Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86201) Parci válasza Coyot (#86200) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

remek hasonlat :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86202) lacafaca válasza Parci (#86201) üzenetére


lacafaca
őstag

elég baj van ott, ahol ez a helyzet áll fönn...azonnali életmódváltást! ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86203) Parci válasza lacafaca (#86202) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

vagy statisztikaváltást! :)

amúgy, ebbe a járványba eddig meghalt kb. 20 ezer ember. zömében idős. szerintem teljesen védhető az is, ha valaki szerint ez sok, ahogy az is, ha más szerint meg nem sok. de jó lenne legalább azon nem vitatkozni, hogy ez fél év mérlege per pillanat.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86204) Asbee válasza Lauda (#86194) üzenetére


Asbee
veterán

Van pontos információd vagy szokásos konteó célozgatás ?

(#86205) DS39 válasza Ringman (#86193) üzenetére


DS39
nagyúr

Én nem hiszem el, hogy ezeket a remek politikusokat ilyen silány minőségű vakcinával oltják be. Ők a legjobbat érdemlik. ;]

(#86206) ubyegon2 válasza Parci (#86181) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

rólam itt leszedik páran a szenteltvizet

Azért remélem tisztában vagy vele, hogy ezek a szenteltvíztelenítők nem ugyanazok, akik ezeknek a falusi háziorvosoknak a debilségét komolyan veszik. Illetve komolyan kéne venni, más szempontból.

No meg az csak egy falusi háziorvos, Te meg egy ország legnépszerűbb/egyetlen IT online sajtóplatform billgécce vagy, mely platformot több, mint 600 ezeren olvassák! (itt írta egy mérvadó jellegű topiktársunk eme számadatot) ;]

No de a lényeg, otthon agyadra mennek már legalább a lurkók vagy még gyengélkednek?

lacafaca

Laca, mennyi időt töltesz utóbbi időben kinn a napon? ;)

[ Szerkesztve ]

(#86207) Parci válasza Asbee (#86204) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem senkinek sincs pontos infója (ahhoz kb. neki kellett volna oltania). konteó :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86208) Parci válasza ubyegon2 (#86206) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszönöm az érdeklődést. meggyógyult mindenki nagyjából, fiam hősiesen tűrte, hogy orrba dugjam a gyorsteszttel (kapott egy tábla csokit megvesztegetésileg), ami parádésan negatív lett, ma meg már kint játszott órákat a szomszéd gyerekkel, szóval minden oké. kicsit dáthás. az onlejn órák húzósak :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86209) Lauda válasza Asbee (#86204) üzenetére


Lauda
félisten

Neked vannak, vagy csak kötekedsz?

(#86210) lacafaca válasza Parci (#86203) üzenetére


lacafaca
őstag

azért, mert a vizsgálati metódust leváltod egy enyhébbre, a probléma még megmarad :P

nem vitatkozok és természetesen egy embernek is szomorú a halála, pláne, ha az elkerülhető, de máig nem látom se az emberi, se a kormányzati, se a világszintű akaratot ennek a helyzetnek a rendezésére. semmi más nem folyik most, mint az emberek halálra rémisztése, de csak amolyan lájtos formában, hogy azért a gazdaságot pörgessék, mert nehogymáne...szóval amíg ez így megy, a szememben ez minden, csak nem pandémia...és kövezzen meg aki akar emiatt, de amíg az elhunyt emberek ezreinek vérével rajzolgatják a semmirevaló statisztikákat, amik nagyrészt csak a riogatást szolgálják és semmiféle tettek nem követik ezt a nyiminyami intézkedéseken és szivatásokon kívűl, ez nem is fog változni.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86211) ubyegon2 válasza Parci (#86208) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

No ez számít, örülök neki! :K

fiam hősiesen tűrte, hogy orrba dugjam a gyorsteszttel

Szóval már otthon is doktorbácsit adtad elő! :D (ezt nem hagytam ki persze)

No szóval, ha az online órákat megszokják, visszatér minden a rendes kerékvágásba. Készülhetsz.
Így kell ennek törpénnie. Amíg ilyen kicsik, csak addig úszod meg egy tábla csokival..... ;] váltok is megint egy negyedéves sárga csillagot

[ Szerkesztve ]

(#86212) lacafaca válasza ubyegon2 (#86206) üzenetére


lacafaca
őstag

mindet :D ha csinálnék (nem fogok) egy képet a hátamról, meg a pofámról, kisebbséginek hinnél

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86213) Parci válasza lacafaca (#86210) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát ebben nem fogok vitatkozni veled, a politikusok ténykedése a járványban elkeserítő, minimum

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86214) ubyegon2 válasza lacafaca (#86212) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Gondoltam! Szerintem ezeket a félerotikális fotókat nyugodtan mellőzhetjük, elhiszem látatlanba, hogy lakatosvinettunak nézel ki! :D Legalább a D-vitamin költséged alacsonyabb lesz.

