Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47151) Kicsirics77 válasza Kicsirics77 (#47150) üzenetére


Kicsirics77
veterán

közben 1hsz. elolvasva az eladónak ment egy hivatalos levél az ebay-en keresztül

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#47152) Degeczi válasza Kicsirics77 (#47150) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Várni, nem türelmetlenkedni!

Nem az a lényegi információ, h Ebayről vetted, hanem az, h valószínűleg Kínából - onnan pedig teljesen normálisak az egy hónapot meghaladó szállítási idők (pláne így, h szeptemberben egy ünnepük is volt, amikor leáll minden, és a szokottnál is jobban föltorlódnak a csomagok)

Majd ha letelik a várható érkezés időpontja, onnantól ráérsz 30 napon belül bejelenteni. Nem érdemes elsietni, mert ha visszakapod a pénzed és utána mégis megjön (és többnyire meg szokott), rosszabbul jársz az ismételt kifizetéssel.

(#47153) Gépötty válasza Kicsirics77 (#47151) üzenetére


Gépötty
senior tag

Melyik év augusztusában rendeltél? :)
Ha kicsit visszaolvasol, találsz olyat, aki a júliusi csomagját várja. Nekem is még tízen felüli rendelésem van augusztusból, igaz ezek már huszadika utániak. Türelem!

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#47154) Kicsirics77 válasza Gépötty (#47153) üzenetére


Kicsirics77
veterán

3 hete kellett volna megjönni
2012 augusztusában :W

Degeczi: nem az összeg idegesít hanem,hogy addig áll az inverter miatt
értem,hogy volt ünnep,de 3 hete lesz,hogy lejárt a kézbesítési határidő.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#47155) Gépötty válasza Kicsirics77 (#47154) üzenetére


Gépötty
senior tag

Bocsánat, nekem valami miatt az "Augusztusban rendeltem egy lcd invertert..." kezdetű mondatból nem úgy tűnt, hogy akkor kellett volna megérkeznie :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#47156) RBJ


RBJ
addikt

Nekem meg kb olyan válasz jött, hogy beszéljem, rendezem az eladóval vagy azzal aki ajánlotta azt a fajta promociót. Na 5 dollár nuku,

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47157) raziel01 válasza RBJ (#47156) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem írtak még egy emailt, hogy biztos átverés áldozata lettem, mert ilyen promo nem is volt. 5 dollár nem jár.
Meg küldjem el a spoof valami@paypal.com-ra azt ahol láttam az 5 dolláros kamu kupont.

(#47158) Dluinet válasza raziel01 (#47157) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem álltam le vitatkozni

újrakezdem a paypal oldalról a kérést

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#47159) Kicsirics77 válasza Gépötty (#47155) üzenetére


Kicsirics77
veterán

augusztus 2 pontosan amikor rendeltem és szeptember 2.-re kellett volna megérkezni egészen pontosan akkor 2 hete nincs hír róla

más:
most meg ezt kaptam az 5$-os mizériára ezekszerint tényleg kamu??
Dear Koteles Istvan,

Thank you for contacting PayPal.

I have reviewed your email and I would like to advise you to send us the email confirmation that you were offered a $5.00 USD coupon. Once we receive this email we will review your account.

Please let us know if you require any further assistance.

Yours sincerely,
Tommy
PayPal

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#47160) ViharVadász válasza raziel01 (#47145) üzenetére


ViharVadász
őstag

Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy ide írom, de mivel látom erről folyik a beszélgetés olykor, és segítség kellene: én is megcsináltam ezt, írtam nekik, mire ezzel a válasszal jöttek: "Thank you for contacting PayPal regarding your query about a $ 5.00 USD coupon. It is my pleasure to assist you today.
I kindly ask you to forward this email to us so we can verify it." Ha jól értelmezem, nekik kell mondhatni visszatovábbítanom ezt az e-mailt, amiben ezt az üzenetet írták? Illetve ha igen, arra amelyről küldték ezt a levelet(webform@intl.paypal.com)?

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#47161) RBJ válasza ViharVadász (#47160) üzenetére


RBJ
addikt

És mire fogunk hivatkozni? Vagy itt kamuznak vagy ott. ;]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47162) ViharVadász válasza RBJ (#47161) üzenetére


ViharVadász
őstag

Maximum annyit mondok, hogy "add ide zsé, vagy én menni konkurencia" :DDD (már ha van:D).

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#47163) Kicsirics77 válasza Kicsirics77 (#47159) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Thank you for contacting PayPal regarding the $5.00USD coupon.

This coupon was only offered a campaign for users in the USA. It has been reported that some websites have tried to duplicate this offer.

