Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86551) Parci válasza radi8tor (#86545) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ki kapta el és mitől változott meg a véleménye a kinek?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86552) Parci válasza lacafaca (#86549) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lett egy hugyos elmebeteg presidentük

(nem arról van szó, hogy bánt-e vagy sem, hanem arról, hogy ez nettó hergelés/politikai sárdobálás, amit itt hagyok, de légyszi ne eszkalálódjon)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86553) Rive válasza Parci (#86532) üzenetére


Rive
veterán

- a legújabb kutatások szerint az oltás a long covidosok állapotán is javíthat, mert hogy a tüneteket is a szervezetben itt-ott megbújó vírusok okozhatják, amiket oltás után kipucol a szervezet

Az első rész OK, a második rész nálam ~ spekuláció kalibere. Igen, van olyan hogy egy vírus elbújik: de amikor újra előkerül, azt ki lehet mutatni. Ez az adott esetben ~ újrafertőződés illetve fertőzőképesség - mostanra tudnánk róla.

Sokkal szimplább és esélyesebb, hogy a long-covidnak van egy PTSD-szerű szelete (is!!!) amit a dolog jellegéből fakadóan elég körülményes gyógyítani és tág teret ad klf. 'kézrátétel' gyógymódoknak :(

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#86555) dobolan válasza Parci (#86541) üzenetére


dobolan
senior tag

Ilyen ismerősöm nekem is van. Szomszédja 2 öreg három hete kapott pfizer oltas utan fertozodtek valahogy, és a bácsi sajnos nem élte túl, olyan súlyos lefolyású lett nála. :(

(#86556) janeszgol válasza daneel_hu (#86537) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt Magyarósi Csaba is mondta az egyik videójában.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86557) UberMutant válasza Parci (#86541) üzenetére


UberMutant
őstag

na igen, ez így semmi , haverom apósát beoltották és elment bulizni, covid -> koporsó (Darwin díj esélyes , pedig állatorvos volt)
csak ugye a védelem nem alakult ki az alatt a pár nap alatt.

szóval tényleg nem mond semmit , hogy a beoltott megfertőzött a körülmények ismerete nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#86558) Drizzt válasza radi8tor (#86536) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem ismerem el, mert nem gondolom igaznak. Az elso, s legnagyobb tevedes, hogy a munkat nem szabad megtiltani. Egy igazi lockdown onnan ismerheto meg, hogy a kritikus infrastrukturan kivul minden munkavegzes tilos az adott idotartamra. Minden uzlet es szolgaltatas zarva, a megfelelo szervek meg allando teszteles mellett kiviszik a heti ket elelmiszercsomagot a haztartasokba, s ennyi. Barki az utcan megjelenik annak borton. Maximum 1 honapig ilyen helyzet. Utana hataratlepes tovabbra is tilos. Ha ugy sem sikerul eltuntetni a virust, akkor meg mehet ez a mostani vegtelen szarakodas. Ahol ezt megcsinaltak, ott most nincs virus. Bar ekkora szigort sehol nem alkalmaztak.

I am having fun staying poor.

(#86559) radi8tor válasza Parci (#86551) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[link] és [link]

⭐ Stella

(#86560) Parci válasza dobolan (#86555) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szegény(ek) :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86561) Rage47 válasza Drizzt (#86558) üzenetére


Rage47
veterán

sztem is így kéne

(#86562) Parci válasza radi8tor (#86559) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és az az állításod, hogy zacher azért változtatta meg a véleményét, mert dobrev megfertőződött? :F

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86563) radi8tor válasza Parci (#86562) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gyanúsan egybeesett a két dolog, most nem kezdem el az aznapi híreket mazsolázni. ;)

⭐ Stella

(#86564) radi8tor válasza Drizzt (#86558) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Költözz Kínába és minden vágyad teljesül. :)

⭐ Stella

(#86565) Parci válasza radi8tor (#86563) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, nemtom, nincs ebben ennyi szerintem. a zacher amúgy is elég elég öntörvényű f.sznak tűnik az ilyen szintű gombnyomásos vezérléshez. de mindegy is. szerintem jelen helyzetben már bárki azt mondja, hogy oltsunk a bármivel is. kár, hogy elkéstünk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86566) lacafaca válasza Parci (#86552) üzenetére


lacafaca
őstag

de...te még mindig félsz kimondani az igazságot...ezt is meg kell változtatnom benned ;]
nem fog, befejeztem :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86567) Coyot válasza radi8tor (#86563) üzenetére


Coyot
őstag

azigen.

