Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87251) Csatravi válasza FіkuszKukіsz (#87243) üzenetére


Csatravi
senior tag

"covid 60 fok felett "murdál meg" "

60 foknál is legalább egy órát főzni kell és még akkor sem biztos a siker.
Nálam a kis mocsok 100 fokos lobogó vízben fürcsikél hogy élvezze a helyzetet ha a maszkomra merészkedne. :)

[ Szerkesztve ]

(#87252) Parci válasza ubyegon2 (#87129) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én igazából évek óta építkezem/keccsölök odakint ilyen-olyan okokból, a pofozáshoz szükséges energia már megvan :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87253) Parci válasza fatal` (#87241) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azért a tartós láz okoz gondot. a covid vírus ellen egyébként tényleg semmit sem ér, inkább az immunrendszered pörgeti.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87254) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nosztalgia villamos, juhéj ez kell a népnek. :Y
[link]

⭐ Stella

(#87255) ubyegon2 válasza Parci (#87248) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nagyon előrelátó vagy, de jó szar köves lehet ott a talaj! Gondolod, hogy a funeral service is bezárt? Irigylem ezt amúgy, én itt panelban, ha akarnék se tudnék egy méretemre szabott lukat ásni. Déli fekvésűt ástál legalább? :D Nem mindegy, viszonylag sok időt töltesz majd ott. (ha pingel a nagyharang)

Más
Debrecen Cívis cityben Kenézybe hívják jóanyámat (75) és orosz szurit kap.

(#87252) Parci

Tudom, hogy nem most kezdted a YT kőmíves szakmát, de nálam ilyenkor összeáll a kép, hogy IT szaki, pár tégla emelés és mindjárt mindenkit le akar pofozni. :D (nehezen hagyom ki az ilyen szívózásokat, banánom meg nincs még ugye....)

a pofozáshoz szükséges energia már megvan

Én már rég rájöttem, hogy a koncentrált energia többet ér, maradok a lőténél. :K

[ Szerkesztve ]

(#87256) FіkuszKukіsz válasza radi8tor (#87254) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Állítólag nem lesz. Már tegnap én is csodálkoztam rajta, de ma Pintér megfúrta. [link]

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#87258) fatal` válasza Parci (#87253) üzenetére


fatal`
titán

#87250-ben leírtam, hogy nem a COVID-ra gondoltam. Oltási reakció miatt írtam főként.

(#87259) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

"Remek hír" link

(#87260) Parci válasza fatal` (#87258) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ja, az más, azt én sem csillapítanám, csak ha már tényleg ramatyul érzem magam (az ajánlás is ez egyébként).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87261) ubyegon2 válasza Csatravi (#87167) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ugyanez lehet a háziorvosoknál is, hogy ki mennyit és milyet kap vagy mi felett rendelkezhet. Pofára, párthovatartozásra mérik ezt is. Mint mindent!

Ez tényszerű, aki ezt tagadni próbálja, az nem igazán ojjektív.(írhatnék őszintébbet is) Nem is igazán kormánykritika ez részedről, bár lényegében az. A legrosszabb, hogy az esetek jelentős részében a végrehajtó szinteken vannak rüpatkányok, akiken múlnak bizonyos dolgok és ezek szemétkednek, egyrészt férgek és azért, másrészt így akarnak megfelelni a kormánynak. Ezek korlátolt véglények egyébként, mert sose azt szívatják, akit akarnak, hiszen egy háziorvoshoz sem pártszimpátia alapján vannak bejelentkezve emberek, ahogy egy adott ellenzéki városban sem csak nemfideszesek élnek. Aki ilyen módon él vissza a hatalmával, az nyomorodjon meg, de ne gyorsan, hanem lassan apránként hónapok alatt, csak hogy érezze a törődést! :(((

(#87257) Aweriot

Bünti 8,5 milla, már fizetheted is be kövérféreglacibácsi számlájára.

****************************

Az operatív törzs szerint kockázatos a nagybevásárlás és a gyülekezés

Okosak nagyon! Eddig nem volt az? Még szerencse, hogy én kisbevásárolni megyek csak, ezek szerint az nem olyan veszélyes. :N Körülöttem a sok hülye nagybevásárló meg mind veszélyben lesz.