As a once off goodwill gesture, I have credited your PayPal account by $5.00.

It is my pleasure to assist you. Thank you for choosing PayPal.

Yours sincerely,
Jolene
PayPal

na kiváncsi leszek tényleg jóvá írja-e :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#47164) RBJ válasza Kicsirics77 (#47159) üzenetére


RBJ
addikt

És mit írtál rá végül? :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47165) Kicsirics77 válasza RBJ (#47164) üzenetére


Kicsirics77
veterán

visszaküldtem nekik az emailt amit küldtek
meg linkeltem az oldalt amin keresztül hírdetik :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#47166) RBJ válasza Kicsirics77 (#47165) üzenetére


RBJ
addikt

Melyik az az oldal tessék mutatni.

És ezek? [link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47167) Kicsirics77 válasza RBJ (#47166) üzenetére


Kicsirics77
veterán

[link]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#47168) RBJ válasza Kicsirics77 (#47167) üzenetére


RBJ
addikt

Pont ezt találtam de a lépéseket követve nem működött. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47169) Kicsirics77 válasza RBJ (#47168) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nekem meg ment elsőre egy órával ezelőtt :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#47170) raziel01 válasza Kicsirics77 (#47163) üzenetére


raziel01
veterán

Paypal-ra belépsz rögtön látszik a lóvé.

(#47171) havri1 válasza raziel01 (#47170) üzenetére


havri1
félisten

Én se kaptam meg az 5$-t, ár nem is számítottam rá.

havri

(#47172) raziel01 válasza havri1 (#47171) üzenetére


raziel01
veterán

Még egy válasz:

Thank you for contacting PayPal regarding your survey.

In order for us to be able to view this webpage, you will need to take a screenshot of the webpage and upload the file to our website. The instructions on how to do it are below.

Here's how you can send us the files again:

Go to www.paypal.com and log in to your account.
Click 'Resolution Centre' near the top of the page.
Under 'Steps to Remove Limitations,' click 'Resolve' next to the request for documentation.
Click 'Upload Files.'
Click 'Browse,' and then select the required documents to send.
Click 'Open.'
Enter a title for the file. The title should not include more than three numbers.
Click 'Attach This File.'
Attach the rest of the requested files, if any, and then click 'Send Files to PayPal.'

Once we receive the requested documents, we will review them and you will receive an email updating you on your account status.

Please let us know if you require any further assistance.

Yours sincerely,

Declan
PayPal

Lol az egész. Nincs is Steps to Remove Limitations,

[ Szerkesztve ]

(#47173) Kicsirics77 válasza raziel01 (#47170) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Még semmi

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#47174) RBJ válasza raziel01 (#47170) üzenetére


RBJ
addikt

Konkrétan melyik linkre kell lépni, az adott oldalon van 4-5 és mégse veri ki a szemem a pénz. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47175) RBJ


RBJ
addikt

a kapott promociós linket kellene elküldeni konkrétan. Na az sehol így nézhetjük.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47176) raziel01 válasza RBJ (#47175) üzenetére


raziel01
veterán

Én hagyom esélytelen:

"Thank you for contacting PayPal regarding your request.

My name is Bruno and I would like to assist you with your query.

After reviewing your account, I wish to clarify that this promotion was only addressed to a limited number of users that received the email directly from PayPal.

If you heard of this promotion on the web, It was not destined to you, it is not an open promotion. It is limited to the customers that were directly contacted by PayPal for this purpose

As previously asked by my colleague Marco, we need you to send us the email you've received about this promotion.

I am happy I have assisted you in solving your query.

Please let us know if you require any further assistance.

Yours sincerely,
Bruno
PayPal"

Legalább 10 emailt írtam, de nem használt. Linkeltem is az oldalt ahol láttam, képet is küldtem nekik az oldalról meg a promócióról. Egy ideig az egyes ügyintézők nem is tudták, hogy én már írtam párszor.
Aztán az utolsó 3 emailben már látszott, hogy visszakeresték miket írtam.

