Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30951) totyak


totyak
aktív tag

Szerintetek az normális, hogy UK-ból már 2 hete nem ér ide egy DVD? Várom már, mint a Messiást, de csak nem akar megérkezni.

(#30952) mutyi


mutyi
őstag

A make offer pontosan mit jelent?
Jó tudom, adjak egy ajánlatot, de arra lennék kíváncsi, hogy ha van buy it now gomb és van make offer is, akkor a make offerrel mit vár az eladó?
Hogy a fix ár alatt adjak egy számomra elfogadható ajánlatot?

(#30953) mukibuci válasza mutyi (#30952) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

pontosan :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30954) htc07 válasza mutyi (#30952) üzenetére


htc07
addikt

Lehet alkudozni.

Megadsz egy árat, ő megad egy magasabb árat, és a két számot addig közelítitek egymáshoz, amíg el nem fogadja az eladó (vagy el is utasíthatja). Pont mint a való életben. :D

(#30955) mutyi


mutyi
őstag

Köszi a válaszokat!

Írtam az eladó cégnek,hogy kell számla is. Írták,hogy adjam meg a paypal-os email címet és elküldik rá a számlát. Még nem ütöttem le az ebayen de a számlát elküldték a payplara.
Jó ez így?
Kell most akkor ütnöm azért az ebayen?

(#30956) tamas1985 válasza kmisi99 (#30924) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Ha érdekel még a dolog akkor én ezt javaslom, szerintem egyáltalán nem rossz
[link]
van tartóval is
[link]
illetve ehhez még extra is jár
[link]

(#30957) htc07 válasza tamas1985 (#30956) üzenetére


htc07
addikt

Ilyen nekem is jött valamelyik nap. Szerintem borzasztó, egy gagyi beats tour koppintás. Játékra elmegy, de zenét hallgatni telefonról siralmas. A gyári HTC fülhallgatóm jobban szól.

[ Szerkesztve ]

(#30958) tamas1985 válasza htc07 (#30957) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Ő kért olcsó fülest, nem mondtam hogy sokat tud de 400Ft ért szerintem megfelel

(#30959) WhiteWalker válasza tamas1985 (#30950) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen, ez az, csak kicsit tökéletes új állapotban van az enyém, mintha a futószalagról jött volna :D Nem holmi tucatmaradék....
Régi megadrive gyűjteményemből maradt meg....de íme , miről is beszélek....ilyen állapotút nem nagyon találni ebay-n sem....

(#30960) SUPREME7 válasza WhiteWalker (#30959) üzenetére


SUPREME7
őstag

De durva :) Még várj vele vagy 10-15 évet és akkor már tényleg egy vagyont kapsz érte ha lesznek még olyan elvetemültek akik ilyet keresnek :D

(#30961) bul07


bul07
nagyúr

Amazon.co.uk vásárolt már valaki . vagy járatos ebben
Ennek kellene megnézni hogy menyi a szállítási díja, néztem én de nem láttam külön összeget a szállításara , vagy nincs vagy valamit elrontottam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30962) pepe091 válasza bul07 (#30961) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Be kell rakni a kosárba, végig kell menni a rendelésnél, hozzáadod a kártyádat, és csak akkor fogja kiírni a szállítást. Most nálam nincs megadva kártya, ezért nem akartam végigszórakozni az egészet. Miután hozzáadtad a kártyát, majd vissza lehet még jönni, nem végleges a rendelés.

(#30963) SUPREME7 válasza bul07 (#30961) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem tudok segíteni de szerintem nem ér ennyit a DT 3, akkor inkább a DT 3 Elite. Ugyanott vannak árban és az Elite jóval gyorsabb.

http://www.hardver-teszt.hu/test.php?tID=506

(#30964) bul07 válasza pepe091 (#30962) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszi a kártya adatokon túl nem mertem menni , de így már megvan , nem is éri meg

(#30963) supreme7
Na igen de az ritka mint a fehér holló
R3.0 elég olcsó amúgy [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30965) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Hogy tudok megfigyelős postát kérni ahhoz aminél csak egy opció van alapból? Standard Int'l Shipping
5000Ft-ba kerül, esetleg adják automatikusan hozzá?

(#30966) radi8tor válasza Hurkafej (#30965) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kérdezz rá az eladónál, hogy te tracking ID-vel kérnéd, mennyibe kerülne.

⭐ Stella

(#30967) tamas1985 válasza WhiteWalker (#30959) üzenetére


tamas1985
aktív tag

ok, tényleg szép darab.
Sok sikert hozzá, majd írd meg hogy sikerült.