lacafaca:
mester, egyszer mond már el az igazságot, ne csak utalgass rá :)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#86568) perempe válasza lacafaca (#86538) üzenetére


perempe
addikt

MINDENKIHEZ: a második mondatról szívesen olvasnék, akár angolul is.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#86569) Parci válasza lacafaca (#86566) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

népszerű toposz manapság, hogy "én mindig őszinte vagyok", meg "én kimondom, ami a szívemen", meg "én nem fogom magam a pc-vel kamuba kötni".

a valóság ezzel szemben az, hogy nem kell minden véleményt elmondani. pláne, ha ostoba. :DDD (vicceltem (talán))
ez itt egy fórum, tehát az olyan vélemény, ami csak arra jó, hogy szétrombolja, semmi másra, lehet, hogy jobb, ha a szerzőjében marad. ez a szabály, okkal és értelemmel, nem szeretném, ha olyan wc-lyuk színvonal lenne itt is, mint annyi másik helyen. és ahova pont az ilyen adok-kapok jellegű hülyeségek vezetnek

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86570) lacafaca válasza Coyot (#86567) üzenetére


lacafaca
őstag

nem állsz te még készen arra :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86571) Drizzt válasza radi8tor (#86564) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Biztos, hogy szivesebben lennek most Kinaban, mint Magyarorszagon, de ha lehetne valasztani, azert Ausztraliat tolnam inkabb.

I am having fun staying poor.

(#86572) radi8tor válasza Drizzt (#86571) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az nem jó példa, mert náluk a népsűrűség a béka feneke alatt van és szigetország - egy gombnyomással el tudják magukat szigetelni a külvilágtól.

⭐ Stella

(#86573) janeszgol válasza radi8tor (#86559) üzenetére


janeszgol
félisten

Elolvastam a cikkeket. Ceglédi mint elemző-humorista? Muszáj degradálni őt? (Na nem azért mert kedvelném, de hogy írhat ilyet egy cikk?)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86574) Ezekiell válasza Parci (#86569) üzenetére


Ezekiell
veterán

nem kell minden véleményt elmondani. pláne, ha ostoba

+1, csak hát az ostobák azt hiszik magukról, hogy okosak (mint láthatjuk sok esetben)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#86575) lacafaca válasza Parci (#86569) üzenetére


lacafaca
őstag

[kép] ne húzkodd :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86576) pjen válasza Drizzt (#86571) üzenetére


pjen
félisten

Magadra zárhatod az ajtót, ha mégis kimész megvereted magad a szoszéddal, napi egy marék rizst eszel és pont ooyan lesz mint kinában :)

(#86577) Grga_Pitic válasza radi8tor (#86572) üzenetére


Grga_Pitic
aktív tag

Ezt mondd el az ausztrálok közel kétharmadának is, akik az 5 legnagyobb városban élnek.

(#86578) Angelina87 válasza lacafaca (#86549) üzenetére


Angelina87
tag

Így van, sajnos a kettő különválaszthatatlan..., mert aki nem lát tovább az orránál, és nem veszi bele a politikát.,... az is némiképp sötétségben él... és tényleg befejeztem, csak egyszerűen egy éve vagyok már teljesen (szerencsére csak anyagilag áldozata) a vírusnak, és egyszerűen nem tetszik, amit látok és főleg az, hogy okoskodunk a fotelből, de senki nem tesz semmit, s közben majd egy nap csak akkor indulunk, ha már nem lesz hús az asztalon .,,,,, tényleg befejeztem-elnézést mindenkitől!!! :( :(

" A világon vendég vagyok."

(#86579) Parci válasza Angelina87 (#86578) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

fölösleges célozgatnod, nem azt mondtam, hogy nincs benne politika ;), hanem, hogy tartsuk be a kulturált fórumozás kereteit

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86580) Rage47 válasza janeszgol (#86573) üzenetére


Rage47
veterán

mi ezen a degradáló? a standuposok végülis humoristák:
"politikai elemző, publicista, vendégfellépő a Dumaszínházban"

(#86581) janeszgol válasza Rage47 (#86580) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez oké, de azt a nyilatkozatot mint politikai elemző tette.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86582) LanyUs válasza #20749568 (#86515) üzenetére


LanyUs
senior tag

Az a kevés hsz, amit itt olvasok elég. Viszont Tőled ez volt utolsó! Ha moderátor lennék törölném! Életet megmenteni soha nem felesleges hülyeség... :( Felháborító az irományod!

