Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46801) Vasinger! válasza htc07 (#46800) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Akkor leírnád, hogy hol és hogyan kérhetném vissza a teljes lámpa árát? Nem volt olcsó, nem akarok még többet fizetni érte, hogy visszaküldjem neki, szerintem eléggé sumák ez a csávó, inkább PP-re vagy Ebay-re bíznám az ügyet..

(#46802) kerekfej válasza Vasinger! (#46801) üzenetére


kerekfej
addikt

Fényképed van az akksikról?

(#46803) Intruder2k5 válasza Vasinger! (#46799) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pont tegnap volt róla szó a Paypal topikban!

(#46804) radi8tor válasza Vasinger! (#46799) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valószínű arra játszik, hogy ne akard jelenteni. Ezért azt mondja küld másikat.
Az első eltűnése után már kérned kellett volna, hogy signed (ajánlottan) adja fel - ehhez tartozik nyomkövetés is. Így rögtön kiderült volna, ha kamuzik.

⭐ Stella

(#46805) Vasinger! válasza kerekfej (#46802) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Amit elsőnek küldött, az megvan, de nem fényképeztem még le. Kéne?

Intruder2k5:

Hát a 30 nap letelt, de a 45-be még beleférek. És most akkor merre?

radi8tor1:

Nyilván, még nem volt ilyennel dolgom, ezért nem gyanakodtam, de már okosabb vagyok, legközelebb így csinálom. :K

(#46806) Intruder2k5 válasza Vasinger! (#46805) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A 30 nap nem most van! Az első bejelentésre (dispute megnyitása) van 45 napod a fizetéstől számítva! Ezt követően tárgyalhatsz az eladóval a dologról, és ha nem rendeződik le az ügy 20 nap alatt, akkor a Paypal kezébe kerül, és Ők döntenek 30 napon belül!

Ebay dispute nyitása, My Ebay menüben Purchase History, és az adott termék mellett More Actions lenyíló menüben, Resolve a problem!

[ Szerkesztve ]

(#46807) mirci18 válasza Vasinger! (#46799) üzenetére


mirci18
addikt

Hogyha nem az ebayról vetted a pótelemeket csak puszira elküldted a pénzt az tuti hogy benyelte a pénzt.
Vagyis ne számíts az elemre átvert téged.
Sok ilyen ember van aki ilyenkor átver.
Kérd nyugodtan vissza a pénzed ha nem megy fenyegetőzz az mindíg szokott segíteni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46808) Intruder2k5 válasza mirci18 (#46807) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha PP-n fizetett, akkor a fizetés módjától függően ott visszakövetelhető, akár Ebay-en vette, akár nem!

PP-n is bizonyítani kell, hogy feladta a csomagot, mi több, azt meg is kapta a vevő, sőt sokszor még ez is kevés, hogy igazat adjanak az eladónak!

[ Szerkesztve ]

(#46809) Vasinger! válasza Intruder2k5 (#46806) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Na most ha én ott nyitni akarok egy case-t választanom kell, hogy mit akarok: Refundot akarnék, de nincs kedvem majdnem annyit fizetni mint maga a termék a visszaküldésért. De ilyen opció nincs, hogy csak full refund, csak olyan, hogy egy részét...

Partly refund-ba írjam be a teljes összeget esetleg?

mirci18:

Azt nyilván csak így sumákba rendeztük, de ott nem volt nagy pénzről szó, lévén csak a pk.-t kérte 1500 Ft kb.

[ Szerkesztve ]

(#46810) kerekfej válasza Vasinger! (#46805) üzenetére


kerekfej
addikt

Hány gramm a súly. Fényképet rakhatnál be. Szerintem fake akksit kaptál.

(#46811) mirci18 válasza Vasinger! (#46809) üzenetére


mirci18
addikt

Ezt magadban dönts el hogy teljes összeget kéred vissza vagy csak egy részét.
Én helyedben full refundot kérnék.
Mivel benyelte a postaköltséget.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46812) Vasinger! válasza kerekfej (#46810) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Case-be nem enged fájlt csatolni. Súlya van rendesen, csak szerintem hibás, fene tudja nem szedtem még szét, amíg le nem zárul a dolog.