[ Szerkesztve ]

(#87262) lacafaca válasza Nagymelák (#87259) üzenetére


lacafaca
őstag

jobb késöbb, mint soha :) , ha viszont bukta van, mit fognak tolni a zeunak? lesz még koronázás pesten:DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#87263) Parci válasza lacafaca (#87262) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jaj, te ezt már ugye rég tudtad? :DDD ;] :DDD

és egyébként mit? mert a cikkben írt jelenség inkább extrém vérzést, mondjuk agyvérzést okozhat, nem pedig tüdőembóliát, ami a másik véglet, nem?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87264) Z.É.T. válasza Parci (#87263) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Mit, mit? Hát mindent! :DDD

(#87265) Ezekiell válasza Z.É.T. (#87264) üzenetére


Ezekiell
veterán

IS :DDD

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#87268) lacafaca válasza Parci (#87263) üzenetére


lacafaca
őstag

mondhatnám, hogy dehogy, de hazudnék és én olyant nem szoktam :D remélem emlékszel még jó régen amikor szóltam, hogy ezek a vakcinák el fognak vérezni márciusban de szerencse a szerencsétlenségben, hogy éppen lesz helyettük új és jobb...kaptál linket is priviben akkor az új termékről :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#87269) Parci válasza lacafaca (#87268) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és akkor most melyik az új és jobb :F

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87270) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

(#87271) emvy válasza lacafaca (#87268) üzenetére


emvy
nagyúr

Varjuk a vakcinak elverzeset :D egyelore kozel 350 millio oltas utan fel-felbukkan egy-egy gyanus eset.

Izlelgesd, 350 millio. :)

350 millio covidosbol meg tobb millioan meghaltak.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#87272) Csatravi válasza ubyegon2 (#87261) üzenetére


Csatravi
senior tag

OFF !!!
Minden szinten ez megy még a sajátjaikat is elhallgattatják ha ellent vagy ást mer mondani.
Csak a megvezetett vakok meg a krumplisok hisznek ezeknek.

(#87273) ubyegon2 válasza #20749568 (#87266) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Megnyitottam egy linket, már ezt is büntetik?

Most még nem, de rajta vagyunk az ügyön! Ha bajuszpatkány nem cak a nagyházban mesterkedne, már kiépült volna a hatékony büntirendszer! :K

(#87272) Csatravi

Nem meglepő! A birkacsordából is kihúzza a kampósbottal a juhász azt a birkát, aki másképp béget! Tuti az ő brancsukban is sokan vannak más véleményen, de okosok és nem bégetnek fals hangon.

[ Szerkesztve ]

(#87274) lacafaca válasza Parci (#87269) üzenetére


lacafaca
őstag

jajj...tekerj vissza a prividben...most is ott van :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#87276) ubyegon2 válasza #20749568 (#87275) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ez hátha sikerül, ha már az oltási regisztráció nem ment

Mi az, hogy nem sikerült! Sikerült az, épp ma olvastam, hogy semmi gond nem volt, ez volt a nagyteszt, persze, hogy ilyenkor vannak még apróbb hibák. :U

lacafaca

Laca, ne szaladj bele ebbe az oltásvizsgálatos dologba te is! Minden nap égeted valamivel a bőrt a képeden, nem elég a napsütés? Mit akartok? Az EU megfelelő szerve ki kell, hogy vizsgálja az eseteket, de nem azért mert gond van, épp azért, mert nincs. Bárki komolyan gondolja, hogy pár millió szuriban nincs benne, hogy olyan is megkapja, akinek valami rejtett vagy nem megfelelően kezelt alapbaja van!? Az emberek nem mozognak eleget (nem építhet ugye mindenki kínainagyfalat a háza köré) vagy nincs rendszeres eü kivizsgálás vagy bármi egyéb ok lehet.
Szerintem sokmillió ember közül a hülye ebihalszem dobozos kajádtól is megmurdelne ennyi ember. Én például meghalnék, ha meg kéne ennem.

[ Szerkesztve ]

(#87277) VIPowER válasza Parci (#87260) üzenetére


VIPowER
senior tag

Én már hőemelkedés, azaz a 37 fokot is érzem. Egy Demalgon, 3 sör, és semmi probléma.

