Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87301) Kékes525 válasza ivana (#87298) üzenetére


Kékes525
félisten

Így van, okoz is, csak ritkán (trombopeniát). Vérrögöt viszont gyakran. Viszont ott nagyságrendekkel több tüskefehérje van, mint amit a vakcina elő tud állíttatni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#87302) lacafaca


lacafaca
őstag

ha ma még nem szórakoztatok az eu-n eleget [link] :))

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#87303) Wn2tl válasza Kékes525 (#87279) üzenetére


Wn2tl
tag

A kínai vakcinával nem az volt eredetileg a gond, hogy ugyan inaktivált vírus, de a vérrög képződési esélyt ugyanúgy beviszi a szervezetbe, mint az eredeti?

(#87304) fatal` válasza Wn2tl (#87303) üzenetére


fatal`
titán

Ha jól emlékszem, akkor nem. Az a gond, hogy autoimmun betegséget okozhat hosszútávon.

(#87305) Wn2tl válasza lacafaca (#87302) üzenetére


Wn2tl
tag

Látod én nem stresszelek az EU engedélyen, mert nem regisztráltam az oltásra. :P

(#87306) Nimda válasza fatal` (#87300) üzenetére


Nimda
addikt

Ezek a szakmai elitek valószínűleg még sosem vásároltak. A lelki szemeik előtt egy embertömeget vizionálnak, akik egymás hegyén hátán, mint a black friday videókban, harcolnak a kenyérért.

(#87307) ubyegon2 válasza Parci (#87296) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Van máshol is egyébként? ;] No de tényleg gonosz is lenne, ha az építőmestere sem találná szépnek. Na ha valaha kész lesz, felavatjuk, Laca káposztáshordóját lengetjük neki, amolyan tengerészeti módon. Utána lehet lehányjuk, de az nem kritikai jellegű lesz. Hanem sok pálinkával is itatsz majd bennünket. :D

(#87300) fatal`

Nem is nagyon kell már Gálvölgyinek parodizálni az opertatív törzset, a valóság sokkal siralmasabb esetükben. :N Ezt a mai főcímet róluk többször is elolvastam, mert nem hittem el, hogy ilyen szintű idiótaságot is mondhat valaki!

[ Szerkesztve ]

(#87308) Kékes525 válasza Wn2tl (#87303) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem. Ott az olyan fehérjedomének nagy száma a gond, amik hasonlítanak az egyes emberi fehérjék doménjeihez, amik esetleg autoimmun választ tudnak indukálni. Az élő vírus ilyet tud, de az nagyságrendekkel nagyobb mennyiségben van jelen egy betegségkor, mint az inaktivált vírus vakcinákban az inaktivált vírus.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#87309) BalanceR


BalanceR
addikt

Elég korrekt az Ázsiába szakadtam mai videója.

Ha vótmá' akkor bocsi



#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#87310) emvy válasza Parci (#87296) üzenetére


emvy
nagyúr

Egész Európában nincs ilyen szintű... vitrin

while (!sleep) sheep++;

(#87311) Sub-S válasza BalanceR (#87309) üzenetére


Sub-S
senior tag

Köszönjük a reklámot. :D

(#87312) snecizero


snecizero
senior tag

Van itt olyan felhasználó akik a szputnyikot kapták.Mit éreztek az oltás után? Lehet hogy már kérdeztem. :DDD Vasárnap kapom a naftalint. :D A környezetemben mindenki ellenzi. Most meg olvasom hogy vizsgálódik az eu. A végén még el sem megyek.

Olyan bizonytalan vagyok. Vagy talán mégsem !? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#87313) fatal` válasza ubyegon2 (#87307) üzenetére


fatal`
titán

Éskérem a fényevés gyógiccsaja' covidot'? Mer' akkor megpróbálkozom vele.

Viccet félretéve, röhejes, hogy szinte minden nap egyre nagyobb ökörségeket tudnak mondani.

#87312: Az EU azért vizsgálódik, mert lehet, hogy engedélyezik. Én beadatnám magamnak, de engem nem hívtak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87315) ubyegon2 válasza fatal` (#87313) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Éskérem a fényevés gyógiccsaja' covidot'? Mer' akkor megpróbálkozom vele.

