Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86251) emvy válasza radi8tor (#86250) üzenetére


emvy
nagyúr

Virtue signaling.

while (!sleep) sheep++;

(#86252) lacafaca válasza radi8tor (#86250) üzenetére


lacafaca
őstag

jába mondom régóta...a világ a köpcös kottájából... ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86253) radi8tor válasza emvy (#86251) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Non conprende.

⭐ Stella

(#86254) emvy válasza radi8tor (#86253) üzenetére


emvy
nagyúr

Azzal, hogy altala vezetett ceg keszitmenyebol nem maganak ad eloszor, jelzi, hogy o milyen erenyes es nemes ember.

(Arra persze nem gondolt, h az internet kaposztas vajakosasszonyai emogott is meglatjak a gyikembert :D )

while (!sleep) sheep++;

(#86255) lacafaca


lacafaca
őstag

amúgy ez vótmá? nem megyünk a körzetihez? renitenskedünk? mikor ez beáll a ház elé, hüppöghetsz :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86256) Csatravi válasza radi8tor (#86250) üzenetére


Csatravi
senior tag

az elsők között nem de azóta már ő is megkapta.

[ Szerkesztve ]

(#86257) lacafaca válasza emvy (#86254) üzenetére


lacafaca
őstag

az...nemes, meg mármár szentségi magaslatokban a csávó :DDD tudod mennyire érdekli egy gyógyszergyártót az egészséged? mint a fegyvergyártót a békemenet

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86258) emvy válasza lacafaca (#86257) üzenetére


emvy
nagyúr

A gyógyszergyártó nem egy élő entitás.

while (!sleep) sheep++;

(#86259) Parci válasza lacafaca (#86257) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem arról van szó, hogy tényleg érdekli, hanem, hogy ez része a pr-jának, fontos, hogy mutassa a felelősségvállalást. akkor is, ha aztán otthon kiröhögi. :DDD

amúgy karikó katalin meg már rég beoltatta vele magát, pedig ő a vezérrel ellentétben pontosan tudja, hogy milyen vakcinát alkottak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86260) Asbee válasza bigdady (#86241) üzenetére


Asbee
veterán

Nálunk a háziorvosomnak adtak a hétvégi megmarad Astraból , adja akinek akarja. Kínait viszont nagyon sokan kérik nála. Nem marad belőle sosem. Ezt a választást én is hallottam. :) Persze ezek mind összekotyvasztott gondolatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#86261) lacafaca válasza Parci (#86259) üzenetére


lacafaca
őstag

pont annyit tudsz az egyik beoltásáról, mint a másikéról :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86262) t72killer válasza emvy (#86254) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Gyógyászati készítménynél mondjuk én épp azt tartom pozitívumnak, ha az elit/forráshoz közel álló nagyfejek kiállnak és példát mutatva vállalják a belövést.

#86260: a kínai mögötti paraszti logika 1xerű: döglött vírus, feltételezzük róla, hogy semmiképp se okoz nagyobb gondot, mint az élő.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#86263) ivana válasza t72killer (#86262) üzenetére


ivana
Ármester

Az elő vírus elég érdekes dolog lenne.

(#86264) kutyek válasza lacafaca (#86174) üzenetére


kutyek
senior tag

Most néztem a KSH oldalon, 2020 összes halálozás az előző évhez képest 107,7 %. Te a cseh2-t nézted?

(#86265) lacafaca válasza kutyek (#86264) üzenetére


lacafaca
őstag

igaz...mindegy, a lényegen nem változtat, nem ettől halunk ki

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86266) daneel_hu válasza ivana (#86263) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Az elő vírus elég érdekes dolog lenne."

Én azt kaptam. :DD

(#86267) Z.É.T. válasza kutyek (#86264) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Tuti valami "alternatív" oldalon olvasta.
És akkor tegyük hozzá, hogy akár tetszik, akár nem, volt egy 4-5 hónap, amikor jóval a sokéves átlag alatti volt. (mert sikeresen megúsztuk az első hullámot)
Ebből (is) következik, hogy az éves növekmény jóval szolidabb, mint az a 4 hónap, amikor nálunk is elindult a járvány lényegi része.
A valóságtagadóknak: igen, ez egy nátha, nincs járvány, ha menni kell, akkor menni kell, meg az összes agybaj.

(#86268) Kaba


Kaba
veterán

Tegnap óta már a patikákban is kapható a favipiravir hatóanyagú gyógyszer amelyet a háziorvos írhat fel covid tünetek esetén az érintetteknek és térítésmentesen kiváltható akár a hozzátartozók által is.