(#87279) Kékes525 válasza FrezeR (#87267) üzenetére


Kékes525
félisten

"Vizsgálatot indít az Európai Gyógyszerügynökség (EMA), hogy az Európai Unióban jóváhagyott három koronavírus elleni vakcina kiválthat e belső vérzéshez vezető immun trombocitopéniát az emberi testben – írja a Reuters. "

"Az immun trombocitopénia a véralvadást elősegítő vérlemezkék, a trombociták számának veszélyes mértékű csökkenését jelenti, ami miatt a vér nem tud megalvadni."

vs

"A döntésről az EMA azután tett bejelentést, hogy egy héten belül Ausztriában és Dániában is meghalt egy ember, akit az AstraZeneca vakcinájával oltottak be. Ők tüdőembóliát okozó vérrögképződésben vesztették életüket, több ország pedig jelezte, hogy felfüggeszti az oltást a brit-svéd cég vakcinájával."

A kettő egészen különböző (mondhatnám, hogy ellentétes) dolog. Talán nem kellett volna keverniük. Az eredeti cikk (Reuters) keverte.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#87280) Parci válasza lacafaca (#87274) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

visszaolvastam több százat, leolvadt az agyam... :O ;]
a novavaxra gondolsz?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87281) ubyegon2 válasza #20749568 (#87278) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Késő! Nem mindenben a hibákat kell kutatni! Rendhagyó helyzetben vagyunk, erre nem lehet előre felkészülni, de mindenben a legjobbak vagyunk, ha a világon nem is, de a zunijóban bizonyosan. Ez van. Van még kérdés? Amúgy meg mindenki azt csinálja ami a dolga, hogy mi a dolga, azt meg mi megmondjuk neki! ;)

(#87277) VIPowER

Én anno nyáron már 30 fok felett ittam a 3 söröket, minek várni 37 fokra? :D

[ Szerkesztve ]

(#87282) Nimda válasza ubyegon2 (#87261) üzenetére


Nimda
addikt

-kiemelte, hogy most mellőzzük a hosszú hétvége előtti nagybevásárlást is.

Igen, valószínűleg mindenki fényevő, az eszükbe sem jut, hogy a hosszabb nyitvatartás esetleg hígitaná a tömeget.

CSAK AKKOR VÁLASSZUK A NYITVA LÉVŐ ÜZLETEK VALAMELYIKÉT, HA NAGYON FONTOS.

Hát ami zárva van, oda nehezen jutunk be. Ami meg nyitva van, nyilván a mindennapi megélhetéshez kell, tehát fontos.

Én mindig jót mosolygok az ilyen kijelentéseken.

[ Szerkesztve ]

(#87283) lacafaca válasza emvy (#87271) üzenetére


lacafaca
őstag

végülis..a szar finom, sokmilliárd légy nem tévedhet :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#87284) lacafaca válasza Parci (#87280) üzenetére


lacafaca
őstag

folyik a nyál a szád szélén? :DDD vagy annyira azé nem sült ki :P az

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#87285) Ricardo válasza Parci (#87269) üzenetére


Ricardo
félisten

Fogadd el. Az egész világ egy nagy átverés. , és nem látjuk, mert nem vagyunk még felkészülve az igazságra.
Pedig az orrunk előtt vannak a bizonyítékok.

Egyszer például láttam Bruce Willis-t meghalni az armageddonban, az utána lévő reklámban meg Hell-t ivott. :U

:DDD

(#87286) ubyegon2 válasza Nimda (#87282) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ez a Nyunyóka szint volt, pedig ma nem is vett részt az igehirdetésen! :N

CSAK AKKOR VÁLASSZUK A NYITVA LÉVŐ ÜZLETEK VALAMELYIKÉT, HA NAGYON FONTOS.

Ezek a mém-gyártó mondatai nagyon jók, kár, hogy most qrvára nem ezt az idióta szintet kéne tolniuk. :((( Direktbe nem nézem ezeket a tájékoztatókat, de így se úsztam meg most......