(#46813) mirci18 válasza kerekfej (#46810) üzenetére


mirci18
addikt

Én is erre gondolok mert Kevés külföldön az igaz akksi főleg ha lámpához adják.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46814) Intruder2k5 válasza mirci18 (#46811) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

+1

(#46815) mirci18 válasza Vasinger! (#46812) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor meg ne gyatyázz full refund az ebay meg majd eldönti mennyi jár neked.
Egyébként meg odaírnám a helyedben hogy nem jó a lámpa se és akkor egy csomó basztatástól megmented magad máskülönben nehezen fogsz pénzt látni vissza.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46816) Vasinger! válasza mirci18 (#46815) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Na igen, csak még mindig az a kérdés, hogy melyiket válasszam:

I would like to return the item for a full refund
I would like to receive a partial refund of: XXX

Az első megoldással a visszaküldés nem tetszik, mert baromi sokba fájna, a másodikba meg nem írhatom be a teljes összeget gondolom...

Hazudni nem szeretnék, a lámpát nem mondanám rossznak, mert akkor még engem bsznak meg miatta..

[ Szerkesztve ]

(#46817) mirci18 válasza Vasinger! (#46816) üzenetére


mirci18
addikt

Miért basznának meg?
Csak te tudod hogy jó vagy nem.
A lelkiismereteddel számolj el ennyi.
A másik ha kérsz full refundot és visszapostázáshoz köti akkor kérjél tőle partial refundot akkor általában a felét kifizetik.
De mint mondtam ha tökös vagy akkor leállsz és tárgyalsz vele ha nem akkor meg hagyd a francba.
Néha keménykedni kell de ez erről szól ők is át akarnak időnként verni.

Azt pl honnan tudod hogy ő esetleg nem e tudta előre hogy az akksi rossz lessz.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46818) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sziasztok!

Mit lehet olyankor tenni, ha egy spanyol eladótól rendeltem egy terméket és ki is fizettem 08.19.-én, de mai napig nem adta fel, többszöri leveles felkeresésre azt írja, hogy fel fogja holnap adni, de nem teszi. Ebay-en nincs aktualizálva a feladás megtörténte, ezért nem tudok case-t nyitni, folyamatosan dobál ebay a német, angol és spanyol oldalak között, hogy azokon keresztül vegyem fel a kapcsolatot az eladóval. Ha segítséget akarok kérni, eljut odáig, hogy milyen probléma van meg melyik rendelésemmel, majd megint visszadob oda, hogy lépjek kapcsolatba az eladóval. Tartok tőle, hogy szépen lejár az idő, nem aktualizálja a feladást és szépen ugrik a termék ára meg meg sem fogom kapni. Mit lehet tenni, hogy visszakapjam a pénzem vagy éppen bepanaszolhassam az eladót, aki mellesleg 99,9%-os?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46819) Real_Necro válasza Real_Necro (#46818) üzenetére


Real_Necro
veterán

Közben még annyit találtam, hogy Paypal oldalán megpróbáltam a tranzakciót stornózni, de azt írja, hogy ez a kategória nem tartozik az "Ebay Buyer Protection" alá...

Szóval kezdem úgy érezni ugrott 22€.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46820) Vasinger! válasza mirci18 (#46817) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Csak az a bajom, hogy ugye ha az ebay a beszélgetésekbe is belenéz, ott meg csak azt írtam, hogy az akksi a szar egyedül...

Szerintem kérek full refundot, hátha nem kéri a vissza postát....ha pedig igen, akkor jövök ide vissza :D

(#46821) radi8tor válasza Real_Necro (#46818) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Milyen terméket vettél, hogy nem tartozik a buyer protection alá?

