Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30995) Agostino


Agostino
addikt

üdv

átolvastam a nyitó hsz-t és pár vonatkozó cikket de lépésről lépésre nem volt leírva az, ami miatt most írok. vettem kínából a fényképezőgépemre egy napellenzőt, amely meg is jött rendben, azonban bár le volt írva az adatok között, hogy kompatibilis az objektívemmel, ez nem így van. mivel nem nagy összeg az egész, talán valami ezer forint volt, hagytam az egészet, adtam egy negatív feedbacket - hiszen megvezető adatokkal hirdetett az illető. ma rám írt vagy írtak, hogy sajnálják, vonjam vissza a feedet ők meg adják vissza a pénzem. válaszul megírtam, hogy oké, de a leíráson változtassanak illetve a terméket nem áll módomban visszaküldeni, hiszen a posta többszöröse a termék árának. az lenne tehát a kérdésem, hogy ez a visszavonás hogyan megy? körbenéztem ebayen de nem nagyon találtam ilyen gombot, plusz az sem egészen tudom mi ilyenkor a sorrend? józan paraszti ésszel azt mondom lássam a pénzem, aztán vonok vissza, de a franc sem tudja mi ilyenkor a policy...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.