Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19830) rontgenes válasza macskajancsi (#19814) üzenetére


rontgenes
csendes tag

Szia,

Néhány eladáson túl vagyok, ez nem azt jelenti hogy profi eladó lennék, de ha segít akkor egy-két dolog amit már én is tapasztaltam. Az ebay ha jól olvastam 9% jutalékot zsebel be. Plusz a paypal is lekap 4% körül. Arra érdemes figyelni, hogy a meghirdetett cuccod minőségi besorolását korrektül add meg, ezt nagyon komolyan szóvá teszik ha nem fedi a valóságot. Pl.: Új, nem teljesen új, használt...stb. Ezt érdemes jól átnézned. Postázásra mindig a sima Postát választottam, ajánlott levélküldeményként ment el mindenem. Eddig nem volt gondom, pedig USA, Orosz, Svéd, Francia hely is volt. A posta nyomkövető lehetősége megnyugvást ad, de csak neked mert külföldön már nem látják ugyanezt.

Itt a tarifákat megtalálod: [link]
Persze ha Fedex és egyéb aranyáron szállító cég esetében ez működik. A pénzed azonnal megjelenik a Paypal számládon, de egy ideig nem engedi felhasználnod. "Pending balance" státuszba kerül. De ha rendben megkapta a vevő a cuccot és már véleményezett is akkor már nincs gond. Én afrikát kihagyom a vásárlói helyekből, egyébként "Worldwide".

Biztos van sok minden még.........

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.