Amúgy ha nem tudod ezt jelenteni eBay-en az lehet ezért van. :U

⭐ Stella

(#46822) mirci18 válasza Vasinger! (#46820) üzenetére


mirci18
addikt

Miért közben nem jöhetsz rá hogy hibás volt a lámpa és az tönkretette az akksiját zárlat vagy miatt.
Legyél élelmes másképp nem látsz belőle pénzt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46823) mirci18 válasza Real_Necro (#46819) üzenetére


mirci18
addikt

Ne a paypal-on csináld ebay-on.
Én edddig mindíg vissza tudtam a pénzt kérni.
Olyan nincs hogy nem.
Erre való a buyer protection.
Első körben fenyegetőzz a palinál hogyha a pénzt nem adja vissza feljelented az ebaynál ez második maximum harmadik levélváltással bejön mert félnek a kizárástól.
Ne foglalkozz vele mit mond követelőzz.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46824) radi8tor válasza mirci18 (#46823) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem minden termékre van buyer protection. Nézz utána. ;)

Kicsit finomíts a tanácsokon is, amit osztogatsz. Ilyet nem ajánlgatunk senkinek, hogy fenyegetőzzön. :(((

⭐ Stella

(#46825) Real_Necro válasza radi8tor (#46821) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez egy kis fém alátét sövény nyíróhoz. 5 darabot rendeltem belőle, a postaköltség volt magasabb.

Váltottam már pár levelet az illetővel, most kicsit erősebben írtam, hogy változtassa meg a statust ha feladta, meg küldje el a TN-t. Ha hétfőig nem jön infó, akkor meg továbbítom ebay felé a problémát. Lassan 3 hete várok arra, hogy egyáltalán feladja postán... első alkalommal meg azt írta, hogy nem érkezett be hozzájuk és amint megkapják küldeni fogja. Ennyit várni a feladásra viszont abszurdum egy EU-s rendelésnél...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#46826) mirci18 válasza radi8tor (#46824) üzenetére


mirci18
addikt

Nem tudtam köszi.
Egy dolgot azért ne felejtsünk el a tanácsommal kapcsolatban.
Hogyha megveszek valamit elvárom hogy elpostázzák vagy ha nem kérem vissza a pénzem.
Hogyha az eladóval nem lehet érdemben kommunikálni szép szóval akkor igenis be kell kicsit keményíteni másképp elhajt és a pénzem nem látom viszont.A fenyegetés nálam annyi hogy ha nem akar eggyüttműködni velem jelzem az ebaynak.
Nem félemlítem meg nem anyázok akkor nem értem mi ezzel a gond.
Remélem te ilyen helyzetbe nem kerülsz de én már voltam párszor.

Csak azt ne mond hogy Real Necro ne legyen joggal dühös e fenyegetőzzön.
Mert igaza van.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#46827) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!

banggood.com-ról van valakinek véleménye? Áfa, vám...stb. mi a szabályok náluk, ugyanaz mint az ebay-en?
Illetve tudtok még hasonló oldalakat mondani ahol paypal-lal lehet fizetni és leginkább elektronikai cuccokat lehet venni (pic, avr...).
Most egy pickit3-at rendelnék ami itt sokkal olcsóbb mint ebay-en, de ha van esetleg még olcsóbb hely is...

(#46828) Gépötty válasza maestro87 (#46827) üzenetére


Gépötty
senior tag

Többször vásároltam már tőlük (mindig olyan értékben, amire adnak TN-t). Mindig azt kaptam, amire számítottam, ilyen szinten megbízhatók. Nem kapkodják el a postázást, kell pár nap míg elindul a csomag, de ki lehet bírni.
Viszont az, hogy olcsóbbak lennének, mint eBay, hááát... Inkább az olcsóbb eBayesektől megbízhatóbbak, egy helyről össze lehet szedni sokmindent, és a TN miatt követhető, és reklamálható a csomag.
A vámolás nem az ő dolguk, ezt a kérdést nem is értem.
Hasonló hely a Buyincoins is, a fenti leírás rájuk is érvényes. A kettő közül valamelyik még képet is készít a csomagodról feladás előtt, de a 640x480-as, webkamerás kép nélkül sem kell izgulnod, megkapod-e a cuccot.
Garanciáztatnom még nem kellett, ilyen tapasztalatom nincs.
(Nemrég épp azt olvastam TávirAVR-en, hogy elég gázosak ezek a kamus Arduinos cuccok)