Simán, pár hét és abszolút védettséget is megszerzed! :D

Viccet félretéve, röhejes, hogy szinte minden nap egyre nagyobb ökörségeket tudnak mondani.

Nemrég olvastam, hogy Nunyókanéne bekerült Magyarország legbefolyásosabb asszonykái közé.
Micsoda csapat már az is! :U

(#87314) Aweriot

Ezt jó is, hogy írod, megmondom jóanyámnak, hogy fejbe ne hagyja adni!

[ Szerkesztve ]

(#87316) Hieronymus válasza lacafaca (#87302) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez nem az EU problémája.
A linkelt cikk címe és tartalma nem teljesen fedik egymást.
A mégis megkapják =/= A tagországok döntenek majd, szófordulattal.
Az olvasottság növelése érdekében ennyi belefér és bele is tolják rendesen és rendszeresen.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#87318) Ezekiell válasza snecizero (#87312) üzenetére


Ezekiell
veterán

Faterom is megkapta, ma az ismetlot is, semmi baja, oroszul se tud jobban mint előtte :DDD

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#87319) ubyegon2 válasza #20749568 (#87317) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem hiszem, szerintem magától is rájönne erre, de jobb azért szólni neki erről. Mint egy gondoskodó csemete ugye. :K

(#87318) Ezekiell

Ezek az ismétlők nekem is jobban bejönnek, mint a sörétes. :)

[ Szerkesztve ]

(#87320) pècsimunkás válasza Kékes525 (#87197) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Ember...!!!
A itt a fórumban is betegedtek már meg tőle, de az ismerősök között is van már beteg tőle! ( öcsém anyósa!)

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#87321) fatal` válasza pècsimunkás (#87320) üzenetére


fatal`
titán

Oltási reakció != probléma.

(#87322) pècsimunkás válasza fatal` (#87321) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Tehát, az Astrával semmi gond nincs :U ?
Gondolom aki szerint nincs vele gond, bátran beadatná magának :) !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#87323) Wn2tl válasza Kékes525 (#87308) üzenetére


Wn2tl
tag

Duda Ernő azt mondta a kovidőkben, hogy inaktivált vakcinák esetén antifoszfolipid ellenanyag termelődik amely képes arra, hogy a neutrofil granulociták olyan reakcióját idézi elő, amely véralvadáshoz vezethet. Rosszul tudná?

[ Szerkesztve ]

(#87324) Parci válasza pècsimunkás (#87322) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én beadatnám magamnak. mit jelent, hogy megbetegedtek tőle?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87325) Parci válasza snecizero (#87312) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, anyám oltani fog vele vasárnap. leszel szíves elmenni, mert én például nem kaphatok, mert túl fiatal és túl egészséges vagyok. :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87326) pjen válasza Parci (#87325) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem ásol még egy napot, olyan lumbágód lesz, hogy két oltást is kaphatsz. :)

(#87327) fatal` válasza pècsimunkás (#87322) üzenetére


fatal`
titán

Én beadatnám.

De nem azt mondtam, hogy nincs gond, csak azt, hogy az, hogy az oltás után esetleg lázas vagy 1-2 napig az nem számít gondnak. Oltási reakciónak hívják és teljesen normális.

[ Szerkesztve ]

(#87328) lacafaca válasza Parci (#87325) üzenetére


lacafaca
őstag

kapsz te itt eleget, nincs extrára szükséged ;] ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#87329) Parci válasza pjen (#87326) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, érzem is a derekam ilyenkor -- nem ütöm szét egy szintnél jobban

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87330) attiati


attiati
veterán

Most jött szembe egy Co-Vit multivitamin reklám youtubeon :C

(#87331) snecizero


snecizero
senior tag

Már 50 országban elfogadták a szputnyik vakcinát! :Y
[link]

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#87332) lacafaca válasza snecizero (#87331) üzenetére


lacafaca
őstag

ha valakit érdekel: angol adatok

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#87333) S e t h válasza snecizero (#87312) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor is ha a vödör aljából merik ki a széttört ampullából kifolyt maradékot.

Ma elment egy 42 éves ismerős, 3 kislány maradt utána. Faterjával vonultak be az intenzívre, őt 4 nap alatt elvitte, az öreg megúszta, egyébiránt túlsúlyos volt.

Zacher is sokat emlegeti a túlsúlyt.

