Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86301) vandor01


vandor01
őstag

en kinait szeretnek de most!
sajna belgiumban el vagyunk zarva a hagyomanyos tradicionalis oltoanyagtol nekunk csak a csucsszuper csucstechnologias anyag jut majd..... novemberben! ha jut?? :F

nem rossz a csustech-dolog..... telefonban.... ha nem jo kidobom! de en inkabb ragaszkodnek olyan oltoanyaghoz amit mar 100 eve tesztelnek az emberek milliardjain mint a csucsszupi 3 fazison athazudott bilgeci alapitvanyat gazdagito kaszagepen!

mRNS? hosszutavu hatasrol zero info!

a masik csucsiszupi?
a vektoros? na az csak 1x adhato aztan ujabb vektor kell!
10 ev utan teleleszunk vektorokkal :DDD majom adeno emberi adeno mi jon meg?

inkabb most a kinai mint novemberber bilgeci.... azt majustol mar lehetne utazni!

magyarorszag szerencses hely hogy egy ilyen szemet genya csutifarao diktator van!
szerez nektek, eintezi hogy legyen hagyomanyos oltoanyag is....
akinek nem teccik az meg is varhatja a csucsszupit novemberre!

de a nyar azoke akik beolttatjak magukat!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#86302) Lauda válasza vandor01 (#86301) üzenetére


Lauda
félisten

mRNS? hosszutavu hatasrol zero info!

Viszont a kínaiban lévő elölt vírus kiválthat autoimmun folyamatokat: Súlyos mellékhatásai is lehetnek a kínai vakcináknak – óva int tőlük az immunológus professzor

Mert nem tudják, hogy a koronavírus sokkal inkább hasonlít a Zika-vírusra abban a tekintetben, hogy „lopakodó” vírus. Mert olyan molekuláris mintázatokat hordoz, amilyenek az emberben is előfordulnak, ezért potenciálisan autoimmun folyamatokat indíthat el.

– Mit jelent ez?
– Előfordulhat, hogy a szervezet önmagát kezdi el támadni. Nem véletlen, hogy a nyugati cégek nem a hagyományos technológiát alkalmazzák, és csak azt az antigént akarják bevinni az oltással, ami feltétlenül szükséges a vírus elleni harchoz.

(#86303) the_mad válasza pw12345 (#86244) üzenetére


the_mad
aktív tag

Ennyi válogatott marhaságot is ritkán olvas az ember... :C

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#86304) Drizzt válasza Sir Pocok (#86299) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem semmi esely ra. Ha megnezed a datum estimated, a statusz meg mindenhol recruiting. Ha utobbi igaz, akkor el sem kezdtek, nemhogy a vegen jarnanak.

I am having fun staying poor.

(#86305) FіkuszKukіsz válasza Lauda (#86302) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Érdekes, az interjú óta beoltottak több millió embert a Sinopharm vakcinával és nem nagyon olvasni arról, hogy súlyos mellékhatások jelentkeztek volna.

Romanes eunt domus

(#86306) vandor01 válasza Lauda (#86302) üzenetére


vandor01
őstag

en hiszek mindkettoben.....
de itt az idopontrol van szo! a MOST vs NOV!
mindkettonek lehetseges olyan hatasa amit nem ismerhetunk

viszont a legrosszabb hatas aki novemberig varakozik? a vegen belepusztul!
na annal nagyobb mellekhatasa semminek nincs!
:DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#86307) Lauda válasza FіkuszKukіsz (#86305) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem ebben semmi érdekes nincsen. Mint lehetőséget említette, nem biztosan előforduló eseményt. Ezen kívül más cikkekben azt is írták, hogy ez akár évekkel később is megtörténhet, mert a beadott vírus sosem tűnik el a szervezetből. Lehet akár egy későbbi betegség miatt indul el majd autoimmun folyamat a korábban beadott covid miatt.

(#86308) Lauda válasza vandor01 (#86306) üzenetére


Lauda
félisten

Az információk adottak, ezek alapján és a saját betegségeit és szervezetét ismerve majd mindenki eldönti mit enged magába szúrni.