(#86269) radi8tor válasza t72killer (#86262) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hádde’ akkor megkapná hogy elvette egy krónikus beteg elől.

⭐ Stella

(#86270) lacafaca válasza Z.É.T. (#86267) üzenetére


lacafaca
őstag

a valóságtagadók ti vagytok, minket tessék a jól megszokott nevünkön nevezni :(( :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86271) Asbee válasza t72killer (#86262) üzenetére


Asbee
veterán

Valószínű igen. Meg alig van mellékhatás.

(#86272) Z.É.T. válasza lacafaca (#86270) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Valójában a címke tökmindegy.
Ahogy az is, hogy IFA, vagy ZIL, vagy Kamaz.
Én tuti nem adtam át senkinek a kórt, ma is nyugodtan fekszem le :)
(amúgy sincs kedvem vitázni, ma nagyon sok rossz hírt kaptam)

(#86273) lacafaca válasza Z.É.T. (#86272) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor pihenj le...és nyugi és sem gyilkoltam meg ma senkit, sőt nincs is szándékomban az elkövetkezendő évszázadban sem ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86274) kutyek válasza lacafaca (#86265) üzenetére


kutyek
senior tag

You made my day :D ezen még holnap is hangosan fel fogok röhögni! Köszi :R

(#86275) Parci válasza Kaba (#86268) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, kapható, de azért az aztán tényleg méreg, szóval mindenki... ésszel.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86276) Parci válasza Asbee (#86271) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

várom már nagyon a jövő heti tanulmányt, mert a kevés mellékhatás csak akkor jó hír, ha közben van fő hatás...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86277) Chesterfield válasza Parci (#86276) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Milyen tanulmány??

(#86278) ubyegon2 válasza Parci (#86234) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

véletlenül sem segít, hogy hol fáj, csak bőg

Na ja, eredendően mégiscsak gyerek! Ilyenkor kiderül, nem feltétlenül érzi, hogy meg kéne könnyítenie a szülő dolgát. De majd 80+ éves korodban demens papaként visszakapod tőle a mostani gondoskodást. :D No nem mint ha ezért csinálná bárki is. :N

a gyerekdoki meg monnyonle, amikor aztán végül elértük, közölte, hogy tünetes gyerekre ő rá nem néz. hát b+, ez mi?!

A jóqrvannyát, mi a fenéért tartják akkor? :W Úgy látom van ilyen tendencia is, mivel a katonai egyetemmel szemben épülő irodaház utcaszintjén 3 orvosi rendelő van, egy felnőtt és van külön beteg gyerek rendelő és egészséges gyerek rendelő. No de ilyet, hogy kijelenti, hogy nem néz rá egy gyerekre, akármi is van? Ez tényleg megérdemelné a rohadt péklapátot! Mi van a lelkiismeretével meg az orvosi esküjével ilyenkor? :(((

(#86235) lacafaca

Sajna itt Pesten csak a fizetős dobozos megy, ezekre meg a különböző herbaházas teákra, akármikre már egész komoly összegeket kell szánni, de nem ám most, békeidőben is. Ahelyett, hogy jóféle seritalokra meg pálinkákra költeném. ;]

[ Szerkesztve ]

(#86279) Parci válasza Chesterfield (#86277) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

elvileg lesz valami 3. fázis publikálva, ha nem értettem félre valamit

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86280) szabi__memo válasza DrDobos (#86239) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igen. Sok országból nem túl jó védettségi adatokat jeleztek. De ez volt vagy 2 hete amikor olvastam

(#86281) lacafaca válasza kutyek (#86274) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor minden nap olvassad vissza, nem kell beleőrülj a semmibe ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86282) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Lehet a d) pont, a gumiparagrafus a saját reptéri szállításra hajnalban.
Ugye azt nem várhatják el, hogy amikor nincs tömegközlekedés olyan taxival menjek ki a járvány tetőfokán, amiben aznap már 10-20 ki tudja ki utazott már? Minibusz még durvább, körbejárjuk Budapestet, és 5-7 idegennel megyek egy légtérben, plusz a sofőr, aki már 20-30 embert szállított. Ha nem tud valaki elutazni a repülőjegy ára is elúszik, kint a szállásfoglalása is ugrik, tehát a súlyos kár is megáll.
Illetve lehet az is jó még, ha a munkahelyről kérünk igazolást bejárásról, mert azt nem szabhatják meg, hogy mikor és milyen útvonalon megyek munkába,

[ Szerkesztve ]

(#86283) Đusty válasza Parci (#86275) üzenetére


Đusty
addikt

Csak honnét tudni, hogy mikor? Mert állítólag az angoltól hamar leromlik az állapot. Ha enyhe a tünet akkor még minek utána meg már késő.