Szóval igen, veszélyeztetett csoportba tartozónak nem kérdés az oltás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#87334) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Héza ismerős valakinek ;] :DDD

(#87335) UberMutant válasza Soulfly842 (#87334) üzenetére


UberMutant
őstag

a túlsúly 25 bmi felett van, az övé leaglább 35ös

(#87336) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Fuhu 2 napig nem követem a topikot és a vakcina haláltól a nazizásig minden volt. :DDD

Laca árulja már az akciós káposztát legalább? :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#87337) t72killer válasza Parci (#87325) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vigyél egy kissámlit és szép türelmesen várd ki a délutánt, amikorra sok oltásra jogosult visszautasította :DDD

#87334 <-:C. A pocin felejtett távirányító 6g és Csí-sugárzása viszont hátsóhurokbél-rákot fog szegénynek okozni :(

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#87338) #76500480


#76500480
törölt tag

Ez az Astrazeneca így elsőre is elég kemény. Hidegrázás, 38as láz, vállfájdalom, gyengeség, megmaradt étvágy. Ember döntse el, hogy az oltás vagy a covid, ami most ütötte fel a fejét a környezetében. Mindenesetre várom már az oltásátruházást valamelyik "öregtől" aki nem akarja beadatni. ;] Pandemrixre nem köpködtek ennyien 2009 H1N1 járvány idején, mint most. Annak is voltak melkékhatásai.... HER2 oltás 40% os szívet, leszázalékolást hoz magával, mégis forgalomban van.

[ Szerkesztve ]

(#87339) pècsimunkás válasza Parci (#87324) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Belázasodott, fáj mindene, nem tud az ágyból kikelni.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#87340) Nagymelák válasza pècsimunkás (#87339) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Én beadattam az astrát, nekem is volt lázam, meg fájt mindenem, de inkább ez mint 19-re lapot kérni.

(#87341) pècsimunkás válasza Nagymelák (#87340) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem azt mondom, hogy ne oltakozzunk, de az astrát én nem adatom be magamnak.
A Pfizer, Szputnyik, Sinopharm jöhet, a többi inkább ne.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#87342) Kékes525 válasza Wn2tl (#87323) üzenetére


Kékes525
félisten

"Duda Ernő azt mondta a kovidőkben, hogy inaktivált vakcinák esetén antifoszfolipid ellenanyag termelődik amely képes arra, hogy a neutrofil granulociták olyan reakcióját idézi elő, amely véralvadáshoz vezethet. Rosszul tudná?"

1. Ilyet nem mondott! [Négy ismert virológus megmondja, melyik vakcina a legjobb] Ő feltételes módban fogalmazott, ami hatalmas különbség.

"Duda Ernő szerint az inaktivált vírus igenis képes kiváltani autoimmun reakciókat. Ezek a membránlipidek ottmaradnak a vírusban, és az új koronavírusnak vannak olyan lipidjei, amikre ha kialakul immunválasz, akkor olyan antifoszfolipid-ellenanyagok termelődhetnek, amelyek képesek a betegeknél véralvadásos reakciót kiváltani. Függetlenül attól, hogy valaki beteg, vagy túlélte már a betegséget. Ez hónapokkal később is kialakulhat."

2. A vakcinában több nagyságrenddel kevesebb vírus van, mint a beteg szervezetekben. Ezért erre az esély több nagyságrenddel is kevesebb.

Most erre ne írjátok azt, "de akkor sem nulla", mert ez erősen félrevezető:

1. A nagyon kis esély nem azt jelenti, hogy mindenkinél bekövetkezik. Az azt jelenti, hogy több millió eset közül "jó" ha 1-ben.

2. A gyógyszerek döntő többségében sokkal több a mellékhatás és nagyságrendekkel nagyobb a valószínűség is annak bekövetkezésére. Mégis a vakcinától ódzkodnak egyesek, a gyógyszereket pedig nyakló nélkül szedik.