Az az email kéne nekik amiben értesültél a promócióról. Nincs valakinek olyan? :D

[ Szerkesztve ]

(#47177) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Egy elég szerencsétlen case-ben szeretném a segítségeteket kérni.
Műszaki cikket vásároltam, ami részlegesen hibás. Egyből megkerestem valakit, akit ért a javításhoz, ő adott egy ajánlatot, és ezt az összeget megírtam az eladónak, hogy szeretném refundban visszakapni, és mellékeltem neki róla videót a hibáról. Erre ő azt írta először, hogy max a felét fizeti, de csak szakvélemény és számla ellenében, viszont akivel beszéltem, nem tud ilyet adni nekem, olyan szervizt pedig egyelőre nem találtam, ahol elvállalnák és ad róla valami papírt.
Erre most jött az email 1 hét után kb, hogy az eladó mégis felajánlotta ezt az összeget (pont amennyit kértem, nem a felét, ahogy azt először mondta) refundban, de írta, hogy továbbra is akar róla számlát látni, de szerelőt azóta se találtam hozzá ugye. Ilyenkor mit lehet tenni?
Ha mégsem tudunk megegyezni, akkor ha eszkalálom az ebay felé, alátámasztva így képpel+videóval, van esélyem rá, hogy kapok részleges refundot? A hiba egyértelműen látszik, csak még javíttatni nem sikerült. Külföldi fórumon érdeklődtem, ott azt mondta mindenki, hogy vagy visszaküldöm és full refund, vagy semmi. Viszont az értékéből adódóan nincsen értelme visszaküldeni, és nem is szeretném, csak nem akartam lenyelni, hogy egy használt de hibátlannak hirdetett áru után még plusz költségem van, mert mégsem azt kaptam...

(#47178) randras válasza utgyuru (#47177) üzenetére


randras
veterán

Írj egy szakvéleményt.

(#47179) raziel01 válasza utgyuru (#47177) üzenetére


raziel01
veterán

Magyar szakvéleménnyel sokra menne a csávó.

Bár ha azt nézem az ő helyében én is azt mondanám, hogy hozz szakvéleményt, mert különben csak üres fröcsögés.

Ebay biztos nem fog a javadra dönteni szerintem, mert az eladó egyértelműen leírta, hogy ad pénzt csak támaszd alá a problémád.

randras: én is gondoltam erre de úgy nehéz ha nem tudja, hogy hogyan is kell kinézni a dolognak.

[ Szerkesztve ]

(#47180) randras válasza raziel01 (#47179) üzenetére


randras
veterán

Miért az eladó tudja, hogy néz ki? :)

(#47181) utgyuru válasza raziel01 (#47179) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Annyiból nem üres fröcsögés, hogy a videón elég egyértelműen látszik, hogy nem működik.
Azt nem szeretném, hogy most elfogadom a refundot, elvileg azzal záródik a case (?) és lehúzom az eladót, bár ha meg nem fizeti ki, akkor végülis ő húzott le engem...

(#47182) raziel01 válasza utgyuru (#47181) üzenetére


raziel01
veterán

Ja hogy eltudod fogadni a refundot?
Fogadd el. Lezart case-el az ebay sem foglalkozik.

(#47183) htc07 válasza raziel01 (#47182) üzenetére


htc07
addikt

addig le ne zárd amíg nincs nálad a pénz :)

(#47184) utgyuru válasza raziel01 (#47182) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Ezt az emailt kaptam. Ha jól értem, ezt elfogadom, és záródik is a case?

(#47185) vityax82


vityax82
tag

Üdv!
Volt 1 első vásárlásom és azt szeretném megtudni hogy az ilyenkor levont plusz költséget mikor fogom visszakapni? (09.06)

(#47186) mepet válasza vityax82 (#47185) üzenetére


mepet
addikt

Miféle plusz költségre gondolsz?

(#47187) Dluinet válasza mepet (#47186) üzenetére


Dluinet
nagyúr

paypal azonósítás

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#47188) vityax82 válasza mepet (#47186) üzenetére


vityax82
tag

amit az első vásárlásnál szoktak levonni amolyan fedezetként ha jól tudom!

(#47189) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

ezzel a tokkal kapcsolatban szeretnék kérdezni

nekem egy alca idol s 2 minire kellene.... hogyan tudom megírni -vagy hol tudom- az eladónak, hogy mifélét küldjön, amennyiben veszek tőle?

köszi előre is a segítséget

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#47190) mepet válasza vityax82 (#47188) üzenetére


mepet
addikt

így van.
Regisztrálsz a paypalra. Utána levon 1USD-t a verifikációhoz. Megvárod míg a bankszámlakivonatodban megjelenik a verifikációhoz szükséges karakterlánc. Ezután beírod a paypal honlapján a karakterláncot. Ezzel kész a verifikáció.
Ha csak utána intézed az első vásárlásod, akkor levonja az 1USD-t az első paypalos fizetéskor (de csak ha az alapértelmezett megoldást választod, és hagyod, hogy a paypal váltsa át a forintodat dollárrá!).

