Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55401) lacafaca


lacafaca
őstag

persze egy kurva szó nem esik csak elvétve itt-ott valami kis félreeső helyeken a lapok hasábjain (már ahol egyeltalán) az igazi megoldásról, a prevencióról...hogy biza nem zabálhat az ember kedvére a modern világ mérgező (élémiszer)ipari hulladékaiból, hogy nem növesztheti bűntelen utazókoffer nagyságúra a valagát (mert a covid kíméletlen és arat a krónikus betegek között), a stresszelt orrvérzésig agyonhajtott rabszolgákról, meg a fotelben tespedő (fiatal-idősig) generációkról etc...erről nem pofázik egy okos orvos sem, csak fölirja a "gyógyszert" egy darab intő szó nélkül, hogy marika, beszedi, nem érzi, de biza bele fog a betegségébe halni...erről senki nem beszél, csak hogy szedje a bogyót amíg el nem patkol...igen, a csodás gyógyszerIPAR a megoldása a covidnak...az. tényleg jókor jött és valódi csodálatos tükör, amiben jól láthatja mindenki,hogy hogyan el van baszva ez a világ...őszinte vagyok és kíméletlen, de sajnos ez az igazság. (tudom törölve lesz, mert fáj mindig az igazsággal szembenézni)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#55402) #16729600 válasza Parci (#55394) üzenetére


#16729600
törölt tag

Kötekedeeeek. :D A mutáció kizárt megfelelő átoltottság mellett ? Amúgy én nem vagyok oltásellenes, csak parancsuralmi ellenes vagyok. Igaz az nagyon.

(#55403) Avicularia válasza Kékes525 (#55397) üzenetére


Avicularia
veterán

Te általad vélt működési modelljéről. Érdekes, máshol működhetnek jobban és másképp a dolgok mint azt te képzeled. Zavarbaejtő lehet :C

(#55404) szabi__memo válasza #16729600 (#55402) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És az hol nincs?
Mindenhol van olyan ami kötelező dolog. Hol ez hol az.

[ Szerkesztve ]

(#55406) Jablocskov válasza #16729600 (#55382) üzenetére


Jablocskov
tag

Most ott tartunk, hogy a vezér már kísérleti vakcináktól várja a helyzet megoldását. Szerinted ha nem lesz megfelelő az önkéntes oltási hajlandóság, akkor mi lesz a következő lépése?

(#55407) zsolt_64 válasza Parci (#55388) üzenetére


zsolt_64
senior tag

"ha évente kell, az azt jelenti, hogy folyamatosan járvány lesz." Ez biz lehetséges, de ne felejtsük el hogy a vakcina első verziója után nem fognak a kutatók hátradőlni, sőt a tömeges oltásokból jövő infok majd segítik az egyre jobb vakcinák fejlesztését,Lehet összekombinálják a klasszik influezáéval...

Egyébként még mindig várok az oltásellenesektől 1 reális alternatívát

[ Szerkesztve ]

(#55408) Kékes525 válasza #16729600 (#55402) üzenetére


Kékes525
félisten

Igazad van, be is megyek egy sarki boltba és fizetés nélkül elviszek valamit. Milyen jogon korlátozza a tulajdonosa az elvitelem jogosságát? Nekem ne mondják meg, hogy elvihetem azt a dolgot vagy nem. Ez az Én szuverén döntésem.