A fenti megállapítás még a C vitamin esetében is igaz! Gödény vitamin nepper és nagy adag C vitamin szedésére buzdít. Több gramm C vitamin pedig vesekő képződését válthatja ki az arra hajlamos emberben, sokkal nagyobb valószínűséggel, mint a vakcinák bármilyen mellékhatásának valószínűsége.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#87343) bigdady válasza pècsimunkás (#87341) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én még élek :DDD
37-ig ment a “lázam” és nyomott fáradt voltam pontosan egy napig. 20%-os náthának mondanám egy napra. Én örültem neki mert immunrendszer reagált. Öregeknek a kínaitól ég világon semmi lehet vizet kaptak :)

[ Szerkesztve ]

(#87344) Stanlee válasza Parci (#87325) üzenetére


Stanlee
őstag

xar ugy egeszsegesnek lenni.

Nemetorszagban 40-es BMI-vel nagyobb eselyed van oltast kapni, mint egy 60 felettinek. 30 feletti BMI-vel meg a 60-as korcsoporttal egyutt oltanak.

Itt all halomban az AZ a nemeteknel, nem oltanak vele, mert csak az egeszseges fiatalok mutatnak ra hajlandosagot, de azok a legutolso csoportban vannak, igy nekik nem jar semmi.

Majustol szerintem mar boltban sorbanallas kozben fognak beoltani kerdes nelkul, mert annyi eloltando cucc lesz.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#87345) pècsimunkás válasza bigdady (#87343) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Szüleim is kínait kaptak, szintén semmi problémájuk nem akadt. De volt még pár kínai oltás az ismerősök között, szintén nulla panasszal.
Ha nem is víz, de lehet egy adag vitamin bomba volt a fecskendőben :D

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#87346) Wn2tl válasza Kékes525 (#87342) üzenetére


Wn2tl
tag

Astra-nál is csak kialakulhat. Azt a néhány embert nem vigasztalja, aki az oltásba belehalt. :(

(#87347) lacos001 válasza Stanlee (#87344) üzenetére


lacos001
senior tag

A krónikusok közül néhányat kivettek az elsőségből, várnak. Nem fontos.
Tanárok, óvónők előrehozatala el sem kezdődött, várnak. Nem fontos.
Fiatalabbak, várnak. Nem fontos.
Szemét módon egészséges vagy, vársz. Nem vagy fontos.
Sorolhatnám. Akkor mi fontos?
Akarod, szeretnéd...nem úgy van az, vársz.
Aztán eddig van majdnem 6 millió megszúrt a 83ból. Kik is ezen személyek? (ez sem érdekel már...) Vastaps.

Lassan már felmerül bennem, hogy ennyi elbénázott dolog után mivel kispista a pincéből okosabb gondolatokkal áll elő nem e direkt van minden.
Paródia komolyan. Kompletten mindenre értem, számok, szurika, dumák itt ott. Viccbammeg.

+1 hónap tippre? Mi a tét? ;]
A heti 2,5 milliárd € "kár" se gyenge hónapok óta, de legalább vettek újabb 50 milliárdért gyorsteszteket, amiket március 1től biztosítanak a lakosságnak. Hátperszehogyne...fényképen.

Megyek megnézzük kisangyallal a kutyakozmetika előtt kígyózó sort...

[ Szerkesztve ]

(#87348) Narxis válasza Stanlee (#87344) üzenetére


Narxis
nagyúr

Helyes, jól gondlkoznak, a 40-es BMI komoly Covid kockázat.

Thanos was right.

(#87349) Kékes525 válasza Wn2tl (#87346) üzenetére


Kékes525
félisten

Senkit nem vigasztal, de a vakcinák mellékhatása és vakcinák beadatása az kettő, egészen más dolog. Ne keverjük a szezont a fazonnal.

Téged vigasztal, hogy milliók hallnak meg koronavírus járványban? Ha igen, akkor igazad van a megjegyzéseddel.

Tudjuk ismerjük a vakcinák mellékhatásait. De amikor milliók halnak meg a vírustól, és a vakcina ezt megakadályozza, akkor ilyeneket a végsőkig hangsúlyozni az trollkodás.

MELYIK A TÖBB? 2,6 MILLIÓ VAGY NÉHÁNY, BIZONYÍTATLAN ESET?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#87350) catroot


catroot
veterán

Na, anyósomékhoz megint nem kell mennünk egy darabig.

10 óvodai dolgozóból már csak 3 ember maradt negatív. Eddig még nem szóltak nekik, hogy kedden végülis nyit-e az óvoda... Persze vigyék csak továbbra is a gyerekeket! :W

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.