Ha viszont az első vásárlásod után verifikálsz, illetve ha átállítottad, hogy a bankod váltsa a lóvét, akkor csak az azt követő első olyan fizetéskor fogja levonni az 1USD-t, mikor úgy van beállítva, hogy a paypal váltson.

(#47191) prannk


prannk
őstag

Üdv!

Rendeltem egy nacit és nem azt kaptam hanem másikat. Nyitottam egy caset ott a refundal jött hogy 50% ot visszautal. Megírtam neki,hogy nekem ez a nadrág nem kell! ( ocsmány ) és küldött egy refundot,hogy el e fogadom. Visszairtam neki megint,hogy nincs szükségem erre a nadrágra. És ma van az utolsó napom,hogy tudjak lépni.

Ilyenkor mi lesz? Mert fizettem 10 et a nadrágért meg 3 at a szállításért. És ingyen se hordanám el ez a nacit.

Most bejelölöm azt,hogy I received an item that does not match the seller's description.
Most mire számíthatok? Visszakapom a mind a 13 ezret? ÉS vissza kell küldenem a nadrágot?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#47192) Degeczi válasza prannk (#47191) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mert tényleg alaposan eltér a képen láthatótól?
Akkor mindenképpen.

Vissza kell ugyan küldened, de elvileg pont szeptember 15-től már az eladónak kellene ennek a költségét viselnie olyan esetben, amikor a termék nem felel meg a leírásnak - bár könnyen lehet, h ez csak a szeptember 15 utáni vásárlásokra vonatkozik, így esetleg egyezkedni kell az eladóval, vállalja-e legalább mondjuk a költség felét.

(#47193) prannk válasza Degeczi (#47192) üzenetére


prannk
őstag

Igen nagyon eltér. Teljesen más. Én nem fizetem a szállítást az tuti. Akkor nem küldöm vissza :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#47194) prannk


prannk
őstag

De most mit kell csinálni? Kaptam egy üzenetet,hogy 19 sep 2014 ig. NA most rámentem arra hogy :I received an item that does not match the seller's description. Aztán kiadott egy olyat,hogy mibe tudunk segíteni... és Search Most,hogy jelezzem,hogy nem tudtunk megállapodni és kérném a refundot?

Here's what happened:

We're sorry to hear that "Neu MUSTANG New Oregon Tapered 3168-5088-335 Jeans Hose Slim FIt Herren Classic" didn't match the seller's description. You've opened a case, and we've notified the seller that you've requested a replacement for the item.

Here's what you have to do next:

Please allow a few days for the seller to respond to your case in the eBay Resolution Centre.

If the seller doesn't respond or if you aren't satisfied with the seller's response to your request by 19 Sep, 2014, please let us know. On that date, you can escalate your case to eBay Customer Support. A customer support agent will then review your case and get back to you with a decision within 48 hours.

What you should know:

If we don't hear from you by Oct 13, 2014, we'll assume that things have been resolved, and your case will be closed. Note that once a case is closed, you won't be eligible for a refund through eBay Money Back Guarantee for the item.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#47195) prannk válasza prannk (#47194) üzenetére


prannk
őstag

Írt a case be,hogy küldjem vissza én is. De most én küldjem vissza? visszakapom a refundot aztán fele elmegy arra hogy visszaküldöm. Kis városkába lakok,legköezelebbi dhl 50km r evan.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#47196) Degeczi válasza prannk (#47195) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Akkor mégegyszer: próbálj meg egyezkedni az eladóval, h szálljon be a visszaküldési költségbe, hiszen az ő hibája.

Az pedig természetes, h ilyen, nem olcsó cuccot vissza kell küldeni: magad sem gondolhatod, h ingyen legyen a tiéd, akármennyire ronda is.

(#47197) prannk válasza Degeczi (#47196) üzenetére


prannk
őstag

És a case val mit csináljak? mert holnap lesz vmi azt írja sep 19.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#47198) RBJ


RBJ
addikt

iphone 5s re fekete kijelzőt honnan érdemes venni. Sógi betörte sikeresen.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#47199) Siriusb


Siriusb
veterán

Amennyiben több terméket vettem, s case-t kell indítanom, elég, ha csak az egyikre nyitottam meg a tranzakcióból? Ilyen téren szerencsére nincs tapasztalatom, szóval aki már végigvergődött ilyet, legyen szíves írja meg, miként célszerű eljárni.

(#47200) utgyuru válasza utgyuru (#47184) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Update: az eladó írt egy üzenetet ebayen: "I've sent u the 23 Euro via Paypal. "
Most ez azt jelenti, amit már tegnap az ebay megírt automata üzenetben, hogy felajánlotta és elfogadhatom, vagy ezt megkapom hamarosan "magától"?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.