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#46829) molnar25


molnar25
csendes tag

Sziasztok... Vettem egy androidos telot kinabol és dhl-l szállitják le annyi lenne a kérdésem hogy a dhl intezi a vámolást automatikusan?Mert a csomagra ez van ráirva android tablet pc és összegnek 50 $. Hozzá teszem nem ennyibe került de ennyi van ráirva a csomagra.. Varjálnak majd vele vámon szerintetek?Meg az eladó küldött nekem egy ilyen másolatot a "számlárol " exel formátumba.

Ezt elfogadják vámon ha esetleg tölem is kérnék a számlát hogy mennyit fizettem érte?

Segitségeteket löre is köszönöm.

(#46830) Dluinet


Dluinet
nagyúr

ez a Make Offer egy hülyeség, bekattintom hogy 24 órán belül kérem a választ, erre 48 óra lesz belőle. A kis kínai persze nem tud 24 órán belül válaszolni, szerintem megvárja a 48-dik óra utolsó percét, közben már megvehettem volna másol. Az ünnep meg elkezdődött.
Arról nem is beszélve, hogy ezek 3 napig ünnepelnek, az +2 hetes késést csinál.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46831) Silent77 válasza molnar25 (#46829) üzenetére


Silent77
veterán

Valószínű megfogják.
Paypal számlát kell majd elküldened.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#46832) maestro87 válasza Gépötty (#46828) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi az infót!
Én most ezt a PicKit3-at néztem ki (gondolom klón, bár eredetinek néz ki), de ebay-en ugyanezt én minimum csak 7500 HUF környékén találtam, itt meg ugye csak 5000. Mondjuk jó, nem mindenben olcsóbb, de 2500Ft különbségért szerintem érdemes lenne akkor már innen rendelni, ennyiért még megépíteni sem nagyon lehet bedobozolással. Ami meg különösen tetszik, hogy itt vannak hozzászólások is, nem is értem hogy az ebay-en miért nem lehet írni, csak a hozzá nem értő eladótól lehet kérdezni...
Mennyire adnak amúgy TN-t, hol írják hogy mire van és mire nincs?
Ezt a "gázos arduinos dolgot" meg én nem értem, mitől lennének gázosak? Szinte mindenki ebay-es modulokból építkezik és én még nem hallottam panaszt rájuk. Én max annyit vettem még észre, hogy a nyáklemezek nem mindig minőségiek, mármint maga a lötstop, vagy egy próbapanelre például a számok felfestése nem tökéletes. A modulok áramkörileg szerintem hibátlanok mivel legtöbb esetben a gyártó által ajánlott kapcsolási rajzot követik, esetleg néhány elektrolit kondi nem minőségi. De még így is jobban járunk velük, kísérletezésre meg tökéletesek. Például 300Ft-ból hol csinálsz te meg egy ultrahangos modult?:)

(#46833) Crytek


Crytek
veterán

Mivel az eladó nem képest reagálni így cancelezném a "lefoglalt" ezt dobta be nem tudom mitkell ilyenkro soha nem volt még ilyen:

Need to talk to someone?[Select a new topic]

Hello, én
Item: Kniel Linearregler CPM 1201 Netzteil Power Supply 331-101-02 #5961
Item number: .......

You've purchased this item.

As a buyer, you're obligated to complete the purchase by sending full payment to the seller. If you don't pay, the seller can open an unpaid item case, which could be recorded on your account.

If you feel that you have a valid reason for not paying, you should use the button below to email the seller and explain the situation. If you and the seller agree not to complete the transaction, you'll be released from your commitment to purchase the item.