(#30968) totyak


totyak
aktív tag

Ha már több, mint 2 hete nem ér ide egy dvd UK-ból szerintetek érdemes rákérdezni az eladónál? Szerintem ő biztos azt mondja, hogy feladta, meg elég sok pozitívja is volt. Inkább arra gyanakodok, hogy a magyar postán kelt lába a cuccnak.
Mivel nem trackingos volt, így nyomon követni sem tudom. Vajon, ha nem ér ide, akkor mit lehet tenni? Az eladó lesz annyira jófej, hogy egy friss felhasználónak (nekem), aki ráadásul magyar, elhiszi, hogy nem jött meg és küld egy újat vagy refundol?

(#30969) kirkri válasza totyak (#30968) üzenetére


kirkri
addikt

Megkérdezheted a postán, bár nem sokat érsz vele, ha nem tracking-es.
A refund, vagy újraküldés független attól, hogy még kevés vásárlásod volt.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30970) totyak válasza kirkri (#30969) üzenetére


totyak
aktív tag

Ez az, hogy felesleges postára mennem, mert már akár Pesten is eltűnhetett, tracking nélkül nem tudnak segíteni.
A kevés vásárlást, meg hogy magyar vagyok csak azért írtam, mert ugye nincs túl jó hírünk külhonban, tehát rámfoghatná, hogy csaló vagyok. Pedig nem.
Nem állítom, hogy nem érkezik meg a cucc, de szerintem azért 2 hét már bőven elég lett volna, hogy ideérjen.

Most nem tudom mit tegyek. Várjak még, vagy írjak neki? De, ha írok neki, akkor mit mondjak, újraküldés, vagy pénzvisszafizetés? Bonyolult ez nekem.

(#30971) radi8tor válasza totyak (#30970) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Írhatsz neki, de sokat ő sem tud tenni az ügy érdekében...

Mindenesetre kérdezd meg, hogy biztosan feladta-e és hogy jó címre.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#30972) kirkri válasza totyak (#30970) üzenetére


kirkri
addikt

Két hét azért nem olyan hosszú idő, bár kétségtelen, hogy ennyi idő alatt meg szoktak érkezni a sima postai küldemények is Angliából. Viszont nekem néhány 3 hetes küldeményem is volt már onnan.

Szerintem még ne hozd rá a frászt, mert valóban nem tud ő sem tenni semmit az ügy érdekében. Várj még egy hetet, hátha addig megjön. Ha nem, akkor írj neki.

21 éve a Prohardveren! ™

(#30973) totyak


totyak
aktív tag

Rendben, köszönöm mindenkinek a válaszokat, akkor még megpróbálok türelmes lenni egy hetet.

(#30974) #27813376 válasza kirkri (#30972) üzenetére


#27813376
törölt tag

A 20-án feladott ma meg is jött :)

(#30975) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Már megint kezdik:((

To help protect your account, we limit the amount of items purchased by a single account at any one time.

This buying limit is temporary. You can come back soon and buy more items.

Protect your eBay Account: eBay will never ask you to enter your personal information - such as credit card number, password, or other -- in an email.
{e40860-136649x}

mod: most meg a PH is kidobott, ez egyre jobb:DDD

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#30976) radi8tor válasza Winner_hun (#30975) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csodáltam hogy eddig nem szálltak rád. Vagy eBay vagy NAV. :U

⭐ Stella

(#30977) albinolynx


albinolynx
őstag

[link]

Itt mi a trükk, vagy mit nézek be?
"Total price: 13$"

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#30978) htc07 válasza albinolynx (#30977) üzenetére


htc07
addikt

Persze, a Lumia 920 meg 16 dollár, ami itthon bőven 120-130e Ft körül mozog legutóbbi információim szerint. Csak azt felejtették odaírni, hogy Nokia.. Nincs ingyen ebéd.

[ Szerkesztve ]

(#30979) SUPREME7 válasza albinolynx (#30977) üzenetére


SUPREME7
őstag

Biztos kapsz egy szép képet a telefonról ennyi pénzért :)

(#30980) Zozzant válasza SUPREME7 (#30979) üzenetére


Zozzant
addikt

Valaki megrendelhetné hogy mit kap:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#30981) pepe091 válasza Zozzant (#30980) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Hajrá! ;]

(#30982) SUPREME7 válasza Zozzant (#30980) üzenetére


SUPREME7
őstag

2 jóember már lecsapott rá :D Ha biztos viszontlátnám a pénzem megrendelném :)

(#30983) albinolynx


albinolynx
őstag

Azt rosszul tudom, hogy az alin még jobban figyelnek a vevő biztonságára?
Az rémlik, hogy a csaló eladókat egyből tiltják.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#30984) sajp63


sajp63
tag

Sziaszrtok.
Nemreg vettem az Ebayen 1 hasznalt teleobit. A megerkezes utan derult ki, hogy mukodik csak vegtelen fokusz nincs rajta. Irtam az eladonak, hogy kerem vissza a penzt es visszakuldom a cuccot . Erre o azt akarja, hogy eloszor en kuldjem vissza az obit, o atnezi es ha ugy talalja akkor visszakuldi a penzt. Az aru leirasaban nem volt arrol szo, hogy nincs vegtelen fokusz. A visszakuldes arat meg megfizetnem, de mi a garancia arra hogy elismeri a hibat, vagy nem kuldi-e ismet vissza a lencset rosszan.
Mi ilyenkor a teendo?