[ Szerkesztve ]

(#86583) envagyok


envagyok
veterán

Van itt valaki, aki nullás vércsoportú, és elkapta?
Hogyan élte meg a betegséget, milyen súlyos állapotban volt, és vannak-e long covid tünetei?
Többször is olvastam, hogy 0-ás vércsoport a jolly joker a covid ellen, kíváncsi vagyok, hogy pletyka vagy valóság.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#86584) pjen válasza LanyUs (#86582) üzenetére


pjen
félisten

Pedig ez van, már nálunk is mérlegelnek, hogy ki kerüljön intenzívre.

(#86585) Parci válasza envagyok (#86583) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pletyka! picit jobbak a százalékaik. picit (5-10%).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86586) Kaba


Kaba
veterán

8312 új fertőzött
172 halott
8329 kórházi ápolt
911 lélegeztetőgépen

(#86587) Asbee válasza envagyok (#86583) üzenetére


Asbee
veterán

Én 0 ás vagyok , antitest teszt alapján átestem, pcr nem volt. Volt egy jó 2 hét amikor végig hőemelkedés , gyengeség, fáradtság , közbe enyhe fejfájás. Cataflam, Algopirint toltam, attól úgy lettem mint akinek semmi baja. Home office miatt szedtem, pörgés volt abban is. Egy adag levofloxacin is lecsusszant azért. 2 hétre rá már edzettem, ott még elfáradtam nagyon, aztán utána minden ok. Azóta sincs semmi bajom. De én sosem hittem ebben a vércsoportos dologban.

[ Szerkesztve ]

(#86588) envagyok válasza Parci (#86585) üzenetére


envagyok
veterán

Én nullás vagyok, de még koronamentes a patikai teszt szerint, bár többször voltak tüneteim (fáradtság, éjszakai izzadás, pulzus problémák, fej és izomfájdalom)
Viszont anyu testvérének a családja elkapta a nagyobbik gyerkőctől. Ők 60+-osak és igazoltan pozitívok 0-ás vércsoporttal. Náluk kis fáradtság, izomfájdalom volt pár napig, semmi extra. Végig dolgoztak home office-ban.
Azért is keresek olyasvalakit, aki nullás, és nagyon megszenvedett a coviddal, hogy lássak konkrét cáfolatot.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#86589) Parci válasza envagyok (#86588) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem így kell cáfolni. megnézték ezt már vuhanban, több tízezres mintán. ott jött ki, hogy picit jobb a helyzetük, picit. az, hogy találsz 5-10 embert, akikkel valahogy lefutott, nem reprezentatív.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86590) envagyok válasza Parci (#86589) üzenetére


envagyok
veterán

Nekem csak 1 ember kell, aki átlagos állapotú és korú felnőtt, és azt mondja, hogy rajta csúnyán átment.

A-s ból ismerek olyat, aki erős szervezetű és testalkatú 50-es volt, aztán 2 hét alatt elment.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#86591) LanyUs válasza pjen (#86584) üzenetére


LanyUs
senior tag

És ezzel mire szeretnél utalni?

(#86592) radi8tor válasza LanyUs (#86591) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arra, hogy a világ nem úgy működik most ahogyan működik általában.

⭐ Stella

(#86594) LanyUs válasza radi8tor (#86592) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ezek alapján akkor még most is dobálhatnánk a csecsemőket is a szikláról ha nincsenek meg a megfelelő paraméterek... Felesleges Mindegyiket megmenteni... Az ilyen kinyilatkoztatások miatt jobb ha be se néz ide az ember...

(#86595) FіkuszKukіsz válasza envagyok (#86590) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Állítólag RH - vagy + az is számít, meg ott van NKG2C receptor teljes vagy részleges hiánya, ez is befolyásolhatja. Bonyolult, nagyon keveset tudni az okokról. Egyelőre orosz rulett.

Romanes eunt domus

(#86596) Fire/SOUL/CD válasza attiati (#86505) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Király... (mondjuk nem az, hogy amúgy meg meghalt szerencsétlen...)

Szerintem ez is C19 mellékhatás lehet, és bár a videóban feltűnik a "Meggyógyultam" szavacska, de szerintem nem, van neki még baja, a mami biztosan nem 100%-as... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#86597) pjen válasza LanyUs (#86594) üzenetére


pjen
félisten

Félre érted.Lehetetlen.

(#86599) #76500480


#76500480
törölt tag

Itt panaszkodtam pár napja, hogy az ismerős krónikus beteg 80+ anyja nem kapott oltást. Most fog :C Astrát.... Pfizer/Moderna helyett.

Oltanak itt már mindennel, mindenkit.

[ Szerkesztve ]

(#86600) Parci válasza envagyok (#86590) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

még a vércsoportját sem tudom az átesett ismerőseimnek, de ha ez ilyen full primitív lenne, már tele lenne vele harsogva a világ rég...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.