Contact seller

Ilyenkor mit kell?

Next PC Upgrade: 2022

(#46834) Gépötty válasza maestro87 (#46832) üzenetére


Gépötty
senior tag

$25 feletti rendelésnél kapsz TN-t.
Arduino:
Idézek a TavIR hírleveléből:
"Az eredeti olasz Arduino lapok mellett számos kínai utángyártás jelent meg - hiszen szabad az elektronikai rajz, szabad a kapcsolás. Azonban ez néha visszaüt. Elég csak az "UNO klón - kis hibával" cikkre gondolni.
Itt már kicsit túl is lőttek a célon. De az 1:1 utángyártások esetén fel kell tenni a kérdést:
- miért ennyi?
- mi a buktató?
Többen (én is) sokáig csak az árat néztem. 1-2 eFt mit számít. Ha nem jó: bosszúság, kuka. Viszont nem számoltam valamivel: a levelezésre fordított idő, a pénzvisszatérítés / újrarendelés illetve a küldés idejére. A költségek közt az idő "ingyen" van. Az elmúlt 2 hónapban csak Arduino lapból (mini, micro pro, uno, mega) 14-15 darab jött javításra.
Lassan beleég a TavIR fórum fejlécébe is: "Amit Kínában összeraknak - itthon megjavítjuk."
A vizsgálatok, időt rabló javítások során a feltárt ordító típushibák: a forrasztógyanta átvezet, láb nincs beforrasztva, összeérnek kivezetések, bootloader hiányzik...."
Még egy cikk, és még egy.
Én magam nem játszok ezzel (bár nagyon szeretnék), így gyakorlati tapasztalatom nincs. Ezt megosztottam veled aztán majd eldöntöd, mit kezdesz a kapott információval. Mondjuk ilyen ultrahang- esőszenzor- és hasonló panelek veszélyt nem, maximum kisebb kellemetlenségeket okozhatnak, azt én is simán megvenném kínából.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#46835) randras válasza Crytek (#46833) üzenetére


randras
veterán

Én ezt nem tudom értelmezni.

(#46836) Gépötty válasza Crytek (#46833) üzenetére


Gépötty
senior tag

You've purchased this item.
Megvetted ezt a terméket.
As a buyer, you're obligated to complete the purchase by sending full payment to the seller.
Vevőként kötelezett vagy befejezni a vásárlást azzal, hogy átutalod a vételárat az eladónak.
If you don't pay, the seller can open an unpaid item case, which could be recorded on your account.
Ha nem fizetsz, az eladó 'kifizetetlen termék' miatt ügyet indíthat ellened
If you feel that you have a valid reason for not paying, you should use the button below to email the seller and explain the situation. If you and the seller agree not to complete the transaction, you'll be released from your commitment to purchase the item.
Ha úgy érzed, valós okod van nem fizetni, használd a gombot lent, és emailben beszéld meg az eladóval. Ha megegyeztek, az eladó felmenthet a fizetési kötelezettséged alól.
Contact seller
Vedd fel a kapcsolatot az eladóval.
Megint egy olyan eset, amikor alapszintű nyelvtudással minden kérdés tisztázható.
Egyébként pedig Google Translate.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#46837) thomasa válasza Crytek (#46833) üzenetére


thomasa
senior tag

Te nem tudsz cancelt kezdeményezni, csak az eladó.

(#46838) Crytek válasza thomasa (#46837) üzenetére


Crytek
veterán

Az a baj hogy az eladó azt írta szállít magyarországra de összeget nem adott meg (5 euro shipping ott volt van,de nem magyarba) így nem tudom kifizetni mert emiatt nem engedi az ebay.

Írtam neki kb minden lehetséges modon ahol contact seller volt de *aszik rám 2 napja.

Next PC Upgrade: 2022

(#46839) Crytek


Crytek
veterán

Amúgy ha nem reagál a csávó továbbra sem akkor mi lesz meddig lehet "lefoglalva" a tárgy? Még a végén ő fog ellenem ügyet indítani mert sokáig nem fizettem.