(#30985) randras válasza SUPREME7 (#30982) üzenetére


randras
veterán

Na, már megint kezditek? Egyébként itt nem lesz gond a gonosz PayPal-lal, amiért nem adja vissza a pénzetek a 30$-ért vásárolt érmék miatt, mert nem lehet PayPal-lal fizetni. :P

(#30986) #27813376 válasza albinolynx (#30977) üzenetére


#27813376
törölt tag

Feedback? Mennyi is van neki? :DDD

(#30987) Zozzant válasza randras (#30985) üzenetére


Zozzant
addikt

"Your money is safe from scammers because we only release your funds to the seller AFTER you confirm you are satisfied with your purchase. "

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#30988) TaaT


TaaT
veterán

Azért na, aki ennek bedől az tényleg megérdemli a tanulópénzt :DDD [link]

Give them hell Ukraine!

(#30989) Zozzant válasza TaaT (#30988) üzenetére


Zozzant
addikt

DURVA :) ez mindent ilyen olcsón ad:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#30990) M@Db0Y válasza TaaT (#30988) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Screen Size: 32" - 55"
állítható screensize :C

(#30991) Slownz válasza Zozzant (#30989) üzenetére


Slownz
senior tag

sőt, ha 50 darabot veszel 50% kedvezmény ;]

(#30992) randras válasza Zozzant (#30987) üzenetére


randras
veterán

Ha ezt írják, akkor biztosan igaz is. [link]

(#30993) creative24 válasza TaaT (#30988) üzenetére


creative24
csendes tag

Nem semmi. :DDD

(#30994) Zozzant válasza randras (#30992) üzenetére


Zozzant
addikt

Gondolod?:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#30995) Agostino


Agostino
addikt

üdv

átolvastam a nyitó hsz-t és pár vonatkozó cikket de lépésről lépésre nem volt leírva az, ami miatt most írok. vettem kínából a fényképezőgépemre egy napellenzőt, amely meg is jött rendben, azonban bár le volt írva az adatok között, hogy kompatibilis az objektívemmel, ez nem így van. mivel nem nagy összeg az egész, talán valami ezer forint volt, hagytam az egészet, adtam egy negatív feedbacket - hiszen megvezető adatokkal hirdetett az illető. ma rám írt vagy írtak, hogy sajnálják, vonjam vissza a feedet ők meg adják vissza a pénzem. válaszul megírtam, hogy oké, de a leíráson változtassanak illetve a terméket nem áll módomban visszaküldeni, hiszen a posta többszöröse a termék árának. az lenne tehát a kérdésem, hogy ez a visszavonás hogyan megy? körbenéztem ebayen de nem nagyon találtam ilyen gombot, plusz az sem egészen tudom mi ilyenkor a sorrend? józan paraszti ésszel azt mondom lássam a pénzem, aztán vonok vissza, de a franc sem tudja mi ilyenkor a policy...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#30996) randras válasza Agostino (#30995) üzenetére


randras
veterán

Ők fogják küldeni a módosítási felkérést. Egyébként én nem vonnám vissza, mert utána valszeg nem fogják visszaküldeni a pénzed.

(#30997) mukibuci válasza randras (#30996) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

esetleg azt meg lehet nekik írni, hogy csak azután módosítod, miután megkaptad a pénzt

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30998) SUPREME7 válasza Agostino (#30995) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ahogy randras is írja, mondd neki, hogy először a refund, és azután majd módosítod a feedbacket. Bár azért én nem látom olyan borúsan a dolgot, szerintem akkor is visszaadnák a pénzt, mert szerintem nem érdekük ilyen kis tételen szórakozni de biztos ami biztos.

[ Szerkesztve ]

(#30999) randras válasza SUPREME7 (#30998) üzenetére


randras
veterán

Az ilyen kis tételekből virágzik az üzletük. :U

(#31000) Agostino


Agostino
addikt

igen, én is arra gondoltam, hogy lássam a pénzt, aztán leszek jó fej : ) amúgy bosszantó dolog ez, mert kicsit tétel csak éppen használni nem tudom. felteszem majd apróra ide, a másik obimra hibátlan, csak ami miatt megvettem, arra ziher, hogy nem : \

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.