[ Szerkesztve ]

(#86309) vandor01 válasza Lauda (#86308) üzenetére


vandor01
őstag

elolvastam a cikket....
nos a kinaiak ott nyomulnak a hagyomanyos oltoanyaggal ahol amugy is szaporodnak az emberek......... ott teritik millioszamra az anyagot! es ha gebaszos lesz a cucc? akkor csokken a nepesseg..... afrika azsai delamerika.....
a civilizalt reszen meg? ha itt lesz gebaszos a csucsszupi technologias anyag? akkor itt is csokkenunk......
szép kilatasok..... a vegen kipusztitjuk magunkat virus sem kell hozza!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#86310) Sir Pocok válasza Drizzt (#86304) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Legyünk optimisták, hátha...

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#86311) Parci válasza tom_tol (#86291) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:N
daneel_hu a nyertes

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86312) Rage47 válasza vandor01 (#86309) üzenetére


Rage47
veterán

azt hittem a FB-ot olvasom hirtelen

(#86313) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

(#86314) Asbee válasza Lauda (#86298) üzenetére


Asbee
veterán

Tehát ha valakit beoltanak és hőemelkedése lesz utána, akkor az nem az oltástól van, mert nincs bizonyított ok-okozati összefüggés. Lehet közben megfázott és attól van. Csak egy kiragadott példa. Ezek utàn teszed szóvá hogy hülyének nézik az embert? Nekem is megvan a véleményem az egész kormányról, intézkedésekről, csúsztatásokról, kijelentésekről és társaitól. Viszont már fóbiás szinten megy az állandó hozzáképzelt, biztosan hazugság és kamu és hülyének néznek. Ezért bátorkodtam megkérdezni, hogy van-e valami pontos infód róla, hogy más oltást kapott, vagy csak megy a szokásos, hiszen nyilvánvalóan arra céloztál, hogy nem is azt kapta, amit a médiában lehoztak ( pl Parci régen írta neki tudomása van ilyenről) . Ha ez neked kötekedés, berobannás, veszekedés..... (halkan jegyzem meg amikor, teszed a kis sumák megjegyzéseid, odaszólásaid, célozgatásaid, az ennyire nem zavar ;) )

(#86315) Rage47 válasza Parci (#86313) üzenetére


Rage47
veterán

:C

(#86316) Kaba


Kaba
veterán

5653 új fertőzött
179 meghalt
8348 kórházban ápolt
844 lélegeztető gépen

(#86317) Rage47 válasza Kaba (#86316) üzenetére


Rage47
veterán

pont ma mondta Rusvai, hogy szerinte max. 200 halott lesz március végére

(#86318) Kaba válasza Rage47 (#86317) üzenetére


Kaba
veterán

Amerikai elemzők szerint akár az 500 főt is elérheti a napi halottak száma Magyarországon.

[ Szerkesztve ]

(#86319) tom_tol válasza Parci (#86311) üzenetére


tom_tol
addikt

(#86320) Hieronymus válasza Lauda (#86302) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nekem azért gyanús valami.
A Wikipédia Influenza bejegyzésében korona vírus szerű ábrákkal illusztrálják az influenza vírusokat. A tünetek is hasonlóak.

Az immunanyag előállítása is elég csereszabatosnak tűnik, a külső szemlélő számára.

Tudtad, hogy a Pfizer oltóanyaga 30 mikrogramm hatóanyagot tartalmaz?
És a tartós vagy később jelentkező mellékhatásairól, ha van, nem tudunk semmit.

A kutatással megalapozott kijelentéket el lehet fogadni. A megérzés alapúakat illik fenntartással fogadni.
akárki mondja.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#86321) ubyegon2 válasza Parci (#86313) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Jajjjj, már csak az kellett volna, ha a hónap legidiótább főcímét rakod be ide! ;]

A kék szatyorért rohanták meg az emberek az Ikeát a hétvégén

Hogy lehet egy viszonylag normális portálon ennyire idióta főcím? Miért is menne bárki egy adott áruházba az ott jellemző szatyorért? Ellenben ha valaki vesz ott valamit, miért is ne venne 250+ pénzért egy akkor jó erős szatyrot!? Én is vettem, igaz 6 különböző méretű valamik miatt kellett is. Ez két hete volt, erre a hétre is kinéztem pár dolgot, de persze a lezárás hírére halasztottam, mert genetikailag nem bírom a sorbanállást. :O Amúgy nehéz megérteni, miért özönlenek ilyenkor Ikeába is a népek, mivel 99%-ban tuti halasztható apróságokat vesznek.

(#86303) the_mad

Ennyi válogatott marhaságot is ritkán olvas az ember...