(#86215) S e t h válasza lacafaca (#86140) üzenetére


S e t h
nagyúr

A hozzászólás első része alapján azt gondoltam, hogy egy felelősségteljes ember gondolatait olvasom, a másik fele viszont erre erősen rácáfolt, mintha önmagát trollkodná meg, hogy nem is gondolta ám komolyan amit az elején írt.
Ül a kis rendelőjében és azt mondja, hogy nincs itt semmi látnivaló, de gondolom a kórházak is csak az influenzásokkal telnek meg.
Tévedés ne essék, a védekezés módjával, volumenével én sem értek egyet, de másokat a vírus terjedését akadályozó intézkedések megszegésére buzdítani orvosként nagyobb felelőtlenség, mint Gődény ámokfutása.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#86216) Parci válasza ubyegon2 (#86211) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az a helyzet, hogy a gyerekdokit fel sem lehet hívni :(((

de amúgy félretéve a poént, nyilván elég sok mindent kezelünk itthon, így, hogy van egy házi orvos anyám személyében (aki felveszi a telefont :DDD). a prednisolone sem cukorka, de már megvan a rutin, hogy mikor kell.

picit tartottam ettől a gyorsteszttől, mert fájdalmas, és mert féltem, hogy rosszul csinálom, de szépen el lett magyarázva, hogy hogy kell. amúgy megkérdeztem a fiamat utána, hogy ha esetleg kell majd egy-egy ilyen, ha utazni akarunk, bevállalja-e, közölte, hogy nem kell annyit utazgatni :DDD. de azt is mondta, hogy ha viszont betegség van és muszáj, akkor muszáj, akkor hagyni fogja. hoppá!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86217) lacafaca válasza ubyegon2 (#86214) üzenetére


lacafaca
őstag

nem szedek semmiféle műanyag vitamint és d-re sincs szerencsére szükségem, mert úgy mentem neki az idei évnek, hogy a tavalyi "bikinivonalam" is bőven megvolt még

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86218) lacafaca válasza S e t h (#86215) üzenetére


lacafaca
őstag

leírtam, én sem mindenben, de van amiben igen...már az is kiderült, hogy egy praktizáló idióta. nyugodtan túlléphetünk rajta. ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86219) viharhozo válasza lacafaca (#86180) üzenetére


viharhozo
addikt

Ne szalmababozzunk, mert azt rettenetes modon utalom.

Azt irtam le, h a mokus tenyszeruen hazudik, mert cirka 25-szor akkora a halalozas, mint amit leirt.

Erre jossz nekem kegyetlen mellekhatassal, KSH-val meg rettegessel, en meg nezek, h ennek mi baja. Es nem tudom, mi mast tehetnek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#86220) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Pénteken mehetek, kapok Kínai szurit.

(#86221) Parci válasza Ateszpapa (#86220) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ajvé! :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86222) Asbee válasza Lauda (#86209) üzenetére


Asbee
veterán

Nekem mire kellene ? Én célozgatok arra, nem is azt kapta?

(#86223) bhonti válasza Narxis (#86178) üzenetére


bhonti
tag

Úgy tűnik van baj. Engedték? :(( Meg ha tagadják is, minek... hosszabb távon felesleges.

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#86224) Ateszpapa válasza Parci (#86221) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Háziorvosom azt írta, hogy annál semmi mellékhatás eddig nem jelentkezett több mint 100 oltás alatt sem.

Ajánlja a Kínait.

(#86225) Lauda válasza Asbee (#86222) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem sem kell semmire. Egyjót nevettem az egészen, amihez nyilván minden jogom megvan bizonyítékok halmozása nélkül is.

Egyébként nemrég amilyen ügyesen összekotyvasztottál elméleteket az astrazenekával kapcsolatban minden konkrét ok-okozati bizonyíték nélkül, most épp azon próbálsz rugózni, hogy a miniszterelnök és a köztársasági elnök + házelnök egy normális dokumentációval sem rendelkező és klinikai 3. fázison át sem esett vakcinával oltatja magát be (mikor rendelkezésre áll egy csúcstechnológiás, megfelelően tesztelt és kiemelkedő hatékonyságú vakcina is). Ha te ezt elhiszed, az a te dolgod. Én meg egy jót nevetek az egészen.