Next PC Upgrade: 2022

(#46840) thomasa válasza Crytek (#46838) üzenetére


thomasa
senior tag

Van egy olyan opció a termék mellett, hogy request total, ami annyit tesz, hogy ezzel a módszerrel tudod kérvényezni a postaköltséggel növelt végösszeget.

(#46841) Gépötty válasza Crytek (#46839) üzenetére


Gépötty
senior tag

Szerintem ilyen esetben nem lenne logikus, hogy ő kezdeményezzen ellened bármit is. Ha írtál neki, akkor megtettél minden tőled telhetőt, kifizetni meg úgysem tudod addig, míg ő nem jelez vissza. Nála a labda innentől.
Neked inkább az a cumi, hogy megvehetnéd máshonnan is, ehelyett rá vársz, és telnek a napok.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#46842) Crytek válasza Gépötty (#46841) üzenetére


Crytek
veterán

Nem nekem lesz ,hanem ismerősnek mint ebayről szinte minden (paypal létrehozása sokaknak nagyon nehezére esik ,megkérni mást ezek szerint egyszerűbb) és ilyen nincs több elvileg.

"Van egy olyan opció a termék mellett, hogy request total, ami annyit tesz, hogy ezzel a módszerrel tudod kérvényezni a postaköltséggel növelt végösszeget."

Mint írtam korábban minden létező modon írtam már neki ezt is megcsináltam már. De lehet el se akarja adni vagy nem értem.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#46843) Gergosz2 válasza Gépötty (#46834) üzenetére


Gergosz2
veterán

én már egy rakat arduino-s cuccot vettem beleértve Megat, UNO-t , atmega328-at meg persze shieldeket. Egyikkel sem volt eddig bajom, mindegyiket rögtön látta a számítógép, rendesen telepítették magukat .

A cikk-hez meg annyit , hogy ilyet én nem vennék meg. Ránézésre is látszik, hogy belenyúltak a kapcsolási rajzba és a fene tudja hogyan. Ha az ember olyat vesz ami ránézésre hasonlít az eredetire, nincs rajta semmi extra foglalat meg stb amit a kínai barátaink ráraktak akkor nagyon nem nyúlhat mellé. Másik fontos lépés , hogy utána kell olvasni az eladónak, hogy tényleg azt küldi-e ami a képen van.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#46844) maestro87 válasza Gépötty (#46834) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi, majd elolvasom a cikkeket.
De ez így hirtelen most nagyot ütött.:D Remélem ilyen azért nincs.:D

(#46845) Gépötty válasza maestro87 (#46844) üzenetére


Gépötty
senior tag

Előfordult hasonló már máskor is :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#46846) kerekfej válasza maestro87 (#46844) üzenetére


kerekfej
addikt

Pedig gyakori
Pl. 18650-es akkumulátoroknál

[ Szerkesztve ]

(#46847) Kolondrum válasza kerekfej (#46846) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor felesleges méregetni. :DDD Amit én rendeltem az küllemre TrustFire 3000mAh. Sajnos a bank lehalt, csak tölteni tudom, de az alapján megvan a ráírt 90%-a. Fény erre is akkor derül ha ide keveredik a töltő. :DD

(#46848) TaaT


TaaT
veterán

Procinál van hogy ez van kiírva állapotnak "Seller refurbished", ez mit jelent?

Give them hell Ukraine!

(#46849) Intruder2k5 válasza TaaT (#46848) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azt, hogy ez egy használt, ám de bevizsgált, és szükség szerint felújított dolog, ami 100%-ig működőképes, viszont a csomagolása már nem az eredeti!

http://pages.ebay.com/help/sell/contextual/condition_1.html

(#46850) TaaT válasza Intruder2k5 (#46849) üzenetére


TaaT
veterán

Egy procinál nem lett volna elég az "used" jelölés?

Vagy pont ez a lényeg hogy javított?

Give them hell Ukraine!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.