Te sem sűrűn jársz ide, ha ezt mondod. :D

[ Szerkesztve ]

(#86322) Rage47


Rage47
veterán

Vajon akkor mi van, ha idén valaki kínai kap, de jövőre már lesz elég Pfizer és azt kéri? Nem akad össze a két technológia? :D

(#86323) Kaba válasza Rage47 (#86322) üzenetére


Kaba
veterán

Egyesek szerint lehet a vakcinákat keverni,mások szerint nem.
A legjobb megoldás talán a Johnson&Johnson lesz,mivel abból elég egy oltás.

[ Szerkesztve ]

(#86324) Alex91


Alex91
félisten

[link] , nem kell felni, van jo hatasa is! :DD

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#86325) radi8tor válasza Hieronymus (#86320) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azért, mert az influenza is a koronavírusok családjába tartozik.

⭐ Stella

(#86326) [CS]Blade2 válasza Rage47 (#86322) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szaki azt mondta, hogy nem. Akár idővel mindből kaphatsz, csak több bökésed lesz, mert, ha két kínai után német-amerikait kérsz vagy vagy kapsz, akkor az nem emlékeztető, hanem egy új oltás, és úgy nem elég 1 adag, hanem kell a 2. ismétlő adag is.
Márkahűség esetén elég x havonta/évente 1 adag emlékeztetőnek.

(#86327) janeszgol válasza Hieronymus (#86320) üzenetére


janeszgol
félisten

Szlávik mondta, hogy azért volt egyszerű a hatóanyag-gyártás, mert kész eszközökből dolgoztak. A kész eszközöket az influenzára értette. Egy érdekes beszélgetés 2017-ből: [link]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86328) janeszgol válasza Rage47 (#86322) üzenetére


janeszgol
félisten

Most azt mondják nem. Én még azt is el tudom képzelni, hogy a későbbiekben azzal oltanak, ami hamarabb reagál a mutációkra. Tehát nem lesz értelme gyártókra, országokra bontani ezt a kérdést.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86329) Parci válasza tom_tol (#86319) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jól elvarázsoltad akkor, hogy mire gondolsz, hók! :DDD (nem erre válaszoltál, kicseleztél)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86330) Parci válasza ubyegon2 (#86321) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tudom, a tömeges sarokpánt-igény alig értelmesebb cél a kék szatyornál :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#86331) adalbert1 válasza Parci (#86313) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem a legtöbben nem szatyorért mentek be :DDD , hanem azt szinte mindenki vesz, hogy hazavigye a cuccokat, az elem és az izzo is olyan kiegészítő termék, hogy ha már ott van az ember, akkor dob a kosarába.

Arról van valami hír, hogy mennyire hatásos az Astrazeneca 75 év felett, és esetleg milyen extra kockázattal jár?
Anyámat hívták, hogy kaphatna csütörtökön, boldogan menne is, mert örül, hogy legalább hozzájut valamihez.
Próbáltam adatokat keresni, de mivel a legtöbb országban csak mostanában kezdték a 65 feletti korcsoportnál is használni, ezért nem sok mindent találtam.
A lakossági tájékoztató elég szűkszavú, mellett még a kovidők táblázatát néztem, ott a 63%-os hatásosság ami annyira nem tetszik, de mintha olvastam volna arról, hogy azóta arra jutottak, hogy ez emelkedett (most azt a cikket keresem éppen).
Szóval összességében arra jutottam, hogy még egy esetlegesen alacsonyabb hatásosság esetén is jobban jár, mintha semmit nem kapna, esetleg ki tudja meddig kellene várnia mRNS vakcínára.

(#86332) Ringman válasza Kaba (#86323) üzenetére


Ringman
nagyúr

lassan kiderül, hogy kb mindegyik vakcina elegendő akár 1 dózisban is (pfizer, az, szputnyik), a who által javasolt kritériumot teljesíti, a gyorsaság az elsődleges most.

(#86333) natë


natë
nagyúr

Én a szívburok szövődménnyel krónikusnak számítok? Egyszer, 17 évesen már átestem rajta.
Ha igen, mit kaphatok?

(#86335) Hieronymus válasza radi8tor (#86325) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Azért, mert az influenza is a koronavírusok családjába tartozik."

