Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38526) veze válasza hidroponi (#38523) üzenetére


veze
őstag

Én nem tudom te mennyi 5050-es ledszalagot láttál közelről már.. biztos sokat, csak nem nézted meg alaposan
De megmutatom most mindenkinek hogy láthassa ( a képek sajat készítésüek)
ez a fehér:

és ez a színes RGB

mint jól látszik a képeken is ugyanugy rgb ledek vannak a fehéren is, a fehérnél mind a három (R, G és B) párhuzamosan van szerelve, bekötve, ezért egyszerre világítanak és csak egy (+) és (-) pólusuk van, míg az RGB nél a három szín külön választva egyesével kapcsolható
a fehérnél ( melegfehér vs hidegfehér) pedig kennek még rá egy kis sárgásat hogy "melegebb" legyen.
De be tudom őket működés közben is mutatni pl azt hogy az RGB is mennyire fehér tud lenni, csak most nem vagyok otthon hogy azonnal fényképezni tudjak..
Ha a három fő szin egyforma fényerővel világít akkor fehér lesz, A vezérlő pedig (pl egy 24 gombos) az előre beállított értékek szerint módosítja egyik (vagy több) szín erősségét másikhoz viszonyítva, amikor egy színárnyalatot kapcsolunk rajta, Így "keveri " ki a színárnyalatokat.
A 44 gombos vezérlőnél lehetősség van nem csak az előre beállított szinárnyalatok kapcsolására, hanem sajat magunk is egyesével módosíthatjuk a különböző alapszínek erősségét, így sajat egyedi szineket is kikeverhetünk
remélem mindenkinek (akit érdekel) sikerült kicsit felvilágosítást adni a képek segítségével és elnézést az OFF-ért

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.