[ Szerkesztve ]

(#86226) Ezekiell válasza Parci (#86216) üzenetére


Ezekiell
veterán

bátor ügyes gyerek :K

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#86227) pw12345 válasza Rive (#86165) üzenetére


pw12345
aktív tag

Az azt jelenti, hogy kint korzóznak a kölykök, tele a játszótér enyhe tünetesekkel, meg a boltokban razziáznak, rapszodikus maszkviselés mellett, laza tünetekkel. Tényleg bele szakadnak az OT-ba. :U
3 7 múlva, ezért lesz csúcs, meg a 7 végi pánik vásárlás, pánik műköröm építés, pánik fodrászás, pánik kozmetikázás miatt, és persze az oltó pontokon uralkodó állapotok miatt.
Ismerőséket nemrég oltották Pfizerrel coviddal, tömegnyomorban. Az asszony kapott egy kanna Remdesivirt, meg Favipiravirt, hogy otthon fetrengje ki, az embernek "nem jutott", ő intenzíven van, jó úton a szopógép felé. :U

(#86228) bhonti válasza Lauda (#86188) üzenetére


bhonti
tag

Értem. Én ha nem akarnék lelőni senkit, akkor nem vinném magammal. De ez az én hibám.

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#86229) Csatravi válasza pw12345 (#86227) üzenetére


Csatravi
senior tag

A játszótér ma is tele volt nálunk is. Maszk nélküli emberből is jópárat láttam. :((

[ Szerkesztve ]

(#86230) szalai56 válasza Ateszpapa (#86224) üzenetére


szalai56
senior tag

Én és a nejem 2 hete kaptuk meg a kínait, és semmi mellékhatás nem volt. :K

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#86231) Asbee válasza Lauda (#86225) üzenetére


Asbee
veterán

Hol írtam olyat hogy mivel oltottaták be magukat vagy mit hiszek mit nem. Ezt a zagyvaságot maximum te rakod hozzá. Nyugodtan nevethetsz, de ha a szokásos fideszfóbiás utalgatás, célozgatás megy, akkor valami bizonyíték sem ártana.
Semmilyen elméletet nem kotyvasztottam, leírtam amit kórházból mondanak. Azt is többször kiemeltem, nem kötelező elhinni, csupán egy kis érdekesség. Ez még mindig több mint az a mindent nélkülöző konteóhalmaz, amikre utalgatsz, célozgatsz. Múltkor is megkérdeztem, nem válaszoltál. Ha valakit beoltanak majd utána jön egy mellékhatás, abban mi nem ok okozat?

[ Szerkesztve ]

(#86232) ubyegon2 válasza Parci (#86216) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

az a helyzet, hogy a gyerekdokit fel sem lehet hívni

Na ja, ez amúgy általánosan is elég bosszantó jelenség, de gyerekdoki esetében sokkal dühítőbb. Szerencsétek, hogy valódi orvos is van azért a családban! :K

Gyerekkel szerencséd van, hogy megértette a helyzetet, néha gyerekekkel könnyebb, ha betegek, mint felnőttekkel. Sajnos nálatok azért rutin a gyors reagálás, még jó, hogy ezt kinövik majd.

Szóval ügyesek vagytok így együtt családilag, ha már ilyen sz*r helyzetek álltak elő. :(

(#86217) lacafaca

nem szedek semmiféle műanyag vitamint

Így direktben valóban nem és addig jó, míg így tudod. (ez most olyan volt, mint ha Laca írta vona) :D

[ Szerkesztve ]

(#86233) Parci válasza Ateszpapa (#86224) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

remélem, hogy azért hatékony... mert ez a fő kérdés vele még mindig.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86234) Parci válasza ubyegon2 (#86232) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, rohadt nehéz vele is egyébként, sokszor eldobja magát és nyomja nagyhalált, gondosan bőgve összeköhög, véletlenül sem segít, hogy hol fáj, csak bőg :DDD

a gyerekdoki meg monnyonle, amikor aztán végül elértük, közölte, hogy tünetes gyerekre ő rá nem néz. hát b+, ez mi?! :((( ha nincs tünet, akkor nem beteg, akkor miért hívtam volna? körmöt reszelgetni? oké, én talán meg tudom különböztetni a tüszős mandulát egy vírusfertőzött toroktól, de bakker, ő miért van?

mindegy. mindig kiakadok ezen. ja, és természetesen a vállában a pfizerrel csinálja ezt a nevetséges fesztivált. péklapát kéne... :(((

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86235) lacafaca válasza Parci (#86233) üzenetére


lacafaca
őstag

nyugi...az emeletet mindenképpen rendbe fogja tenni ;]

ubyegon2 jó, fizetős dobozost nem :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86236) Kékes525 válasza Parci (#85960) üzenetére


Kékes525
félisten

A hexon fehérjék az adenovírusok kapszid fehérjéi. Az is immunválaszt vált ki. Az immunizálás szempontjából a jelentősége kettős és ellentétes:

1. Hasznos, mert adjuváns szerepet lát el.

2. Káros, mert ez az adenovírus már a későbbiek során az adott szervezetben már nem használható vektorként, mert immunizálódott vele szemben a szervezet.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#86237) attiati válasza Parci (#86080) üzenetére


attiati
veterán

akár pocakhantás is lehetne :)