Vedd észre ezzel én ugyanolyan kárt okoznék a tulajdonosnak, mint ahogy egy oltásellenes okozhat az én egészségemben.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#55409) szabi__memo válasza Avicularia (#55403) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem tűnt fel hogy más a mentalitás ezért más dolgok működnek? Itt sosem fog, ahogy ott sem lesz egy Orbán hatalmon

(#55410) #16729600 válasza Jablocskov (#55406) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ebben az esetben midenkinek ezt ajánlom :D [link]

(#55411) Ringman válasza szabi__memo (#55393) üzenetére


Ringman
nagyúr

itt vannak adatok: [link]

(#55412) Parci válasza #16729600 (#55402) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, megfelelő átoltottság mellett kihal a vírus. aztán, ahogy emberek elkezdenek élni a szabadságjogukkal és nem oltják be magukat, újra megjelenik. és megöl félmillió gyereket megint, egy egyszer már gyakorlatilag kihalt vírus. pont így. :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#55413) Kékes525 válasza #20749568 (#55405) üzenetére


Kékes525
félisten

Tehát, mivel a társadalom ilyen, akkor vessük el az egymásért való felelősséget? Ebből anarchia lesz. Tudom, hogy nagyon sok olyan van, amiről írsz, de ha nem teszünk ellene semmit, akkor mindig is olyan marad.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#55414) szabi__memo válasza Ringman (#55411) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Anélkül hogy megnyitnám megmondom, amit józan paraszti ésszel előre tudni lehet. Magas. Ezért nincs rá szükség.
Vannak akiknek a képességeit persze ez meghaladja, ez van

(#55415) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

emberek, szerintem tök oké, hogy máshogy látunk dolgokat, nem kell alázni egymást. :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#55416) #16729600 válasza Parci (#55412) üzenetére


#16729600
törölt tag

Mi a megfelelő átoltottsági mérték? A földbolygó lakosságának hány %-a ?

(#55417) Parci válasza #16729600 (#55402) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyébként, ha jön a doktorbácsi és közli veled, hogy évente nyomsz egy olyan kört, mint amit nemrég, sőt, bármelyiknél meg is szívhatod még jobban...

...vagy, itt a szuri, aztán no para...

...akkor úgy is tudom, hogy mit választasz, akkor is, ha kötelező :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#55418) Parci válasza #16729600 (#55416) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mondom: van vírus, ahol kilencvensok százalék. koronánál nem tudni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#55419) Ispy válasza #16729600 (#55402) üzenetére


Ispy
veterán

Jaj, nem kell minden miatt rögtön diktatúrát kiálltani, vannak dolgok, ahol a közösség érdeke előrébb való, mint az egyén szabadságjoga. Akinek ez nem tetszik, az kölözzön a Holdra. ;]

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#55420) #76500480


#76500480
törölt tag

Elég gáz, az egyik megyei kórház szülész-nőgyógyásza lélegeztetőre került, igaz nem mai gyerek...(orvos utódok). Legszomorúbb, hogy a felesége is. Kòzben meg lakógyűlésen az öregasszony panaszkodik, hogy "k.rva Soros elveszi a nyugdíjat"... Mások meg sz.rnak az egészre, csak max 25éves gyerekig járó 3 millás lakásfelújítási támogatás jöjjön. :W

[ Szerkesztve ]

(#55421) lacafaca válasza zsolt_64 (#55407) üzenetére


lacafaca
őstag

#55401 :D
valami csoda folytán még megvan :)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#55423) #16729600 válasza Parci (#55417) üzenetére


#16729600
törölt tag

Pssszt plz, nem kell lebuktatni nagy nyilvánosság előtt. :U :D
"kilencvensok százalék"
Ha nem teljes száz, akkor, ha lehet mégis tépnék egy sorszámot a fennmaradó kvótára. :R

(#55424) szabi__memo válasza #76500480 (#55420) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Sajnos az agyhalottakkal nehéz mit kezdeni :(((
Nem tudom mi lehetne a megoldás azon kívül hogy nem lennének, természetesen. De sajnos vannak. Jó sokan

(#55425) Parci válasza #20749568 (#55422) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megelőzendő írtam, mert már jöt egy "valakinek a képességeit ez meghaladja", ahonnan hamar eszkalálódik...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#55426) Ringman válasza #16729600 (#55416) üzenetére


Ringman
nagyúr

esetenként változó, kanyarónál pl. min 95%-os átoltottság kell a nyájimmunitáshoz.

