mert neked már semmit nem kell fizetned érte. Nem fogják megvámolni.

(#46599) Degeczi válasza mzdude (#46597) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Fölhúzod magad fölöslegesen, ahelyett, h örülnél milyen jól jársz... :F
(ha normál csomagként közvetlenül érkezik, min. 27%-ot fizethetsz. Így viszont a Global Shippinggel az EU-ba érkezés helyén érvényes, 20% körülit fizeted meg - amin fölül már nem kell többet, mert onnan ide már EU-n belül mozog az áru)

(#46600) statisztika


statisztika
csendes tag

Sziasztok!
Ebayen vásárolt terméket kellene nekem angliába visszajuttatni. Tudna valaki segíteni címzésben, hogy miket kell ráírni stb esetleg valami sablonnal vagy mittudomén. :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.