(#86238) bhonti válasza attiati (#86237) üzenetére


bhonti
tag

:C

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#86239) DrDobos


DrDobos
őstag

Valahol futólagosan láttam egy cikket, ahol arról írtak (ha minden igaz) hogy Szerbiai és Brazil adatok és tapasztalatok szerint sokan kerülnek kórházba azok közül is, akiket a kínaival oltottak. Látta valaki ezt? Nem találom, sőt pont olyan cikkeket dob fel (igaz már 1 hónapos cikkekről van szó többségében) hogy véd a mutációk ellen is a Sinopharm.. Valaki esetleg nem látta? :F

Samsung Galaxy A55 5G

(#86240) bigdady válasza szalai56 (#86230) üzenetére


bigdady
nagyúr

anyós apósnak semmi a kínaitól, anyám apáméknak végtagfájdalom hidergrázás, reggelre elmúlt. Fura ha semmi reakció, lehet víz volt :)

[ Szerkesztve ]

(#86241) bigdady válasza Asbee (#85993) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez nem kívánságműsor :)

Egyébként rendőréknél hétfőn oltanak és mind az 5-ből lehet választani :Y

Másik ismerős ma regisztrált, összefutott a dokival azt mondta maradt kínai holnap mehet :Y Azért vannak hírek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86242) FіkuszKukіsz válasza DrDobos (#86239) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Lehet valamilyen oltásellenes oldalon olvashattad, mert Brazília tudtommal nem olt Sinopharmmal.

Romanes eunt domus

(#86243) DrDobos válasza bigdady (#86241) üzenetére


DrDobos
őstag

Egyébként rendőréknél hétfőn oltanak és mind az 5-ből lehet választani :Y

Mármint van rendőr ismerősöd, és náluk? :DDD

Samsung Galaxy A55 5G

(#86244) pw12345 válasza Csatravi (#86229) üzenetére


pw12345
aktív tag

Mivel csak du. láttam az eseményeket, ha jóhiszemű lennék (ami nem vagyok) gondolhatnám, hogy csak OT után mentek ki a srácok (ugye, arról volt szó, hogy otthon kellene most maradniuk). De ismi, meg szomszéd biztosított róla, hogy reggel óta megy a parkolóban a pánik gördeszkázás, a téren pedig a pánik... játszás. :((
Netet, mobilt tuti elszedném tőlük, ha nem bírják elfoglalni magukat vele, nekem vezetékes sem volt kölyökkoromban, aztán kibírtam valahogy. :U
De semmi gond, mert a kölykök már be vannak oltva... ja nem.
Kapásból az első 3-5 paraszt, aki szembe jön (és persze, ezek jönnek 10 cm-re, tünetesek, stb.), maszk nélküli, alibi cigis, stb., kutyás meg, azt játssza, hogy kimegy a fűre, mert ott nem kötelező
(legalábbis hétfő előtt nem volt). Kedvenceim még, azok a futárok, akik a járványhelyzetre hivatkozva nem jönnek fel, aztán lent pofáznak maszk nélkül a vakvilágba: ennyire félnek a vírustól. :U
Nem gond, mert ezek a honfitársaink már biztos be vannak oltva... ja nem.
A pánik lakásfelújítások és pánik költözködések is megkezdődtek.
Szigorúan maszk nélkül persze. :K
Rendőrt egy éve nem láttam, valamerre az autósokat buzerálják, ha nincsenek bekötve. :W

[ Szerkesztve ]

(#86245) bigdady válasza DrDobos (#86243) üzenetére


bigdady
nagyúr

Pontosan :D

(#86246) pw12345 válasza FіkuszKukіsz (#86242) üzenetére


pw12345
aktív tag

Sinovac lehetett, azt használják. Állítólag ua., mint a Sinopharm.
De valóban volt róla cikk, hogy kb. semmit nem ér a brazil verzióra.
Lehet az AZ propaganda tolja, mert most, azzal próbálkoznak.

[ Szerkesztve ]

(#86247) Chesterfield válasza pw12345 (#86246) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Én meg pont csak olyan cikkeket találok, hogy hatásos.

(#86248) lacafaca


lacafaca
őstag

[link] vs. [link] most sírjak, vagy nevessek? :F :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86249) pw12345 válasza Chesterfield (#86247) üzenetére


pw12345
aktív tag

Akkor biztos úgy van, ezért döntögetnek rekordokat a brazilok és keresnek másik alternatívát. :K

(#86250) radi8tor válasza lacafaca (#86248) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Attól eltekintve hogy OV...
azért elég érdekes, hogy a Pfizer főmufti nem lett beoltva az elsők között. Gondolkozzunk miért nem..?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.