(#55427) Parci válasza #16729600 (#55423) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kanyaróra? vagy más hasonlóra? :U (covid-nál még semmit sem tudni)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#55428) Snoop-y válasza Avicularia (#55391) üzenetére


Snoop-y
veterán

Inkabb arrol beszelj hogy ha pokemonnak vallja magat a csemeted megmondhatod e neki, hogy nem az hanem lany/fiu es mi tortenik ha bepanaszol erte a suliban...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#55429) Ringman válasza Parci (#55417) üzenetére


Ringman
nagyúr

b verzió: közlik, ha nem vagy beoltva, akkor ugrik a társadalombiztosítás, vagy biztosítási felárat kell fizetned.

(#55430) Csatravi válasza #76500480 (#55420) üzenetére


Csatravi
senior tag

Nem mellesleg az osztályon dolgozók közül is jó páran betegek lettek. Nem a legjobb a helyzet most ott.

(#55431) lacafaca válasza #20749568 (#55422) üzenetére


lacafaca
őstag

főleg, hogy ez nem más, mint egy gyorsan jött manír...az emberek 99% pont szarik a másikra, simán átlép a földön fekvőbe kamerázva elhajt egy épp balesetező autó mellett...szép szavak, amik üresen konganak...vállaljunk egymásért felelősséget a bajban ja...akkor ez nagyon kell, bezzeg ha szalad a fogat, akkor ember az embernek farkasa

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#55432) szabi__memo válasza Ringman (#55429) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

C: börtön ha valakit mégis megfertőzöl. Van erre nem egy országban példa

(#55434) zsolt_64 válasza lacafaca (#55421) üzenetére


zsolt_64
senior tag

oké az 55401 , egy csomó mindennel egyetértek, én is alapból tablettaellenes vagyok ,nem szeretem az olyan orvosokat akit tömik a beteget gyógyszerrel (meg is szívtuk a nyakrafőre-mindenre szedett antibiotikumokkal) , a nagysegg és fotel is rendben van.
De az még mindig kérdés számomra hogy ha az egész világon a covid válságkezelés arra van alapozva hogy húzzuk ki valahogy a vakcináig, úgy hogy ne omoljon össze a társadalom, és ha akkor most eldobjuk a vakcinát akkor mi van ?

[ Szerkesztve ]

(#55435) #16729600 válasza Parci (#55427) üzenetére


#16729600
törölt tag

Szerintem minden oltásom megvan. Flu ellen még soha nem adattam be magamnak. Amúgy jó ez a normális eszmecsere, ezért is bírom ezt a topikot, bár ki tudja mit hoz a jövő? :)
Most viszont örülök, hogy többségi vagy kisebbségi véleményem ellenére nem úgy néz ki a dolog, hogy kötelező lenne a vakcina.Drminiszterelnökur minden bizonnyal egy alapos közvélemény felmérés után tartotta fontosnak elmondani, hogy nem lesz kötelező. Elmélyültem tanulmányozott egy cetlit, szerintem rogántóni adta oda neki, hogy hesszölje meg a felmérés eredményét. :D

(#55436) tom_tol válasza Kékes525 (#55381) üzenetére


tom_tol
addikt

Ha igazad lenne, (nincs) akkor ezt már törvény szabályozná.

(#55437) szabi__memo válasza tom_tol (#55436) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Te nem nagyon vagy képben az országgal úgy látom :)

(#55438) Gsx-rr válasza #16729600 (#55352) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pont a Balkanon es a Torokoknel kizart,hogy kotelezni tudjak ra a lakossagot.

(#55439) Avicularia válasza Snoop-y (#55428) üzenetére


Avicularia
veterán

ennek mi köze a topikhoz?