(#86284) Parci válasza Đusty (#86283) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát igen :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86285) bigdady válasza Parci (#86279) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem holnap?

(#86286) Parci válasza bigdady (#86285) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lehet, legyen, jó lenne :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86287) syberia válasza Ricardo (#86185) üzenetére


syberia
veterán

Milyen gyógynövények ezek, szívesen termesztek belőlük a teraszon. :DDD

Dél-Afrikában valahogy nem akar tombolni az ilyen nevű variáns. De miért? ;]

(#86234): Ismerősöm háziorvosa hasonlóan leszerepelt, semmi használhatót nem mondott neki amikor betalálta még tavaly november végén a vuhani kór. Szerencsére a D vitamin szintre már korábban is odafigyelt, és a többi hasznos étrendkiegészítőre, könnyen átszaladt rajta. Tegnap lett meg az antitest tesztjének az eredménye: 200 fölötti, bőven jó érték..

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#86288) Coyot


Coyot
őstag

Van eredménye egyikönknek PCR tesztre, nem pontosan idézem általam fogalmazott az eredmény:

"A minta időintervallumon túli beérkezése miatt mintavétel megismétlése szükséges"

Lényeg, hogy minden faszán működik itt kérem! :DDD

Má' nem

(#86289) t72killer válasza ivana (#86263) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egyelőre kb többen kapják naponta, mint a vakcinát.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#86290) lacafaca válasza t72killer (#86289) üzenetére


lacafaca
őstag

nem érted a problémáját...egy vírus nem élhet

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#86291) tom_tol válasza lacafaca (#86290) üzenetére


tom_tol
addikt

A mai nap egyértelműen a tiéd. Sok töketlen a fasorba sincs :DDD

(#86292) Wn2tl válasza tom_tol (#86291) üzenetére


Wn2tl
tag

+1

(#86293) t72killer válasza lacafaca (#86290) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jogos.:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#86294) DarkByte


DarkByte
addikt

Van egyébként már bármi összeszedett infó arra vonatkozólag, hogy ez az egységes EU oltási igazolvány hogyan fog kinézni, milyen vakcinákat fogad el, a magyarországit hogyan tervezik majd "beváltani" rá, esetleg hogy a keletiek engedélyeztetése hol tart?
Vagy ezzel utazzak a jövőbe egy évet még? :DDD

(#86295) janeszgol válasza DarkByte (#86294) üzenetére


janeszgol
félisten

Még nincs megegyezés. Ne a jövőbe utazz, mert láthatóan egyre hülyébb az emberiség! Inkább a múltba. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86296) janeszgol


janeszgol
félisten

[link]
Videó link.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86297) Kékes525 válasza Parci (#86276) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerintem jó lesz, mert másképp nem hiszem, hogy közölnék.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#86298) Lauda válasza Asbee (#86231) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs bizonyított ok-okozati össszefüggés, ez tény. Ennyit írtam. Az sincs bizonyítva, hogy bármelyik kínait vagy pfizert kapott volna, mindössze teljesen logikátlan amiket hoznak a hírek (az gondolom minden épeszű ember számára nyilvánvaló, hogy ezek teljesen hülyének nézik a népet és még amit kérdeznek is gyanúval kell kezelni). Ezt is leírtam, nem állítottam semmit, csak nevettem rajta.

Amikor berobbansz ide gyakorlatilag állandóan elkezdesz vitát generálni. Velem ez volt az utolsó.

[ Szerkesztve ]

(#86299) Sir Pocok válasza Chesterfield (#86277) üzenetére


Sir Pocok
őstag

A Sinopharm PHASE 3 vizsgálatával kapcsolatban a tanulmány jövő héten kerül publikálásra.

Ez egy bejegyzett, hivatalos trail szal ezen elég sok minden múlik.

A minta 45.000 fő. Több ország bevonásával.

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#86300) Lauda válasza pinnacle (#86282) üzenetére


Lauda
félisten

Véleményem szerint a d-pontnak semmi köze ehhez. De amúgy meg felesleges ezen pörögni szerintem, mert egyrészt úgy is te fogod vinni/hozni, másrészt erre nincs kivétel a rendeletben. Én is minden nap 10-11 körül jövök el a páromtól, még sosem futottam bele semmibe. Múltkor fél 9-kor találkoztam rendőrautóval, mintha ott se lettem volna. Ez megint olyan, hogy úgy sem jövök el a zárásig, másrészt nem tudok mit tenni, ha "megfognak".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.