A nyitvatartás rövidítése meg alapból is hatalmas ökörség, vagyis maga a 20.00-ás zárás az, ez csak igazodik hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#87287) tom_tol válasza Parci (#87280) üzenetére


tom_tol
addikt

szóval a lényeg privátban megy, megfosztjátok a lakókat az élvezetektől :DDD

(#87288) Sir Pocok válasza Kékes525 (#87279) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Ajajjj Trombocitopénia problémája elsőnek egy floridai dokinak volt januárba. Akkor agyvérzést kapott és meghalt.

Ez gáz :( :( akkor mindenki relativizálta a problémát, de akkor itt gáz lehet az MRNS vakcinákkal bizonyos embereknél.

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#87289) Kékes525 válasza Kékes525 (#87279) üzenetére


Kékes525
félisten

Az EMA honlapján ezt találtam: [COVID-19 Vaccine AstraZeneca: PRAC investigating cases of thromboembolic events - vaccine’s benefits currently still outweigh risks - Update]

Thrombocitopeniáról itt nincs szó. Ezt nem vizsgálják, legalábbis nem találtam az EMA honlapján.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#87290) Kékes525 válasza Sir Pocok (#87288) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem az volt a bajom, hogy esetleg az is lehet, hanem az, hogy a két betegséget keverték. Ha ez igaz, akkor a tüskefehérjével lehet a gond. Viszont a vakcina előnyei jelenleg még mindig meghaladják a kockázatokat.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#87291) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Értelek persze, viszont akkor lehet, hogy indokolt lehet az oltás után 1 hétre vérvételt kérni...

Mer azért az durva, hogy beadják aztán egy sima csomag emeléstől meghalsz mert nincs a véredbe vérlemezke...

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#87293) Kékes525 válasza Sir Pocok (#87291) üzenetére


Kékes525
félisten

"It is not yet known if the shot is linked to the illness." Nem biztos, hogy a vakcinától volt. Annyi embernek adták már be, hogy simán lehet véletlen egybeesés is. Ekkora populációban ez már elképzelhető. Úgyhogy én nem aggódok.

Nagyon fontos. A vakcinák mellékhatásai messze kevesebbek, mint a gyógyszereink döntő többségének mellékhatása, azokért viszont nem szoktunk ennyire aggodni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#87294) VIPowER válasza ubyegon2 (#87281) üzenetére


VIPowER
senior tag

Engem amúgy nagyon irritál a láz, de a mellé kell a folyadék. Múltkorában esküvőn voltam, mint utóbb kiderült 39 fokos lázzal, megittam kb 6 sört, meg vagy 6-7 felest, és nem éreztem semmit. Nagyon utálom a lázat, mindent elront.

(#87295) ubyegon2 válasza #20749568 (#87292) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Mindenki csinálja azt amihez ért. Akkor én folytatom a semmittevést :DDD

Szerintem én abban profibb vagyok! :D Amúgy, ha mindenki azt csinálná, amihez ért......szóval itt a topik is nagyon másképp nézne ki meg minden más is. (azért elég rugalmas ám az is, kiről ki mondja meg, hogy ért-e ehhez-ahhoz vagy nem)

(#87294) VIPowER

Láz tényleg nem túl jó, ezek szerint még az alkoholt is kifőzi az emberből. :D Hülye egy valami, az tény. Márpedig lagzit józan fejjel túlélni......

[ Szerkesztve ]

(#87296) Parci válasza ubyegon2 (#87295) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én mondjuk nem találok a városban sehol szebb támfalat, mint amit én raktam :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87297) Parci válasza tom_tol (#87287) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát mennyi élvezetet akarsz, hogy nem elég neked ez a szép topik? :Y

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87298) ivana válasza Kékes525 (#87290) üzenetére


ivana
Ármester

Ha a tüskefehérjével van gond akkor maga a vírus is okozna ilyet, nem?

(#87299) lacafaca válasza Parci (#87296) üzenetére


lacafaca
őstag

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#87300) fatal` válasza ubyegon2 (#87261) üzenetére


fatal`
titán

"Az operatív törzs szerint kockázatos a nagybevásárlás és a gyülekezés"

Ezek mennyire okosak, nem is gondoltam volna. Nyilvánvalóan egy járvány közepén naponta szeretnék futkosni a boltba. :DDD

Arra még nem gondoltak ezek az ostoba véglények, hogy talán hosszabbítani kellene a nyitvatartást?

A kérdés nyilván költői...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.