(#55440) tom_tol válasza Snoop-y (#55428) üzenetére


tom_tol
addikt

mesélj

(#55441) szabi__memo válasza Gsx-rr (#55438) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem meg mindenhol tudják. Ha akarják

(#55442) IG55 válasza #20749568 (#55422) üzenetére


IG55
senior tag

És akkor itt a maszkhordás, amivel a társadalmat véded, magadat meg nem. Ha nem lenne kötelező, vajon ki hordaná?

(#55443) lacafaca válasza zsolt_64 (#55434) üzenetére


lacafaca
őstag

én nem mondtam, hogy dobjuk el a vakcinát! én azt sem mondom, hogy ne adassa be majd aki ennek szükségét látja, mivel egy elég éles vonallal bekeretezhető a veszélyeztetett réteg, de helyezzük a hangsúlyt a prevencióra, mert ott az egyedüli megoldása ennek...mindig jöttök itt, hogy így kelet, úgy kelet, kamu kínai számok etc...tudod mi a titkuk? semmi más, mint a prevenció. arrafelé nagyítóval kell keresni a dagadtat, a természettel még úgy ahogy harmóniában élnek és igen, emiatt ők már elengedték az egészet, mert nem félnek tőle, nincs rá okuk sem. hiába ugatom itt hetek óta, hogy itt kell keresni a megoldást és nem fog menni az, ami eddig ment és ha ezen múlik, ha mindenki elhiszi, hogy egy szuritól minden meg fog oldódni és minden visszatér a régi kerékvágásba akkor igen, a nyugati társadalmaknak ennyi volt a történelemkönyv hasábjain.

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#55445) #16729600 válasza lacafaca (#55443) üzenetére


#16729600
törölt tag

Így van természet és.....mondtam neked jópárszor mi a 'csodaszer a virnyák ellen nem?? P-vel kezdődik és INA a vége. ( törölhető, ha túlzás lenne ) . :D Bár ez is meggyőződésem. :Y :D

(#55446) lacafaca válasza #16729600 (#55445) üzenetére


lacafaca
őstag

:DDD
ezt már átbeszéltük igen, és remélem a csodaszer is jól teljesít etéren IS :))

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#55447) zsolt_64 válasza lacafaca (#55443) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Túl nagy fába vágtad a fejszédet. A prevenció jelentésében meg benne van az hogy előtte, megelőzni, most már cseszhetjük... A covidban meg az az ördögi hogy tökmakkegészéges embereket is úgy leterít hogy napokig fuldokolnak az oxigénhiány miatt. És az hogy az emberek éljenek egészségesen , ne zabáljanak stb úgyse fog menni . eddig se ment...
Párom mesélte hogy rendbehozzák a csókát leveszik a lélegeztetőgépről. ki kell mennie sétálni. oké kimegy és mit csinál ? rágyújt....
Megműtik a másikat: túlsúlyos ,alkesz , dohányos. ráadásul gyógyszerfüggő is...
Mi történik, műtét jön az elvonási tünetegyüttes , üti veri rúgja magát az ágyban , tépkedi ki a csöveket, és szinte lehetelen leszedálni annyira bírja a cuccot :D .
Jön haza az asszony jobb felső karján tenyérnyi véraláfutás... a beteg ököllel vágott oda..

[ Szerkesztve ]

(#55448) S e t h


S e t h
nagyúr

Vki megosztja a tapasztalatait és elemezget, laposföldhívő.
A másik kifejti a véleményét az oltásokról, oltásellenes.
Mi a franc van veletek emberek? Töltsetek már el egy kis időt a családdal, egyesek akkora hsz számot generálnak, hogy el nem tudom képzelni létezik-e számukra más a covidon kívül.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#55449) Ispy válasza #16729600 (#55445) üzenetére


Ispy
veterán

Ezzel csak annyi a baj, hogy a nőknél van az összes. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#55450) Parci válasza lacafaca (#55443) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, hogy mit engedtek el és mit nem, azt nem tudhatjuk. az biztos, hogy amikor virnyák volt náluk, akkor tankok álltak az utakon, táplálkozás és immunrencer ide vagy oda :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.