Pontosabban:
Azért, mert az influenza vírusok is a koronavírusok családjába tartoznak.
Nem egy vírus család. Több eltérő vírus család gyűjtőfogalma.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#86336) t72killer válasza Lauda (#86302) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó, de a vakcinában beadott döglött vírus nem fog már sehova se lopakodni, rövid időn belül az utolsó morzsáját is megeszik a szervezetben lévő enzimek.

Az pfizernél is vannak nem megmagyarázott halálesetek(!), hiába modern.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#86337) ubyegon2 válasza Parci (#86330) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

tömeges sarokpánt

Ezen egy pillanatig el kellett töprengenem, mi a fene lehet. :D (a kettőstömegű kuplung miatt lehet...)

Nem tudhatjuk, kinek mi fontos, azt sem, hogy éppen milyen cikkek voltak Family akcióban. PH BestBuy topikot olvasva rájöttem, soha nem azt veszik az emberek, amire szükségük van. :N (ez alól talán a levegő a kivétel, biztosan van más is , de nem jut most eszembe)

(#86338) Lauda válasza t72killer (#86336) üzenetére


Lauda
félisten

Duda Ernő biztosan értékelné ezt az információt. Szerintem küld el neki.

Az pfizernél is vannak nem megmagyarázott halálesetek(!), hiába modern.

Ezt most nem nagyon értem mivel kapcsolatban írtad nekem.

[ Szerkesztve ]

(#86339) bigdady válasza natë (#86333) üzenetére


bigdady
nagyúr

Akkor vagy krónikus ha levelet kaptál róla hogy az vagy...

(#86340) natë válasza bigdady (#86339) üzenetére


natë
nagyúr

Még a karanténról sem küldtek..

(#86341) janeszgol válasza natë (#86333) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát ezt itt nem tudjuk megmondani. A kezelőorvosod vagy háziorvosod kérdezd meg.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#86342) catroot


catroot
veterán

Csináltam magamnak Biosynex covid-tesztet. Lassan 4 hónapja voltam (nem igazoltan) beteg.

[kép]

A kép készítése óta valamelyest erősebb lett a lgG vonala. Az én értelmezésem szerint alig van antitest a szervezetemben, ha nem tévedek.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#86344) Sub-S válasza Lauda (#86338) üzenetére


Sub-S
senior tag

Duda Ernő(SZTE):
"A beoltott, elpusztított vírus ugyanis ottmarad a szervezetben, és potenciálisan autoimmun folyamatokat képes kiváltani. Ez azt jelenti, hogy az elpusztított vírus később is kiválthat olyan immunválaszt, ami során a szervezet önmagát kezdi el támadni."

SZTE-s kérdezz-felelek:
"- Meddig marad a kínai vakcina a szervezetünkben?

- Legfeljebb néhány nap alatt a szervezetünk falósejtjei eltávolítják a vakcina darabkáit, de addigra elkezdődik az immunválasz kialakulása és az immunológiai memória kifejlődése is.
"
:F

[ Szerkesztve ]

(#86345) emvy


emvy
nagyúr

84 eves nagymamam kinait kapott.

while (!sleep) sheep++;

(#86346) FіkuszKukіsz válasza Sub-S (#86344) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Lehet megkapta az infót. :)

Romanes eunt domus

(#86347) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

KAP :D

[ Szerkesztve ]

(#86348) t72killer válasza Sub-S (#86344) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, kb ennyi. Azt megértem, ha x<1hónapon belül durva mellékhatása van, azt viszont nem, hogy a szervezetbe került, már nem "intelligens" szerves anyag (ami egyébként nem zsírban-csontban felhalmozódó rákkeltő valami), hogy üthet vissza később.

#86338: jogos nem állítottad a posztban, h a modern oltások veszélytelenebbek lennének:R. Az igazság az, h nem tudjuk.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#86349) nyogo83 válasza emvy (#86345) üzenetére


nyogo83
senior tag

66 eves edesanyamnak mult heten szolt a haziorvos, hogy ezen a heten valoszinuleg majd hivjak oltani kinaival.
Ma hivtak es AZ-t kapott.

(#86350) FіkuszKukіsz válasza nyogo83 (#86349) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Most azt szórják ki. Gondolom ami hétvégéről megmaradt megkapták a háziorvosok. Ismerős 70+ is azt fog kapni a héten a háziorvosától. Mondjuk fel nem hívta volna a háziorvos, hogy oltaná, neki kellett rátelefonálni, hogy mikor kerül már sorra.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.